Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - December 28, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - December 28, 2012

  

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 28 בדצמבר 2012

 אין זה משנה כמה הרבה תחזיות נעשות מפני כשהן ניתנות הן מהוות כולן אפשרויות, מימושן תלוי בהיקף כוחותיכם היצירתיים. לכן אנו מספרים לכם שמה שחוויתם היה מה שיצרתם, אבל זו היתה אכזבה עבור אלה מכם אשר ציפו ליותר ראיות של ההתעלות. אנו מבינים את רגשותיכם, אבל תהליך ההתעוררות של אנרגיות ההתעלות לא הפסיק וימשיך אפילו יותר מהר מאשר בעבר. ההתרוממות של האנרגיות במערכת השמש שלכם, התרחשה באמצעות היישור של השמש שלכם והשמש המרכזית הגדולה של הגלקסיה,  וכשנשמות רבות חוו כמה ראיות מכך, וכמה לא חוו.

 ההתעלות התרחשה אבל להפתעתכם נשמות עם רטטים נמוכים יותר עדיין איתכם.  הסיבה לכך היא שרבים היו מסוגלים לספוג את האנרגיה והרטטים שלהם עלו מספיק עבורם כדי שהם יתרוממו, אבל הם צריכים להרימן בקצב מהיר יותר אם הם יישארו עימכם. כמו כן זכרו שנשמות רבות לא היו מודעות על חשיבותו של ה-21 בדצמבר, ולכן לא כולם אשר חוו משהו ידעו מה גרם לכך. כלומר, ההזדמנות האחרונה שלהם להישאר בתהליך ההתעלות ולמנוע את לקיחתם מכדור הארץ, אם היא מוכחת שהיא לטובת האינטרסים שלהם. מלכתחילה, היתה תקווה שנשמות רבות ככל האפשר תהיינה מסוגלות לקבל את האנרגיות החדשות. לכן, אנו מרגישים שאם אתם מכירים בתוצאה החיובית, אתם תהיו שבעי רצון שנשארו יותר ממשפחת הנשמות שלכם.

 העידן החדש התחיל והזמן יראה ששום דבר לא אבד ממהות החוויה שלכם. מכאן ואילך, אתם תגלו הרבה יותר תוצאות חיוביות, כיוון שעכשיו אלו אתם שאחראים על העתיד שלכם. הטיהור האישי שלכם של עדיין אנרגיות שאינן רצויות  יכול להמשיך עם כל המהירות, ואתם לא תמצאו קושי כלשהו בלהצליח.  אתם עכשיו ברמה חדשה של אושר ושמחה רק עבור העובדה שפשוט אתם חיים, ודעו שאתם עכשיו יכולים להמשיך לחיות חיים חדשים עם יותר חופש מאשר אי פעם בעבר. כתוצאה מקבלת האנרגיות של ה-21 בדצמבר, אתם עברתם יותר לתוך ה"עכשיו" והמשמעות היא שאתם תחוו פחות זמן ומרחב. כשאתם נעים בתוך המימד החמישי, אזי אתם תבינו שהזמן אינו יותר לינארי, ואתם לעיתים תאבדו את כל  הפרספקטיבה היכן אתם נמצאים או איך הגעתם לשם. אולם, אל תפחדו, אתם תהיו מסוגלים "לחשוב" את עצמכם חזרה למקום בו הייתם. בבוא היום, אתם תתחילו  להבחין במימדים ובמציאויות אחרות ואפילו לראות ישויות אחרות אשר שוהים בם.

 הממשלה הנוכחית שלכם יחד עם אחרות, בעיקר בעולמכם המערבי, קרובות להחלפתן, וזהו צעד חשוב אשר יאפשר לכה דברים רבים אחרים להתקדם. אין הן יכולות להתמודד עם המשבר הנוכחי שנגרם על ידי הקריסה של מספר בנקים, והמערכות המושחתות שהם השתמשו בהם לחזק את הרווחים האישיים שלכם באמצעות מסחר כוזב. התשובות כבר ידועות לנו, והדרכים החדשות בהכנה ומוכנות ליישום בהתראה קצרה מאוד. יום אחר יום, כל נשמה תמשיך לגדול במודעות, והתוצאה נטו היא שכציוויליזציה אתם תמצאו את עצמכם פחות מתעניינים במה שהיה בעבר להציע לכם. אתם נעשים חכמים ופקחים יותר בלגלות איך הולכתם שולל במשך מאות בשנים.  אתם יותר לא מוכנים לקבל "עוד מאותו דבר" ואתם דורשים גישה חדשה לחיים אשר מכבדת את הריבונות השלום והשפע של כל אחד.  אתם צריכים להיות מסוגלים לבטא בחופשיות את עצמכם ולהתייחס לכל האחרים כאחד, כיוון שאנו מבקשים לראות אתכם משיגים את האחדות.

 אנו מבינים היטב מדוע חלק מכם מיואשים בשל מעברה של ההתעלות באופן די שקט, אבל הסתכלו על ההיבטים החיוביים. אנו ניסינו להנחות אתכם להשיג את נקודת המבט הגבוהה ביותר שיש לכם על עצמכם, ועל מה שאתם יכולים לצפות בעידן החדש, והעידוד הזה עדיין ימשיך. היישור של 21 בדצמבר התרחש, ואתם התחלתם את העידן החדש עם רמה גבוהה יותר של תודעה. זה יאפשר לכם להאיץ את תהליך ההתעלות, ואתם תראו שינויים מתרחשים בהצלחה מהירה. כל מה שהונחיתם לצפות המבשר את העידן החדש עדיין יתרחש עם גיבוי גדול יותר מאשר בעבר, כיוון שהדרך קדימה היא עכשיו למעשה ברורה. היתה לכם עד כה סבלנות גדולה ואנו מאוד מודים על מסירותכם לאור ולכל הנשמות האחרות. אירועים עכשיו יזרמו הרבה יותר חלק, ואנו יכולים להבטיח לכם שישנן תוצאות עצומות כתוצאה מהעבודה שעשיתם בלהביא את האור ואת האהבה לאנשים.

 באופן טבעי, גם אמא כדור הארץ התעלתה, ותמשיך ותעבוד איתכם כדי להביא את העידן החדש לתוך ההוויה. היו מעט מקרים שבהם אנשים רצו לעזוב את כדור הארץ, וזו היא נקודת זכות לעובדי האור אשר עבדו כה קשה להביא את כול הנשמות לתוך האור. אנו שבעי רצון לציין שזה שחרר את המתח והספקות של כמה אנשים, כיוון שהם היו כה מודאגים  לגבי חברים או משפחה. זה מעניק הרבה תקווה לנשמות אלה אשר עד כה לא היו מודעות לחשיבותה של התקופה החדשה שאתם עברתם לתוכה. אנו יודעים שחלק מכם יסתכלו לאחור וישאלו מדוע נוצר רושם שכה הרבה אפשר היה להשיג לפני ההתעלות. אנו היינו אומרים שהמוטיבציה שלנו היתה להעמיד לפניכם כל הזדמנות להתקדם, באמצעות כוחותיכם היצירתיים.

 אנו יודעים שעובדי האור השקיעו הרבה זמן ומאמצים להשגת ההצלחה, והכישלון כביכול אינו ביקורת עליהם. אכן, אין בהחלט כל פגם במסירותם למשימתם. פשוט הנסיבות לא עמדו בקריטריון של מתן ביטוי מלא לשינויים הראשוניים להם ציפיתם. כן, היו זמנים כשאתם הייתם כה קרובים לראות שמאמציכם מתוגמלים, אבל לעיתים קרובות היו אלה אנשי האופל שהציבו איום או עיכוב שלא יכולנו להתעלם מהם. זכרו שאין לנו את הרשות לכפות החלטה בנושאים מסויימים אלא אם נגזר מהאלוהות, כיוון שאלה אתם אשר מנחים את התוצאה ואחראים עליה.

 היו בטוחים שלא הפסדתם זמן כיוון שנראה כי נעשתה קצת התקדמות. מאחורי הקלעים, בעלי בריתנו ממשיכים להיות עסוקים, וקרובים לחולל שינויים הממשלתיים. אלה מאוד חיוניים כדי לשים מאחוריכם את שאריות הפוליטיקה של המימד השלישי, ולמנות מנהיגים בשלטון אשר מודעים לצורך בשינויים עצומים לייסוד העידן החדש. אתם תבחינו בקרוב בגל של אהבה הסוחף את כדור הארץ, אשר יראה כי הציוויליזציה שלכם התקדמה בקפיצת מדרגה.  כתוצאה מכך, תהיה אחדות מטרות חזקה אשר תסייע לכינון השלום בעולם. אם תמשיכו להתמקד באזורי העולם אשר עדיין חווים מאבק, כוונתכם תגרום בקרוב לתוצאה חיובית. כאשר יושג שלום בעולם, אנו נבטיח שהמלחמה לא תחזור, ונאכוף צוו זה במידה שיהיה צורך בכך.

 בכל יום שעובר, יגברו דרמטית גם הסיכויים  של הצגה גדולה יותר של כלי הרכב שלנו. עיניים רבות יופנו בקרוב לכיוון העוני והמצוקה במזרח התיכון ובמזרח הרחוק, כשחמלה והבנה יתמקדו במקום בו קיימים הצרכים הגדולים ביותר. זה יאלץ ממשלות להביט באופן רציני בנושאים מעין אלה, ולנקוט פעולה כלשהיא. מאמציהם של בעלי בריתנו גם יביאו קדימה את החלוקה מחדש של עושר, אשר הושג באופן בלתי חוקי. כה הרבה נמצא בנקודה של יציאה החוצה, וכאשר ייעלמו מהר יותר הרטטים הנמוכים יותר, יש פחות סיכוי של התרחשות עיכובים.

 יקירים, קחו בחשבון שלא איבדתם שום דבר בכך שחלומותיכם לא התגשמו, למעשה אתם השגתם יותר ממה שהיה לכם קודם לכן.  הדרך נעשתה ברורה יותר וודאית יותר, וסיוענו יכול להתחיל להיות גלוי יותר. זו הסיבה מדוע אנו משתוקקים לגילוי שיבוא מהר ככל שאפשר. אז, אנו יכולים באמת להתחיל ללא עיכוב כלשהו. ההשקפה בכללותה השתנתה לטובה, ומאמציכם יהיו בבוא היום יותר פרודוקטיביים.  אנו כמובן קרובים אליכם במרבית הזמן, אבל מראים את עצמנו לעיתים רחוקות, אבל זה גם ישתנה בבוא היום. צריכים להתכנס ביחד, ובסופו של דבר אנחנו, המאסטרים ומשפחתכם מכדור הארץ הפנימי נצטרף אליכם. זה יהיה די זמן של חגיגה, וכול העולם יידע שהגענו.

 שום דבר אינו קורה במקרה, אלא קורה בעקבות כל צוו אלוהי. ישנן ישויות עוצמתיות אשר מבצעות את מילתו של אלוהים מבלי לשאול שאלות, אבל אנו אכן מבינים את ספקותיכם ואת קושייכם כאשר דברים אינם נראים כהולכים לפי התוכנית.  עם זאת, כל האירועים יתקיימו ויתממשו ההבטחות שנעשו. זה ידוע שזה יהיה כך כשהכל קיים בעכשיו ופשוט מחכה לתת ביטוי בזמן הנכון. כלומר, כאשר זה יהיה לטובתה המכסימלית של הציוויליזציה שלכם.  ברור שמה שיתרחש לא יהיה רק לאלה שכבר התעוררו, אלא אולי יכוון בדרכים מסוימות באופן חזק יותר לאלה שעדיין נמים. עכשיו שהרטטים הנמוכים יותר נעלמים, ניתן להם דחיפה עדינה ותזכורת שהם נמצאים בצומת שלהם. הם חייבים להחליט באופן תקיף באשר למה שהם רוצים לעשות, אחרת הם לא יהיו מסוגלים להתקדם לתוך העידן החדש. זוהי בחירתם וברמה גבוהה יותר הם יודעים באופן תת-הכרתי מה מונח על כף המאזניים.

אני SaLuSa מסיריוס, והרשו לי לומר שזה לא יהיה זמן רב לפני שרבים מכם יביטו לאחור בזמן זה, ויגלו את ההוכחה של ההתעלות שלכם על ידי כך שיכירו בשינויים בתוככם.  אתם תראו זאת גם בחברכם ובמשפחתכם, ותבינו שהם יוצרים הילה שקטה יותר סביבם. כשהאנרגיות הגבוהות יותר ממשיכות להגיע לכדור הארץ, כולם יראו את השפעתן, כשהאנושות תושיט יד באהבה ותביא אנרגיות עוצמתיות של אור אשר תשפענה על אלה שעדיין מחזיקים מעמד בחשיכה. תהליך ההתעלות עדיין ממשיך יותר עוצמתי מאשר אי פעם, ואהבתנו תהיה איתכם לאורך כל הדרך.

 תודה לך, SaLuSa.

 Mike Quinsey

שלום חברים,

בבקשה שימו לב כי החל מהיום המסרים של SaLuSa יפורסמו אחת לשבוע, כל יום שישי.  SaLuSa "סיפר"  לי שבבוא היום המסרים יהיו מיותרים כשהאירועים ייקחו פיקוד.  מאחל לכם כולכם שנה חדשה מאושרת, ועידן חדש מאושר.

עם אהבה ואור, מייק.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge