Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - February 17, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 17 בפברואר 2017

הסקירה הכללית שיש לנו על הפעילויות על כדור הארץ שונה מזו שלכם כיוון שכפי שאנו רואים זאת, הכול מתרחש בצירי זמן רבים שונים, המקשים לנבא במדויק את מהלך האירועים. אולם, דבר אחד בטוח והוא כי האליטה של אנשי האופל ממשיכה לאבד את כוחה עליכם, והיא נועדה לכישלון מוחלט. זוהי מסקנה מנפצת לקבוצה אשר האמינה פעם בעצמן שהן בלתי מנוצחות, ויכולות להכתיב את עתידה של האנושות. עכשיו, אתם הופכים חופשיים להחליט על גורלכם, למרות שלאורך תקופה של זמן זה ייראה כאוטי עד שהנתיב עבורכם הופך לברור. באופן בלתי נמנע יהיו קשיים ואי וודאות, אבל בבוא היום הכול יהפוך לברור ועתידכם בטוח כשאתם מתחילים ליהנות מהחופש החדש שלכם שמצאתם.


הזמנים מתחילים להשתנות מהר יותר מאשר אתם עשויים לצפות מראש, ומכיוונים רבים שונים תגיע האמת שנמנעה מכם במשך עידנים רבים. כל ההיסטוריה של המין האנושי צריכה להיכתב מחדש כך שזה יהיה די שונה ממה שלמדו אתכם. בידודכם מישויות אחרות נעשה במכוון, כדי להבטיח שאתם תוכלו להתפתח ללא השפעה או התערבות חיצונית. אולם, יהיה צורך למיין את המוץ מן התבן, כיוון שרק נשמות שהגיעו לרמה גבוהה יותר תוכלנה להתעלות. זה תהליך טבעי ואף אחד לא בוחר מי מוכן להתעלות, כיוון שזה אוטומטי למדי ומבוסס על הרטטים הנוכחיים שלכם. היו סמוכים ובטוחים כי לכול נשמה ניתנת הזדמנות דומה להתעלות, אבל נשמות רבות יודעות שהן לא מוכנות בזמן מסוים זה.

זכרו שכול חוויה היא בעלת ערך, וכי כול מחזור חיים נותן לכם את האפשרות להעלות את רמת הרטט שלכם. מדריככם משחקים חלק גדול בהדרכתכם לאורך הנתיב שמתאים לצרכיכם, וכיוון שהם יכולים לראות את התמונה הכוללת של האבולוציה שלכם, הם יודעים מה הטוב ביותר עבורכם. באופן נורמלי אתם תדונו על דברים מעין אלה ויש לכם עדיין את החופש לבחור איך תוכנית חייכם מתפתח. אף אחד לא נשאר בלי סיוע למרות שחלק מהנשמות אינן מודעות על כך, וחייהן לעיתים קרובות כה מאתגרים הרבה יותר. לא משנה באיזה שלב אתם מרגישים שאתם נמצאים בו, נסו לראות לאיזה כיוון אתם נכנסים, ותמיד עשו את הטוב ביותר בכול האפשרויות כדי להתפתח. הישארו חיוביים והימנעו מפעולות שליליות, כיון שהן עשויות להיות כרוכות בקארמה אשר תעיד על הצורך ליותר חוויות ממה שתכננתם.

הבינו כי כולכם, למעט חריגים מעטים, נשמות עתיקות עם חוויות רבות, ואתם צריכים להיות מסוגלים להתמודד בכול האתגרים המגיעים בדרככם. זיכרונכם על הגלגולים בעבר נסגר בכוונה מכם, כדי לאפשר לכם את מלוא חווית החיים ברטטים הנמוכים. ישנן מספיק הסחות דעת בלעדיהן, אבל אתם צריכים את תשומת לבכם המלאה על התקדמותה של תוכנית חייכם. שוב ראוי להזכיר שאתם הסכמתם לכך לפני שהתגלגלתם. לכול נשמה יש מטרה ואלה נקבעו ברמות ביצוע שונות בהתאם לכמה רחוק הן התפתחו. לא יינתן לכם אף פעם יותר ממה שצפוי בצורה סבירה מכם, וכפי שאתם יודעים ישנן נשמות אחרות העובדות אתכם מהמימדים הגבוהים. במהלך חייכם אתם תפגשו באנשים חדשים כאשר זה הכרחי לעזור לכם להגיע לרמה חדשה. מובן מאליו כי חלק ממערכות היחסים החשובות ביותר שלכם נמצאות בתוך משפחתכם. אין זה מעשי שאתם עשויים לשאול היכן הם מופיעים, אבל זו עשויה להיות הסיבה מאוד מדוע אותו קשר נעשה. האמת על כול הקשרים תוסבר לכם ברגע שחיים מסוימים אלה מסתיימים.

אחד מהדברים הראשונים שאתם עושים כשאתם נפטרים, סוקרים את חייכם, ותראו היכן הצלחתם ושום דבר יכול להיחבא או ייחבא. בדרך זו, אתם גם תראו היכן נכשלתם כך שצעדים הכרחיים יכולים להינקט בחייכם הבאים כדי לקבל שוב אתגרים אלה. הכול מדובר על האבולוציה שלכם. כיוון שצנחתם לתוך הרטטים הנמוכים, אתם צריכים הדרכה איך לפלס את דרככם חזרה אל האור שהינו ביתכם האמיתי. אמא כדור הארץ היא ישות בעלת כושר חישה ויש לה הרבה להציע, והיא כוכב יפה שיש לו גיוון כה רב ופלאות כה רבות לחוות. לאחר ההתעלות אתם תראו את כדור הארץ בפסגת יופיו ללא עקבות לנזק ולהרס שנגרם על ידי בני האדם. האם יכולים אתם לדמיין היותכם במקום בו אתם יכולים לתקשר עם כל צורות החיים, כיוון שזמן זה אינו רחוק מאוד.

יש לכם פתגם שהינו "לעולם אל תשפטו ספר על פי כריכתו" וזה מאוד דומה עבור ישויות אנושיות אשר נשפטות לעיתים קרובות בהתאם להופעתן החיצונית. בזמנכם, ישו הופיע בכדור הארץ ביותר מאשר פעם אחת, ולא התקבל על ידי אלה שהוא פגש ולאלה שהוא גילה את זהותו האמיתית. ובכן, אתם אף פעם לא יודעים את מי אתם עשויים לפגוש בתחפושתם כישות אנושית. באופן טבעי, חלק מהנשמות אשר הינן אחד עם המורים תגלינה לפעמים את קשריהן בחייהם האחרונים, אבל זה בדרך כלל ברור כאשר נשמה מפותחת באופן גבוה מתגלגלת. הכול קרה דרך ההיסטוריה שלכם כאשר האנושות היתה צריכה להיות מרוממת, וזמן נוכחי זה הוא לא יוצא מן הכלל. נשמות גדולות התגלגלו מחדש כדי לעזור לכם לעבור את האתגרים הניצבים בפניכם, והן אינן יכולות להיכשל. הסתכלו מסביבכם ותוכלו לזהות נשמות מעין אלה ביניכם.


זה ידוע שנשמות רבות ממתינות לשערוך מחדש של המטבעות, אבל כמו כל דבר אחר זה רק יתקדם כאשר הנסיבות יתירו זאת. בטווח הארוך, כל המטבעות יוערכו ויותאמו כדי להבטיח שער הוגן בהשוואה לאחרים. באופן טבעי, לחלק מהמדינות יש יותר נכסי טבע מאשר האחרות וזה יתבטא בשערי החליפין החדשים. הצורך המיידי הוא לשוויון בקרב חלק מהם שאינם משקפים את ערכם האמיתי. משימה זו היתה הנושא של סקירות רבות שהן פחות או יותר הושלמו. אתם עשויים להיות בטוחים כי תוך זמן קצר השווקים יפעלו על בסיס שוויוני, שבו לכולם יש את ההזדמנות הזהה לבצע את עסקיהם.


למרות מה שנראה ככאוס מסביבכם, ישנה תוכנית בסיסית שמתקדמת, אשר תיתן לכם הסדר שעומד להביא את העידן החדש לתוך ההוויה. קבוצות רבות מוכנות לפרסם את תרומתן לכך, ולדוגמה תדחופנה אתכם לתוך זה כה מהר כך שאתם עשויים כי יהיה לכם קושי להמשיך עם זה. אולם, זה הכרחי לפצות עבור הזמן האבוד כיוון שכפי שאתם מודעים, אתם צריכים הייתם עד עתה להיות הרבה קדימה ולהתחיל ליהנות מיתרונותיהם. המצאות חדשות אשר יגרמו לחיים להיות כה קלים הרבה יותר מוכנות להיות מוצגות, ואתם תדעו שאתם באמת בתחילתו של עידן חדש. כול מה שהובטח לכם יהיה זמין ומוכן לשגר אתכם לתוך זה בכול המהירות. כפי שכבר עודכנתם, אנרגיה חופשית נמצאת בראש הרשימה כך שהיא תשפר באופן מיידי את איכות חייכם.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge