Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - January 4, 2013

Mike Quinsey, SaLuSa - January 4, 2013

  

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 4 בינואר 2013

בחייכם הרבים במהלך מחזור הדואליות, עמדתם בפני אתגרים עצומים וכתוצאה מהם גדלתם עוד יותר ברמה הרוחנית. עכשיו דואליות כפי שהכרתם אותה מאבדת את כוחה עליכם, כאשר היא נסוגה לתוך הרקע. עם זאת, כשאתם נאבקים עם השפעתה עליכם, ומנקים את עצמכם מהקשרים לאנרגיות הנמוכות, אתם מתמודדים באתגר חזק. אנו יודעים שזה קשה לזרוק עמדות, דיעות ואמונות המבוססות על מה שחונכתם להאמין בו. אולם, בתוככם, יש לכם את כל הידע ואתם צריכים לחפש שם את האמת, ואם אתם בספק, אל תהססו לעבור להבנה חדשה. היה קל בעבר להיות שיפוטיים כיוון שכך אנשים פעלו, אבל עכשיו אתם רוצים לעבור למיקום חדש אשר בו אתם רואים, במקום זאת, את כל הנשמות כחלק מהאחד.

 כדי לשמור אתכם בגרונות של האחד את השני, שיחקו אנשי האופל משחק של הפרדה, אבל עכשיו אתם יכולים לסרב להמשיך לחיות בשקריהם שכולכם שונים. שכחו את ההבדלים הפיזיים, מנהגים ואמונות דתיות, כיוון שמאחורי כל זאת ישנן נשמות אור נהדרות בדיוק כפי שאתם. בהכירכם את האחדות של כל דבר, אתם תופסים את מקומכם לצידם של אלה המוכנים לנוע קדימה לאורך נתיב ההתעלות. אתם יודעים עכשיו שחיפושיכם לשלמות לא מסתיים לעולם, עד שאתם חוזרים לבסוף למקור של כל מה שיש. עם זאת, בדרככם, אתם הצלחתם להתגבר על כל הניסיונות למנוע מכם את האמת. אתם הכרתם שאתם תמיד תהיו חלק מהאמת האחת שתרומתכם לה היא חשובה כמו כל דבר אחר, כיוון שבלעדיכם, היא היתה לא שלמה.

אתם עשויים להשאיר מאחור כמה עסקים בלתי גמורים, אבל אין זה יותר משנה כיוון ש-2012 היוותה את הסיום של מחזור הדואליות. אם לדבר מבחינה קארמתית, אתם כבר טיפלתם בבעיות החשובות, וכיוון שחוק החסד פועל בזמנים מעין אלה, הכל כפי שאתם עשויים לומר "נסלח". אתם למדתם את שיעוריכם כך שרוממו אתכם, וגרמו לכך שחוויות נוספות בדואליות אינן נדרשות. לכן, שנת 2013 נהפכה לשנה של הגשמה, כשאתם יוצרים חיבור חדש ומשמעותי יותר עם העצמי הגבוה שלכם. כלומר, בניגוד לעבר, אתם יכולים לטפוח על מקור הידע שמחזיק העצמי הגבוה שלכם, ולא תצטרכו יותר להסתמך על אחרים בשביל הידע או ההבנה שלכם.

 האם לא ספרנו לכם שאתם מחזיקים את כל הידע בתוככם. האמינו בעצמכם להדרכה ואתם תדעו באופן אינטואיטיבי באם אתם מחליטים את ההחלטות הנכונות. שנה זו תהייה שנה של רווחים עצומים עבורכם, כשאתם מקבלים את הזרימה של האנרגיות הגבוהות אשר ממשיכות להגיע לכדור הארץ.  הכל מואץ אפילו מהר יותר, ובאופן הדרגתי הזמן יפסיק להיות רלבנטי כבעבר. החלק הבא של התעלותכם הוא עם אמא כדור הארץ, ובסיוע שלנו ליצור כדור ארץ חדש אשר מתאים לישויות אשר גדלות באופן אקספוננטיאלי ונהפכות לישויות מודעות במלואן. אז אתם תהיו מסוגלים לקרוא לעצמכם "ישויות גלקטיות" והדלתות תיפתחנה להזדמנויות אפילו יותר גדולות מאשר חוויתם אי פעם. קצב ההתקדמות תלוי לגמרי בכם, ויהיה לכם הרבה סיוע מאיתנו ברגע שאתם מחליטים.

 האדם החשוב ביותר על כדור הארץ, אלה אתם, כיוון שאתם קובעים לאן ייקח אתכם מסעכם. אתם בוחרים מתוך האופציות השונות הזמינות לכם, וזו הסיבה מדוע ניתנת תשומת לב על מנת לוודא שאתם יודעים מהן.  לתת תשומת לב לעצמכם ולצרכיכם, אין פרושו שאתם מתעלמים מאחרים, כחלק מעבודת כל עובדי האור היא גם לטפל בצרכיהם של אחרים גם כן.  לכל נשמה עכשיו ישנה האחריות להתכונן לקבל כמות גדולה יותר של אור, כך שרמת התודעה שלהם תמשיך להתרחב. זה ישמור אתכם בחוזקה על הנתיב להבנה גבוהה יותר, ויעזור לכם להמשיך לנוע לתוך מימד גבוה יותר. הנתיב הוא שם לפניכם ואתם ממשיכים בדיוק במהירות שמתאימה לכם. כפי שאמרנו בעבר, אתם  בני אלמוות ויש לכם כולכם אינסוף כדי להתפתח. אין לחץ עליכם להתקדם אלא בקצב שאתם מרגישים נוח איתו.

 אתם עשיתם את העבודה הקשה בכך ששחררתם את מרבית האנרגיות הנמוכות אשר קשרו אתכם לדואליות. עכשיו, אתם יכולים להיות יותר שאפתנים ומחליטים להשיג משהו הרבה יותר גבוה מאשר בעבר. המאמץ שהשקעתם במשך אלף שנים, ובעיקר במהלך השנים האחרונות, הניב הצלחה רבה. אין צורך להרגיש שאיכשהו אתם נכשלתם כיוון שההתעלות לא עמדה בציפיותיכם. זה למעשה די ההיפך, כשאתם רוממתם את התדרים כך שהאנרגיות המגיעות יכולות להתקרקע דרככם. זה הקים את הרשת במקום בו עכשיו היא מסוגלת להעלות אתכם אפילו רחוק יותר ו"אהבה" נוטלת פיקוד, וזו הבטחתכם שאתם עכשיו תתקדמו מהר יותר ותקבלו את היתרונות של העידן החדש. העיכובים והמכשולים הרבים אשר אנשי האופל השתמשו בהם כדי לעצור את ההתקדמות, לא יכולים יותר להמשיך. אין להם את הכוח או את הארגון לעשות זאת, ומכירים בפעולותיהם כפי שהן באמת.

 אנו מבקשים מכם להמשיך את חייכם עם אותו מיקוד שהיה לכם בעבר, וחישבו בצורה חיובית כיוון שהכול מה שקיים ב"עכשיו" מחכה לכם להיחשף בדיוק כפי שאתם משתוקקים. בזמנים שונים, ניתנו לכם מספיק פרטים כדי לדעת מה לצפות, כשהפרדיגמה החדשה נוטלת פיקוד, תהיה לכם כל הזדמנות ליהנות מהכניסה לעידן החדש. התקופה הנוכחית של אי וודאות תהיה קצרת ימים, ובקרוב אתם גם תבחינו וגם תרגישו את השינויים מתרחשים.  מה שאתם צריכים לזכור הוא התוצאה של עליה כללית ברמות התודעה, כיוון שזה יגרום ליחס חדש ורצון להעביר בכל המהירות את הציוויליזציה שלכם לתוך העידן החדש. קבלו שאי נוחות מסויימת הינה בלתי נמנעת, כשהיקף השינויים עומד להיות די מרחיק לכת. אולם, אנו מהפדרציה הגלקטית מוכנים כתמיד, תמיד מתאימים את תכניותינו בהתאם לצרכיכם הקרובים.  ברגע שאנו מתחילים תיעשה התקדמות מהירה, הרבה מעבר למשהו שאתם כרגע מסוגלים לעשות.

 אני SaLuSa מסיריוס, ושבע רצון שתגובתכם הכוללת להתעלות היתה מסוג של קבלה, ואתם מבינים שלא נכשלתם בתהליך ההתעלות. הכול המשיך כפי שנקבע ועתידכם הנהדר מובטח, כשאתם תחוו בבוא העת. אהבתנו הולכת איתכם לכל מקום שאתם עשויים ללכת וכפי שאי פעם תהיה.

 תודה לך, SaLuSa.

 Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge