Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - March 17, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 17 במרץ 2017

למרות שאתם עשויים לא להיות מודעים לכך, הכול הולך בהתאם לתוכנית המובילה להתעלות. היא עשויה לגרום לתקופות זמן שונות לצורך ההשלמה ודבר אחד הוא בטוח, כי השינויים עבור הטוב ביותר מיועדים להתבטא ושום דבר לא יותר כדי להפריע להם. לכן, אתם יכולים לעמוד בפני אי הוודאות, בידיעה שהכול ממשיך היטב. ישנה תוכנית גדולה יותר אשר תבטיח כי הרטטים ימשיכו לעלות, ואתם בסופו של דבר תהפכו לישויות גלקטיות. אולם, זמן מעין זה הוא היטב בתוך העתיד, אבל לפחות אתם יודעים להיכן מוביל גורלכם. נכון לעכשיו, הכאוס מופיע מסביבכם עם כה הרבה שינויים שמתרחשים, וזה היה צפוי כשהישן נופל. זכרו כי קארמה רבה מנוקה בשל כך, ולמעשה לא ניתן יותר לעכבה כמקודם, וחובה להתמודד אתה לצורך פעולה מיידית.


היו סמוכים ובטוחים שהכול מתקדם בדרך כזו כך שזה מוביל באופן בלתי נמנע לשינויים אשר יאפשרו להכרזתה של הרפובליקה החדשה. ברור כי העיתוי יהיה כזה שכול מכשול או התערבות סבירה יוסרו באופן מיידי. האנשים אמרו את דברם ונעים מעבר לכאוס ולאי הוודאות של השיטה הישנה, וכשהשינויים מתרחשים הרפובליקה החדשה צוברת כוח. העיתוי באירועים מעין אלה הוא קריטי, לכן היו סמוכים ובטוחים שחברים רבים מחוץ לעולם מפקחים אחר התקדמותכם ויבטיחו שהיא לא תיעצר בכול דרך. רצונותיהם של האנשים לשלום ולשמחה נרשמו, והמלחמות המתמשכות ואובדן החיים ורכוש אינו מקובל יותר עליהם, והם אומרים "מספיק זה מספיק" ומסתכלים במנהיגיהם שיגיבו בהתאם.

הידיעה על מסלול עתידכם מעצימה אתכם, ואתם יכולים להתמודד עם מצוקותיכם ולא להיות מושפעים מהן. בעשותכם זאת, אתם מהווים דוגמה טובה כך שהאחרים ילכו אחריה וככל שאתם יכולים להשפיע על יותר אנשים בדרך זו, כך זה יגרום ליותר אנרגיות של שלום ושל אהבה. כבר נוצרים שני נתיבים בנפרד כך שאלה שאינם יכולים לרומם את הרטטים שלהם חייבים ללכת אחר נתיב אחר. זה ידאיג ללא ספק את חלק מקבוצות האנשים אבל יש לזכור כי לכול הנשמות יש את נתיבם האישי לעקוב אחריו. משפחות יוצרות קשרים חזקים ביניהן אבל חייבים לאפשר לכול חבר במשפחה ללכת אחר הנתיב אותו הם בחרו. אהבה בין נשמות יוצרת קשר שלא ניתן לשברו כך שהקשר יכול להמשיך אפילו אם הם עזבו את קבוצתכם.

יש ללמוד הרבה לגבי ההיסטוריה האמיתית שלכם ובבוא העת הכול יתגלה. אתם קבלתם את האתגר למצוא את דרככם חזרה אל האור בידיעה שתמיד ייעזרו לכם לאורך הדרך. חייבים לזכור שניתן לכם רצון חופשי לבחור את חוויותיכם האישיות, ואלא אם אתם מבקשים עזרה מנשמה אחרת, אין זה מותר להתערב. אתם גדלים על ידי כך שאתם חווים את התוצאה של בחירת חווייתכם האישית, אבל חייבים לומר שאתם יכולים לקרוא לאחרים לצורך הדרכה. זה באמת מביא אתכם אל מדריככם העוקבים אחר תוכנית חייכם, אבל הם גם לא מתערבים אלא אם אתם מבקשים מהם. אפילו שתוכנית חייכם היא בהתאם להסכם שנעשה לפני שהתגלגלתם ואינה כפופה בדרך כלל לשינוי. כך שמדריככם יעודדו אתכם לעקוב אחריה.

ככול שישנן חוויות יפות שתהיינה בשעה שאתם נמצאים על כדור הארץ, לא ניתן למעשה להשוות אותן עם ההזדמנויות הניתנות כאשר אתם נמצאים בעולמות הגבוהים יותר. בהן בסופו של דבר יש לכם את החופש לנסוע להיכן שאתם רוצים ביקום שלכם, כך שהן יכולות לתת לכם בחירות אינסופיות. יהיה לכם גם תוחלת חיים ארוכה הרבה יותר כדי להתאים לצרכיכם וכאשר היא מסתיימת אתם פשוטו כמשמעו יוצאים מגוף אחד לתוך אחר, ולא כמו עכשיו אתם לא צריכים "למות" כדי לעזוב את הגוף. חשוב גם לציין שאתם אף פעם לא מגיעים לגיל מבוגר ותמיד שומרים על גוף בוגר שלא מזדקן.

העתיד הקרוב מלא בהפתעות, לא פחות מהעובדה כי מספר קבוצות של חוצנים שחיו בתוך כדור הארץ שלכם במשך אלפי שנים. הם מתבודדים כיוון שלא מאופשר להם להשפיע או להתערב בחייכם, כיוון שאתם חייבים למצוא את דרככם בעצמכם. למעשה, זה היה אתגרכם כאשר מסך השכחה הוגף על זיכרונכם. רק לאחרונה חלק מכם התחילו להיזכר בעצמי האמיתי שלכם, ופיתחו תודעה מתרחבת. זו בדיוק הסיבה שאתם נמצאים בין נשמות ברמות שונות של מודעות.

אנשים רבים נמצאים במצב של ייאוש ונכון לעכשיו מחסור גדול מאיים על אנשים רבים שמספרם מגיע למיליונים. זו קריאה לשאר האנושות להתעורר ולעזור לאלה הנמצאים במצב נואש מעין זה של צורך כאשר כמאות שהם בעיקר ילדים המתים מדי יום. בתקווה שמספיק אנשים מכם יכולים להתעורר לצרכים המוצגים ולהראות את אותה מחילה ואהבה לאחיכם ולאחיותיכם היא קיימת ובסדר. זו תגובתכם למצבים מעין אלה המראים כמה הרבה התפתחתם, ובאם יש לכם עזרה להעניק לאלה שנמצאים בצורך של ייאוש. כמובן שישנן קבוצות אשר במיוחד עוזרות בנסיבות מעין אלה, אבל גודלה של הבעיה היא כה מהממת כך שהם לא יכולים להתמודד אתה יותר.

כנשמות בודדות אין אתן יכולות לעשות הרבה כדי להקל על בעיות ענקיות מעין אלה, ולפעמים יש צורך באנשים רבים כדי להבטיח כי אלה בממשלותיכם עושים את כול שביכולתן כדי לעזור לאנשים נואשים מעין אלה. במציאות אתם עולם אחד ואנושות אחת, וזה כמעט בטוח שאתם חוויתם את כל הקיצוניות בחיים האחרים, למרות שאין לכם יותר את הזיכרונות עליהם. אתם אחד ותמיד הייתם, וכאלה, אתם מתפתחים ביחד וצריכים לעזור אחד לשני היכן שאתם יכולים. ההתמודדות למדה אתכם כי רק החזקים שורדים, אבל יש לראות גישה זו כפי שהיא ועזרה ניתנת בחופשיות לאלה שנמצאים בצורך של ייאוש.

זו עובדה כי לעולמכם יש מספיק משאבים כדי להבטיח שאף אחד יהיה רעב או זקוק לתשומת לב רפואית, אבל אתם בכוונה נשלטתם על ידי אלה שרצו לשלוט ולפקח על העולם. אולם, הכול משתנה לטוב ביותר אבל זה לוקח זמן להציגם בשעה שלא נשאר זמן רב לחלק מהנשמות היקרות. כמובן שמוסדות רבים כבר מנסים כמיטב יכולתם כדי לעזור להקל את הבעיה, אבל היא כה גדולה שזה כמעט בלתי אפשרי לעשות את מה שדרוש כדי להציל את כול החיים. בתחילה הבעיה היא הכסף לקנות את המצרכים אבל למרות שהציבור נדיב לפעמים צריך יותר ממה שהם יכולים להעניק באופן מיידי.

היו סמוכים ובטוחים כי נשמות רבות מעניקים בתשוקה ובנדיבות את שירותיהן, והן מבורכות על התגייסותן לאירועים. ברור כי לא כול אחד נמצא במצב בו הוא יכול לעזור, עם זאת מסריהם ותפילותיהם של אהבה עבור אחיהם ואחיותיהם שולחים אנרגיה של רוממות רוח ותקווה עבור אלה שסובלים. אנו יודעים כי ישנה חמלה ואהדה רבים לאלה שנמצאים בצורך, וזה עוזר בדרכו. ברור שאינכם יכולים כולכם לעזור ישירות ולענות לפניות לעזרה כיוון שזה תלוי בנסיבותיכם האישיות. תודות תצאנה לאלה אשר יכולים להעניק עזרה ישירה, ולאלה שמסייעים בדרכים אחרות. כול דבר קטן עוזר ותודות רבות תצאנה לאנשים אלה.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge