Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, November 21, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 21 בנובמבר 2014


הזמן צועד קדימה ואתם יכולים עכשיו להסתגל לקצב המהיר יותר שהוא פועל, ועדיין לבצע את המשימות שקבעתם לעצמכם. בעתיד, אתם תגלו שהוא פועל אפילו מהר יותר ואתם תלכו יחד עם השינויים. כל מה שמתרחש הוא חלק מהתהליך שהולך לדחוף אתכם לעידן החדש. אולם, לעיתים קרובות תגובתכם היא של בלבול כיוון שכה הרבה מתרחש בכל זמן נתון. בתנאי שאתם ממשיכים להתמקד במה שאתם יודעים שזו מטרתכם, אתם תראו אותם במסגרת דפוס אשר יופיע לאיטו. זה יעיד על הכיוון לפיו אתם הולכים ואשר לוקח אתכם לאורך הנתיב לעידן החדש. שום דבר יכול עכשיו לעצור את ההתקדמות שנעשית, וזה יביא הצלחה בכך שיעלה אתכם מחוץ לרטטים הנמוכים יותר.

כשהשינויים בעונות נהפכים לבולטים יותר, כך זה הופך לגלוי לכם שהקיצוניות שאתם חווים מצטמצמת. במקום זאת, ישנם עכשיו תנאים מקובלים יותר כשאתם מתחילים לנוע יותר בקלות מעונה אחת לאחרת. התוצאה תהיה שינויים בממלכות הצמחיה והחיות כאשר הם גם מסתגלים. אכן, התרחשויות כאלה הן כבר מדווחות, וימשיכו עד שבסופו של דבר ההבדל בעונות ייהפך להרבה פחות בולט. גם האוקיאנוסים של העולם מושפעים, כשהם מתחממים כך זנים מסויימים של החיים ינועו לאזורים שונים אשר מתאימים להם. אתם, לדוגמה, לעיתים חווים שינויים דרמטיים באזורים הרבה יותר קרים. שקיות קרח נמסות בקצב הרבה יותר מהר וזה ידוע כי במשך תקופה של זמן מפלס הים יעלה בשינויים הנובעים מכך. אבל יש לכם אזהרה מוקדמת במה שינויים אלה עשויים להיות כרוכים, ויש לכם כל הזדמנות לפעול בפעולה מתאימה.

התכוננו לעתיד היטב מראש וכל תחומי החיים יוכלו להתמודד עם השינויים. אולם, היו מוכנים לקבל שהחיים לא יכולים להמשיך כפי שהם, אבל אם ההכנות מבוצעות היטב מראש, אתם תאמרו "יצאנו בשלום מהסערה"(הערת המתרגמת - כוונת הביטוי - המשכנו להתקיים מבלי שהקשיים הזיקו לנו). יש לכם את היתרון שהינכם מעודכנים היטב על מהות השינויים, ויכולים להתכונן בזמן טוב. ישנם גם המצאות וטכנולוגיות מתקדמות רבות אשר עם זאת משתחררות באופן כללי, ואלה גם ייעשו את החיים הרבה יותר קלים להתמודד איתם. האמינו לנו, יקרים שאנו לא עומדים מנגד מבלי לסייע לכם במידת האפשר, ואנו מעוררים השראה ומנחים אנשים כך שהידע שלהם ומומחיותם יכולים לעזור לכם דרך השינויים. ישנם גם אתגרי הטבע אשר מזמינים ראשים נוספים בהתקרבם, ואנו יכולים לסייע לכם להתמודד איתם. כפי שאתם עשויים כבר להיות מודעים, מרבית עבודתנו מבוצעת ללא ידיעתכם, אבל יגיע יום בו אנו יכולים לעבוד בגלוי אתכם. ימים אלה אינם כה רחוקים כפי שאתם עשויים לדמיין ואנו מצפים להם.


אתם מוקמתם על כדור הארץ לפני עידנים של זמן וניתן לכם רצון חופשי ליצור את העתיד שלכם. את זה עשיתם וכאשר אתם מסתכלים אחורה אתם עשויים להגיע למסקנה שעדיין לא מצאתם שלום ואושר מושלמים. אכן, ההיסטוריה שלכם זרועה באירועי מלחמה או באיומים למלחמה, אבל במחיר כבד של חיי אדם, ואתם התחלתם להבין את הצורך לחיות בשלום ביחד. אתם חוויתם מה מתרחש כאשר רדיפת בצע ותאוות בצע משתלטים, וזה נותן נחמה מעטה לכם אבל השיעורים נושאים פירות באופן הדרגתי. עבור נשמות אלה אשר עדיין צריכות יותר זמן למצוא את הנתיב הנכון לדו-קיום של שלום, מחזור נוסף התחיל,ותהיה להם כל ההזדמנות להעלות את עצמם.

חיייתם דרך האשליה של חיים חומריים כפי שזה היה ללא האנרגיה המלאה של אהבה המדריכה אתכם. עם זאת, האור הצליח עדיין להגיע כדי להקטין את אפקט החשיכה שנוצרה על ידי אלה אשר רק מאמינים בהאדרת האני העצמי. חלק מחייכם היו קשים מאד עם זאת אחרים נתנו לכם מבט חטוף על שלום ואושר שמעבר. ברגע שטעמתם את החיים האמיתיים, אתם לא תתפשרו על שום דבר פחות, וההזדמנות לעשות זאת הינה בתוך אחיזתכם. שינויים עדינים כבר מתרחשים אשר יפתחו את הדלתות לעתיד שמחכה לכם. אף ישויות נחותות יוכלו לקלקל את האושר שזה מביא, כיוון שמקומם הינו ברטטים הנמוכים יותר וחייהם הם בהרמוניה איתם.

הידיעה למה שמחכה לכם בעתיד צריכה לאפשר לכם להתמודד בכך בביטחון שקט, ובלי פחד מהתוצאה. היו מודעים בשנית שהעתיד כבר ידוע, ואתם תהיו מופתעים בצורה נעימה ממהירות השינויים. אנשי האופל אינם יותר "מושלים בכיפה" והם יוצרים את עתידם. השפעתם הופכת לפחות כשהם יותר לא מפעילים את הכוח ואת הסמכות שפעם היו להם. לכן, אל תדאגו לגבי פעילותם, כשהם כה קשורים בעולמם הקטן שהם יותר לא מאמינים שהם יכולים להיכשל. אולם, הם פוגשים בהתנגדות ועד שהם יבינו מה מתרחש, זה יהיה מאוחר מדי להתאושש.

לכן, בבקשה שמרו בנתיב אשר יישא אתכם לרמות האור של הרטטים הגבוהים יותר. כשאתם עושים זאת, אתם תגלו שאתם מוטרדים או מושפעים פחות ופחות על ידי מה שמתרחש מסביבכם. אתם יכולים, כך לאמר, לתת לעולם ללכת ליד כשאתם נהנים מהשלום בתוך מה שיצרתם עבור עצמכם. ככל שאתם מרגישים מבודדים מהאירועים המתרחשים מסביבכם, אתם יכולים לעזור לאחרים הנאבקים עם החיים. יהיה זה מבחן על כמה הרבה אתם זכיתם ולמדתם מזמניכם ברטטים הנמוכים, ואיך אתם יכולים להתאים את עצמכם לצרכי היום. לפעמים כול מה שנדרש לעזור להרים נשמה אחרת, הוא מילה או פעולה טובה אשר עוזרת להביא אור לחייהם.


אני SaLuSa מסיריוס, ומרגיש את ההתרגשות הגדלה בהבנה שהשינויים הקורים יביאו את העידן החדש לתוך ההוויה עבורכם. לבסוף אתם הגעתם לסופו של המחזור ונשאר רק לטאטא את העידן הישן, לעשות מקום לחדש אשר יביא לכם זמנים מאוד מאושרים ושמחה מוחלטת.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman


Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge