Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - November 20, 2015


מסר של Mike Quinsey - המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 20 בנובמבר 2015

Mike Quinsey

אירועים על פני כדור הארץ ממשיכים ליצור אתגרים לאלה מהאור אשר עוזרים להקל על המצב בכול דרך שהם יכולים. נראה שאין הקלה מהבעיות הנוצרות על ידי אלה אשר האור חסר להן ותמיד ממשיכות כדי להבין את האופי האמיתי של מה שמתרחש. אנשי האופל ממשיכים עם תוכניתם ליצור ממשלה עולמית שבה יהיה להם כוח ושליטה גדולים. אולם, כוחם הולך ופוחת ורמת השליטה אותה הם מחפשים לא תותר להם אף פעם. למעשה, הם חושפים את עצמם לבדיקה קפדנית אשר תגלה את סדר היום האמיתי שלהם. כך שלמרות שיש להם עדיין מספיק כוח כדי לעשות ניסיון אחרון כדי להשיג את מטרותיהם, אין הם יכולים להצליח ובסופו של דבר לא תהיה להם אופציה אלא להיכנע. לכן אתם יכולים להמשיך להתמקד על מטלותיכם, בידיעה שכל מאמץ שאתם שמים ישתלם ובסופו של דבר יקצור פרסים.


אתם יכולים להבין כי הכול אשר קיים מסביבכם מהווה ראייה על השינויים המתרחשים, ואנרגיות האופל משתנות בהקדם האפשרי. אתם כה קרובים לגילוי וההכנות מתקדמות היטב. זו תהיה התחילה של גילויים רבים אשר יכינו אתכם לעתיד הנהדר שקיים קדימה, כאשר אתם תהיו נשמות חופשיות שלא מעוכבות יותר או כפופות למידע מטעה שמשמעותו לבלבל אתכם. אתם יחד עם אמא כדור הארץ נמצאים בעיצומם של שינויים מבורכים כשהישן מנוקה על מנת לאפשר לאנרגיות החדשות להתקרקע. כבר רבים מכם מודעים להן ולוקחים אנרגיות מעין אלה לתוך עצמכם, וככל שאתם יכולים לעשות זאת יותר, אתם יוצרים אור חזק זהוב מסביבכם. אתם בטוחים מכל ניסיון של אנשי האופל להפריע לו, בתנאי שאתם שומרים עליו שלם.

ההיסטוריה שלכם הינה היסטוריה של מאבק ומלחמות שעקביות עם התוצאות הנובעות מהם. עם זאת, למרות אלה, אתם אף פעם לא סטיתם רחוק מהאור ונהניתם מחוויותיכם. אתם הודרכתם באופן שטוף כדי להבטיח שאתם שומרים על נתיב האור, וחוויותיכם היו רצף של אתגרים שאפשרו לכם להתפתח די מהר. ישנן מעט התרחשויות אקראיות כיוון שחייכם תוכננו בזהירות עם ההסכם שלכם, כך כדי להבטיח את האבולוציה המתמשכת שלכם. הכוונה היא כי מה שהולך מסביבכם הוא כולו חלק מהתוכנית אפילו שאתם לא יכולים להבין זאת. גם לאנשי האופל יש תוכניות חיים כשהקארמה שלהם מסתיימת, ומשתמשים בפעולותיהם כדי לעזור לאחרים עם חוויות שהם גם צריכים. שום דבר בעל חשיבות מתרחש באקראי וכאשר אתם יכולים לקבל זאת שזה כך, וזה עוזר להבנתכם ולקבלה של מה שמתרחש מסביבכם.

החיים שאתם תחוו בעתיד יהיו כה שונים ממה שאתם חיים עכשיו. לא תהיה השוואה מלבד אולי רגעים אלה בהם אתם מתחברים באמצעות מדיטציה עם המימדים הגבוהים. זה אימון שעומד להיות מומלץ אשר שומר אתכם מעוגנים בתקיפות באור. זו גם הקלה מהאנרגיות השליליות הפוגעות בהילה שלכם. הבטיחו שאתם שומרים את הילתכם סגורה באמצעות דמיון מנטאלי שהיא במקומה, כיוון שכאשר היא פתוחה לרווחה זה מאפשר לישויות שליליות להתחבר אליכם. אנו יודעים שמרבית עובדי האור מודעים לצורך בהגנה, אבל זה עוזר להזכיר מפעם לפעם.

אתם מתחילים להבין שמחשבה היא כזו אנרגיה עוצמתית, כשהרטטים שלכם עולים, אתם צריכים לשים לב לאופן בו אתם שולחים את מחשבותיכם החוצה. הרצון לעזור לאחרים בדרך חיובית הוא רצוי ומקובל, אבל יש לנקוט באמצעי זהירות במקום בו אתם מגיבים לחוויה שלילית כלשהיא. זה עשוי להיראות רעיון מוזר כי התוצאה של חיבור רק עם מחשבות שליליות עשויה להיות בהתחברותן אליכם. לכן אל תתנו להם את האנרגיה שלכם בכך שתשכנו בהן. פשוט זכרו כי מה שאתם "חושבים" זה מה שאתם מושכים לעצמכם.

כשאתם מתעלים, אתם תגלו שדברים רבים הם די שונים באופן שבו אתם מבינים אותם עכשיו. ברגע שאתם עוברים מחוץ לרטטים הדחוסים ולתוך גוף עדין ישתנה כה הרבה מהאופן בו אתם מבינים זאת עכשיו. אתם כבר חייבים להיות מודעים, כי מחשבה הופכת לכוח העוצמתי שתשתמשו בו כדי לנסוע ולספק את צרכיכם. זו הסיבה מדוע אתם חייבים להתחיל לשלוט במחשבותיכם ולהישאר חיוביים בכל הזמנים. זה עשוי להישמע קשה עכשיו אבל ברגע שאתם הופכים בקיאים בתנועה במימדים הגבוהים, אתם תתרגלו להם במהירות. זה יהיה בקושי נחוץ לבלות זמן כלשהו באספקת צרכיכם כמו בכדור הארץ כיוון שהחופש שיהיה לכם יהיה מרגש ויפתח לכם כה הרבה הזדמנויות חדשות. אתם תהיו ללא ספק נועזים ותרצו לבקר בפלנטות אחרות וכל היקום נפתח עבורכם. לא כולכם תכסו בדיוק את אותו נתיב חוויתי, כיוון שכה הרבה יותר הזדמנויות יציגו את עצמן לכם.

יש מעט בחוויותיכם הנוכחיות שבאמת משתווה עם מה שאתם תחוו בקרוב. יש לכם מגבלות על כדור הארץ בשל הרטטים הנמוכים, אבל כשהם כבר מתחילים לעלות חלקכם מוצאים שאתם מפתחים כוחות גדולים יותר. השינויים עשויים להיות קטנים בתחילה אבל יגדלו בתחומים כטלפתיה, שחלקכם יכולים כבר להתחבר אליה. מתנות מעין אלה יהפכו בסופו של דבר די רגילות ובבוא העת לא יהיה לכם הצורך במילה המדוברת. חלקכם יכול להשוות זאת עם הרגשות אינטואיטיביות בהן אתם יודעים מה עומד להיאמר לפני שמדברים. אפילו עכשיו אתם תגלו שלאנשים רבים היו חוויות מעין אלה, מבלי לתת להן מחשבה כלשהיא נוספת.

כשאתם עוברים קדימה ולמעלה, אתם תגלו שרמת תודעתכם גדלה. זה יתקדם עד שאתם תשיגו את הנקודה בה תהיה לכם תודעה מלאה ביחד עם מספר מוגדל של צ'קרות. עד שהגעתם לרמה של ישות גלקטית, ותהיו רחוקים מהאחד שאתם בהווה. באופן טבעי, שינויים מעין אלה לוקחים זמן, אבל באופן חלקי זה כמובן תלוי באופן בו אתם מתפתחים במהירות. אבולוציה אף פעם לא עומדת בשקט אפילו אם אתם לוקחים כמה צעדים אחורה, ואפילו אז חוויה מעין זו אף פעם אינה מבוזבזת. היו סמוכים ובטוחים שכל חוויה הינה בעלת ערך ותמיד נמצאת כדי לבקשה.

הרבה מתרחש על כדור הארץ ממש עכשיו ולא תמיד עבור הטוב של הכול, ועבור אלה העובדים עם האור זה יכול להיות תקופה מלחיצה. אפשרו לאנרגיות מעין אלה לחלוף אתכם ואם במקרה יש לכם קשר ישיר איתן, ברכו אותן ושלחו אותן לדרכן באור ובאהבה. אתם אפילו מסוגלים לדברים גדולים יותר וכשהזמן חולף אולי אפילו לעשות הרבה יותר מאשר כעת.

אני Mike Quinsey, ועוזב אתכם באהבה ובברכות. מי ייתן והאור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם להשלמה.

Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge