Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, November 7, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 7 בנובמבר 2014


ישנם דברים רבים המתרחשים בתוך רמות הסמכות השולטות על חייכם היומיומיים, ואלה הינם שינויים הנגרמים באופן נרחב על ידי רטטים המשתנים תמיד. אתם בסופו של דבר עומדים להעלות את עצמכם מחוץ לרטטים הנמוכים יותר אשר אינם יותר מתאימים לעידן החדש שעכשיו החל. הם צריכים להשתנות או להיעלם מרמת קיומכם אשר חווה ניקוי של כל מה שהינו מהאנרגיות הישנות. זה גורם לשינויים רבים וגם לבלבול עבור אלה שאינם מודעים למה שצופן העתיד. מצד אחד, זה יכול להיראות שהכול מתמוטט, אבל מצד שני זה מגלה את הניקוי שמתרחש. אתם נכנסתם לתקופה חדשה באבולוציה שלכם והדרכים הישנות צריכות לתת דרך לחדשות. בקרוב זה ייהפך לברור שישנה תוכנית המקבלת צורה, אשר תוביל אתכם לעידן החדש בכזו דרך שאי אפשר יהיה לטעות באשר למה שמתרחש.

אנו מהפיקוד הגלקטי נתבלט יותר עד שנוכל להכיר את עצמנו לכולכם. לפני שזה יכול להתרחש, סייענו לכם להביא לתוך ההווייה שינויים שונים, כולל NESARA אשר יהיה, כפי שאתם עשויים לומר, הדובדבן שבקצפת. אנו מוכנים באופן מלא לשחק את חלקנו, ומצפים לעזור לכם עם השינויים הנחוצים אשר יגרמו באמת לתועלות החזויות של העידן החדש. לאחר מכן, אתם תלמדו את הרקע האמיתי שלכם ואיך הופעלה עליכם מניפולציה על ידי אנשי האופל במשך אלף שנה. אתם הוחזקתם במנהרת זמן ומנעו מכם את ההתקדמויות אשר שמשו להם לצורך כוחם ושליטתם. אולם, אין להם יותר את מידת השליטה שהשיגו, וזה מתמוגג לאיטו מאחיזתם. לא תהיה עבורם דרך חזרה והם הביאו לקריסתם.

בזמן הנוכחי, החיים הם קשים ביותר עבור מיליוני אנשים אשר הסתבכו בנסיונותיהם האחרונים של אנשי האופל להישאר בשליטה. אולם, חלק מכך הינו קארמה, וכל נשמה נמצאת במקום הנכון כדי לחוות את כל מה שנחוץ כדי לסיים את חוויותיהם. כתוצאה מכך, ישנן הזדמנויות רבות להראות טוב לב ואת צידכם האוהב, לנשמות אשר אחרת היו מנודות והיו מתעלמים מהן. אהבה והבנה דרושים להן ביותר כך שהן תהיינה מודעות שלא נטשו אותן. זכרו שאתם כולם אחד בעיניו של אלוהים, ואהובים באופן שווה עם כל האחרים. רעיונות אלה קשים להבנה עבור כמה, אבל בבוא העת כל הנשמות יגיעו לדעת את האמת.

סנט ג'רמן עבד לקראת זמן זה של שינוי במשך יובלות של זמן, והתכונן לצרכיהם של אלה אשר נועדו להתקדם בעידן החדש. אין לומר שהנשמות אשר עדיין אינן יכולות להתרומם הן בכל אופן מוזנחות, למעשה הן אהובות מאוד באופן שווה וידוע שהן בסופו של דבר יעלו מעלה ויצטרפו לאלה שהלכו לפני כן. אם אתם יכולים להסתכל על האחרים עם כזו אהבה והבנה, אתם תעזרו להם להתגבר על האתגרים שהם מתמודדים איתם. כולכם התמודדתם במצבים דומים במסעכם חזרה אל האור, ולכולכם היתה עזרה מאלה אשר כבר התעלו.

אתם הופכים באופן הדרגתי מודעים יותר על האמת באשר למה שמתרחש מסביבכם. תודעתכם מתרחבת ותמשיך לעשות זאת עד שתשיגו את הרמה שהוכנה לכם בשביל התעלות, וזו היתה מטרתכם במשך זמן רב. עכשיו ההזדמנות עולה כיוון שכך נגזר על ידי אותן ישויות גבוהות יותר אשר מדריכות ושולטות בגורלכם. אתם יכולים להשוות את עצמכם לאנשים צעירים המתכוננים לסיום לימודיהם אשר יש להם את היכולת להצליח, אבל צריכים עזרה לאורך הדרך. בכל שלבי האבולוציה שלכם יש לכם הדרכה אבל מעולם לא היתה חשובה כמו בזמן מיוחד זה. אתם יכולים להתעלות בכל זמן אם הרטטים שלכם משיגים את הרמה הנחוצה, שזה קשה בהשוואה לתקופה הנוכחית בה אתם מקבלים כל עזרה. נוסף על כך, אתם הוכנתם ל"דחיפה" הסופית הזו והיינו רוצים לראות כמה שיותר רבים מכם מצליחים. לכן זה נחוץ עבורכם להתמקד על מטרתכם, ולא לאפשר לשום דבר להרתיע אתכם מהצלחה.

אתם נמצאים בזמן תובעני ביותר הבוחן את נחישותכם באופן חמור, כי כל כך הרבה מתרחש מסביבכם. אולם, בתנאי שאתם לא מאבדים את המיקוד במטרתכם, אתם בוודאי תצליחו, וככל שאתם נוסעים רחוק יותר לאורך נתיבכם, כך זה יהפוך לקל יותר. אין לכם צורך להדאיג את עצמכם באשר למה שקורה מסביבכם, כיוון שזה לא יפריע להתקדמותכם אלא אם אתם מאפשרים לכך לעשות זאת. בהחלט עזרו לאחרים אשר חוצים את נתיבכם, עם מילה טובה או עם עצה. לפעמים מאורגנים אירועים כאלה כאשר ידוע שאתם יכולים לסייע לנשמה אחרת אשר מחפשת מידע. אנו יודעים שרבים מכם מתפללים בקביעות לחברכם הנוסעים, שחלקם עשויים להיות חברכם או משפחתכם. דעו שבסופו של המחזור, כל נשמה תמצא את המקום שהוא בדיוק נכון להן.

מאז שעוכבתם, הצלחתם לקדם את האבולוציה שלכם, וזו זכות שלכם כיוון שעברתם תקופה קשה מאוד. אולם, צרכיכם אינם מכוסים יותר באמצעות ההתקדמות שעשיתם, כיוון שאתם צריכים לקפוץ קפיצה קונטית קדימה. רבים מכם מוכנים להתעלות ולקחת את מקומכם במימדים הגבוהים יותר, ותרוויחו מעט בכך שתישארו ברטטים הנמוכים יותר. לכן, יש לכם עכשיו יחסית זמן קצר לבלות במימד הנוכחי שלכם, אבל אתם יכולים עדיין לזכות בחוויה מאלה שמסביבכם. אכן, סופו של המחזור הינו תקופה חשובה ויוצאת דופן.

אני SaLuSa מסיריוס, פועל כקולם של מספר אנשי קשר שאיתם הייתם בקשר לאחרונה. אני יכול לספר לכם שהכול ממשיך היטב ומה שמתרחש מסביבכם, לא ישנה את התוצאה המוצלחת. אני עוזב אתכם עם ברכות ואהבה מכל אלה אשר הינם חלק מתוכנית ההתעלות.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman


Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge