Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - July 14, 2017


 

מסר של Mike Quinsey  המתקשר את העצמי הגבוה שלו -  מיום 14 ביולי 2017

 

 

אלה הם זמנים בהם גילויים רבים עומדים להיעשות בקרוב כדי להביא את מודעותכם עד לרמה בה האמת נהפכת לידועה. במשך זמן רב מדי אתם הוחזקתם בבורות בגין נושאים חשובים שהיה להם השפעה רבה על חייכם. בסופו של דבר אתם תשיגו את הרמה בה רק האמת יכולה להיות קיימת, וחייבים להתחיל להתכונן לאירוע מעין זה. לדוגמה, ההיסטוריה האמיתית שלכם כגזע האנושי נשמרה מכם על ידי אלה  ששלטו על התקדמותכם לתועלתם האישית.  בשמירתכם בבורות של האמת, הם יכלו לממש את השליטה עליכם, ועד שמאוד לאחרונה היא הפכה לכמעט מוחלטת. לאילומינאטי  היה את כוח השליטה על אלה אשר גם האמינו בשימוש בהמונים לתועלתם האישית, והוביל אתכם להאמין  שאתם אינכם המאסטרים של גורלכם.

 

ראש פתוח חיוני יותר מאשר אי פעם לפני כן, בעיקר משום שבמשך זמן רב האמת עוותה על ידי טענות שווא. זה חשוב כי אתם מוכנים לוותר על האמונות שהוחזקו במשך זמן רב כאשר האמיתות הגדולות יותר נחשפות, כיוון שאלה יינתנו כדי להבטיח שאתם מעודכנים היטב כשאתם מתקרבים להתעלות. זכרו  שזה אירוע שישחרר אתכם מהאמונות ששמרו אתכם כלואים במשך זמן רב מאוד. כמו כן משחרר אתכם מהרטטים הנמוכים ומעיוותי הדואליות, כאשר לפעמים זה היה קשה לזהות את האמת בתוכם. אולם, תמיד היו אלה  שהציגו את האמת לכם כך שניתן לשקול את העניינים באופן הוגן. לאמת יש "הרגשה" שמצלצלת אמת עבור אנשים רבים ומאפשרת להם להתקדם.

 

כול עידן  הסתיים די בדרמטיות ובדרך מעין זו כדי לאפשר לעידן החדש להתחיל. יש צורך לנקות את הישן בשעה שהעידן החדש מובא לתוך ההוויה, כיוון שאין לו מקום ברטטים הגבוהים יותר. בבירור הרטטים הישנים צריכים להשתחרר או להעלותם לרמה גבוהה יותר אם הם צריכים להישאר. כמפורט במסר האחרון, זה גם מיושם לגזע האנושי,  ואפילו אם אתם לא מתעלים בזמן זה, אתם תשיגו בהדרגה נקודה זו במועד שאתם מוכנים לעשות זאת. במציאות אין דחיפות להתעלות אבל מעודדים אתכם בכול השלבים להתקדם, וניתנת כול עזרה מבלי למנוע מכם את בחירותיו של הרצון החופשי שלכם.

 

עם סיום של כול תקופת חיים, אתם סוקרים אותה עם מדריככם, כדי לזהות אלו היבטים ממנה צריכים לחוות בעתיד. ביחד, אתם תחליטו בנושאים מעין אלה באשר לאיזו מדינה מציעה את המצבים הטובים ביותר להתקדמותכם. אזי יגיע זמן בו הנסיבות מסייעות  לחייכם הבאים, והפרטים העדינים ביותר ממוינים. הנושא יהיה על המטרות שאתם קובעים לעצמכם ועל הדרך הטובה ביותר להשיגן. תהיה לכם יד בבחירתם של הוריכם הבאים אשר יגדלו אתכם בהתאם לחוויותיכם הנחוצות. באם אתם זכר או נקבה תלוי במידה מסוימת על סוג החיים שאתם תבחרו, והיו סמוכים ובטוחים שהרבה מחשבה ודיון רב נכנסים לתוך תכנון חיים אלה, ואלה מכסים את הבעיות הקרמתיות שצריכות את תשומת לבכם.

 

מובן מאליו כי גורם חשוב נוסף הוא באם צריכים שיהיו לכם אחים או אחיות, ואיך אלה ישפיעו על שנותיכם המוקדמות. לפעמים קשרים קרובים מדי נוצרים במערכות יחסים אוהבות שנמשכות מעבר לתקופת ילדותכם. למעשה, אתם קרוב לוודאי שתתגלגלו עם נשמות אלה  שהיו להן חיים קודמים אתכם. מערכות היחסים שלכם עשויות להיות שונות ונקבעות בהתאם לצרכיכם עבור סוגים מסוימים של חוויות אם אתם עומדים להמשיך להתפתח. עניים או עשירים, זה תלוי בתוכנית חייכם והיו סמוכים ובטוחים כי אתם תמצאו את עצמכם בנסיבות המדויקות שתיתנה לכם כול הזדמנות שאתם צריכים.  לאורך חייכם, יש לכם עדיין רצון חופשי, אבל נשמה שמתכננת לקחת כול הזדמנות להתפתח תעקוב אחרההזדמנות שניתנה כפי שהוסכם.

 

מבלי שיש מטרה בחיים, אלה תהיינה הזדמנויות מבוזבזות, כיוון שהאנושות כשלם  מפיקה תועלת מהקלט הקולקטיבי המכוונן להתקדם עם כול חיים. כפי שאתם ללא ספק מבינים, ישנם לעיתים קרובות שחקנים רבים בכל מצב קרמתי הנוטלים את ההזדמנות לחוותה ביחד. זה לדוגמה יכסה את שני הצדדים היכן שיש ריב או התנגדות, כך שכול המעורבים מרוויחים חוויה שימושית. ראוי לציין כי כיוון שאתם נמצאים באחרית הימים, חלק מכם עשויים ליטול על עצמם חיים תובעניים ועמוסים  כך שהמשמעות היא שהם יכולים להיות די קדחתניים. אולם, כפי שהוצהר פעמים רבות, אינכם נוטלים על עצמכם יותר ממה שאתם יכולים להתמודד אתו.

 

כפי שרבים מכם יידעו ללא ספק, לכול אחד מכם יש הילה בעלת צבעים רבים שיכולה להשתנות בהתאם  למצב רוח בו אתם נמצאים, הואיל שכאשר אתם מתפתחים רוחנית ונמצאים בבריאות טובה, אתם בהירים וברורים. אולם, כאשר אתם חסרים צמיחה רוחנית, ואתם מעורבים בפעילויות שליליות, הצבעים יהיו קודרים וכהים. כמו כן אולי מעטים מאוד מכם יכולים לראותם, וזה הטוב ביותר לקבל אנשים מהופעתם החיצונית. ניתן להרגיש את האנרגיות שנובעות מאחרים והן יכולות למשוך נשמות דומות, מה שמסביר מדוע אנשים מסוימים נפגשים ביחד בחיבה הדדית  זה לזה.

 

האינטרנט שלכם הוכח כבעל ערך במתן אפשרות למחפשים למצוא מידע  למעשה בכול נושא. יש לו קישורים רבים טובים לאלה המשתפים את הידע הרוחני שלהם עם אחרים. אולם, ישנם גם אלה שבכוונת תחילה נוצרו כדי ליצור בלבול ולשלוח מידע כוזב. אולם, נשמות אלה העובדות באמצעות האינטרנט רכשו רמה טובה של ידע אמיתי, ומשתפים אותו ברצון עם האחרים ומיטיבים מאוד לעזור להם לגלות את האמת ולהמשיך להתפתח. באופן טבעי זמינים גם ספרים מצוינים והסופרים הם כבר ידועים מאוד. ניתן  למצאם באמצעות הספריות והאינטרנט שלכם.

 

כוחות האור עובדים קשה בטיפול עם אלה התומכים בכוחות האופל כדי לפרקם מנשקם ולקחת מהם את יכולתם לגרום לבעיות, המעכבות את הגעתם של אירועים גדולים שישחררו אתכם מאחיזתם ומשליטתם. מרבית פעילותיהם נשלטים מבסיסים תת קרקעיים שמוקמו, והם מושמדים במקומות בהם התושבים מסרבים להיכנע. זהו אתגר שניתן לעמוד בו כשכוחות האור עכשיו עולים במספרים עליהם. לכן, לאט אבל בטוח עם זאת עם תחושה של דחיפות נעשית התקדמות יציבה. זה עדיין בלתי אפשרי להצהיר במדויק מתי יגיע הזמן המאפשר לקשר פתוח עם ישויות האור, וזה מתקרב מאוד.

 

עזרתכם חשובה ביותר בזמן זה, כיוון שכאחד מעובדי האור אתם יכולים לעזור להקרין את האור שלכם בכול מקום אליו אתם הולכים. האור מתפשט באופן הדרגתי למרחקים ומשנה את האנרגיות הנמוכות. מאמציכם  מוערכים מאוד ואתם נאהבים לאין שיעור.

 

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי ונושא את האנרגיות של אור ושל אהבה.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge