Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - December 15, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את האני הגבוה שלו - מיום 15 בדצמבר 2017

נראה כי עדיין הזמן מאיץ כשהימים האחרונים של 2017 קרבים. כפי שנובא, העונות נכנסות אחת ברעותה בהדרגתיות, אבל בסופו של דבר תתיישרנה ובטוח שתהיינה לטעמכם. בינתיים  הדברים יכולים להיות מאותגרים ועולם בעלי החיים מושפע, אבל אין זו סכנה אמיתית כיוון שהם יכולים לנוע לאזורים חדשים. אספקת המזון שלהם היא ענין שונה, והיכן שהיא מרוקנת, זה יכול לאלץ אותם למצוא מקורות חליפיים. המין האנושי יכול להתמודד עם שינוי, אבל בנוסף להבדלים בין האומות שטרם הוסדרו, ישנן בעיות אשר ייקח קצת זמן כדי להביאן לסיום. הבינו כי בעיקר אתם אחראים עבור המצבים שהובילו לחלק מהקשיים. אנשים לא מבינים את ההיקף  שבו פעולותיהם משפיעות על כול דבר. כול דבר שנוצר והוא בעל אנרגיות שליליות, תמיד יוצר פחד והוא עלול למשוך למטה את הרטטים הגבוהים.

אולם, אלה המחוללים שליליות כה רבה מאבדים לאט אבל בטוח את כוחם כשיותר ויותר אנשים פונים אל האור. במובן מסוים, המאבק כבר נצח ואנשי האופל ימשיכו להיהפך למבודדים. אולם, זה לוקח זמן להקים מחדש חברה המבוססת על אהבה, וזו ההתחלה שתתרחש בכול רחבי העולם, והאור גדל במהירות. הרעיון של התחלת מלחמות מכול סיבה שהיא מתחיל להיות בלתי מקובל, ולאנושות יהיה הרבה לומר בניגוד לזה, למרות העובדה שהכוחות הגבוהים אמרו שהם לא יאפשרו מלחמה גרעינית נוספת על כדור הארץ. גם אלה המחפשים שלום עולמי הופכים ליותר מאשר מיעוט וקולם העוצמתי נשמע.  כתוצאה מכך, מחרחרי המלחמה העקשנים ותעשיית הנשק מודאגים כיוון שעסקם המשתלם והמרוויח ממלחמה נמצא תחת איום. ימיהם ספורים כיוון שכול מלחמה פוטנציאלית תימנע, והכוחות הגדולים יותר מאשר אלה שלנו יבטיחו שזה כך.

מכול סיבה שהיא אתם עשויים לחגוג בסוף חודש זה, שהינו גם סוף השנה וכניסתה של השנה החדשה שנחגגת ברחבי העולם. האנושות מרוממת, ודתות רבות הן חלק מהשירותים הטקסיים בציפייה מראש ובהיזכרות באירוע. לאור שניתן החוצה  יש השפעת ריפוי גדולה ובעידן החדש הוא יעגן את עצמו על פני כדור הארץ. גם הרטטים מרוממים על ידי אלה מכם שיש להם מסורת של קבלת החלטות לשנה החדשה, ויש הרבה להשיג כתוצאה מחגיגות בעולם. תמיד יש סיבה להודות לישויות הגרות במימדים הגבוהים, כשהן עוקבות אחר התקדמותכם ומדריכות את האנושות כיוון שהן יודעות את התוכנית לעתידכם המרומם.  ישנם גם ישויות גדולות יותר שיש להם הבנה על האבולוציה המגיעה שלכם כישויות גלקטיות, ומפקחות על התפתחותכם. ככול שחולף הזמן נוכחותן תהיה חשובה אפילו יותר כיוון שיש להן חלק גדול יותר לשחק באבולוציה שלכם.

כמו המין האנושי, גם אמא כדור הארץ מצפה לעלייתם של הרטטים, ויש לה את ההזדמנות לנקות את הפלנטה ממה שקולקל בדרכים רבות מאוד. היא עושה בכול מקרה מזמן לזמן ניקוי של האוקיאנוסים אשר אחרת היו הופכים למעופשים, וזה מאפשר לכול חיי הים הטבעיים לחזור לנורמליות. בעתיד, האנשים יכבדו את כול צורות החיים, ויעשו את חלקם להגבירו ולעזור לשמור על האזורים כמו שוניות האלמוגים התומכים  בחיי ים כה רבים. האנשים יתחילו להבין את אחריותיהם לכבד ולחיות בהרמוניה עם כול החיים, בין על הקרקע או בים. כדור הארץ שלכם הוא אחד מהפלנטות היפות ביותר ביקום והוא נזרע כדי שיהווה תכשיט בכיפת השמיים. הוא יחדש את תהילתו ואת יופיו והאנשים יגמלו לאמא כדור הארץ על ידי כך שיעזרו לשקם את מה שנהרס. כשהרטטים עולים, אתם תראו בהדרגה את התועלת מהשימוש במשאבים טבעיים, ותראו שוב את כדור הארץ כגן עדן בכול נהדרותו ויופיו. בשל הרטטים העולים, אתם תתחילו לגלות כי מחשבותיכם נושאות יותר כוח מאשר לפני כן, ואתם תבינו כי אתם חייבים לשמור אותן טהורות וחיוביות.

יש כה הרבה במחסן עבורכם ואנו מספרים לכם חלק ממנו כדי לרומם אתכם, כיוון שהמחזור הקודם היה מלא בשליליות והסיכוי לשלום עולמי נראה מחוץ להישג ידכם. אם בואו של העידן החדש, הכול השתנה ואתם יכולים עכשיו ליצור את עתידכם האישי וליהנות משלום מוחלט. אולם, כדי לעשות זאת, אתם תצטרכו להתעלם ממה שהולך מסביבכם, כיוון שהרבה עדיין מתייחס למחזור האחרון ולא יכול להישאר יותר  בהווה. הבעיה נשארת כל עוד חלק מהאנשים דבקים בדרכים הישנות, אבל בזמן נתון הם יבינו כי זה חסר תועלת לעשות זאת. ככל שהם מתבססים בהקדם להכניס את השינויים המועילים הרבים, כך הם ייהנו מהם בהקדם. החדשות הטובות הן כי אפילו שאתם צריכים ליצור את נתיבכם האישי קדימה, אתם עדיין מודרכים כך שזמן לא הולך לאיבוד ביצירת חברה חדשה. הזכרנו קודם לכן כי ישנה היפרדות של הדרכים, וכי זה אפשרי כיוון שיש יותר מאשר כדור ארץ אחד.  ההפרדה מגיעה כיוון שציר זמן נוסף נוצר עם ההתעלות.

חלק עשויים לשאול מדוע יש מידע כה רב הניתן כאשר האירועים למעשה רחוקים. זה פשוט מפני שאתם צריכים כבר להיות מתקדמים יותר במוכנות להתעלות, אבל מאז שמחזור החדש נוצר, אתם צריכים לדעת כך שאתם יכולים להתחיל להכין את עצמכם לזמן זה. מה שאתם עושים עכשיו ישפיע בטווח הרחוק על עתידכם, ואתם צריכים לדעת מה לפניכם כך שאתם יכולים לתכנן זאת. אתם רשאים ליהנות מהצלחתכם לאחר שעברתם דרך עידנים רבים מבלי להשיגה, אבל היכן שעבדתם הרבה מאוד לבד, עזרה תינתן בכול שלב. נאמר לכם לפני כן כי התקופה האחרונה הקודמת להתעלות, זה יהיה זמן אידיאלי עבורכם להיות מוצגים לחברכם הגלקטיים, אשר משתוקקים לפגשכם. עד כה, הם היו צריכים לשמור על פרופיל נמוך כדי לא להשפיע עליכם, כיוון שאתם חייבים להחליט בעצמכם את ההחלטות שיקבעו איך האבולוציה שלכם מתרחשת. אולם, אין זה עוצר אתכם מלבקש עזרה כאשר אתם צריכים אותה.

אין אנו מתייחסים לזמן כפי שאתם, כיוון שהכול הוא בעכשיו, ו"בגופנו המתקדם" אנו יכולים אם אנו רוצים לנסוע לכול תקופת זמן, המשמעות היא שזמן כזה נהפך ללא רלבנטי וחסר חשיבות. אנו יכולים גם להיכנס לקו זמן עתידי ולראות את הפוטנציאל עבור תקופה זו. למרות שזה איכשהו קשה עבורנו להתייחס לזמן כפי שאתם, ומדוע באופן כללי אנו מהססים לפרסם מועדים בציפייה לאירוע חשוב. אולם, אנו עושים כמיטב יכולתנו  אבל יש לזכור היטב כי הזמן הוא מאוד גמיש, ותמיד נתון לשינוי בתלות בכוח המחשבה המגיעה מכם. לכן התחילו להפוך מודעים למה שאתם מבקשים ושזה לא יהיה שלילי, כיוון שזה עשוי להשפיע עליכם רע.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות,  ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם לסיום. מסר זה מגיע באמצעות האני הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge