Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - October 20, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 20 באוקטובר 2017

בשעה שהזמן ממשיך להאיץ, מושגיכם על האירועים על פני כדור הארץ משאירים אתכם עם הרושם כי יש שם מבוי סתום וכי הדברים נמצאים בקיפאון. אולם, אנו יכולים לספר לכם כי מאחורי הקלעים, מתרחש כבר הרבה וזה מבטיח כי העידן החדש ממשיך לבסס את עצמו תוך שמירה על האנרגיות הישנות במצוקה. לכן, אל תתייאשו כיוון שהכול מתקדם היטב ובהתאם לתוכנית עבור האנושות. הפרדיגמה (תבנית המחשבה) הישנה הסתיימה אבל אלה הנאבקים להיאחז בה וכנגד שינוי, במוקדם או במאוחר יצטרכו להודות שהם הפסידו את הקרב.

זה מובן מאליו שאלה הם זמנים קשים שיש להם השפעה שלילית עליכם, אבל התמקדו על ההבטחות לעתיד ועזרו להן להתבטא. אין ספק שמאמציכם יוכחו ככדאיים ואתם תעזרו לחזק את ציר הזמן החדש שלכם. השנים הבאות תהיינה מלאות בהפתעות כשאתם מרוממים את הרטטים שלכם ומשאירים את הרטטים הישנים מאחור. שינויים חשובים יראו את אלה מהאור מחליפים את אלה אשר עדיין מחזיקים ברטטים הישנים. כיום, הרבה מרחף, מסביב לשערוך המטבעות הממתין זמן רב, והמדינות התחייבו להיות חלק מכך ומוכנות להשתתף. היו סמוכים ובטוחים כי העיכובים לכאורה לא עומדים לעכב את ההתקדמות, והכוחות הבלתי נראים עובדים כדי להבטיח כי ברגע שניתנת הפקודה קדימה, אין זמן אבוד בהאצת הדברים.

זה משמעותי כאשר החדשות האמיתיות יכולות לקבל כיסוי כי על בסיס עולמי ישנה פחות התלהבות לפעולות של מלחמה. מדינות עכשיו נעות לקראת הסדרת הבדליהם באמצעות שלום, ויש לכך תמיכה מכריעה של האנשים.  ישנו הזמן  בו הן לא היו חושבות פעמיים לפני ששגרו עצמן לתוך מלחמה, אבל יותר לא. כמובן יהיו עימותים אבל זה צחצוח חרבות רב, ואנו רואים את המצבים שנרגעים בעצמם. ישנה יותר השפעה לדגם האנשים מאשר אפשר להבין, אבל הם נעשו עייפים מלחוות מלחמה ואובדן מחריד של חיים וקשיים הנובעים מכך. סוף סוף ישנה הרגשה שזהו הזמן להניח הצידה את נשקי המלחמה, ולהשתמש בכספים/כלים שיועדו למלחמה לצורך מטרות של שלום כדי להעריך את החיים במקום לקחת אותם.

חיים באהבה ובשלום הם רצונות טבעיים של המין האנושי. במשך מאות בשנים הטיפו להם להאמין כי יש לרצות בנפרדות ולהביט על שאר המינים כאיום להישרדותם. הדם והדמעות אינם מקובלים יותר להם ותנועה גדולה מתפתחת אשר בסופו של דבר תדרוש ממנהיגיהם שלום.  היו סמוכים ובטוחים כי כאשר מספיק מכם מתאחדים ודבקים במטרה אחת, אתם תפעילו כוח עצום  אשר יגרום לשינויים לקרות. לכן, דבקו ביחד כיוון שיש כה  הרבה כוח במספרים שיכולים לאכוף תוצאה מוצלחת.

האנושות נמצאת על הדרך להצלחה ושם לא יכולה להיות חזרה לדרכים הישנות. כמובן שהם צריכים את התמיכה והגיבוי של אנשים אלה שמוכנים להוביל מסע לשלום. לכן היו סמוכים ובטוחים כי נשמות מעין אלה נמצאות בכדור הארץ אתכם ממתינות "בקצה הבמה" להזדמנותם להתקדם. בזמנים קריטיים כפי שאתם נמצאים עכשיו, יש לבחור בזהירות את ההזדמנות לעשות זאת, אבל דעו כי כוחות האור הגבוהים יותר נמצאים מאחוריהם ויעזרו להם.  עזרה תמיד נמצאת מסביב  אבל תוך מתן כבוד לרצונכם החופשי שיש לדאוג לא להפר אותו. אולם, זה לפעמים נדרש לעשות  זאת בשל קדימותה של התוכנית הגדולה יותר עבור המין האנושי.

אתם נמצאים בעיצומם של זמנים קשים אבל אל תתייאשו או תוותרו, הם לא יימשכו זמן רב, ולפני שתדעו היכן אתם, אתם תגלו כי הפרדיגמה החדשה נאחזת. אתם תשמעו דיבור על מה  שמגיע לרומם אתכם, ובמשך כמה השנים הבאות ההבטחות שניתנו תתגשמנה. אתם עכשיו תשמעו מעט או כלום על הפעילויות באנטרקטיקה כיוון שהונח מחסום על שחרורו של מידע נוסף. תגליות רבות ממשיכות להיעשות והיו  סמוכים ובטוחים שלא ניתן לעכבן באופן בלתי מוגבל. זו ההיסטוריה שלכם שנחשפת ואתם תלמדו עליה בבוא העת.  זה גם לא ייאמן וגם מרגש ולא ניתן להסתיר את האמת לנצח, למרות שחלק ישמרו אתכם בחשיכה באופן בלתי מוגבל. זו ההיסטוריה שלכם ואתם ראויים לדעת אותה.

אתם תשמעו מעט או כלום לגבי קרבות המתרחשים בשמיים שלכם, אשר מערבים את האופל והידע המתקדם שלהם שאפשר להם לבנות ספינת חלל שיכולה אפילו לעזוב את מערכת השמש. הם ממשיכים בעיניהם החטטניות ואפילו הם מתעמתים בכוח עם אורחיכם הידידותיים.  אולם לכוחות האור ישנה רשות להתערב והם יגנו עליכם כנגד כול ניסיון להתקפה. הם עשויים להישמע לא הגיוניים אבל לאופל יש תוכניות לבצע התקפת "דגל כוזב"  כנגד כדור הארץ.  הם קיוו להיות מסוגלים לשטות בכם כך שתאמינו כי החוצנים היו אחראים לכך. אתם עשויים לשאול מדוע הם ייעשו זאת, והתשובה היא כדי לעכב את התקדמותכם לתוך האור וללמוד את האמת על עצמכם ועל ההיסטוריה שלכם.

כשאתם מתפתחים תגלו שאתם הרבה יותר גדולים מאשר אתם יכולים לדמיין. יש לכם דרך ארוכה ללכת, אבל הישגכם המוחלט הוא להיות אחד עם אלוהים. כשאתם גדלים,  גם המרכבה שלכם גדלה אתכם עד שהיא יכולה להקיף את הפלנטה. מהיכן שאתם נמצאים עכשיו, זה נשמע בלתי אפשרי עם זאת האמת היא שהכול מסביבכם ואולי יותר מדי כדי לחזות.  זה בוודאי לא חיוני להבנתכם בנקודה מסוימת זו בחייכם, אבל זה מספר לכם כי יש לכם את הפוטנציאל של ישות גדולה. אפילו להתרומם מרמת הרטט הנוכחית שלכם זה צעד גדול קדימה, כיוון שאתם מתקדמים לאורך הנתיב לרמות שהן חיוביות, מקום בו השליליות לא יכולה להתקיים. חוויותיכם בכדור הארץ מכינות אתכם לכול החוויות העתידיות, ונותנות לכם רקע אשר מחזיק טוב כאשר אתם עוזרים לאלה אשר עוקבים אחר אותו נתיב.

דעו כי לכול נשמה יש תוכנית חיים שמכוונת לקדם אתכם לאורך נתיב האבולוציה. נשמות רבות עוקבות אחר התקדמותכם ובמסגרת גבולות מסויימים בשל רצונכם החופשי, מפקחות אחר התקדמותכם ומנסות להשפיע עליכם בדרך כזו כך שאתם לא שוכחים את תוכנית חייכם ואת הסיבה מדוע הגעתם לכדור הארץ. לכן זה חכם להאמין באינטואיציה שלכם ובעצה שמגיעה מכול מקור מכובד. זה נכון כי שום דבר קורה באקראי, למרות שזה עשוי לא להיראות בדרך זו. לכול חוויה  משמעותית יש מסר עבורכם, לכן נסו להבין מהו. אולם, לפעמים אתם רק משחקים חלק חסר חשיבות, עם זאת הוא חיוני לשלם. למדו בפעם הראשונה ולא סביר שתצטרכו לחזור על כך.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות,  ומי ייתן שהאור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם לסיום. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge