Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, September 2, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, September 2, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל !

חודש ספטמבר פותח את שעריו, ואוקטובר יהיה חודש בו הרבה דברים גדולים יתרחשו בעולמכם. אנו מצפים לכך עבורכם, אולי משום שכך יותר אנשים שמתיחסים בספקנות לתוקפם של מסרינו,יקבלו הוכחה יותר ממשית לכך שמה שאנו משדרים לכם הוא אכן אוטנטי.

אוקטובר יהיה חודש עם הרבה פעילויות, -חודש עסוק מאוד-, כפי שאולי הייתם אומרים וזו תהיה הכנה לחודש נובמבר שאחריו,שגם הוא יהיה מאוד רלוונטי, משום שבמשך חודש נובמבר גלים חדשים ועצומים של אנרגיה קוסמית, יגיעו לפלנטה שלכם. השפעתם על פני השטח תעזור להרבה יותר אנשים ובאופן הרבה יותר טוב להיפתח ולהכיר בתועלת הטובה שאנו מביאים לכם, אנו והמאסטרים מ"האחווה הלבנה" של הפלנטה, שמבצעים עבודה יוצאת מהכלל לטובת תהליכי ההתפתחות של המין האנושי בזמנים הללו.

הפדרציה הגלקטית, מאחדת כוחות עם המאסטרים מהאחווה הלבנה , בעלי דרגת הטוהר הזך ,השואפים מאז ימי קדם להביס את בני החושך, לא באמצעות מלחמה נגדם,{זה יהיה חסר תועלת ואבסורדי} והם יודעים זאת, אלא באמצעות הערתו של האור והגברתו מבחוץ , ובמיוחד על ידי התעוררות התודעה מבפנים, התודעה של כל המין האנושי החיים עכשיו בגוף הפיזי. שיתוף הכוחות של שני הצדדים הפכה לכוח רב עוצמה כזה שהנסיגה של הכוחות האסטרליים הביאה אותם במרץ לקרן זוית, ומקטינה אותם יותר ויותר. זהו מאבק ממשי בין הטוב והרוע, לעקור אותם מן השורש ולהכחידם מעל פני האדמה אחת ולתמיד.

במאבק הנוכחי בין שני הכוחות העוינים הללו,בין הניגודים הקיימים ,נעזרים בתרבויות ממקומות שונים ביקום הקרוב, כגון אלו בעלי הכוח המעודן של החכמה, האחים הפליאדיאנים, שהם כמו הוריכם בנוגע למקורכם, והאחים העוצמתיים מאוריון, שהם לוחמים שאין דומה להם, והאחים מאנדרומדה, שושלת מאוד עתיקה ועשירה באיכויותיה , והאחים המתוקים והאוהבים האחים מסיריוס, ועוד אחרים נוספים.

למרות שכולנו בעלי הרבה תכונות נוספות ,אין זה אומר שאחינו מקונסטלצית כוכבים זו או אחרת הנם היחידים בעלי אכויות אלו, אלא שכל תכונה או שתיים עיקריות הנה אופיינית לתרבות מסוימת יותר משל אחרות מבין אחינו.

אכן זה כך, אחינו מהמדינה הקטנה והיפה שבמרכז אירופה*,

שהפליאדיאנים עובדים יחד ובשיתוף הדוק עם אוריון, כמו גם עם סיריוס. אנו חולקים הרבה במשותף, ולמעשה התרבויות האלו משתתפות יחד באותם המשימות.

מאחוד שוויוני זה, נובעים כוחות בעלי עוצמה גדולה, כתוצאה מהאחווה שקושרת את שני העמים , ובמקרים מסוימים השגנו התקדמות גדולה במשימה לסייע לכם להתעלות מהממד השלישי ולהניע אתכם למצב גבוה יותר של מודעות, בסולם ההתפתחות של האנושות.

שמנו לב לויברציה כבדה מאוד של רגשות לכמה מביניכם, אולי מפני שלהרבה מכם אין סבלנות לחכות בגלל האיטיות של התרחשותו של המפגש הראשון עמנו,מאחר ואתם רוצים את זה עכשיו!
זה גורם לנו לחייך, כי גם אנו זוכרים את עצמינו מיליוני שנים בעבר, כאשר אנו עברנו את המצב שבו הנכם מצויים עכשיו, כשעברנו מצבים קשים כאלו כמו שלכם עכשיו.

באותם הימים, גם אנו קיבלנו עזרה מתרבויות מתקדמות הרבה יותר מאיתנו, ואנו זוכרים, למרות הזמן הרב שעבר מאז, שאחינו הבוגרים יותר ביקשו מאיתנו שנהיה סבלניים ונשתף עמם פעולה ממשית, בעזרתה המוערכת של הסבלנות , יחד עם סגולה נוספות של הנחישות.

סבלנות יחד עם נחישות, מחוללת פלאים. אנו מזמינים אתכם לפתח זאת כסטנדרט בעצמכם, באופן שזו תהיה הסגולה שתמיד קיימת בראשכם ובליבכם.

התוצאה היחידה של זה מצדכם, זה ,בתוספת נסיונינו בן מיליוני השנים שמקדימים את מצב התפתחותכם הנוכחי, זה שהטוב ינצח, במאבקו נגד הרוע, ושתוכלו לראות את מאמציכם מוכתרים בהצלחה בלתי משוערת, שכמוה מעולם לא נראתה בעולמכם. הזמן שבו האור יכניע את החושך ההולך ונחלש, שעינה אתכם,יהיה כזה מפואר ונהדר שתודעתכם לא תוכל לעולם לשכוח זאת , במשך המאות הבאות. אהבה ושלום.

המקור: המפקד סוהין

המתקשר: קריס-וון

מאנגלית: עדן

*הערה מקריס-וון : כאן סוהין משיב לשאלה שנשאלה על ידי קיז,מספר חודשים קודם, קיז גר בהולנד מדינה במרכז אירופה, והוא בעל אתר האינטרנט :גלקטיק צ'נלינג. תיקשורים ממקומות שונים, שמתורגמים לשפות רבות. GalacticChannelings.comWould you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge