Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - October 21, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 21 באוקטובר 2016

מעט אנשים מודעים כי במשך זמן ארוך מאוד היתה מלחמה בחלל בין כוחות האילומינאטי לבין ישויות החלל. האילומינאטי אפשרו זאת כיוון שהם כיוונו שנית טריליונים של דולרים לתוך תוכנית החלל הסודית שלהם. המלחמות התרחשו כדי שהם לא ישתלטו לגמרי על כדור הארץ. אם הם היו מצליחים, זה היה באמת נהפך לבית כלא כדור הארץ. האוכלוסייה היתה נתונה לרחמיהם, כיוון שהם בצעו את תוכניתם להקטין במידה עצומה את המספרים על פני כדור הארץ לגודל שניתן לנהלו.


אולם, למרות שהמלחמה עדיין לא הסתיימה, כוחות האור בססו את עצמם ככוח ראשון במעלה. זה רק עניין של זמן לפני שהם יוכלו לטעון לניצחון ולהסיר את בכירי האילומינאטי. הם ימוקמו במקום בו הם לא יכולים יותר להפריע להתקדמותכם לכיוון התבססותו של העידן החדש. במשך תקופות ארוכות של זמן, לא הייתם יכולים להתקדם כרצונכם, אבל בקרוב אתם תוכלו להיות חופשיים לעקוב על נתיבכם האישי ולהתרומם לתוך המימדים הגבוהים יותר. אולם, תחילה יש לעשות הרבה כדי להביא את העידן החדש לתוך זרימה מלאה. בעזרת התפתחותם של חבריכם בחלל שעוכבו אחורנית, ניתן להתקדם קדימה. אתם תילקחו במהירות לתוך הזמנים המודרנים של אנרגיה חופשית וסיפוק צרכים עצמי. באופן טבעי, עוזרים רבים יסייעו לכם לבסס את העידן החדש.

השינויים ההכרחיים לאפשר לכם לנוע קדימה, מתוכננים, ורק ממתינים לזמן הנכון ללכת לפניכם לראשונה עם השיערוך מחדש של המטבעות. ברגע שזה מתרחש, פרויקטים רבים יכולים להתחיל, פרויקטים הכוללים את הפצתו של הציוד ההכרחי כדי להפוך אתכם למספקי צרכים עצמיים כאשר מדובר באנרגיה. ברור ששינויים אלה לא יכולים להתרחש בן לילה, אבל אתם תתרוממו בבירור כדי לדעת שהתחלה נעשתה. בכל השלבים, התקדמותכם תיראה מגבוה על ידי הישויות הגבוהות יותר ונוכחותן תהיה בטחונכם שהכול יתקדם כפי שתוכנן כדי לדחוף אתכם במהירות לתוך העידן החדש. עם התפתחויות מעין אלה חברכם מחוץ לעולם יוכלו לבקר אתכם בביטחון לעיתים קרובות יותר, ולהיות לעזרה כשיש צורך בכך.

עד שניתן יהיה לבסס מחדש עיתונות חופשית, אתם תצטרכו לחפש את מקורות המידע המהימנים. נכון לעכשיו, ישנם ניסיונות מכוונים לבלבל אתכם באמצעות הצגת מידע כוזב. אולם, זה נכון לומר שיותר אנשים מתעוררים לאמת, ולא ניתן לשטות בהם בקלות. האילומינאטי ירוסן אבל עובדיהם עדיין ימשיכו בניסיונותיהם האישיים לשמור על האמת חבויה. זה יתפרסם ושום כמות של טיוחים תוכל לעצור זאת. אפילו עכשיו, יותר אנשים זוכים באומץ לצעוד קדימה כדי "לספר את מה שהם יודעים" וכשהזמן עובר, יותר ויותר ילכו בעקבותיהם.

דעו כי אף פעם לאנשי האופל היו דברים בדרכם שלהם, זה רק שפעולותיהם הם יותר מדווחות ברצון על ידי העיתונות שמשגשגת על סיפורים סנסציוניים וחדשות "רעות". החדשות האמיתיות נשלטות ועד שיתקיים חופש לדווח עליהן כמו שהן, אתם אף פעם לא תגיעו ללמוד על כל האירועים האמיתיים המתרחשים על או מחוץ לכדור הארץ. כאשר הנסיבות מאפשרות, יינתנו לכם במהירות העובדות על זמנכם בכדור הארץ, והסיפורים הכוזבים הרבים של ההיסטוריה שלכם יתוקנו. כיוון שזה אפשרי ללכת אחורה בזמן, יינתנו לכם עובדות מתאימות התומכות בהם.

כאשר הדברים שאתם אוחזים, יקרים, משתנים, זה יכול להיות מבלבל, אבל הבינו שכל הדברים נמצאים במצב מתמיד של שינוי כיוון שלישן אין מקום בעתיד. אתם גדלים איתם כשרמות התודעה שלכם גדלות, שזו תוצאה טבעית של הרטטים הגבוהים יותר שאתם חיים בהם עכשיו. אולם, כפי שצויין קודם לכן, ישנה נקודה בה נשמות מסויימות לא יכולות להשיג את הרמה אשר תאפשר להם להמשיך להתרומם. אלה הנשמות אשר תמשכנה את התפתחותן על ידי לקיחת נתיב שונה מאלה אשר מתרוממים כאשר הרטטים גוברים. זה מודגש שוב שכל הנשמות ימצאו את עצמן בדיוק במקום שהן צריכות להיות כדי להמשיך את התפתחותן. אין בחירה כיוון שאינכם יכולים להיות ברמה גבוהה יותר מאשר הרטטים האישיים שלכם.

עד עתה, מרביתכם מצאו את מקומם בימים האחרונים של העידן הישן אשר מוחלפים במהירות על ידי הרטטים הגבוהים יותר. עבור עובדי האור, המשמעות היא להיות נוכחים במקום בו הידע והכישורים שלכם נדרשים כדי לראות את האחרים עד הסוף ולעזור להם להתעלות. לנשמות רבות אין מושג או הבנה על התקופה שהם עוברים דרכה, אבל בתנאי שהם חיים במידה רבה את החלק הטוב ביותר שלהם בשרתם אחרים, הם יתעלו. פשוט עשו את המיטב בכל הנסיבות ונסו לטפל בכל הנשמות באהבה אוניברסאלית. אם אתם טועים אל תדאגו כיוון שכל עוד אתם לומדים מחוויות מעין אלה אתם עדיין תמשיכו להתרומם.

לכן, אל תוותרו בשום פנים ואופן אבל נסו לשמור על נתיבכם הרוחני. מדריככם יהיו בוודאי לצדכם, ואם אתם"מקשיבים" להם, הם יעשו כל שביכולתם כדי לשמור אתכם על הנתיב שבחרתם. אם אתם אלה המעדיפים להתפלל כאשר אתם צריכים עזרה, זה בסדר כיוון שברגעים שקטים אלה, מדרכיכם יכולים להתקרב אליכם. הם ישפיעו מאוד עליכם עם המסרים שלהם וייעצו לכם היטב ללכת אחריהם, אפילו אם אינכם יכולים לראות את התוצאה. אם אתם מחליטים החלטה מוטעית ואתם עומדים ללכת בכיוון המוטעה, הם יעשו את כמיטב יכולתם כדי לגרום לכם לשנות זאת. זכרו שהם ישויות שהתעלו היודעות מה אתם עוברים, והם מנוסים מאוד כדי לכוון אתכם כך שאתם שומרים על תוכנית חייכם.

חודש זה סביר שיהיה בעל משמעות גדולה כיוון שפעולות מסויימות התרחשו ועומדות לנבוע מהן תוצאות חיוביות שאתם תקדמו בברכה. סבלנתכם היתה יוצאת מן הרגיל כיוון שפעמים רבות ציפיתם לאירועים שלא התגשמו בדיוק כפי שנובאו. אירוע אחד שאתם תזכרו בקלות הוא סופה של 2012 כאשר העידן החדש התחיל רשמית, מה שנראה שמגיע והולך בלי התרחשויות גדולות. עם זאת, ברמה אחת זה קרה כפי שאתם עודכנתם ומאז אותו זמן אירועים רבים התרחשו אשר עזרו לתת ביטוי לעידן החדש. אתם מחפשים שינויים בפועל ולא יכולים לראות אף אחד מהם, אבל הם התרחשו. מאז אותו זמן, רמות תודעתכם עלו ובהסתכלכם אחורה אתם עשויים להסכים שאתם עכשיו מודעים יותר ברמה מודעת.

המתנתם זמן רב להשתחרר מהמבחנים ומהמצוקות של החיים ברטטים הנמוכים. אולם, כל דבר מתקדם בדרך אשר תבטיח את התוצאה הסופית שהיא לטובתכם. למעט קשיים מינוריים, הנתיב לעתידכם ברור, ואתם תגיעו לרמות אשר תבטחנה את רווחתכם ואת שמחתכם.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור ימשיך להאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge