Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, November 14, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 14 בנובמבר 2014שום דבר לא יאפשר לעצור את המצעד של האור קדימה עד שהוא יחבק את כל היבטי חייכם. עד אז, אנשי האופל נותרו מאחור, כשעתידם נקבע באמצעות פעולותיהם הקודמות. כל הנשמות ימצאו את עצמן בדיוק במקום שהם אמורים להיות בו, גם באמצעות פעולותיהם וגם באמצעות כוונותיהם. אף אחד יכול למנוע את התוצאות שלהם, אבל טעויות לא ימנעו בהכרח מכם להתעלות. זו כוונתכם אשר חשובה, ולפעמים עם הכוונות הטובות ביותר אתם עשויים עדיין לעשות טעויות. אם החלטתם לעקוב אחר נתיב האור, יעזרו לכם לאורך הדרך אלא אם אתם מוסחים והולכים שלא בדרך הנכונה, אתם תשיגו את מטרתכם. ההתקדמות נקבעת על ידי רמת הרטטים שלכם שתוצאתה בנקודה מסוימת תהיה ההתעלות שלכם.

אנו ממשיכים לעקוב אחר התקדמותכם לתוך העידן החדש, ומפקחים מקרוב על הפעילויות של האנשים שהינם אנשי האופל. במובנים מסוימים, הם מסוכנים מאוד כאשר הם נלחמים בקרב אבוד, אבל אנו מספיק בשליטה כדי להבטיח שהם לא יכולים לסכל או לעצור את ההתקדמות. גורלכם כבר עוצב, ותוך זמן מאוד קצר אתם תדעו ללא ספק היכן נמצא עתידכם. לאט אבל בטוח נציגנו על פני כדור הארץ תופסים עמדות אשר יבטיחו הצלחה. בעשותם זאת, היינו יכולים להבטיח שהאירועים הולכים לאהוד את אלה העובדים עבור האור, בשעה שעוקרים או מונעים את אלה המתנגדים מלהתערב. פעולות אלה עכשיו מותרות כך שמספיק התקדמתם כדי להעיד בבירור על כוונותיכם לעקוב אחר נתיב ההתעלות.

היינו מבקשים את האנשים שהם מהאור שתמשיכו על נתיבכם, ואל תתנדנדו או תטילו ספק בתוצאה. אתם כבר על הנתיב אשר מוביל להצלחה וכשהזמן חולף היא גדלה במהירות, ונשמות נוספות מתעוררות למשימותיהן. מרבית עובדי האור הם חלק ממה שאנו יכולים לכנות הרוב השקט, אשר ממשיכים ללא הרף עם עבודתם מבלי להתייחס למה שקורה מסביבכם. כוחם מגיע מכך שהם כוח אור עוצמתי אשר מעיר נשמות אחרות רבות מסביבכם. סבלתם נסיונות וקשיים במשך מאות רבות, אבל עכשיו אתם עומדים לקצור את הפרסים בשל מאמציכם. האור גובר באופן אקספוננציאלי ויש לו השפעה ברחבי העולם. השינויים עשויים לא להיות עדיין גלויים, אבל בבוא העת יהיה ברור שאנרגיה חדשה אוחזת את כדור הארץ.

אמצעי התקשורת עדיין נשלטים מאוד, אבל האינטרנט שלכם הפך לכזה גודל עצום שזה מכרה של מידע ואתם יכולים ללמוד כה הרבה ממנו. אנשי האופל כמובן מודעים על כך ושמים מידע כוזב עליו, אבל אתם צריכים להיות מסוגלים לזהות אתרים אלה שהם מסוג זה. יש לכם כבר מקורות ואתרים מזוהים שאתם יודעים שאתם יכולים להאמין בהם, ושהם ידועים מאוד. אנשי האופל ינסו לבלבל אתכם עם מידע כוזב, אבל אתם תוכלו בעזרת תשומת לב לזהות אותם. למעשה, ישנה כמות מהממת של מידע זמין, ואתם יכולים לציין את אלה ששיכים לאור.

מקרים רבים קורים על כדור הארץ אשר אלה המנסים להטעות אנשים מעודדים אותם. שמועות כזב מופצות וגורמות לבלבול. אבל עד עכשיו אתם יכולים לזהות אירועים כאלה מהם. כל דבר של האור יעמוד חזק וישרוד את מבחן הזמן, לכן האמינו באינטואיציה שלכם כאשר מדובר על כל דבר אחר. אתם עושים לפעמים טעויות אבל לומדים מהן וממשיכים. המבחן הוא באשר לאיך אתם עושים הוא באיזו מידה אתם יכולים לעמוד ולהתעלם למה שמתרחש מסביבכם. עמדו מרוכזים באופן מלא ובתקיפות על נתיבכם, ואתם לא תושפע מהנסיונות של אנשי האופל להרתיעכם. כשהזמן מתקדם, אתם תמצאו שהעניינים יהפכו הרבה יותר קלים להתמודד איתם, ופחות סביר שיגרמו לכם בעיות כלשהן.

כשאתם מתקרבים לסוף השנה, מחשבותיכם יפנו למה שאתם עשויים לצפות מהשנה החדשה, ואנו יכולים לספר לכם שהיא תהיה מרשימה בשל ההתקדמות שתיעשה כדי להביא לתוך ההווייה את ההתעלות. יהיו גילויים אשר מסבירים את הדרך שאתם תנועו לתוך השינויים אשר יהפכו לברורים. כשהשפעת האנרגיות הנמוכות יותר הופכות לפחות אפקטיבית, אתם תתקדמו די במהירות וללא השפעתן. זה יהיה זמן של שמחה ואושר כשההיסטוריה האמיתית שלכם מתגלית ועתידכם מובטח.

בשל מאמצינו ובשל עובדי האור, אנשים רבים יותר פתוחים לרעיונות חדשים כאשר מדובר עלינו, עם זאת רבים אינם בטוחים או אפילו מפחדים מהסיכוי לפגוש אורחים מפלנטות אחרות, ומפחדים שיש לנו מניעים נסתרים. אולם, עם הגעתו של עידן החלל, המוחות מתעוררים לקיומם של חיים אחרים. כמה מקורות כמדע בדיוני מתארים אותנו כדי ישויות מפחידות אשר רק מתעניינות בלהשתלט על כדור הארץ. הישארו בטוחים שאיום מעין זה לא קיים ואתם מוגנים מקרוב על ידינו. לפעמים, ציוויליזציות אחרות הסתכנו להגיע עד כדור הארץ שלכם, אבל אנו עצרנו אותם מלהתערב בעתידכם. אחרית הימים כבר נקבעה וקיימת "בעכשיו" מוכנה להיחשף. אתם לא צריכים לדאוג כיוון שלמחזור זה יש "סוף שמח" כפי שצווה על ידי אלוהים.

כשהשינויים על כדור הארץ ממשיכים להתרחש, נראה כאילו הסוף הגיע, אבל אנו מבטיחים לכם שאתם נמצאים בתקיפות בשלבים המוקדמים של העידן החדש. יש לבצע עבודה רבה כדי להסיר את שרידי הדרכים הישנות, ולהציג את תועלות העידן החדש. רבים מאלו כבר קיימות אבל עוכבו עד שיגיע הזמן הנכון בו ניתן יהיה להכריז עליהן. יש לכם כבר חזון על מהן והן יספקו לכם התקדמויות בחזיתות רבות כתחבורה. אתם תידחפו לתוך עתיד אשר יתגבר על הצורך לכלות את משאבי כדור הארץ.

אני SaLuSa מסיריוס ונהנה לתת לכם מבט חטוף על העתיד אשר יהפוך בקרוב למציאותכם. כה הרבה ממתין לכם אשר ירים אתכם לתוך עידן חדש לגמרי.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman


Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge