Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - February 24, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 24 בפברואר 2017

שינויים מעוצבים לפנינו ועבודה חשובה מאוד מתרחשת, פשוטו כמשמעו מחוץ לטווח ראייתכם כיוון שהבסיסים הממוקמים בכדור הארץ הפנימי מעורבים בכך. הכול מיועד לקחת את הכוח מכוחות האופל המחזיקים אתכם "אסירים" עם מתקני גילוי מודרניים בהם ההיסטוריה האמיתית שלכם נפרמת, ולא יהיה טיוח כפי שהיה בעבר. הטענה היא שמאוד בקרוב הרבה מהפירוט הקשור עם תגליות מאוד עתיקות יתגלה ויתפרסם בציבור. 50,000 השנה האחרונות לפחות ייכתבו מחדש ויראו את נתיב האבולוציה למעשה שהוביל את בני האדם לצורתם הנוכחית. קטן כמו שאתם הובלתם להאמין והאמת תהיה כמו משב של אוויר טרי והאנושות תהיה מיודעת בפשטות לנתיב האבולוציה האמיתי שלה. האמת עומדת לרגש את מרבית האנשים, עם זאת חלק יישארו בפחד באשר לאיזה שינויים זה יגרום וייקח מהם את "אזור הנוחות" שלהם. היו סמוכים ובטוחים כי התוצאה הסופית תרומם אתכם במהירות, וזה יהיה גלוי מאוד שעתידכם מובטח ויהיה מבורך מאוד. פשוט קחו בחשבון מה עיכב אתכם במשך 150 השנים האחרונות.


נראה כי הקנוניה פורקה, אבל כמו חיה פצועה הם עכשיו נמצאים אולי במצבם המסוכן ביותר. אולם, המשמעות היא ששליטתם נשברה באופן חמור והסיכויים נערמים כנגדם ככול שמדובר בהתאוששות. נראה גם שחלומותיהם נופצו וזה יכול להיות רק ענין של זמן לפני שהחוק יתפוס אותם. המשמעות היא שהשאיפות להיות בעלי יכולת להכריז על הרפובליקה החדשה נראים טוב. בבוא העת, זה יוביל לשלום על פני כדור הארץ ולסופם של פעולות האיבה, כיוון שלא יהיו אלה במקומות הגבוהים המכתיבים את הנתיב של חייכם, ואלה שהפריעו יוסרו מכדור הארץ. אנשי האופל יודעים שהם הפסידו את הקרב ושכוחות האור מתקרבים אליהם. אולם לא יהיה שום מקום להתחבא, אפילו לא בכדור הארץ הפנימי.

במשך זמן רב מדי אתם חונכתם להאמין שהמלחמה היא חלק טבעי מהאבולוציה, ואולי היא אכן כך אם אתם מאפשרים לאלה המחפשים כוח על האחרים לשלוט. מבחינה היסטורית, זה היה מונע על ידי חמדנות לאדמתו ולרכושו של האחר. עם זאת, בעולם של שפע של שוויון ושיתוף היה נחשב באופן נדיר כבעל ערך. הדת גם היתה אשמה בפילוג אנשים והצבתם אחד כלפי האחר. עכשיו זה הזמן להיפטר מאמונות אלה ולקבל כי יש רק אלוהים אחד של כול מה שיש. היו מוכנים ושמרו על ראש פתוח כשאלה שאינם יכולים לקבל שינוי, סביר מאוד שימצאו את עצמם נשארים מאחור. האמת היא אוניברסאלית ובבוא היום זה יהיה הפירוש היחיד שנותר ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שזה פשוט למדי ומבוסס על אהבה אוניברסאלית כפי שלומדה על ידי המאסטרים כמו ישו.

רבים מכם נמצאים בגלגולם האחרון על כדור הארץ וסביר מאוד שהם מודעים לכך. אתם האורות בין החשיכה על כדור הארץ ונוכחותכם היחידה היא לעזור להארתם של האחרים. חלק מהנשמות הן כה חסרות אור שאין להם מושג על אהבה אוניברסאלית, אבל למרות זאת הן תהיינה מסוגלות לעלות ברגע שהן מתחילות להתעורר. אף נשמה היא למעשה מקרה אבוד, אבל אם זה היה כך הן היו נקלטות מחדש לתוך האלוהות. היו סמוכים ובטוחים שבכול שלבי החיים ישויות אור רבות מקדישות את זמנן לרומם נשמות לכודות שהסתבכו ברטטים הנמוכים וכמעט הפכו לחשיכה מוחלטת. כמחשבה, זכרו שברגע שאתם קבלתם את האמת, אתם תדעו שאתם עליתם, כאשר אתם יכולים לשלוח אהבה ואור לאלה שהזיקו או איימו עליכם או על אהוביכם.

שנה זו תונצח בהיסטוריה כשנה שבה התרחשו שינויים דרמטיים על כדור הארץ כאשר כול הנשמות הוארו. השינויים הם כה חשובים שנשמות רבות נוספות היו רוצות להיות נוכחות כדי לחוות את אחרית הימים. אכן זכיתם בכך שאתם שנוכחים עכשיו ועובדים עבור האור, ונבחרתם כיוון שאתם חוויתם ומסוגלים לבצע את משימותיכם. בכול מקום שאתם הולכים, לאור שלכם יש השפעה על נשמות אחרות, וחלק היו כה מודעות לאנרגיה שלכם שזה מרומם אותן. כל עוד אתם יכולים לנתק את עצמכם ממה שממשיך מסביבכם, אתם יכולים, כך לומר, לחיות בעולם האור שלכם שאינו מושפע משום דבר אחר שממשיך. זה מאפשר לכם לבטא באופן מלא את אהבתכם ואת האור שלכם, ולהוות תועלת מקסימלית לכולם מסביבכם. אפילו אלה מכם אשר עדיין מעלים את הרטטים שלכם יכולים לתרום להתרוממות, באמצעות שליחת האור שלכם לכול מקום שאתם מוצאים שהוא נחוץ. אף פעם אל תספרו לעצמכם שיש לכם כה מעט להעניק שזה לא שווה, כל תרומה מובאת בחשבון וסביר עושה הרבה יותר טוב מאשר אתם יכולים לדמיין.

לא כול עתיד של נשמה הוא לעקוב אחר אותו הנתיב והרבה תלוי היכן אתם נמצאים על סולם האבולוציה. בבירור לא כול הנשמות נמצאות באותה רמה וככל שאתם הולכים גבוה יותר כך היא משתנה יותר. זה סביר מאוד שרבים יהיו מוכנים לתפוס את מקומם במימד/בדחיסות החמישית וזו רמה בו אתם מהווים ישות של אור עם נשמות דומות. חלק מצטרפים לקבוצות שיש להם אותה תשוקה לחוויות מיוחדות, ולעיתים קרובות זה כרוך בלהיות מנטור לאלה שגם נמצאים על נתיב האור. ברגע שאתם ישות אור יש לכם חופש בחירה גדול להיכן שמסעותיכם ייקחו אתכם. ישנן הזדמנויות בלתי מוגבלות לחוות למעשה בכול שאתם משתוקקים לו, אפילו עד כדי לקחת חווית חיים אחרים בצורת ביטוי אחרת. חלק מהנשמות הגיעו לכדור הארץ מפלנטות השונות מכדור הארץ, ובאופן טבעי ברגע שחייהן עוברים הן מעדיפות לחזור לביתן. אולם, זה להסתכל רחוק מדי קדימה עבור חלק מכם אשר צריכים לא לדאוג לגבי שינויים מעין אלה, ולהתרכז בצרכיכם המיידים יותר.

זה צריך להיות גלוי שאתם אינכם הגוף שלכם, שהינו צורה זמנית שמתאימה למין האנושי. בבוא היום, באמצעות כוח המחשבה וכאשר אתם רוממתם את הרטטים שלכם אתם תבחרו איזה צורה/גוף אתם תשתמשו, או פשוט תישארו בגוף האור שלכם. אולם, מצבים אלה הם איכשהו בעתיד, ובוודאי אינם דברים שצריכים להעסיק עכשיו את מוחכם שלא לצורך. יש כה הרבה עבורכם ללמוד על התגלמותכם הנוכחית, וכשהזמן עובר, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שנשמות מתקדמות רבות אשר נמצאות כבר על כדור הארץ שלכם תעזורנה לכם לכול צרכיכם. ללא ספק אתם עכשיו חיים בזמנים בהם אמיתות רבות נעשות ידועות לכם. עד כה, כה הרבה אמור היה לשמור בכוונה את האמת מכם, אבל למעשה הטעה אתכם. האמת הגדולה ביותר עוסקת בפוטנציאל שלכם וכמה אתם באמת גדולים, ועם זאת גרמו לכם להרגיש חסרי חשיבות ובלתי ראויים. נאמר לכם יותר מפעם, שאתם אלוהים בבריאה, וזה עשוי להיות יותר מדי אצל רובכם לקבל, אבל זה אמת.

אני עוזב אתכם אם האיחולים הטובים ביותר עבור הארתכם ושולח לכם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge