Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, October 17, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 17 באוקטובר 2014


אם אי פעם הייתם צריכים הוכחה על שינויי מזג האוויר המתרחשים, פשוט הסתכלו אחורה בהבדל עכשיו לעומת מה שהיה רק לפני כ-50 שנה. השינויים הם דרמטיים ולא נראה שהם מופיעים על פי דפוס כלשהו מיוחד ולפעמים נראים תוהו ובוהו. עם זאת, השינויים לא קורים באקראי, אבל מובילים לדפוס מקובל יותר המבטיח כי הקיצוניות שאתם בדרך כלל חווים לא קורית יותר. מסביבכם, התוהו ובוהו הוא סימן נוסף למה שמתרחש, למרות שמרביתו קרמתי כמו שמסווגות הבעיות הישנות בין אנשים ואפילו בין אומות. אכן זהו זמן מטריד אך הוא הכרחי כפי שאתם עשויים לומר, לנקות את הזבל שאין לו מקום ברטטים הגבוהים יותר. תפקידכם כפרט הוא לנקות את "הזבל" האישי שלכם על מנת לאפשר לכם את מקומכם בעידן החדש, וליהנות מכל השינויים שירוממו את האנושות לרמה גבוהה יותר. אם זהו רצונכם להיות חלק מהשינויים, כוונתכם תישא אתכם ותמשוך מדריכים אשר יסייעו לכם.


אנו ספרנו לכם, לעיתים קרובות, ששום דבר לא מתרחש במקרה, ושווה לזכור זאת כיוון שאתם אחרת עשויים להרגיש שאתם נתונים לרחמיהם של אירועים אקראיים. כאשר מדובר בחיים שלכם, תמיד ישנה תוכנית אשר תאפשר לכם להתפתח, כך ששום הזדמנות לא תבוזבז. אתם מתקדמים בקצב אשר מוסכם עם מדריככם אשר יעזרו לכם להשיג הצלחה, אולם תמיד יש לכם רצון חופשי וההחלטה הסופית היא שלכם. ברור כי אם אתם רוצים להתפתח, אתם תעשו את מה שצריך כדי להצליח, והמשמעות היא לעיתים קרובות לעקוב אחר האינטואיציה שלכם מבלי לדעת בהכרח את המטרה. כמובן שכמה חוויות מתרחשות כדי לנקות חובות קארמתיים שעשויים להיות לכם, כך שבמידה שאתם זוכרים זאת במיינד, זה יישרת אתכם היטב לקבל מצבים מעין אלה עם לב טוב. שום דבר מתרחש בלי סיבה טובה כך עשו את הטוב ביותר מהזדמנויות מעין אלה. זהו הזמן לסליחה לכל מה שהורגש כעוול כנגדכם, וזכרו שכל החוויות הן בעלי ערך.

חדשות טובות מוצגות לעיתים רחוקות בדיווחים בתקשורת שלכם, ואנו יכולים להבטיח לכם שישנה מגמה לעזור לאחרים הנמצאים במצוקה. ההרגשה של אחדות מתפשטת עם ההבנה שאתם "שומרי אחיכם" למרות שכמה אמונות הן כה עוצמתיות שההבדלים נשמרים לחלוטין. בנסיבות מעין אלה, הנשמות עם כאלה אמונות מובהקות נולדו במדינות בהן הם יכולים ללמוד בצורה הטובה ביותר את השיעורים שלהם וש"כולם הם אחד". זו הסיבה שהמלחמות עדיין ממשיכות ויפסיקו באופן נורמלי רק כאשר שלום ייראה כדרך היחידה קדימה. כשאחד הוא מודע יותר, נוכחותכם יכולה להיות מאוד לעזר כאשר לדוגמה אתם חיים את חייכם כפי שהם צריכים להיות, בשלום ובהרמוניה עם כול הישויות החיות. אכן, בכך שאתם חיים את אמונתכם, אתם עוזרים לאחרים פשוט בכך שאתם נמצאים ביניהם. סביר מאוד שהאור שלכם ימשוך אליכם אחרים הרוצים לדעת איך אתם יכולים לחיות בשלום, כאשר יש לעיתים קרובות תוהו ובוהו מסביבכם.

כפי שהתחלתם להבין, אנו משגיחים מקרוב על אלה אשר יכולים להרוס את כדור הארץ אם פעילותיהם נשארות לא בדוקות. האילומינאטי ועבדיהם נמצאים במעקב צמוד והם לא יכולים לעשות שום דבר בלי ידיעתנו. לכן, אתם יכולים להיות בטוחים שלא יהיו אירועים גדולים של הרס, ובוודאי לא מלחמות השונות ממחלוקות קטנות. תפקידנו הוא להוביל אתכם בבטחה למסקנה של שלום, ולאחר מכן הנסיבות יאפשרו לנו לבוא בגלוי אל כדור הארץ. זהו יהיה זמן נהדר של שמחה וגילויים אשר יבהירו את המסתורין של ההיסטוריה שלכם בעבר. אתם הוחזקתם בכוונה בחשיכה והתקדמותכם נבלמה, התקדמות אשר הייתה משפרת מאוד את איכות חייכם. זה כאילו הייתם נעולים בכמוסה של זמן בו הזמן עמד מלכת. זה הכול ישתנה בעתיד הקרוב ואתם תופתעו כמה מהר אתם תוכלו לפצות על הזמן האבוד.

תחשבו בגדול כאשר מדובר על עתידכם, כשתגלו שתודעתכם מתרחבת מהר יותר כאשר אתם נכנסים לקצב של רטט גבוה יותר. אתם תהיו מופתעים למידת השינויים אשר יראו אתכם נכנסים לעידן חדש של שלום ושפע. פירותיו של כדור הארץ יהיו יותר ממספיק עבור צרכיכם, והשיתוף יהיה נורמלי ויהיה מספיק לצרכיו של כל אחד. המצאות חדשות שמעוכבות ישוחררו, ועבודת פרך ועבודה קשה כדי לשרוד יהפכו לנחלת העבר. העולם ייפתח לכם ונסיעות יהפכו לדי נורמליות, כאשר ניתן יהיה להגיע למקומות רחוקים בזמן קצר. הכוונה היא כמובן שיוצגו צורות חדשות של נסיעה, ומרבית מאמצעיכם הנוכחיים יהפכו למיושנים. זה יהיה זמן מרגש לכל אחד והשינויים יתרחשו די במהירות באמצעות עזרתנו.

בתקופה בה קשה להבין להיכן האירועים מובילים, אנו מקווים שאנו רוממנו אתכם בכך שנתנו לכם תובנה על העתיד. שום דבר לא יכול לעצור את התוכנית עבור עתידכם ואנו, כפי שאתם עשויים לומר, משתוקקים ללכת ומחכים להביאכם לעידן החדש. מחזורים קודמים הסתיימו בשינויים גדולים אשר החזירו את האנושות להתחלת מחזור חדש. הפעם, אתם השלמתם בהצלחה את מחזור השמש, ואלה מכם אשר רוממו את הרטטים שלכם ימשיכו להתפתח כאשר אתם נכנסים לעידן החדש. כל נשמה תמצא את עצמה בדיוק במקום הטוב ביותר להמשיך את חוויותיה. אנו יודעים שאמירות אלה גורמות לדאגה כלשהיא בתוך קבוצה של משפחה שרוצים להישאר ביחד. אנו היינו רוצים להבטיח לכם שיש בדרך כלל קשרים חזקים בתוכם, וזה יהיה יוצא דופן אם הם לא יתקדמו כיחידה אחת. אולם, אתם תגלו שכאשר אתם מתפתחים, אתם תימשכו לקבוצות עם רטט דומה, בו אתם תמשיכו להתפתח עד שאתם תמצאו את הצורך לחוויה שונה.

אני SaLuSa מסיריוס, ונהנה מהזמן שלי אתכם ומחכה לפגוש רבים מכם בעתיד הקרוב. לזמן עצמו לא תהיה אותה השפעה עליכם כפי שעכשיו, ובמובן מסוים לא ישלוט יותר על חייכם. ישנם כה הרבה שינויים מבורכים אשר מחכים לכם, וברגע שאנו יכולים להציג את עצמנו אנו כולנו נדהר לתוך העידן החדש אשר אוחז כה הרבה עבורכם. המשיכו להסתכל קדימה ודעו שחייכם הם סיפור אחד אשר יש לו סוף טוב.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman


Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge