Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - December 22, 2017


מסר של Mike Quinsey - מיום 22 בדצמבר 2017

חשבתי שזה יהיה נחמד לסיים את השנה עם מסר משלי. אני מרגיש שזה חשוב ביותר כי נשמה שיודעת כי היא נמצאת היטב על הנתיב להפוך למוכנה להתעלות, צריכה להיות מודעת על חלק מהשינויים שנמצאים עכשיו במקום, או צפויים בעתיד הקרוב.

לאחר 21.12.2012 מרבית האנשים הרגישו מאוכזבים מאירוע כביכול שלא התרחש כאשר משהו גדול הובא היטב לידיעת הציבור שיקרה, שגרם לציפיות גבוהות של כביכול אירוע מזעזע על כדור הארץ. למיטב ידיעתי, מרבית האנשים ציפו או להרגיש, או להפוך למודעים על כמה שינויים נכבדים, אבל התאכזבו שלא הרגישו לפחות כי אותו משהו התרחש למעשה. מה שהם לא ידעו היה כי הם נמצאו על פרשת דרכים, וכי זה היה תלוי באם רטטי האור היו חזקים מספיק אזי הם קובעים באם כן או לא האנושות נועדה או לא לשהות על הנתיב הקיים שלהם. אם היו, זה היה אירוע בו הם כנראה היו נידונים להשמדה ואפילו להרס של כדור הארץ.  אולם, הרבה נגד הציפיות היה החצי אחוז של האחוז שהיה דרוש כדי שיהיה שלום על כדור הארץ, וזה הושג על ידי האנשים עצמם. תחזיות עתידיות הצביעו כי הנתיב החליפי של רטטים גבוהים יותר יובילו ישירות להתעלות, ואותה אנרגיה חדשה נזרעה במזרח התיכון לצורך שלום בין אנשיו. כה נעשה היטב לאלה מכם שהיו נאמנים ונחושים להעלות בהצלחה את הרטטים שלכם, והיו מסוגלים לעשות זאת.

השאלה שעלתה באופן מיידי היא מדוע המקורות השונים של האור לא הסבירו בדיוק מה היה חשוב לגבי סוף המחזור, וכנראה היה צריך להתרחש. למרות שחלק מהמקורות ציפו לארמגדון (Armageddon) בהתאם לנבואות העתיקות, אחרים הרגישו צורה כלשהיא של התרוממות שתתרחש ואפילו תקרה ההתעלות. נראה כי התשובה היתה צריכה להיות כי אנו לבד יצרנו את נתיבנו, ללא השפעה או עזרה כלשהיא ממקורות חיצוניים.  המשמעות היא כי יחד עם הדרכה מעטה אבל לא עזרה ישירה, האנושות השיגה בניסיונה החמישי את מה שנכשלה לעשות במחזורי השמש המוקדמים לה. עכשיו כשאנו חצינו את הסמן של 2012 אנו חייבים ליצור את נתיבנו ללא כול קשר כלשהו לאנרגיות הישנות שאינן רלבנטיות יותר. נכנסנו לתקופה חדשה לגמרי שתשא את ישויות האור קדימה ואילך לסיום סופי כישויות גלקטיות.

באמצעות קריון מהשירות המגנטי למדנו מאז כי למחזור החדש אין קשרים עם האנרגיות הישנות וכי אנו צריכים לעזבן מאחור, ולהתמקד באופן מלא בשימוש של האנרגיות החדשות כדי ליצור את נתיבנו להתעלות. הציפיות  ממקורות שונים מציעות כי יש מרווח של 8 עד 16 שנים לכך להתרחש, לכן בכול מקרה זה יתרחש במרבית תקופות חיינו. זכרו  כי יש עשייה רבה כדי להכין את המין האנושי להתעלות. כוכבאקש (Star Akash) הובא למערכת זו, והתבנית החדשה מחפשת אתאלוהים ואת השלום. אתם תהפכו לבני האדם חדשים של פלנטה זו. המצאות רבות ממתינות  לפרסומן אשר תשנינה לגמרי את דרך חייכם, והפלנטה עוקבת במהירות כדי לנקות את עצמה. אוקיאנוסים נקיים, אין זיהום על האדמה ומחוץ לה, שפע בטבע, סיפוק צרכים עצמי, וקרוב לוודאי אנרגיה חופשית, וההנאה על היכולת לנסוע בחופשיות בכול מקום בעולם. בכול שעה שהשינויים מתחילים להתרחש ברור שאין הם רחוקים, ועם האצת הזמן הם כנראה יגיעו ויעברו מהר מאוד.

חלק מהנשמות שואלות איך תדענה אם הן מוכנות לקחת את הנתיב להתעלות ולהצליח. זה כמובן בידיהן ובכך שהגיעו כה רחוק אין סיבה מדוע לא תוכלנה ללכת עד הסוף. זה עניין של הישארות ממוקדים על מטרתכם, ולא לסטות מהנושא על ידי התרחשויות אחרות כלשהן. תשובה פשוטה שהוזכרה במסרים מוקדמים היא לחיות את חייכם, כאחד שמצא את היכולת לטפל בכול צורות החיים באהבהאוניברסאלית. זה אולי משהו שהוא קשה לענות לציפיות, אבל בכול הדברים אתם יכולים רק לנסות כמיטב יכולתכם בכול הזמנים ובעשותכם זאת אתם כמעט בטוחים שתצליחו. זכרו שברגע שנטלתם מחויבות על עצמכם לעקוב אחר הנתיב לאורך כל הדרך להתעלות, אתם מתריעים את מדריככם אשר יכולים לסייע ולעזור לכם בנתיבכם. היו סמוכים ובטוחים כי רבים רוצים כי אתם תצליחו ואף אחד רוצה שאתם תכשלו, ועם נחישות אתם מובטחים להצליח.

זה ברור שיש לכם עדיין דרך ארוכה ללכת, אבל כשהרטטים עולים, הרטטים השליליים מאבדים את כוחם להשפיע עליכם ולהסיח את דעתכם מנתיבכם. בסופו של דבר, הרטטים יהיו כה גבוהים שלא יהיה להם בכלל כוח להפריע בהתקדמותכם. למעשה, הם לא יוכלו להמשיך להישאר בהם וימצאו את עצמם בציר זמן שונה המתאים לרמת פעילותם. לכן, זה רק ענין של זמן לפני שכמה שינויים גדולים מתרחשים ויועילו לכול אלה  של אור ואהבה.

Innate (אינטליגנציה הטבועה בדנ"א) (רמה גבוהה יותר של תודעה מצטברת ) הוא חלק מהתודעה האנושית, כוח בלתי נראה האחראי  עבור ה- Innate של הגוף החכם ושומר אתכם בחיים. הוא מתקשר כל הזמן ויודע מה אתם רוצים לעשות. זה באמת שליטה מרכזית פנימית המתקשרת כול הזמן. זה מנחה עיקרי המאפשר להתעוררות להתרחש, עבור הישרדות רוחנית ומודעות רוחנית. Innate הוא פיקח וחכם ושולט  על המידע בתאי הגזע שלכם. אף איבר אחד אחראי עבור ה-Innate,  זה חוכמת הגוף. הוא מגיב לדיקור. בעתיד, אתם קרוב לוודאי תלמדו יותר לגבי חשיבותו של ה-Innate, הוא מתוכנת באופן רגיל לאנירוחני ולהישרדות וצריך לבטל את תכנותו היכן שמדובר במוות. המערכת שלכם דורשת "מות" - מחזורי חיים קצרים, אבל אתם עכשיו חציתם את הסמן וזהו הזמן עבורכם לכייל מחדש את ה-Innateשלכם.  אתם יכולים להפסיק את תהליך ההזדקנות בכך שתדברו עם ה- Innate שלכם שאין אתם צריכים למות. לכן, בטלו את תכנות ההוראות שנקבעו עבור  ה-Innate, ודברו אליו  כפי שהייתם מדברים עם חבר בזמנים רגילים. ה- Innateיעשה את מה שאתם אומרים לו, אם הוא רואה כי זה מתאים עם הגיון רוחני. ה- Innate יודע את הכול לגבי חייכם בעבר. אתם צריכים לבטל את התכנות של ה-Innate עכשיו כך שהפרדיגמה (תבנית המחשבה) הישנה הסתיימה, לכן לשחרר את הקארמה שלכם. אין סיבה עכשיו מדוע אתם צריכים לא ללכת לאורך כול הדבר להתעלות בלי הצורך להיוולד מחדש. ה-Innate נמצא בשליטה על הביולוגיה שלכם ויודע הכול לגבי החיים בעבר שלכם. הוא שולט על מה שאתם צריכים, ומחובר לאני העליון וגם לרישומים האקשיים.

הרבה ממה שציטטתי הוא ממסריו של קריון, ואני מאוד מעריך את ההזדמנות להעביר מידע זה לכם. בוודאי שאתם יכולים להרוויח מידע רב יותר על נושאים אלה מהמסרים הרבים בווידיאו המצויים באינטרנט, ואני יכול לעשות רשימה של חלק מהם עבור המידע שלכם אם אתם רוצים זאת.

אני מאחל לכם כולכם שנה חדשה נהדרת והרבה שמחה, ותודות מיוחדות לצוות הנהדר שלנו של עובדי האור אשר מפיצים באופן בלתי נלאה את המסרים.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge