Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, August 28, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, August 28, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל !

למרות האירועים הכואבים, שמתרחשים בכמה אזורים על הפלנטה,הבינו שאנשים מכל האומות בעולם ממשיכים בפסטיבלים המקומיים שלהם,נהנים מחיי המשפחה שלהם, או חולקים את שעות הפנאי עם חבריהם. ואלו שמשקפים את הגישה הזו הנם הרוב. תוכלו לראות זאת אם תגיעו לכפר באפריקה, בהודו, אפילו בהאיטי, אחרי כל מה שקרה שם, וקורה, אך למרות זאת הילדים עדיין משחקים בשמחה ברחובות הכפר,או בשכונה או בעיר שלהם.

הצער נשכח מהר. והאדם שב לשמחה ולספונטניות, משום שטבעו האמתי,זה בעצם לחיות מתוך שמחה. אף אחד אינו רוצה לסבול יותר מדי בחיים, ובני אדם מבקשים לקצר את כל זמני הכאב ולשוב ולאמץ גישה של שמחה מהר ככל האפשר.

האדם , ברגע שהגיע להרמוניה ואיזון כל המעשים השליליים מעברו במשך כל תקופות חייו על הפלנטה, על ידי פעולות ומעשים אמיצים ,מגיע לאושר שזה באמת תואם את חיי האדם, משום שהוא בריאה של הבורא האלוהי, ונברא בצלמו וכדמותו.

הפעולה הזו תקפה ותואמת לאנושות כולה על הפלנטה, והיא גם משתקפת בתקופה שבה אנו חיים עכשיו, המעבר לקראת עידן חדש של אור. כשאדם או בעל חי, חולה, אחרי תקופה של דגירת המחלה, ישנו פרק זמן קצר שבו הגוף מרחיק ומגרש את החולי ומשקם את הגוף להיות שוב בריא.

מצב כזה קורה עם גאיה, עם אדמתכם האהובה, שהיא גם ישות ואורגניזם בעלת אינטליגנציה בעצמה.

כך שלפני שהישות הכוכבית הזו, שנותנת לכם מחסה, תרפא את עצמה מכל החוליים שיש לה,כתוצאה מניצולה על ידי תאי גופה, {בני האדם} מהאנרגיה והחומרים שעמדו לרשותו, נדרשת תקופת ביניים של תהליך ריפוי שיחלוף , אך למשך זמן קצר זה, היא תוכל {גאיה} לשחרר את גופה ממעט תאים סרטניים שמונעים את ריפויה.

כדי שזה יתרחש, היא ,גאיה ,מגרשת מספר מועט של תאים מעל גופה כדי שהתאים האחרים ,יוכלו ליהנות מעתיד מלא בריאות ושמחה ואם תתבוננו בכך ישנם הרבה יותר אנשים טובים , שוחרי שלום , בעולם מאשר רעים וחורשי רעה, ולכן הרב שבכם תמשיכו לחיות בגופכם על הפלנטה הזו, ורק חלק זעיר של בני אדם יעזבו את גופם ויכנסו לגוף אחר , אבל על פלנטה אחרת, שעדיין פחות מפותחת מגאיה.

העולם, כדור הארץ, היא פלנטה מאוד מיוחדת, והיא מאוד חשובה לכל הפלנטות האחרות בגלקסיה הזו.

{לצערי הייתי חייב לנתק ,,את הקשר עם סוהין בגלל שתי סיבות דוחקות ואחרי הפסקה קצרה והתנצלות בפני סוהין, אני מחדש את הקשר הטלפטי עמו}

אני רואה אנשים המודאגים, באם הם יהיו אלו שימותו{אני מעדיף את הביטוי "יפרדו מגופם"}או אם הם ימשיכו במסעם על פני האדמה. אך האמינו לי, הללו שיעזבו את גופם הפיזי לא מתים, אלא ממשיכים בהתפתחות על פלנטות קטנות יותר , כך שאין ממה לפחד. חיי הרוח לעולם אינם חדלים, ויהיו לכם עוד הרבה חיים לחיות כאן או בפלנטות מפותחות אחרות, אלא אם תבחרו, לא לשוב יותר להתגלם בגוף , ותבחרו לחיות בממד מעודן יותר, שבו אין צורך שתקיפו עצמכם בגוף הבשר.

אל תדאגו מפני העתיד שלכם, משום שהגורל תוכנן מראש, בין אם אתם דואגים או לא. מה שאתם יכולים להיות בטוחים זה שהעתיד תואם את התפתחות נשמתכם, אשר ממשיכה לכוון השלמות שהיא התחנה הסופית של הנשמה.

חיו מתוך שמחה, ותיהנו עמנו בזמנים הללו של המעבר, של כדור הארץ, להתחלה חדשה שבמהרה תתרחש, וכולכם יחד עמה.

שלום ואהבה.

המקור: המפקד סוהין.

המתקשר : קריס-וון

מאנגלית: עדן


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge