Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - November 19, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - November 19, 2012

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 19  בנובמבר2012 

תחשבו כי לאחר שהכנתם את עצמכם במשך כמה שנים בנכונות להתעלות, הזמן לכך למעשה הגיע. מה שחלמתם עליו פתאום התקרב מספיק כדי שתוכלו להרגיש איך זה לחוות את האנרגיות הגבוהות יותר. ברגע שחוויתם בכך, לא ניתן לשכוח זאת כי זו הרגשה נלהבת של שמחה אושר שלווה ושביעות רצון מוחלטים. דמיינו שאתם במצב נורמלי של אושר מיום אחד למישנהו, וחופשיים מרגשות נמוכים יותר. זוהי דרך החיים האמיתית שלכם והסיבה לכך שאלה מכם אשר מוכנים, ינועו מחוץ לדואליות. חלק מכם הרגישו תמיד שמשהו היה חסר מחייהם, ועכשיו גיליתם מה זה.

אנו מבינים ששינויים אלה מתקרבים אט אט לאנשים אשר אין להם מושג מה עומד להגיע. הם עשויים פתאום להתעורר כאשר האנרגיות גורמות לערבוב מבפנים, ולרמה חדשה של תודעה. השאלה היא באם הם יכולים להיפטר מהאנרגיות הנמוכות יותר, אשר אחרת יעכבו את התקדמותם. עבור חלק, המעבר דורש יותר מדי כיוון שהם סומכים עליהן בחיים היומיומיים. אין זה פשוט להעביר את היתרונות שהושגו על ידי כך שאתם מעלים את עצמכם, ועדיין הן תיזכרנה תמיד. לעיתים מילים אינן מספיקות כדי לתאר חיים אשר מבוססים על ההרמוניה והאיזון שאנרגיות גבוהות יותר מביאות לכם. הכל קשור ביחד במה שאתם מכנים "אהבה" אשר מחלחלת בכל היקום, ובמהותה היא הכול מה שיש.

לאט לאט אנו מעבירים לכם איך זה יהיה כאשר אתם תתמקמו במימדים הגבוהים יותר. זוהי איכות שונה לגמרי של חיים שהיא הרבה יותר טובה ממה שחוויתם עכשיו. עד כדי כך, שאתם תתפלאו איך הצלחתם לשרוד ברטט כה נמוך. זוהי נקודת זכות לגמישות ולנחושות להתגבר על כל המכשולים שניצבו לפניכם. הבעיה היתה שאתם הובלתם להאמין שמה שאתם חווים הם חיים נורמליים מושלמים, וההזדמנות לשפר זאת, נדחתה על ידכם.  קנונית האופל שמרה אתכם במצב תמידי של צורך וכך הם היו מסוגלים לשעבד אתכם ולסמוך עליכם עבור כל הדברים. אולם, בעזרת רמות התודעה הצומחות באופן קבוע, אתם נעשיתם מודעים כמה הייתם מנוצלים ולחמתם עבור החופש שלכם.

יחסית זה זמן קצר בהשוואה לזמן ארוך ששהיתם בדואליות. אתם מצאתם את קולכם ואת הנחושות לדרוש בחזרה את ריבונותכם.  באופן טבעי היתה לכם תמיכה גדולה מהצד האחר של הצעיף, אבל אתם משכתם זאת על ידי גישתכם החיובית למשימה שעמדה לפניכם. בנוסף, העובדה שהתוכנית עבור העלאתכם היתה כבר במקומה. בזמנים שונים, תרבויות כה רבות מהפדרציה הגלקטית של אור באו לעזר לכם, בעיקר ב-100 השנים האחרונות. אף על פי שנועדתם להצליח, האופן בו עשיתם זאת היה לגמרי תלוי בכם. למעשה, אתם הצלחתם כה יפה כך שהקטנתם את ההשפעה של האפשרות האחרת של שנה טראומטית. נבואות רבות נפלו בצד הדרך[1] כיוון שאתם העליתם את הרטטים לנקודה בה הן הפכו למיותרות. בשנה בה היתה יכולה להיות יותר פעילות סיסמולוגית, זה לא היה יוצא דופן בכלל.

אתם ישויות גלקטיות בהתהוות ובקרוב תחיו את חייכם כפי שאנו חיים, עם כל אביזרי הנוחיות שאתם יכולים לצרוך. כיום, אתם מבזבזים כל כך הרבה זמן בנסיעות מסביב, וזה מפליא שאתם מספיקים לעשות אי פעם משהו. אנו מצוידים להתמודד עם תחום חשוב זה. שינויים לא יכולים לקרות בן לילה, אבל לגרום לך להיות ניידים זה בראש סדר העדיפויות כך שאתם תחוו חיים קלים יותר. קיימים אמצעי תחבורה מתקדמים אשר יכסו את צרכיכם השונים, החל מטיולכם האישיים היומיים ועד לספינה שיכולה לעזוב את כדור הארץ לפלנטות אחרות. בסופו של דבר, תהיה לכם מערכת ממוחשבת אשר תפעל לגמרי באופן אוטומטי וללא נהג לצורך נסיעותיכם ביבשה. מובן מאליו כי אמצעים אלה יהיו חופשים מזיהום אוויר ויפעלו על אנרגיה חופשית.

קיימים כבר חידושים בנושא אנרגיה חופשית על כדור הארץ, אבל הפיתוח שלהם נמנע כדי לתמוך ולתחזק את התאגידים שהיו יכולים להיות מושפעים על ידם. אולם, אי אפשר לעצור את ההתקדמות עד אין סוף ואתם תנועו במהירות לתוך העידן החדש. אתם תמצאו כי באופן הדרגתי יהיה לכם כה הרבה זמן לעצמכם, לעיסוקי הפנאי שלכם ולשאר תחומי התעניינות. עבודה כפי שאתם מכירים אותה עכשיו, לא תהיה כה תובענית והרבה יפעל עם כוח אדם מועט בשל הטכנולוגיות הגבוהות יותר.  בילוי יהיה קצת שונה ויותר לא יתמקד במשחקים או בסרטים אשר מהללים מלחמות ופעילויות שליליות כאלה. אין מקום במימדים הגבוהים יותר עבור משהו בעל רטטים נמוכים.

תהיה לכם הרבה התרגשות ושביעות רצון בחקר מערכת השמש שלכם ותלמדו יותר על כדור הארץ שלכם. גם היכולת לנוע אחורה וקדימה בזמן תספק עניין רב, בעיקר לאלה אשר אוהבים היסטוריה וארכיאולוגיה. כל טיול מחוץ ליקום יהיה הרפתקה, ולא תהיינה חסרות לכן הזדמנויות להרחיב את הידע שלכם. הצמיחה הרוחנית שלכם לא תוזנח, אבל היא תהיה הרבה יותר איטית מעכשיו כשאתם עדיין בדואליות. אנו מעריכים שאתם לוחמי האור אשר ניצחתם בניצחון גדול את אנשי האופל, לאחר שהיו לכם חוויות לא נעימות עם מותן של למוריה ואטלנטיס.  למדתם היטב שיעורים ממצבים שבהם נבחנתם ושהיה קשה לסבלם. אבל הכול נגמר עכשיו, ואמא כדור הארץ מתכוננת להתעלות יחד איתכם כך שאתם תחוו את כדור הארץ הנפלא שהיא עומדת להיות.

אני SaLuSa מסיריוס, רק אחד מרבים אשר עקבו מקרוב אחר התקדמותכם במשך שנים רבות. כעת, אתם כה קרובים להתעלות כך שגם אנו די מתרגשים. הייתם מאד סבלנים למרות העיכובים ואתם כמעט קרובים לסופה של ההמתנה הארוכה שלכם. אנו אוהבים אתכם בשל מי שאתם, כישויות אלוהיות המבטאות את האמת העצמית דרך האור והאהבה שלכם.

תודה לך, SaLuSa.


[1]           הערת המתרגמת- נפלו בצד הדרך- הכוונה בביטוי - אנשים מפסיקים לעשות זאת או להשתמש בכך.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge