Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, December 5, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 5 בדצמבר 2014


היינו מאוד מרוצים לסור הצידה ולאפשר למיכאל לשלוח החוצה מסר אחר במקום המסר הרגיל שלנו. המידע שנשלח החוצה צריך לרומם את רוחכם במידה ניכרת, כיוון שאתם המתנתם זמן רב מאוד למסר מרומם אשר מעיד בבירור על התחלתם של שינויים מבורכים על כדור הארץ. ישנם שינויים רבים העומדים להגיע עבורם נעשו כבר ההכנות. המשמעות היא שזמן מעט מאוד ילך לאיבוד בשינוי במצבכם הנוכחי של מלחמה וחוסר הרמוניה, למצב שונה המבשר את הגעתם של אהבה ושלום על פני כדור הארץ. סיפרנו לכם לעיתים קרובות כי השינויים מגיעים, וסוף סוף יש לכם סימן ברור של אישור. רבים עדיין יסרבו להאמין למה שהם רואים מתרחש לנגד עיניהם, אבל הכחשה לא תסתיר את העובדה שעידן חדש התחיל.

אם אתם מסתכלים לאחור, אתם תגלו שאנו שמרנו על המילה, כך שהמשמעות היא שהפדרציה הגלקטית היתה עסוקה בלהבטיח שהשלום בעולם נשמר. מלחמות קטנות והתקוממויות אחרות יפסיקו בסופו של דבר, ויגיע זמן בו פעולות שליליות תהיינה בלתי אפשריות לביצוע. הרטטים עולים ביציבות ובעתיד יהיו גבוהים מדי עבור פעולות שליליות מעין אלה שיינתן להן ביטוי. יקרים, המאבק בין האופל והאור כמעט נגמר, ובזמנכם אתם תראו את הסרת אלה האחראים למותכם, כך שהם לא יכולים יותר לעכב את השינויים. פעולות מעין אלה יגשימו את ההבטחות שניתנו לכם לפני זמן רב, ואנו מודים לאלה אשר עמדו בעקשנות לצידנו וסרבו שיזיזו אותם מנתיבם.

כפי שכבר הזכרנו, זו היא אחריותכם לעזור לאחרים לעבור את השינויים ולכוון אותם לנתיב האור. אנו וקבוצות אחרות שעובדים עבור האור לא נפסיק את מאמצינו להבטיח שנעשית התקדמות, ואנו שומרים מהפרעה כלשהיא ממקור כלשהו. העניינים מתקדמים עכשיו יפה וכתמיד אנו סומכים על עובדי האור לבצע במלוא המרץ את משימותיהם. באופן טבעי, בהשיגכם כזו נקודה מכרעת בהתקדמותו של המין האנושי, משתמשים בכל מאמץ כדי לתת לאבולוציה שלכם צעד גדול קדימה. אכן, זה די ברור שנשמות רבות מודעות שמשהו חיובי מאוד מתרחש, אפילו אם הם לא מודעים על האופן בו זה יבוא לידי ביטוי. למרבה הצער, אתרי החדשות שלכם עדיין תחת השפעתם של עובדי האופל, ואתם לא לומדים את האמת באשר למה שמתרחש בעולמכם. אולם, לא ניתן להסתיר חדשות טובות באופן בלתי מוגבל וזה יתחיל לדלוף ללא קשר לשיטות שמשתמשים כדי לדכא זאת.

כתמיד, חלק ממשימתנו היא לפטרל בשמיים שלכם כדי להבטיח שאין אורחים לא מוזמנים, או ניסיונות שנעשים למקם נשק בחלל אשר ניתן להשתמש בו כנגדכם. כדור הארץ שלכם היה בבידוד במשך שנים רבות כדי להבטיח שציוויליזציות אחרות לא יכולות להשפיע עליכם או להפריע בהתקדמותכם. לפעמים, זה היה הכרחי לאפשר לגישה להיעשות, אבל רק כדי לבחון את תגובותיכם. זה עזר לכם להבין את היקום ואת שאר צורות החיים אשר קיימות בו. ציוויליזציות רבות אחרות הן הרבה מעבר לכם באינטיליגנציה, אבל כשאתם מתפתחים כך גם לכם תהיה ההזדמנות להגדיל מאוד את רמותיכם. אנו שומריכם, ולכן אנו רחוקים מלעכב אתכם, אנו משתוקקים לעזור להתקדמותכם במהירות האפשרית, בהחזירנו אתכם לרמות שפעם הייתם בהן.

כאשר מדובר על תצפיות על כלי הרכב שלנו, אלא אם אתם יכולים לזהות את המקורות השונים שהם הגיעו מהם, זה יכול להיות מבלבל. אנשי האופל שלכם עכשיו כה מתקדמים ביכולת לתכנן ולייצר כלי רכב דומים לשלנו, אשר למעט הסימנים המופיעים על חלק מהם, הם יכולים להיראות דומים מאוד. זה יכול גם להוביל לתקריות שתחשבנה כנגרמו על ידי חוצנים, כאשר אלה הן פעולותיכם השחורות בעבודה. אנו יודעים שאין זה בפעם הראשונה שמחשבותיהם סבו על יצירת תקרית אשר ניתן להאשים אותנו בה. אין אנו יכולים להפריע בבחירת הפעולה שלכם, אלא אם היא בכזו פרופורציה שהיא מסוגלת לשנות את התוכנית עבור מערכת השמש שלכם. אבל אינכם צריכים לדאוג לגבי העתיד כיוון שהוא מובטח, ואתם כבר נכנסים לאנרגיות של העידן החדש.

גם אמא כדור הארץ מתחילה להביא שינויים לתוך ההווייה, כשהיא גם נעה לתוך העידן החדש. עבודתה היא לנקות את כדור הארץ ולשקם אותו למצבו הבתולי הקודם וזה קורה במשך תקופה של זמן, כשהיא עולה דרך הרטטים החדשים. ובכן, כפי שאתם יכולים לראות, יש פעילות רבה המתרחשת, הכול לטובתכם ובסופו של דבר עבור קיומכם השקט והמתגמל. אתם עוזבים את הרטטים הנמוכים יותר לטוב וכל עזרה ניתנת כדי לרומם אתכם. כאשר יצאתם למסעכם לפני עידנים של זמן, הייתן נשמות מאושרות הנחושות להפיק את מירב ההזדמנויות כדי לחוות את הרטטים הנמוכים יותר. ידעתם שאתם אף פעם לא תינטשו ושהתקדמותכם תפוקח בזהירות, וכאשר הזמן הגיע אתם תיעזרו כדי לחזור אל האור. זמן זה עכשיו הגיע וכבר ההתקדמות נעשית, היינו תמיד איתכם ובקרוב זו תהיה מציאות כשאנו נפגוש אתכם באופן אישי בשנית.

אנו חולקים את שמחתכם במחשבה על פגישה בשנית, ולמרות שאנו גם שמחים אין אנו חווים את הקיצוניות של הרגשות כמוכם. רגשותינו מתרכזים מסביב לאהבה יקומית אשר מאפשרת לנו להרגיש את עומק האושר שמגיע עם זה. אין זה פשוט לנסח זאת במילותיכם, כשהן לא תמיד מדוייקות עבור הביטוי הנדרש. אולם, כאשר הגעתם לתוך נוכחותינו, אתם תדעו מעבר לכל ספק שאנו ישויות של אהבה, ואכן אתם תרגישו זאת. זה מצב של הוויה שהינו שקט ושמחה המתגלגלים לאחד, וזה יהיה שלכם כאשר אתם תתפתחו לתוך ישות מפותחת במלואה.

אני SaLuSa מסיריוס, ומרוצה שיש לי את היכולת להרחיב את הבנתכם על הזמנים לתוכם אתם עכשיו נכנסתם. תיהנו מהם כשאתם עוזבים את הרטטים הנמוכים יותר מאחור.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman


Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge