Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - March 24, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 24 במרץ 2017

רבים מכם מוכנים היטב להתעלות, אבל חלק גם משתרכים מאחור עם סיכוי קלוש שהם באמת ישפרו את עמדתם בזמן שנותר. אולם, לכול נשמה תינתן כל הזדמנות כדי לרומם את עצמן, ואף אחד אחר יכול לעשות זאת עבורן. אתם כולכם הגעתם מאז ההתחלה לאורך דרך ארוכה עם חוויותיכם כאשר אתם נפלתם לתוך אחת מהרמות הנמוכות. העובדה שכה רבים מכם התרוממו בשעה שחוו אתגרים קשים רבים זו בזכות לנחישותכם ולהתמדתכם. אתם תקצרו בקרוב את התועלת של הישגכם ועומדים להיות מבורכים בגינם. דבר אחד בטוח הוא שאתם לא תצטרכו ללכת בנתיב זה שוב, כיוון שזמן הבחינה ברטטים הנמוכים עבר ואתם כולכם גדולים יותר בגין הישגכם.


אם אתם מוכנים להקשיב לעצה מועילה, הן זמינות באתרי האינטרנט שלכם. עד כה, מרביתכם זיהו את אותן נשמות שהתגלגלו כמו דיוויד ווילקוק (David Wilcock) שהינם המורים לעידן החדש. מסריהם יישאו אנרגיה שהיא מרוממת ובתת מודע אתם תדעו שהם אומרים את האמת. ברור כי לא כול נשמה מוכנה לאמת כשחלק רק מתעוררות ומוצאות זאת קשה להבנה. הבעיה היא שכה הרבה שאין הוא אמת או מעוות הונח לפניכם, וזה היה קשה לסנן את האמת מאלה. אולם, ישנן תמיד נשמות שעודכנו היטב בזמן חשוב כמו זה ואתם תמצאו את עצמכם נמשכים לכיוונן. לאמת יש איכות משמעותית שתהדהד אתכם, ובכול אירוע ניתן לבדקו כנגד מידע אמין המגיע ממקורות אחרים.

האינטרנט שלכם מוצף עם אמיתות אבל גם עם מסרים כוזבים המיועדים להטעות אתכם. אם יש ספק, עזבו אותן, כיוון שבזמן נתון אתם תמיד תקבלו אישור על האמת והאינטואיציה שלכם יכולה לאפשר לכם לזהות אותה. אם זה מרגיש נכון, זה בדרך כלל כך, לכן האמינו בעצמכם כיוון שעובדי האור נוטים למצוא אחרים אשר גם מהאור, וזה קורה בשל האנרגיה החיובית שנשלחת החוצה. אנרגיות אלה גורמות לכם שאתם תרגישו טוב להיות מסביב לאנשים מעין אלה, אבל ההיפך קורה כאשר הרטטים נמוכים וחסרי הרמוניה. בתקווה, כי עובדי אור מבוססים תמיד יהיו ידועים לרבים מכם. אולם, חלק מהנשמות מגיעות והולכות די במהירות, בעיקר כאשר משימותיהן הן לגבש את השפעתן כדי להשפיע על התוצאה של מה שניתן לכם.

כוחות האור מנצחים את המאבק כנגד אנשי האופל, ועבודה רבה שלא מדווחת באופן רחב, מתרחשת בתוך כדור הארץ הפנימי. הוא מנוקה בהדרגה מבסיסים שבמקרים מסוימים היו קיימים במשך שנים רבות מאוד. כדור הארץ הוא מבוך של מנהרות ובמקרים מסוימים מתמתח במשך מאות מיילים ואפילו יש לו רכבת במהירות גבוהה. חלק יישאלו איך זה יכול להתקיים בלי שייוודע על כך באופן כללי, והסיבה היא כי לאנשי האופל יש כמעט שליטה מוחלטת על מקורות החדשות. אתם רק לומדים על אירועים שהם מאפשרים לכם לדעת עליהם. החריג הוא החדשות "מתחת לפני השטח" שאתם קוראים באמצעות האינטרנט שלכם.

זה סביר שאתם תלמדו יותר על האמת כאשר אנשי האופל אינם מסוגלים להפעיל את השפעתם כמו קודם. אזי, זה אפשרי שהיא תוצף החוצה ויהיה לכם בקושי זמן להחזיק את נשמתכם. ישנם גילויים רבים שממתינים להתעלות אשר יניחו במהירות את האמת לפניכם ויסבירו את מה התרחש במשך כמעט 80 שנים האחרונות. חשאיות החביאה את ההתקדמות שהיתה יכולה לדחוף אתכם לתוך העידן החדש עם כול ההתקדמויות שהולכות עם זה, בשעה שאתם נשמרתם בזמן מעוות שהכחיש הרבה ממה שהיה משפר את חייכם. אולם, לא יישלל מכם זאת במשך זמן רב ובזמן הנכון תינתנה לכם התועלות שממתינות להשתחרר.

כשהעניינים מגיעים לנקודת שפל, אלה אשר יכולים לשנות את נסיבותיכם יבואו לידי ביטוי, ויציגו חידושים רבים אשר ישפרו את איכות החיים. אין זה יאומן שרבים גוועים מרעב בעולם של שפע, נהרסים על ידי מלחמות ומריבות מתמידות. נראה כי השלום נמצא הרחק, עם זאת ישנם אלה שיש להם את התשובות אם רק היה להם את הכוח להציגן. אינטרסים אישיים מנסים לשמור אתכם במצב של צורך כיוון שזה האופן בו הם מייצרים רווחים גדולים ושומרים אתכם תחת שליטתכם. אולם, אל תתייאשו כשהעניינים לא יכולים להמשיך כפי שהם במשך זמן ארוך יותר ושינויים לטובה חייבים להתחיל לשפר את המצב. אפילו עכשיו, מוסדות עזרה גדולים עובדים קשה כדי להתגבר על המצב הנואש שכה הרבה אנשים מוצאים עצמם בו.

העולם לא נראה כאילו הוא יכול להירפא מהתסבוכת שבה הוא נמצא, אבל תקווה קיימת והתוכניות נמצאות בהישג יד כדי לשנות את המצב מסביב. היו מודעים שברגע שהאנשים הנכונים יכולים לעבוד ללא הפרעה, תתרחש הקלה עבור מדינות רבות אפילו שהמשימה היא מסיבית וכמעט בלתי אפשרית לטפל בה. אלה מהאור משתמשים בזמנם כדי להתכונן לזמנים שמגיעים כאשר הם יכולים לבצע את תוכניות ההקלה שלהם מבלי הפרעה. בשל מידת הצורך הרבה במדינות כמו אפריקה, המצב קורא לכמויות מסיביות של כסף כדי לממן את התוכניות. המין האנושי אינו מוכן לקרב ומובל לתוך מלחמה כדי לספק את תאוות הבצע של אלה המרוויחים מכך, באמצעות לדוגמה אספקת כלי נשק לשני הצדדים.

האמת צובעת תמונה עגומה של דברים על כדור הארץ עם זאת אתם בקושי אנשים שעברתם כה הרבה ועדיין שומרים על רוח "הקרב" שלכם ולא תיכנעו לאלה אשר ימשכו אתכם למטה. נחישותכם תראה אתכם דרך התקופה המיידית, ותוגמלו היטב כך שבסופו של דבר תקבלו את כל ההתקדמויות שעוכבו להן אתם ראויים. באופן טבעי, זה ייקח זמן ותכנון כדי להכניס את השיפורים, אבל עם עזרה מחבריכם מחוץ לעולם זה ייראה די מהר. לכן, אף פעם אל תיוותרו או תוסיפו לפסימיות שקיימת כיוון שהעתיד כבר נכתב, ואף אחד יכול לעצור אותו מלתת ביטוי כיוון שכפי שאתם אומרים, זה כתוב בכוכבים.

הזמן הואץ במשך די הרבה זמן, וזה סימן בטוח שאתם נמצאים בתקופה של שינוי ורוממות רוח. כשאתם ממשיכים להיכנס לרטטים הגבוהים יותר שלום בעולם יתקרב ולאט אבל בטוח עימותים יתחילו להפסיק עד שבסופו של דבר הם יעצרו לגמרי. זה נראה סביר לכם אבל זכרו כי ישנם כוחות עוצמתיים התומכים במין האנושי אשר הם מהווים שומריכם, והם יבטיחו שהכול ממשיך כמתוכנן. מלחמה או רטטים נמוכים דומים לא יכולים להתקיים בעתידכם, כך שאתם יכולים להסתכל קדימה כדי להשלים שלום ושמחה.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman


שימו לב כי לא יתפרסמו מסרים ביום 31 במרץ וב-7 באפריל בשל רמה בלתי מקובלת של עיכוב וחוסר נוחות מחשבון הדואר שלי, אני נמצא בתהליך של שינוי לשרת חדש. הם הודיעו לי כי השינוי עשוי לקחת כ-14 ימים, כך שאני לא אשלח מסרים בימים 31 במרץ וב-7 באפריל. נאמר לי שאני עשוי להיות מסוגל לשמור על כתובות המיילים הקיימות שלי, אבל אם לא אני איידע אתכם על המייל החדש שלי בהקדם האפשרי.

תודה לכם על תמיכתכם כשאנו מתקרבים לזמן של שינוי, ומשיגים סיום שלוו כשאנו נכנסים לעידן החדש.

Mike Quinsey

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge