Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - December 19, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - December 19, 2012

  

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 19 בדצמבר 2012

אתם מקבלים דיעות שונות רבות באשר למשמעותו של היישור של 21 בדצמבר. עם זאת, דבר אחד בטוח, אתם כולכם תחוו את שינוי התדר במידה זו או אחרת. זה לא יכול לקרות מבלי שישפיע עליכם, אבל תהיה מודעות גדולה יותר לאלה שחוזים זאת ולוקחים חלק בכך.  ההשפעות לטווח ארוך יראו ששינויים רבים התרחשו, אבל זה יקח להם זמן להגיח על פני השטח. מה שיהיה ברור הוא שהמסה של התודעה האנושית קבלה דחיפה גדולה של אנרגיה, שתוצאתה היא חזון מורחב של העתיד. כמו כן, עם זה תבוא ההבנה שהיצירה הינה התוצאה של התחזיות שלכם, של רצונותיכם וכוונותיכם.  עם אור יותר ממה שהיה אי פעם מעוגן על כדור הארץ, אתם צריכים להיות חיוביים וזהירים במה שאתם ממקדים את מחשבותיכם.

בקרוב אתם תחוו מודעות גבוהה יותר בכך שתבחינו בשינויים מסביבכם. הם עשויים להיות עדינים אבל תהיה תחושה של הקלה וביטוי של מצב רוח מאושר יותר ביותר אנשים מרגיל. היא גם תהיה בולטת באמצעות גישה חברותית יותר לחיים, וידידותיות והבחנה כי קיים רוגע חדש ופחות התמודדות עם מצבים מלחיצים.  במילים אחרות, שלום חדש התמקם על כדור הארץ, אשר יביא סוף לכאוס, לעימותים ולמלחמות. אתם הקמתם את הבמה ואנו נסייע לכם להשיג את חלומותיכם, כשצריך כה הרבה להשתנות כדי שתכנסו לעידן החדש. אתם עכשיו נמצאים בתחילתה של תקופה נהדרת של שביעות רצון ואושר.

  אנו יודעים שאתם תהיו ממוקדים באופן בו אתם צריכים להתכונן למה שמגיע, ויודעים שזה מועיל שזה יכנס למוחכם, ובאותו יום אם אפשרי למצוא מקום בו אתם יכולים להיות בשלווה ולהירגע לחלוטין. האנרגיות תגענה לשיאן בשעה AM 11.11 אבל תמשכנה לאחר מכן ואתם עשויים לרשום אותן די הרבה זמן. שוב, כפי שהיה ב-12.12, הרושם המיידי עשוי להיות  הכי עוצמתי שלכם, אבל שימו לב לשינויים שלכם בימים לאחריו.  לכולם ספרו כי זה יהיה מפתיע אם אתם לא תרגישו כלום בכלל,  אבל זה יכול לנבוע מכך שאתם לא מסוגלים להחליט מה זה נורמלי, או  את התוצאה של היישור. אל תטילו ספק ברגשותיכם כי אתם הרבה יותר רגישים לשינויים מאשר אתם נותנים לעצמכם קרדיט.

 יקירים, אתם חיכיתם לאחרית ימים זו, וזמנים אלה לא יאכזבו אתכם. הידיעה שהדואליות הגיעה לסופה, תעלה אתכם לתוך מימד אחר ותאפשר לכם להשליך את הקישורים שלכם לרטטים הנמוכים יותר. אתם תעברו מחיים של אי ודאות, צרות ומתח, לחיים של אושר גדול ועתיד שמח של שלום ושביעות רצון. אי אפשר לחזור אחורנית, ואלה שהיו חלק מהאילומנטי לא יהיה להם יותר כוח כלשהו לעשות זאת או להשפיע על התוצאה.

 אני SaLuSa מסיריוס, ואעקוב אחר התקדמותכם ברוב קשב. אנו רוצים שתחוו את החוויה שלכם ללא השפעה נוספת כלשהיא מאיתנו לעת עתה.  הפדרציה הגלקטית כה מרוצה עם ניצחונכם לטובת האור, ומאחלת לכם הנאה בימים הקרובים.

תודה לך, SaLuSa.

 Mike Quinsey.

 שימו לב, המסר הבא שלי לא יהיה לפני יום שישי ה-28 בדצמבר 2012.

Source: The 2012 Scenario

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge