Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - March 3, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 3 במרץ 2017

היו מודעים שזו היא התודעה המשותפת של האנשים שגורמת לשינויים, אשר ירוממו אתכם למעלה מחוץ לכאוס ולחוסר וודאות שהיתה קיימת במשך זמן רב מאוד. הם התעוררו לכוח שבבעלותם ולא משתחווים יותר לתכתיביהם של אלה שעכשיו מוכרים כאנשי האופל. כיוון שבמשך זמן רב מדי, האנושות קבלה את שליטתם של אלה שעקבו רק אחרי סדר היום משלהם, שהינו שירות לעצמי. עכשיו כשהאנשים מתעוררים לכוחם לתכנן את עתידם האישי, הם מבקשים שינויים שתוצאתם תהיה בהצלחתם. ישנן נשמות רבות של אור על פני כדור הארץ שממתינות להזדמנותן כדי להגיע לחזית הקדמית ולהוביל את הדרך. ביחד עם העידוד והעזרה מאלה הנמצאים בעולמות הגבוהים יותר, הם יבטיחו שהאירועים המתגלים יראו את הדרך קדימה. התזמון תלוי במידה רבה בשינויים אחרים שנמצאים בתהליך של התרחשות, התהליך העיקרי הינו ההודעה של רפבוליקה חדשה שנמצאת כבר במקום. זו תהיה תחילתם של שינויים רצויים רבים אשר בסופו של דבר יובילו להכרזה על NESARA. זה יאותת את התנועה לדרך חדשה של ממשל וקיום של שלום.


לכן, באיזו דרך שאתם מסתכלים על ההתרחשויות על פני כדור הארץ בזמן הנוכחי, דעו שניקוי הינו הכרחי אם אתם עומדים לזכות בחירותכם. תהיינה אבידות בנפש לאורך הדרך אבל רבים יהיו אלה אשר צריכים חוויה מעין זו כדי להמשיך באבולוציה שלהם. היו סמוכים ובטוחים שאירועים מעין אלה הם חלק הכרחי בחייהם של חלק מהנשמות, ודעו ששום דבר בעל חשיבות מתרחש באקראי והכול מתוכנן בקפידה. חלק יגלו שזה לא יאומן, אבל אתם צריכים לזכור שכול הנשמות נכנסו לחיים על פני כדור הארץ עם תוכנית חיים שהסכימו עליה מראש. אפילו שחלק מטילים ספק שזה יכול להיות כך, אבל הבינו כאשר אתם מתכננים את חייכם זה ממקום בו אתם מעריכים באופן מלא את הנחיצות לחוויות מעין אלה. מדובר באבולוציה רוחנית, ותשוקתכם להשלים את חוויותיכם הארציות בהקדם האפשרי. כפי שכבר יודעתם, אתם אף פעם לא נשארים לבד לחוות את חוויותיכם הנחוצות כיוון שלכול נשמה יש מדריכים. הם עוזרים ומבטיחים שאתם תגשימו את תוכנית חייכם, אבל חוץ מזה אין הם מתערבים ברצונכם החופשי.

הבינו שההחלטות החשובות כמו בחירת שותפכם הן ללא ספק חלק מתוכנית חייכם. באם אתם תתחילו מערכת יחסים אחרת שלא היתה אמורה להיות קבועה, אזי זה רק ירחיק לכת ובסופו של דבר אתם תפגשו את הנשמה שהייתם אמורים להישאר אתה. זה עשוי להישמע בלתי סביר אבל היו סמוכים ובטוחים שאתם יכולים להיות מובלים לתוך המצב הנכון על ידי מדריככם, ואתם לא תדעו שאתם הושפעתם במידה כזו. זה גם מיושם למצבים מאיימי חיים, כיוון שאתם תימלטו ממוות אם תוכנית חייכם היא להמשיך עם חייכם. לכן, היו סמוכים ובטוחים כי מדריככם שיודעים את תוכנית חייכם יבטיחו שאתם תמשיכו בכך. ישנם כמה חריגים אבל הם נדירים ולא יצוצו באופן הרגיל.

אין זה אף פעם מאוחר לפנות אל האור וברגע שהנשמה מחליטה אותה החלטה, מדריכיהם מוזהרים. הם למעשה נמצאים אתכם ללא קשר עם קבלתכם אותם, ותמיד ייעזרו לכם במידת האפשר. אחרי הכול, יש לכם עדיין תוכנית חיים וזה כה חשוב שאתם חיים בהתאם לה. לא הייתם רוצים בבירור להחמיץ הזדמנות להתפתח כיוון שאם עשיתם זאת, היא רק צריכה להגיע בשנית. בידיעה שתוכנית החיים נמצאים במקום, מומלץ לקבל את כול מה שמגיע בדרככם, כיוון שיש לכם בבירור מטרה וישנו שיעור שיש ללמדו. אם הייתם נכים, אין ספק כי היה קשה להאמין שהסכמתם לכך, אבל שום דבר שיש לו השפעה כה רבה על איכות חייכם נעשה בטעות.

יש לכם ביטוי "אבל עבור חסדו של אלוהים, הולך אני" שמשמעותו היא שהכרתם בנשמה אחרת את הפגם האישי שלכם. זה המקום בו אתם קבלתם סליחה, ולא בהכרח שירתתם עונש שנקבע על ידי מערכת הצדק האישית שלכם. זו היא דוגמה לאהבתו של אלוהים שמוענקת במידה שווה לכול הנשמות כאחד, ומשהו שאתם צריכים גם לשאוף לו אם אתם עומדים לרומם את הרטטים שלכם. זה קשה להתאמן באהבה אוניברסאלית ברמה בה יש כזה חוסר בהבנה, והיכן שחוקי האדם מענישים פשעים. אין הכוונה היא שחייבים להפוך את העוולות לטובות, אבל שהסליחה הזו היא הרבה מועילה לכול. נשמות מגיבות לאהבה ולטוב לב, ועונש אפילו אם נחשב הכרחי יכול להזיק יותר מאשר לעשות טוב. זה נושא שקשה להסכים עליו כיוון שבאופן ברור אתם חייבים להיות מסוגלים להגן על אנשים מאלה המתעלמים לחלוטין מרווחתו של האחר. אולם, כאשר אתם יכולים להתחיל לראות למה שאתם שואפים, זה עוזר לכם לדעת בדיוק מהי מטרתכם.

מסביב לעולם מתרחשים שינויים כה רבים, ואלה שחרגו מסמכויותיהם מוסרים. האנשים מתעוררים במהירות אל האמת ועל האופן שהפעילו עליהם מניפולציה ונוצלו על ידי אלה אשר נבחרו לשלוט על האחרים. בבירור לא כולם אשמים ואלה ששירתו את האנשים מוכרים בגין יושרם ותפקידם יהיה במקום בו אהבתם של האנשים יכולה להיות מבוטאת בחופשיות. הרפובליקה החדשה שלכם תהפוך לכזו דוגמה כפי שאתם בסופו של דבר תגיעו לראות. גורלכם עומד להפוך להיות חופשי מדיכוי ומסכנות של מלחמה כך שכולם יכולים לחיות בשלום ובשמחה מוחלטים. הימים של עוני וחוסר ייעלמו, ולכולם יהיה בדיוק את מה שהם צריכים כדי לחיות בחיים נוחים ובטוחים. זה ייקח זמן כדי שכול השינויים יתרחשו, אבל זה חשוב שאתם תדעו מה צופן העתיד עבור כולכם.

לפני זמן רב מאוד היתה תקופה הדומה לתקופה אליה אתם נכנסים, כך שעבור רבים עשוי להיות זכרון של התת מודע ובקיאות עם מה שעומד לבוא לידי ביטוי. כפי שאתם מתחילים להבין, כל דבר נע במחזורים והעידנים מגיעים והולכים בקביעות, אבל זה תלוי בכם במידה רבה איך יתברר העתיד. נכון לעכשיו, עברתם מעבר לנקודה של אין חזור, ומחזור זה ייקח אתכם אל הארץ המובטחת. זה מה שהרווחתם באמצעות נחישותכם להתרומם ולא להיכנע לאנשי האופל. חלק זה עשוי להישמע בלתי אפשרי אבל זכרו שנדרש רק אחוז קטן של נשמות של אור אלה כדי לקדם את המחזור קדימה. זה היה הישג מרשים לנוכח המידה בה אנשי האופל השיגו שליטה עליכם.

באופן טבעי, ישנם תמיד הגבוהים יותר המפקחים על התקדמותכם, וכאשר אלוהים גזר שזהו הזמן עבור האור לגבור,אזי פעולה ננקטה בהתאם. אולם, זה עדיין תלוי בכם כבודדים מי יתגלגל על כדור הארץ כדי לעלות על ההזדמנות. זה עשיתם כה נהדר, ועכשיו לכול הנשמות של האור יש את ההזדמנות להתרומם מחוץ לרטטים הנמוכים. בבירור יש עדיין עבודה רבה להיעשות כדי להכניס את העידן החדש לתוך ההוויה, אבל ההתחלה נעשתה ולא תהיה חזרה עכשיו. לכן, החזיקו את ראשיכם מורמים למעלה ודעו כי הרבה עדיין מתרחש מחוץ לטווח ראייתכם, אלא שאף על פי כן אירועים מגיעים יותר לתוך מבט הציבור.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge