Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - July 21, 2017


 

מסר של Mike Quinsey  המתקשר את העצמי הגבוה שלו -  מיום 21 ביולי 2017

אתם יכולים להאמין שאתם עברתם מעל מחצית הדרך בתוך השנה הנוכחית. אם אי פעם הייתם צריכים הוכחה על הזמנים המיוחדים שאתם נמצאים בהם עכשיו, אתם לא צריכים להמשיך לחפש. השינויים עומדים להגיע בשפע ובמהירות כך שידחפו אתכם לתוך העידן החדש, כך שאתם יכולים ליהנות מהיתרונות ומהתועלות שנרכשו. שום דבר יעצור אותם מלהגיע לתוך ההוויה וכפי שאתם חייבים לדעת עד עתה, הסיבה הראשונית היא להגיע לנקודה בה ההתעלות תתרחש. אנו רואים את התמונה השלמה כיוון שהכול נמצא "בעכשיו" ויכולים להבטיח לכם שהכול מתקדם היטב ובהתאם לתוכנית שנקבעה על ידי הישויות הגדולות המפקחות ועוקבות אחר התקדמותכם. חלק מהנשמות לא תהיינה מוכנות להתעלות וזה עומד להיות צפוי, ונתיבם גם מתוכנן כדי להבטיח כי הן תמשכנה להתפתח. נתיב זה מתאים לצרכיהן ומאפשר להן להמשיך להתפתח. כולכם מודרכים בשלבים מסוימים בהתפתחותכם על ידי ישויות גבוהות, המסורות לעבודתן שלא תפסיק עד שכול הגזע האנושי התעלה.

 

אתם נמצאים בזמן נתון במחזור החדש כאשר הוא מוקם, וזו הסיבה מדוע נראה כי רבים מכם  מגיעים במהירות לשום מקום. המהומה והמהפכות שנחוות הן כולן חלק מהשינויים הנפטרים מהישן כך שניתן לנוע קדימה לתוך הרטטים הגבוהים יותר. אתם נמצאים רגל אחת במימד השלישי והשנייה במימד הרביעי ולפני שיעבור זמן רב שתי הרגליים תהיינה במימד הרביעי הגבוה יותר, וכול הבעיות המשויכות לרטטים הנמוכים תישארנה מאחור. זה מעבר איטי אבל חיובי שאינו דורש פעולה מצדכם מעבר לעשות כמיטב יכולתכם כדי לשמור על רמת רטט גבוהה.  זה דורש גישה מסורה לפעולותיכם כדי להבטיח שאתם חיוביים בכולן. שליליות ופחד רק ימשכו את הרטטים שלכם למטה כך שאתם חייבים להתאמץ כדי למנוע להיות מעורבים במצבים שגורמים ליצור  זאת. הישארו שלווים ועזרו לרומם את הרטטים באמצעות כך שתשמרו על יציבותכם, ושלחו החוצה מחשבות אוהבות בכל מקום בו אתם מוצאים חוסר הרמוניה או שליליות.

 

האמת של ההיסטוריה שלכם עוכבה בכוונה תחילה ועוותה כדי לשמור אתכם בשליטתם של האילומינאטי. אולם, אין זה יותר אפשרי לעכב זאת וזה נעשה ידוע לכם באיטיות. ההיסטוריה של האדם היא די שונה ממה שאתם הובלתם להאמין, ובמאה האחרונה העידו ממצאים ארכיאולוגים רבים על נתיב אבולוציה שונה מהנתיב שהיה מקובל באופן מסורתי. מוסדות גדולים היו חלק מהטיוח, והוסתרו מכם ממצאים רבים שהיו בעלי השפעה רבה על הבנתכם. לדוגמה, ב-100 השנים האחרונות או בערך, ממצאים רבים גילו את קיומם של ענקים על פני כדור הארץ שלכם.  בזמנים התנכ"יים, התייחסו לכך שהם היו גבוהים מאוד ובעלי שיער אדום,  וקברים של ענקים מעין אלה נמצאו בהרי אורל במערב רוסיה (Utah Mountains).

 

אחד מהממצאים שלא ייאמנו ביותר בשנת 1920 היו בבית הקברות במערב האי קטלינה (Catalina Island), כאשר מספר אלפי שלדים נמצאו בעלי גזע שיער בלונדיני מעל גובה של 2 מ'. הם היו בעליל גם בעלי גזע עור בהיר ובעלי אינטליגנציה גבוהה, וגובה מלכם היה 2.7 מ' ו-51 מ"מ. פריטי אמנות שימושית רבים נמצאו כולל השרידים של המקדש המגליתי של "תקופת הסטונאייג'". אתם עשויים לשאול מה קרה לראיה ומדוע כה מעט ידוע על תגלית מעין זו. היו גם שלדים ענקיים בגובה של 2.4/2.7 מ' ששלטו באמריקה לפני זמן רב, ופריטי אמנות שימושית שנמצאו מעידים בברור שהם היו גם אינטליגנטים מאוד.  הם גם מצאו חדר שבו נשמרו שרידים משומרים של בעלי חיים שנכחדו כמו דינוזאורים, וזה מעיד כמה עתיקים השרידים חייבים להיות. זה ברור כי זנים רבים של האדם היו קיימים במשך תקופה ארוכה של זמן מאוד בקרוב, ולא ניתן להכחיש או להסתיר יותר את האמת על עברכם.

 

הרשימה יכולה להמשיך אבל הנקודה כבר נעשתה בהתייחס להיסטוריה "האבודה" שלכם. המסקנה המרשימה ביותר נעשתה בהתבסס על הראיה שנמצאה ונרשמה, המצביעה על כי פעם היו קיימים ענקים בגובה של עד 21 מ'. עם זאת השלדים היו דמויי אדם  והיה להם בברור מקום בתרשים האבולוציוני שלכם. אפילו בזמנים לאחרונה היסטוריונים פתוחים ומודעים יותר הבינו  שראיות רבות עדיין קיימות והן מוכיחות את ההיסטוריה האמיתית של האדם. זה חשוב להבין את העובדות של האבולוציה שלכם ממנה אתם תבינו כי היו לכם מחזורי חמה מוקדמים בהם הגעתם לשלב התפתחות גבוה. הם הסתיימו ולאחר מכן מחזור נוסף החל שכאשר הוא התפתח לקח אתכם הרחק ממה שהתקדמתם קודם לכן. לכן עכשיו אתם עומדים לקצור את הפרסים על כך שקידמתם מאוד את האבולוציה שלכם לנקודה בה יש לכם את ההזדמנות הגדולה ביותר להתעלות. כול מאמץ שאתם עושים כדי להתכונן להתעלות שווה כול חוויה שעברתם דרכה. זהו זמן נהדר למרות ההתרחשויות על כדור הארץ, וזכרו שאתם ואמא כדור הארץ מתעלים ביחד. כדור ארץ חדש ואתם חדשים, איזו דרך טובה יותר להתקדם ולעזוב סוף סוף את הרטטים הכבדים הרגשניים שהיוו אתגר מתמשך. עם זאת אתם התמדתם ותתבעו בשמחה את מקומכם ברטטים הגבוהים יותר, ותיהנו להשתחרר מהדרישות עליכם שהפכו את החיים קשים מאוד לפעמים. אתם כמעט מוכנים להתעלות וחברים וקרובי משפחה רבים ממתינים לברך אתכם באהבה ולקדם אתם בחזרה בברכה. אתם תשכחו בקרוב את הטראומות של חייכם האחרונים על כדור הארץ, ותיהנו משלום ומהרמוניה  שייראו כמו אושר מוחלט בהשוואה לזמנכם ברטטים הנמוכים.

 

כפי שלעיתים קרובות עודכנתם, שום חוויה לא מבוזבזת כיוון שכול אחת נושאת חשיבות כלשהיא על חייכם תוכננה וגלמה תפקיד כדי לתת לכם את החוויות שאתם צריכים כדי להתפתח. לכן זה מומלץ אם אפשר להשלים עם כול אחד שהיו לכם בעיות אתו ולפתור אותן. אתם יכולים רק לעשות כה הרבה מבחינה זו ובכך שניסיתם אתם יכולים לנוח בקלות בידיעה שעשיתם את המיטב שלכם. הסתכלו על חוויות החיים כאילו אתם נמצאים בהצגה וכאשר המסך יורד כול המעורבים יכולים לחזור לחייהם הרגילים. בסופו של דבר, קארמה היא כמו העמדת פנים ואתם ממשיכים לחזור עליה עד שאתם עושים אותה נכון. האגו שלכם יכול להיות תובעני אבל הם נבנו על ידכם ויכולות גם להביאן להרמוניה ולשלום על ידכם.

 

אם אתם קוראים מסרים כמו המסר הזה, אתם בבירור היטב על הנתיב להתעלות, בכך שהרחבתם את תודעתכם מעבר למה שאתם עשויים לכנות הרמה הרגילה. כשהזמן מתקדם, זה צריך להיהפך לברור כי מתרחשת הפרדה בין אלה המכינים את עצמם להתעלות, ובין אלה שעדיין לא רוממו את עצמם. לא צריך להניח הנחה כי המקורות כמו המקור הזה הינם האמצעים היחידים של התכוננות או הנתיב היחיד, ישנם אנשים רבים עם כוונות טובות אשר יש להם את דרכם האישית לבטא אותן. נשמות יפות יכולות להופיע בכול משעול חיים כך קבלו את אלה אשר עוקבים אחר נתיב השונה מזה שלכם.

 

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן כי האור יבהיר את ימיכם ואת נתיבכם לסיום. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

 

 

באהבה ובאור

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge