Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - October 28, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 28 באוקטובר 2016

השינויים מתקדמים היטב וכשהם משתלטים כך שכוחם של כוחות האופל הולך ופוחת, כה הרבה כך שהם נעשים מבולבלים ולא מסוגלים לשלוט על אירועים כמקודם. בכל אירוע, מותרת להם רק מידה מסוימת של חופש כדי להמשיך עם תוכניתם לשליטה בעולם. הם לא יצליחו כיוון שאחרית הימים כבר נכתבה וניצחונו של האור הוא בלתי נמנע ומובטח. התקופה שאתם נמצאים בה עכשיו מלאה בשינויים פוטנציאליים, שכולם מובילים להתרוממותה של האנושות אל מקומם בעידן החדש. זירת האירוע הוכנה וזה רק עניין של זמן לפני שאלה האחראים לפרסם את החדשות, ירגישו מחויבים להתחיל לתת לכם דיווחים אמיתיים. האמת לא יכולה להתעכב יותר וכשאלה העומדים בדרך מוסרים, הימים של דיווח אמיתי מתגלים לעין באופן רחב.


יכולים להיות מעטים מכם שחיים את חייהם בהביאם את האור למטה אל כדור הארץ, שלא שמעו על דיוויד וילקוק (David Wilcock). הוא מאסטר אשר מוביל ביעילות את אלה מהאור לקראת השלמה, כך שעם הגעתו של העידן החדש וסופו של העידן הישן, הם עשויים להיות בטוחים בהתעלות. עבודתו היא כה חשובה לאנושות שהוא מוגן באופן מלא בשעה שהוא מספק לכם במידה רבה מידע שלא סופר בהתייחס לאמת הרחבה יותר. גילוייו הגדולים יותר הם לגבי האמת על החיים מחוץ לכדור הארץ והרבה מעבר. דיוויד מוביל את עובדי האור כך שהם מודעים לצורות החיים הרבות בתוך היקום שלכם. בתמורה הם יוכלו להעביר את המידע בהמשך הדרך כך שכאשר אלה מהאור מופיעים על כדור הארץ, יהיה לכם כבר ידע כלשהו על כוונותיהם.

התעלות הינה בהחלט לא ייחודית אבל כפי שרבים מכם כבר מודעים, עבור אלה אשר עומדים לעשות זאת, זו התרוממות מיוחדת מאוד של בני אדם המתעלים בגופם הפיזי. לאנרגיות הנכנסות יש כבר השפעה וכל נשמה במידה זו או אחרת, מושפעת. אלה אשר כבר מודעים על מה שמתרחש יכולים לקבל זאת בהתאם להבנתם, אבל עבור אלה אשר מוצאים זאת קשה, זה יכול לבלבל. אבל אל תדאגו כיוון שהתרוממות היא בכוונה תהליך איטי כדי שלא ישתלט עליכם. כפי שאתם חייבים להיות מודעים עד עתה, בנקודה מסוימת אלה שאינם יכולים לעלות הלאה, יעברו לנתיב חדש שמתאים לצרכיהם.

זמנים מרגשים מגיעים בקרוב והם יענגו אתכם אלא אם אתם מוצאים אותם קשים להבנה. באופן וירטואלי, כל דבר שמוכר לכם ישתנה לטוב יותר, וייקח אתכם במהירות לתוך עתיד שאינו דומה לשום דבר שחוויתם עד כה. נשמות רבות שהלכו לפניכם תעזורנה לכם לקחת את מקומכם בין אלה אשר הקדימו אתכם. הם אחיכם ואחיותיכם וממתינים בהשתוקקות לחזרתכם, כשאתם תחגגו ותבינו את השירות הגדול שביצעתם לשאר האנושות. זכרו כי כאשר התנדבתם ליפול לתוך הרטטים הנמוכים, ידעתם מה עומד לפניכם ואת האתגרים הרבים שתפגשו. אתם כולם גדלים עבור כך וניסיונכם יעזור לרבים אחרים אשר יבואו בעקבותיכם.

עבור אלה שמודעים לגורלם ומתקדמים לכיוון השלמה, דעו שהזמנים הנוכחיים הם דרככם החוצה מדואליות. כל מאמץ שאתם שמים יהיה בעל ערך וישים אתכם בתקיפות על הנתיב לצמיחה גלקטית מלאה. אתם כבר מתחילים להבין שיש לכם הרבה יותר להבין, ואלה רק הרטטים הנמוכים שעכבו אתכם אחורה. זה הופך את התקדמותכם להישג נהדר עם זאת רמת תודעתכם עדיין גדלה, ואתם מובלים לתודעה מלאה. אתם לא תוחזקו יותר במציאות כוזבת ולא אמיתית, והגילויים שעומדים להגיע יעזרו להעביר אתכם במהירות לתוך מצב ריאלי יותר.

בשל המיגוון שכדור הארץ מורכב ממנו, הוא אחד מהפלנטות היפות ביותר ביקום. אלא עבור פעולותיהם של בני האדם, זה יהיה באמת גן עדן, אולם בני האדם רכבו בגסות על יופיו ובכוונה הרסו אותו. אתם צריכים רק להסתכל על היופי בהמוני הפרחים שקיימים על כדור הארץ כדי להעריך את פלאי הבריאה. לאחר מכן, קחו בחשבון את סוגי בעלי חיים הרבים שנודדים בו כדי להבין שידו של אלוהים נמצאת בכל דבר שיש בו חיים. יש לבני האדם גם את מתנת הבריאה, אבל חסר להם באופן נרחב את הרעיונות ואת ראיית הנולד שנדרשות כדי לברוא יופי בר קיימא. הכול ישתנה בעתיד הקרוב כשאתם עולים לתוך המימדים הגבוהים יותר.

באיזה שהוא מקום בתוך כל נשמה ישנה הערכה ליופי, אבל רבים אפשרו לעצמם ליפול ברטטים ולהתמקד על מה שהוא לא רצוי. אתם תראו את הביטויים הגבוהים כאשר יינתן ביטוי בקרוב מאוד לעיר של אור הראשונה בסידונה (Sedona) בארצות הברית. היא נמצאת שם מחוץ לטווח הראיה חוץ מאלה שהם מרטטים גבוהים יותר ופשוט מחכים לזמן הנכון כדי להתבטא באופן מלא על כדור הארץ. זו עיר זהב של מרכזי ריפוי ותיפתח לאלה שצריכים עזרה וריפוי. חלק מכם כבר מודעים על קיומן וקראו את ספריה של ג'ני טאוסנד (Genii Townsend) שדנו בהם. הערים הן רק אחד מהמראות הנהדרים שאתם תראו ברגע שהעידן החדש יכול להיכנס באופן מלא לתוך ההוויה.

עכשיו הרטטים על פני כדור הארץ עולים ונשמות רבות הבחינו בשינויים בתוכם. הם מרגישים שלווה נהדרת אפילו כאשר אלה מסביבם נמצאים במהומה, ונוכחותם לכשעצמה היא אנרגיה מרגיעה עבור כל אלה מסביבם. מזה זמן רב ייעצו לכם למרכז את עצמכם ולשים מסביב לגופכם הפיזי אנרגיה מגינה כמו הלהבה הסגולה. זה יכול להיעשות ואתם תופתעו באופן נעים להצלחתכם, ובשל השפעתכם, אתם עוזרים לאחרים להישאר שלווים. זה קשה לשנות הרגלים בתקופת חיים של בני אדם, אבל עכשיו זה זמן מתאים ביותר עם ההתרוממות שהרטטים הגבוהים נותנים לכם.

עד שהאמת של קיומכם מתגלה ביחד עם החדשות על השינויים והקרבים ומגיעים, אתם תצטרכו לסמוך על האינטרנט שלכם, אפילו אם ישנם אנשים מדווחים שהם פשוט כלי משחק של האילומינאטי ומפיצים מידע כוזב. אולם, אם אתם מעודכנים עם החדשות מהאתרים שזיהיתם כמהימנים, אתם צריכים להיות מעודכנים היטב. אין אתם יכולים לדעת את הכול לכן התמקדו על החדשות האחרונות ממקורות שיתנו מצב הוגן ואמיתי של מה שמתרחש. ישנן ישויות אור רבות מאוד שעומדות לצדכם ושהן הבטוחה שלכם למסע בטוח להשלמה.

הישארו סבלניים ואפשרו זמן לאירועים שיבואו לידי ביטוי, כיוון שאתם צריכים לא לדאוג כשהתוצאה תגרום לכם כולם אושר ושמחה להיות חופשים סוף סוף מהמגבלות שהחזיקו אתכם מאחור מלהתקדם.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור ימשיך להאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge