Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - November 18, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 18 בנובמבר 2016

כדור הארץ ואנשיו נמצאים במצב של שינוי גדול וזה מתרחש במידה כזו, שזה כמעט בלתי אפשרי להתקדם בקצב שלו. אולם, איזו דעה שיש לכם על כך, זכרו כי השינויים דרושים כדי להעביר את האנושות לתוך העידן החדש. תהיה אי שביעות רצון רבה כשאנשים רבים רק יראו את ההשפעה של מה שמתרחש, מבלי להבין את הסיבות האמיתיות לכך. זה ייראה כאוטי אבל ה"טלטול" של המערכות הישנות דרוש כדי לאכוף שינויים שדרושים אם יש צורך להמציאם מחדש ולהתאימם לעידן החדש. זכרו שבבוא העת אתם תיכנסו לעידן הזהב וחייבת להיעשות עבודה רבה לצורך המוכנות. ישנו היבט של "התעדכנות" עם השינויים שעוכב לאחור, והוא חיוני כדי ליצור את הנתיב לעולם חדש שעומד לקחת אתכם לתוך המימדים הגבוהים יותר. כתוצאה מכך, שום דבר מהרטטים הנמוכים יכול להתקדם וחייב להיכחד. אותה הסקת מסקנות מיושמת לכל הנשמות ותגיע נקודה בה רק אלה שהם מוכנים יוכלו להתרומם.

רבים ידאגו באשר למה שהם צריכים לעשות כדי לנוע קדימה ולהיות בטוחים בהתעלות. התשובה היא פשוטה, ואם אתם שומרים על הרטטים הגבוהים שלכם ומפיצים אהבה לכול בלי יוצא מן הכלל, אין לכם לחלוטין שום דבר לפחד ממנו. זה לוקח נשמה עם רצון חזק כדי לשמור על ריכוז כאשר הכל מסביב נמצא במצב של שינוי, וכאשר העתיד נראה לא בטוח. האמינו בעצמכם והחזיקו באמונותיכם וכשהזמן עובר, אתם תראו את העתיד הופך לברור יותר. האנרגיות הישנות תיעלמנה באיטיות ובמקומן יהיה עתיד בהיר חופשי מכול הבעיות הקודמות. כל אלה הנשמות עם רטט נמוך תלכנה ואיתן תלכנה תוכניותיהן לשליטה על חייכם ועל ההזדמנויות העתידיות. הסוף של זמנם היה בלתי נמנע ברגע שזה היה גלוי שמבלי להתחשב בפעולותיהם, העידן החדש יגיע לידי ביטוי באופן מלא.

כפי שכבר נרמז השינויים המועילים ייקחו זמן, אבל ברגע שהם מתחילים והמתנתכם עוברת, אתם תיהנו מלהיות נוכחים בתקופה זו ובחלק מהמקרים לקחת חלק בהם. בלי ספק חוויותיכם תהיינה הרבה יותר מהנות וכל העבודה הטובה שבוצעה תועיל לכל אחד. כששערוך של המטבעות מתרחש, זה גם יהיה מעודד לדעת שכל הפרויקטים שמבוצעים יהיו ממומנים במידה מספקת. היו סמוכים ובטוחים שנשמות אלה אשר עומדות לטפל בכספים המסיבים לצורך פיתוחם מחדש ויתר הפרויקטים ההומניים, ימונו בשל מסירותם ואמינותם לטוב הגדול יותר של האנושות.

זה רק טבעי שמרבית האנשים מקווים ללמוד על מועדים מדויקים לאירועים החשובים שנחזו במשך זמן רב. אולם, מהמימדים הגבוהים יותר בהם הכול הוא בעכשיו, זה לעיתים קרובות קשה לפרש אותם בהתאם לדרך קיומכם במימד השלישי. כמו כן, מעורבים כה הרבה נזילות ונתיבים שונים שניתן לעקוב אחריהם. זו הסיבה מדוע אתם מעודדים תמיד לשמור על המיקוד שלכם על מה שאתם רוצים. כפי שאתם חייבים עד כה לדעת, זה רק דורש יחסית מספר מועט של אנשים כדי לגרום לשינויים. לכן, שמרו את רגליכם על האדמה ואת תקוותיכם ושאיפותיכם בשיאן, ובסופו של דבר אתם תקצרו את הגמול בשל נחישותכם והתמדתכם. אתם כה קרובים לקבל את מה שחלמתם עליו במשך אלף שנה, ובצדק.

יש מעט מהחדשות האמיתיות שמגיעות אליכם באמצעות המקורות הנורמליים שעדיין נשלטים מגבוה. אולם, האינטרנט הוא עדיין מקור המידע הטוב ביותר, וחדשות אמינות הן כמעט בטוח שידווחו על ידי יותר מאשר מקור אחד. למרות שזה קשה למצוא קישורים לכל החדשות כשחלק נחשבות סודיות מדי להפצה רשמית. אולם, למרות הכול אתם צריכים להיות מסוגלים לקבל תמונה הגיונית על מה שמתרחש מסביב לעולם. המכשולים הגדולים ביותר לאמת הם הדיווחים הכוזבים שנשלחים כדי לבלבל אתכם בכוונה. לכן, היו זהירים בגין מה שאתם מקבלים כאמת ואם אתם אינטואיטיבים, אתם יכולים לזהות אולי מאמרים או חדשות שנושאים את הרטטים הנמוכים.

היו סמוכים ובטוחים שהרבה מתרחש מאחורי הקלעים ונשמות רבות מקדישות עצמן כדי להבטיח שהאור ינצח את המאבק בין הכוחות החיוביים והשליליים. למרות שזה היה צפוי, התוצאה היתה אף פעם לא בטוחה והסתמכה על אלה מכם של האור העושים את חלקם כדי להבטיח שיינתן לכך ביטוי. עומדים לברך אתכם על כך שאחזתם בעמדתכם במשך שנים רבות של אי וודאות ואף פעם לא היססתם למרות כל מה שהתרחש על כדור הארץ. גמולכם יהיו רבים עם ההבטחה שאתם תתעלו ותיהנו להגיע מרוממים לתוך המימדים הגבוהים יותר. הייתם חלק מהניצחון עבור האור אשר ייחגג במשך השנים הרבות המגיעות. אולם, ישנה עדין עבודה להיעשות, כיוון שמאוד בקרוב האופל לא יהיה מסוגל להשפיע או לשלוט על אירועים עתידיים.

עכשיו שהעניינים התקדמו כה היטב, כל עובדי האור יכולים להיות יותר גלויים לגבי עבודתכם ולעזור לאחרים להבין מה מתרחש על כדור הארץ. רבים יהפכו למבולבלים ומודאגים לגבי העתיד וצריכים להחזיר להם את הביטחון באשר לתוצאה של אירועים אשר מתרחשים נכון לעכשיו על כדור הארץ. העתיד יהיה מעבר לציפיותיהם של מרבית האנשים כשהשינויים ישנו לגמרי את החברה מעבר להכרה, לתוך חברה שמאוחדת ומסוגלת לפגוש ולתמוך בכל צרכי האנשים.

בינתיים, העניינים יתקדמו עד שתוצאה מוחלטת מושגת, אשר תאפשר לאנושות לנוע קדימה ולהתחיל להקים את הרפובליקה החדשה ואת העידן החדש. האנשים אשר יכולים לספק זאת כבר נמצאים על כדור הארץ ומוכנים באופן מלא במוכנות לבצע את עבודתם. זה יתחיל בשלבים קטנים אבל יתקדמו מהר כאשר מימנים הולמים מושקעים בכך. אלה יגיעו באמצעות GESARA ומימון מסיבי יהיה אפשרי. זה צריך להיות מימון של ההתפתחויות המוקדמות אשר יובא ברגע שהתכנון הוכן במידה מספקת. חלק מהפרויקטים יהיו מסיביים ויכסו את הצרכים הדחופים ביותר של האנשים.

ההשלכות של הבחירות בארצות הברית עדיין מורגשות וצריכות עדיין להתפתח, אבל טלטלו אנשים כה רבים מתנומתם. עם אלה גילויים חדשים הגיחו וגילו את פעילותיהם של אנשי האופל. השאלה היא האם אתם הולכים להגיב באמצעות הכנסת האור, או לאפשר לחופש שלכם להישחק הלאה. אלה הזמנים לפעולה, במידה ואתם עומדים להסיר את האיומים למאוד קיומכם. ההתנגדות להם גדלה וזה היה צריך להתרחש לפני זמן רב כאשר הם תוכננו ליצור ממשלה אחת תחת שליטתם. אולם, האמת השלמה על פעילותיהם תפורסם ואנשים יהיו לחלוטין בהלם ממה שהם לומדים.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור ימשיך להאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge