Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, August 21, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 21 באוגוסט 2015

בהיותכם קוראים על השינויים המשמעותיים שנאמר שיינתן להם ביטוי בסוף חודש ספטמבר, אתם מתקרבים לכך בזהירות. אנו יודעים שרבים מכם ממתינים בקוצר רוח לראות מה מתרחש, כאשר אתם תנועו דרך שדה אנרגיה גבוה יותר וטהור יותר. זהירות היא חכמה בכל אירוע כיוון שעם הכוונות הטובות ביותר, מידע ניתן לכם בתום לב, רק שהנסיבות לעיתים משתנות. רבים עשויים לחוות שינוי זה ושינויים רבים יותר וודאיים לסוף השנה, כולל שערים אשר יפתחו ועלייתה של תודעת האנושות. אנו לא נהיה יותר מדי מופתעים באשר למה שמתרחש, כיוון שהשינויים מיועדים להתרחש מאוד בקרוב. בוודאי יהיה רבים יותר כשהעידן החדש מתחיל להתבסס. אולם, אל תצפו יותר מדי קרוב מדי, כיוון שישנה הרבה עבודה להיעשות בייחוד בהפצת הכספים. אפילו בסטנדרטים שלנו, זה ייקח קצת זמן להגיע לכולכם, עם זאת זה יישפט על ידכם כהישג יוצא דופן. נכון לזמן זה, אנו תכננו היטב ומוכנים היטב למה שלפנינו.

בהתאם לסטנדרטים שלכם, יש לנו משאבים בלתי מוגבלים להיכנס כדי לבצע את מטלותינו, לכן אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים על הצעדים הגדולים ברגע שהדברים באמת מתחילים לצאת לדרך. זה מה שהובטח לכם במשך שנים רבות ואנו מהללים אתכם על סבלנותכם. בינתיים, אנו שומרים את אנשי האופל בשליטה כפי שעשינו במשך כה הרבה שנים. היינו מסבירים זאת במונחים של יכולתנו למנוע מלחמת עולם נוספת, שהיה מאוד סביר שתתחיל באיזשהו זמן בחלק האחרון של המאה האחרונה שלכם. כפי שהסברנו קודם לכן, עלינו לעזוב מצבים מסוימים כדי שיסתיימו באופן טבעי. אין אנו יכולים להתערב בתוצאות של פעולותיכם, אלא אם הרשויות הגבוהות ביותר מאפשרות זאת.

חלק מכם מודאגים לגבי משפחה או חברים אשר נראה שאינם מודעים למשמעותם של אחרית הימים. אנו היינו מבקשים מכם בדרך נחמדה ביותר לא להיות מודאגים כיוון שכל הנשמות יהיו בדיוק היכן שהם התכוונו להיות בתחילת ההתעלות. אין אתם יכולים לשנות את העתיד עבורם, כיוון שהם כבר עשו את החלטתם אפילו שאין הם יכולים לזכרה. באמצעות הרטטים שלכם, אתם תמצאו את עצמכם על נתיב שהוא נכון עבור האבולוציה המתמשכת שלכם, כפי שאתם תמצאו את דרככם חזרה אל האור. היו סמוכים ובטוחים שאותן נשמות אשר יש להם קושי להתרומם, ניתנת להם כל עזרה כדי להתעורר אל האמת. הם מטופלים עם אהבה ונדיבות לב כפי שכל הנשמות הן. עבור אלה מכם היודעים שאתם מוכנים להתעלות, אנו מבקשים שאתם תעזרו היכן שנדרש, כיוון שאתם יכולים לשפוט באיזו רמה להשתמש.

אם לא כבר, אנו מאמינים שתוך זמן שאינו ארוך מאוד רבים מכם "ירגישו" את השינויים ברטטים אבל גם אם לא תרגישו, אין המשמעות שאתם לא נהנים מהם. אתם צריכים לזכר שכקולקטיב אתם מורכבים מנשמות הנמצאות ברמות שונות רבות של אבולוציה. זו הסיבה מדוע האבולוציה על כדור הארץ מעניקה דרך מהירה יותר כדי להתקדם. עם זאת, זה לא תמיד שיש שני קצוות לחרב כיוון שאתם יכולים גם ללכת שלא בדרך הנכונה בקלות רבה יותר. אם אתם מרגישים שאינכם מוכנים להתעלות, על תנזפו בעצמכם כיוון שיש לכם את כל הזמן שאתם רוצים כדי להתקדם, כיוון שבמציאות אין כזה דבר כמו זמן. הכול הוא בעכשיו כך שהמשמעות היא אתם יכולים בסופו של דבר ללכת אחורה או קדימה בזמן. אתם תבינו בקלות רבה יותר כאשר אתם עוברים למימדים הגבוהים יותר. אכן, זה ייתן תשובה לשאלות רבות שיש לכם עכשיו.

"ההתעוררות הגדולה" מתרחשת וכשהזמן חולף כך יותר ויותר נשמות יגיבו לרטטים הגבוהים יותר המגיעים. אתם תהפכו בבירור בהדרגה מודעים לשינויים ותהיו מרוצים להתרומם מחוץ לרטטים הנמוכים. ההשפעה הכוללת תהיה שיתוף של אנרגיות עוצמתיות הנובעות באפילו יותר אור המובא לכדור הארץ, כך שזה ימשיך עד שזה שולט בכיפה. אולם, אנו חייבים לקרוא לכם לתמיכה מלאה באור ועשו את חלקכם כדי להבטיח שהוא מופץ רחוק ורחב. תמיד שמרו על מיקוד על מטרתכם ואל תהפכו לפחדנים למרות מה שקורה מסביבכם.

זכרו שעבדתם במשך עידנים של זמן חווים חיים במימדים הנמוכים יותר, בידיעה שבסופו של דבר תהיה לכם ההזדמנות להתרומם בשנית. זמן זה הוא עכשיו ואנו סומכים על עובדי האור שיעזרו להביא את האנרגיות החדשות לתוך ההוויה. ללא ספק כי אתם תהיו מסוגלים להתקדם רחוק הרבה יותר מהר עכשיו שכוחם של האילומינאטי מוקטן באופן חמור. כה הרבה שהם לא יכולים יותר להצליח בתוכניתם לשלוט על האוכלוסייה של כדור הארץ, ולהקטין את מעמדם לאלה של עבדים. לכן, אתם יכולים ללכת קדימה עם תכניותיכם עבור מחזור חיים זה, בידיעה שיש לכם הזדמנות נפלאה להצליח.

בקרוב, אתם תהפכו למסוגלים לזהות ישויות גלקטיות אשר התגלמו על פני כדור הארץ באמצעות פעולותיהם ומילותיהם. הם יהפכו יותר כלפי חוץ בעבודתם בידיעה שזה יחסית בטוח להכיר את מה שהם מייצגים. כאשר עובדי האור מגיעים ביחד, כוחם גובר פי שניים או יותר, והם מייצגים קבוצה מדהימה אשר ממשיכה לגדול כל הזמן. אתם תגלו ביניכם את מנהיגכם אשר ישתפו את הידע המתקדם שלהם אתכם. בתמורה, הם ייתמכו על ידי ישויות גבוהות יותר אשר גם נותנות את היתרון של הידע המתקדם מאוד שלהם. לכן, אתם יכולים לראות כי ברגע שהעניינים מתחילים להאיץ התקדמויות יתרחשו ברצף מהיר.

הגלקסיה המתינה לסימנים אשר מראים שכדור הארץ מתרומם, והודות למסירותכם היא הסכימה שהתקדמות מעין זו הושגה וכיוון שזה ממשיך, ההצלחה מובטחת. בתוכנית הגדולה יותר, הכול ממשיך היטב לכן אל תאפשרו לדיווחים או לפעולות שליליות להפחית בכל דרך את נחישותכם להצליח בעבודתכם. היכן שהדברים נראים שהושפעו על ידי פעולות שליליות, בבקשה זכרו שלא כל דבר הוא כפי שהוא מופיע על פני השטח. לפעמים מצבים קרמתיים הם התוצאה של פעולות שמזמן עברו. פשוט קחו בחשבון ששיעורים הכרחיים שנלמדים שיש צורך לנקותם, כיוון שאין הם יכולים להמשיך קדימה. העידן החדש הוא זמן של ניקוי אשר יבטיח שכל השיעורים הגיעו למסקנה ברורה וסופית.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge