Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, October 31, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 31 באוקטובר 2014

אנו חוזרים ואמרים ששום דבר יכול לשנות את גורלכם לעזוב את המימד הנמוך יותר מאחור, למעט אם אתם מאבדים את דרככם ולא יכולים להתרומם מעליה. ההזדמנויות להתרומם אינן מוגבלות ואם אתם נמצאים על הנתיב, אתם צריכים כבר לעשות התקדמות מעין זו, כך שאתם בססתם את עצמכם ברמת הרטטים אשר יעבירו אתכם דרכם בבטחה. אתם תקבלו את כל העידוד שאתם צריכים, וכפי שרמת תודעתכם עולה כך תשיגו הבנה גדולה יותר על מה שאתם צריכים לעשות. הישארו באור שאתם מקיפים אתכם איתו, ודעו שאתם בטוחים בתוכו ומוגנים מכל ניסיון להפריע בתוכניתכם להתעלות. אפשרו לרטטים הנמוכים יותר לעבור אתכם מבלי שתהפכו להיות מעורבים בהם.

המהומה שמדינות רבות עוברות דרכה הינה סימן שהם ניסו לפתור את בעיותיהם או את חילוקי הדיעות ביניהם באמצעות כוח, אשר לא יהיה אף פעם התשובה למצבים מעין אלה. הם יבואו שוב ושוב, עד שיובן שרק שיתוף פעולה ישיג פתרון אשר יביא שלום בר קימא. ההיסטוריה שלכם הינה עדות ענקית של נסיונות חוזרים ונשנים לשלוט באמצעות כוח, ומראה ששלום המושג באמצעות שיטות כאלה לא נמשך אף פעם. התשובה לכל הבעיות האלה היא יישום של "אהבה" והבנה שאתם כולם אחד. כן, אנו יודעים כי עד שאנשים מוכנים להגיב בדרך זו, אתם לא תגיעו רחוק, אבל לכל הפתרונות ישנה התחלה כאשר הזרעים נזרעים. אהבה היא אנרגיה מאוד חזקה אשר יכולה לגרום לניסים כאשר כל התקוות נראה שאבדו. לכן, זה חשוב שאלה אשר יכולים לספק ולשתף את האנרגיות הגבוהות יותר מתמסרים לתפקידם.

אחרי חיים רבים ברטטים הנמוכים יותר אתם יכולים לפגוש את האתגר שהם מייצגים, וכשאתם מתקדמים, העניינים ייראו קלים יותר להתמודד איתם. הם נעזרים באנרגיות הנכנסות הגבוהות יותר המקרינות על כדור הארץ מציוויליזציות אחרות. היו סמוכים ובטוחים שרבים מהם מודעים על התסבוכת שלכם ומרוצים מאוד שיש להם את ההזדמנות לסייע. אכן, כאשר אתם משיגים בהצלחה את ההתעלות, ציווליזציות רבות יחכו בשמחה להזמנתם לפגוש אתכם. תהיה התכנסות הדרגתית ביחד אשר עולה בקנה אחד עם לקיחת מקומכם בקוסמוס. אולם, צריך להגיע הרבה לפני זמנים אלה, אבל אתם במסלול לעלות ולהיהפך לישויות קוסמיות.

אלה הם זמנים נהדרים העומדים להיות קשורים עם כדור הארץ ועם מסעו לתוך הרטטים הגבוהים יותר. נשמות רבות היו רוצות להיות חלק מהחוויה, אבל אתם נבחרתם להיות אלה אשר מתאימים בצורה הטובה ביותר למשימות לפניכם. אתם הרבה יותר ממה שאתם מודעים לכך כעת וזה כאילו אתם יוצאים ממצב של חלום. כמה היו קושרים זאת לחלום בלהות אולם באיזו דרך שאתם רואים זאת, הזמן הגיע לשינוי מסיבי בגורלכם. היו סבלניים והחילו את עצמכם כך שאתם יכולים להשתמש בתוכנותיכם הטובות ביותר כדי לעזור לאחרים להתעורר אל האמת. נשמות רבות אינן מודעות שאין דבר כזה כמו מוות מוחלט, כיוון שהנשמה היא נצחית. אתם עשויים להסוות את עצמכם בצורה שונה כדי לחוות חיים מיוחדים בהתאם לצרכיכם, אבל תמיד הנשמה הינה נעלה ואוחזת באור האהבה.

אנו גם מופתעים וגם מרוצים שנטלתם על עצמכם את משימותיכם עם כזו מחויבות. אתם יודעים באופן אינסטנקטיבי את חשיבותו של זמן זה ומאמציכם המשותפים משיגים הצלחה מעבר לידיעתכם. לכן, אל תאבדו אף פעם אמונה ביכולתכם ודעו שיש לכם עזרה רבה כדי להבטיח שאתם מתמודדים עם הדרישות שיש לכם. כאשר אתם נפתחים, אתם תגלו שיש לכם הרבה יותר יכולות מאשר אתם דמיינתם. זו הסיבה שאתם נבחרתם לאחרית הימים, ואנו יודעים שאתם תצליחו בכל משימותיכם. אכן, עבור חלק מכם, סיבוב זה הפעם לא יהיה חוויתכם הראשונה, ומסיבה זו אתם עשויים למצוא את עצמכם על קרקע מוכרת. היו מודעים שהחשיבות של הזמן הנוכחי עבורכם ועבור אמא כדור הארץ לא נעלם מעיניהם, וישויות מציוויליזציות רבות נאספים כדי להתבונן בהתעלותכם. אנו מזכירים לכם שזו תהיה ההזדמנות הראשונה שאתם תעלו מבלי לעשות את המעבר דרך "המוות" של הגוף.

יהיה כה הרבה דברים ללמוד שיהיו חדשים לכם, וזה יבסס אתכם על הנתיב להיות ישות קוסמית. זו כמובן דרך עתידית אבל אנו היינו רוצים שאתם תדעו את מה אתם עשויים לצפות ברטטים הגבוהים יותר. כל מאמץ שאתם שמים בעכשיו יתוגמל היטב ואתם לא תתחרטו לרגע בודד אחד. בינתיים, אתם תודרכו בהדרגה באשר לשינויים אשר יהיו הראשונים מרבים, והם יעזרו לכם להתאים את עצמכם במהירות לרטטים החדשים. זה המקום בו אנו יכולים להיות לעזר רב ולשתף אתכם את התועלת של חוויתכם. אנו רוצים לעזור לכם שתפוצו על הזמן האבוד שבו אתם עוכבתם, ולהציג אתכם במהירות להתקדמויות הרבות אשר יאיצו את מעברכם לעולמות גבוהים יותר.

זה לא ניתן לכל אדם לדעת את תוכנית החיים של נשמה אחרת. לכן אתם צריכים לנקוט באמצעי זהירות כאשר אתם שופטים נשמה אחרת, כיוון שאינכם יודעים מה צופן העתיד עבורן. כל אחד מכם עשה את מחוייבתו כאשר מדובר בהתקדמותכם. הם מותנו באמצעות צרכים קארמתיים אשר הם אינם טובים או רעים כפי שאתם מכנים אותם. כל הקארמה מבלי שיהיה משנה מי מעורב בה תספק את השיעורים אשר יעזרו לנשמה להתפתח. לכן, התייחסו לכל החוויות כחיוניות להתפתחותכם ולהתרוממותכם.

אני SaLuSa מסיריוס, ומרוצה שהקשר שלנו אתכם עזר לאבולוציה שלכם. זכרו שאנו מתקרבים קרוב מאי פעם לכם במשך כ-70 שנה, ובאותו זמן ציינו את צמיחתכם המהירה בתודעה. זה ימשיך כשהרטטים ממשיכים לעלות, ובזמן שהם יאפשרו לכם לעזוב לחלוטין את הרטטים הנמוכים יותר מאחור. אני מאחל לכם המשך הצלחה בעבודתכם לטובתו של האור והאהבה שאתם מפזרים מסביבכם.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman


Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge