Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, October 24, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 24 באוקטובר 2014


יקרים, אנו שומעים את הבכי של אלה אשר מרגישים שננטשו, ומתאמצים יותר מדי למצוא מטרה בחיים. בעיצומה של המהומה שממשיכה, הם מבולבלים ולא יכולים לראות עתיד עבורם. אם רק היו יכולים לתפוס את הגודל של מה שמתרחש, הם עשויים היו לראות ששינויים גדולים בדרך. העידן החדש מתחיל בתחילת שנה זו כשהאנרגיות הישנות התחילו לסגת כדי שיוחלפו על ידי החדשות הנכנסות, המשמעות היא שנכון לזמן הנוכחי שתיהן משפיעות על חשיבתכם. אולם, האנרגיות החדשות יחליפו את הישנות ויגרמו להתקדמויות ולשינויים, אשר מעידים בברור על הנתיב אותו האנושות לוקחת. מובן שאתם מבולבלים מהאירועים המתרחשים, אבל אם אתם עומדים מנגד ומסתכלים טוב עליהם, אתם תראו שהדברים משתנים יותר לטובה. כן, העימותים עדיין מתרחשים ושלום על כדור הארץ נראה רחוק קילומטרים, עם זאת כבר מובנת חוסר התועלת במלחמה.ישויות מתעוררות עם הבנה על איך לגרום לפתרונות לשלום, וקולותיהם יישמעו ויבחינו בהן.

נסו לראות מעבר לאי-השקט הנוכחי על כדור הארץ ודעו שעתידכם מובטח. קבוצות רבות מרמות גבוהות יותר תומכות בכם ומשתמשות בהשפעתן כדי להביא שלום. הן לא יכולות לאכוף את עזרתן עליכם אבל אתם מוכנים לעשות זאת כאשר אתם מגיבים באופן הנכון. כאשר אתם נכנסים לראשונה לעידן האחרון ניתנה לכם בחירת הרצון החופשי לגדול בהתאם לבחירת ההתקדמות שלכם. לכם, לעומת זאת, תמיד ניתנת הדרכה כאשר אתם פונים לישויות הגבוהות יותר לעזרה. אבל אתם לעיתים קרובות מתעלמים ממנה כדי להמשיך את דרככם, וכתוצאה מכך אתם שמים עצמכם על נתיב של הבחירה האישית שלכם. בהתאם לרצון החופשי שניתן לכם ממשיכים לגדול אבל במקום לעבוד כדי להפוך אחד אחד עם השני, מעדיפים ללכת בו לבד. לאורך כל הדרך, ניתנה לכם הדרכה אבל בחשבון הסופי אלו אתם אשר החלטתם על הכיוון שאתם הולכים אחריו. לכן, כשאתם מסתכלים לאחור על ההיסטוריה של האנושות, אתם מסתכלים על התוצאה של בחירתכם.

היום, אתם מתמודדים במצב מקובל יותר, כשההשפעות ששמרו אתכם במצב וירטואלי של מלחמה, אין להן יותר את הכוח לשמור אתכם במצב זה. מסביבכם ישנה תנועה הולכת וגוברת לשלום ולשינוי אשר יהפוך לכה עוצמתי, ששום דבר יכול יהיה לעצור את התקדמותו. העידן החדש התחיל וככל שרבים מכם מתמקדים עליו, הוא יגיע מהר יותר לתוך ההוויה. התקדמויות רבות בטכנולוגיה מחכות לרגע זה, וכאשר הוא מגיע אתם תקפצו קדימה בצעד מהיר. אתם לאחר מכן תמצאו סוף סוף שלום ושם תהיה התכנסות גדולה של אנשים. כל הצרכים יהיו מסופקים בהדרגה ובעזרתנו בצעד אשר יפתיע אתכם. לכן, אנו מבקשים מכם לא לאפשר לאמונתם להיחלש, ודעו שהעתיד נראה ואתם תתרוממו מחוץ למוות הנוכחי שלכם. הסוף הוכרז ואף אחד יכול לשנותו, ובניגוד לעידנים קודמים, לעידן זה יהיה "סוף טוב". מרביתכם יראו את השינויים בתקופת חייכם, וכבר חלק מהם מתרחשים עכשיו.

אנו כתמיד דואגים לכם ואמא כדור הארץ, כפי שגם היא מעורבת מאוד בשינויים אשר בסופו של דבר יראו כדור ארץ חדש מופיע. אלה הם כמובן שינויים אשר לא יתרחשו בן-לילה, אבל אתם גם יודעים מה אוחז העתיד והיו מוכנים. כדור הארץ היה המקום בו עשיתם את ההתקדמות הרבה ביותר ביחסית פרק זמן קצר. בצייננו זאת, אנו מזכירים לכם שאתם חייתם חיים רבים בכל מיני נסיבות שונות, ואתם נעזרים במדריככם אשר בוחרים את אלה אשר תהיה להם את מירב התועלת לכם. אתם עכשיו מוצאים את עצמכם קוצרים את התועלת מחוויה מעין זו, ורבים מכם התקדמו לנקודה שאין הם צריכים יותר להתגלגל שוב ברטטים הנמוכים יותר. אף אחד בוחר מי מוכן לעזוב אותם, וזה נעשה בבחירה אוטומטית המבוססת על הרמה שהשגתם. שמחו והיו במצב רוח טוב כשמסעכם הארוך כמעט עבר, והיו בתקיפות בתוך האור.

כל היקום מחכה למין האנושי להתקדם, וזה רגע גדול בהרבה באבולוציה מאשר אתם יכולים אולי להעריך. תהיה שמחה רבה בעקבות התעלותכם, החברים והשותפים הישנים מגלגולים רבים ישתתפו בחגיגות. אנו מהפדרציה הגלקטית אשר עקבנו מקרוב אחר הרפתקאותיכם, סוף סוף נוכל להראות את עצמנו ולפגוש אתכם על כדור הארץ. יש לנו הרבה לעשות ביחד בעתיד הקרוב, ואנו נעזור להאיץ את הגעתכם למימדים הגבוהים יותר ונסייע לכם להתבסס בהם. אלה הם זמנים מרגשים מבלי להתייחס למה שמתרחש על כדור הארץ, כשהעידן החדש מופיע מהר יותר מאשר אי פעם לפני כן.

מה שמראים לכם בשלבי סגירה אלה של העידן הישן הוא הקיצוניות של אלה אשר עדיין לא יכולים לשחרר אמונות שמחזירות אותם לאחור. עם זאת, התשובה הפשוטה ביותר היא להכיר ולהודות שכל הנשמות הן אחד. בנסיבות מעין אלה מה שאתם עושים לאחר אתם גם עושים לעצמכם, כיוון שאתם לא יכולים להתנתק משום דבר אשר מתרחש. ה"אחדות" היא שלמה וכקולקטיב אתם קובעים את הנתיב אותו לוקחת האנושות. החריג היחיד הוא כאשר כוחות שהם גדולים יותר מאשר אלה על כדור הארץ מחליטים להתערב ולהחליט על עתידכם. זה קרה לעיתים קרובות בסופו של מחזור כאשר הוא מובא לידי סיום. אולם, זה לא מתערב ברצונכם החופשי, אותו אתם מממשים בכל הזמנים. באופן טבעי, ישנן תמיד השפעות אשר מושכות אתכם בדרך אחת או באחרת, המאפשרות לכם לבחור בהתאם לרצונכם החופשי. אתם מחליטים כאנשים את בחירתכם האישית באשר לנתיב אותו אתם לוקחים, עם זאת ישנם תנאים מסוימים אשר חלים בתלות במטרתכם הסופית.

אני SaLuSa מסיריוס, וככל שהזמן עובר אני שם לב שנשמות נוספות מתחילות להרחיב את תודעתם והאור בכלל מתפשט. מתרחשת חלוקה ברורה כשאלה אשר בחרו את נתיב האור מתרוממים מחוץ לחשיכה. זה בלתי נמנע שהם ינועו קדימה ובסופו של דבר ייקחו את מקומם ברטטים הגבוהים יותר.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman


Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge