Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, August 14, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 14 באוגוסט 2015

כפי שרבים מכם מודעים, חודש ספטמבר זה מהווה נקודה מכרעת בה הרטטים יגברו במידה ניכרת. האופן בו זה ישפיע עליכם תלוי ברמה הקיימת שלכם, אבל התוצאה נטו תהיה כזו שרבים יחוו רוממות רוח. משמעות ההשפעה הכוללת תהיה שינוי בולט אשר יביא השקפה שלווה יותר, וביטוי כללי ורצון להפסקת פעולות כמו מלחמה. אכן, הרצון לשלום יגדל במידה ניכרת, ואלה בשלטון יהיו חייבים ליישם את השינויים שיגרמו להבאתו. לא תהיה חזרה לאחור לדרכים הישנות וכשההשפעה של האילומינאטי קוצצה, האנשים ישתחררו משליטתם. הרצון לשינוי גבר במשך די הרבה זמן, והושגה הנקודה אשר לא ניתן יותר להתכחש לה. נשמות רבות מוכנות לזנק לפעולה כאשר זה בטוח לעשות זאת, והזמן כמעט הגיע. הם ייתמכו על ידי קבוצות שהינן מהאור אשר יבטיחו שפעולותיהם יאפשרו להם להתקדם ללא הפרעה. כפי שאתם יכולים לדמיין, ישנם אנשים אשר עסוקים מאוד לשמור על הדברים כפי שהם, ושונאים לוותר על אורח חיים עשיר לצורך חלוקת עושר הוגנת יותר. אולם, אף אחד לא יכול למנוע מתן ביטוי לשינויים, לכן התמודדו בשינויים באמונה בעתיד, כשבזמן נתון יינתן ביטוי לכל ההבטחות שהובטחו לכם. אפשרו מספיק זמן ליישום השינויים אשר עשויים להגיע די מהר ברגע ש"הכדור מתחיל להתגלגל".

כה הרבה קורה מאחורי הקלעים, ואתם הוחזקתם בחשיכה ונמנעה מכם הזכות לשתף וליהנות מההתקדמויות שהיו מועילות לכל האנשים במקום למעט מיוחסים. אולם, מצב זה מתחיל להשתנות וכאשר אלה אשר אוחזים אתכם מאחור לא יכולים יותר להכתיב את אופן חייכם, השינויים יתחילו להיות מוצגים. במשך תקופה ארוכה של זמן, ניתנו לכם רעיונות על מה תהיה המשמעות עבורכם ואתם תדעו שרוממות רוח עצומה ממתינה לכם. לדוגמה, התקדמויות רבות חדשות נחסמו ונדחו לעתיד על ידי האילומינאטי, אבל בקרוב לא יהיה שום דבר שיעצור אותן מלהתפרסם. הן כאלה שאתם בסופו של דבר תהפכו לעצמאים מאוד ולא תשמשו כופר עבור חיוניותם של החיים. אפילו עכשיו, ישנן המצאות הממתינות להצגתן אשר יקלו על חייכם, אבל אלה הנמצאים בצורך גדול יותר חייבים תחילה להתרומם רוחנית.

אלה מכם המודעים למצב הנוכחי בכדור הארץ נמצאים בעמדה מצוינת לעזור לחברכם להישאר רגועים ואיך לאמר "לרכב על הסערה". כיוון שיהיו כמה זמנים קשים עבור חלק מכם בתלות במקום מגוריכם, ומי כעת שולט במדינתכם. האנשים הנכונים ידועים לנו והם ייכנסו לתפקידם בהקדם האפשרי, אבל נדרשת לכך גישה דיפולומטית וחוקית. כשאתם מתחילים לתפוס, יש הרבה לעשות כדי לשנות את המערכת אשר החזיקה אתכם במשך זמן כה רב באחיזתם של אנשי האופל. אולם, אנו מדגישים שזמנם עבר ובמסלול של השנים הקרובות הבאות הם יהפכו ליכולים פחות ופחות לממש את השפעתם. לכן, אתם צריכים לתכנן את העתיד בידיעה שאתם הולכים לחזור למקומכם החוקי כנשמות חופשיות.

בינתיים, אנו שומרים על "הפיקוח" שלנו על מערכת השמש שלכם כדי להבטיח כי אין מאפשרים למבקרים בלתי רצויים להפריע לחזרתכם הסופית לאור. ישנן ציוויליזציות אחרות שהיו רוצות ליצור קשר אתכם, אבל עד הזמן הנכון, עליהם לשמור על מרחק. מרבית הקשרים מגיעים לשלום והם משתוקקים לחלוק את הידע שלהם אתכם, אבל לחלק ישנם מניעים נסתרים. היו סמוכים ובטוחים שאנו נמצאים כאן כדי להבטיח שאתם תסיימו את מסעכם כרצונכם, ובסופו של דבר תחזרו לחופש הניתן לכם בהיותכם בשנית ישויות גלקטיות. במציאות, אתם לא יכולים להישאר אף פעם בשקט כשמסביבכם האבולוציה ממשיכה וכשאלוהים "שואף", אתם נכנסים לתוך רטטים גבוהים יותר ויותר. המימד השלישי, כפי שאתם יודעים, סיים את מסלולו וזו הסיבה מדוע השינויים מתרחשים מסביבכם.

עבור אלה המוכנים לעבור לתוך המימדים הגבוהים יותר, זה יותר מאשר אי פעם נחוץ להמשיך להתמקד על הנתיב שלפניכם. חלק מכם יכולים להיות מוטרדים ממה שמתרחש מסביבכם, לכן נסו בכל הזמנים לאפשר למצבים שלילייים לעבור לידכם. בשלב זה, אתם חייבים לאפשר לאחרים לעקוב אחר נתיבם, אבל בהחלט להציע עזרה לאלה המתקרבים אליכם לראשונה. כאשר הזמן נכון, ישתמשו בידע שלכם וזה חכם לפרסם זאת רק כאשר זה יכול להועיל לאחרים. זכרו שמדריככם משפיעים עליכם ברעיונות הגיוניים אשר יבטיחו שאתם תסיימו מחזור חיים זה כפי שתכננתם. זה יכול להיות כרוך במציאת מקור שימושי של מידע, או פגישה עם קשר אשר יכול לייעץ לכם את הנתיב הטוב ביותר שעליכם לקחת. כל סטיה משמעותה היא שעשויים להיות כמה שיעורים שיש ללמדם בשנית, אבל אירוע זה יהיה תמיד קל יותר בפעם השנייה.

כשהזמן מתקדם אתם תלמדו הרבה לגבי מסעכם דרך החומר, ומדוע זה כולל את החוויות שהיו לכם. כתוצאה מכך, אתם התפתחתם הרבה יותר רחוק ומהר יותר מאשר אתם הייתם עושים אחרת, ואתם תעבירו ידע זה לאחרים. כאשר הזמן נכון לצעד קדימה, תמיד עוזרים לכם לעשות זאת, למרות שהייתם עשויים להעדיף נתיב אחר שיעזרו לכם למצאו. אולם, יעודדו אתכם לעקוב אחר הנתיב הכדאי ביותר כדי למנוע בזבוז זמן. אולם, לא משנה אילו אופציות אתם בוחרים, כל הנשמות בסופו של דבר ימצאו את נתיב האור. מתנת הרצון החופשי שלכם מכובדת תמיד וכתוצאה מכך אתם תמיד לומדים בדרך אשר תעזור בוודאות לאבולוציה האישית שלכם.

לאט אבל בטוח ניתן לכם מידע לגבי צורות חיים אחרות כיוון שאתם תפגשו בקרוב סוגים אחרים של ישויות, שכמה מהן די שונות מצורתכם האנושית. בכל זאת, הם יהיו דומים במובנים מסויימים, אבל חשוב יותר שהם ישויות אינטלגנטיות שבמקרים רבים מפותחות הרבה יותר מכם, כיוון שכמה הקדישו את מרבית זמנם באבולוציה אישית בניגוד לאבולוציה רוחנית. כשאתם מתקדמים לתוך המימדים הגבוהים יותר, אתם בסופו של דבר מגלים שיש לכם פחות צורך בגוף קבוע. עם זאת, כשאתם צריכים אותו, אתם מביאים אותו לידי הוויה באמצעות כוח המחשבה. כשאתם מתפתחים רוחנית, אתם תגלו מעט הבדלים בחוויותיכם הארציות כשהרטטים הנמוכים יותר נוטים להחזיר אתכם חזרה.

אניSaLuSa מסיריוס, ומרוצה שכה הרבה נשמות על כדור הארץ מתעוררות עכשיו לאמת. לפעמים זה קשה להיפטר מאמונות אשר הוכחו כבלתי נכונות, אבל אם אתם עומדים להתפתח אינכם יכולים לאפשר לעצמכם להיות נוקשים יותר מדי. תמיד היו מוכנים לקבל את האמת הגדולה ביותר אם אתם רוצים לגדול עם חוויותיכם. אף אחד יכול לעמוד בשקט במשך זמן רב, בעיקר בנסיבותיכם הנוכחיות כאשר השינויים מתרחשים מסביבכם. אולם, חייבים לנקוט בזהירות כיוון שמידע מוטעה עדיין מופץ כדי לבלבל אתכם, לכן האמינו ככל האפשר באינטואיציה שלכם. אני מאחל לכם הצלחה ביוזמותיכם ואהבתי הולכת אתכם כתמיד.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge