Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - November 21, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - November 21, 2012

 

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 21 בנובמבר2012  

יש לכם פתגם שאומר כי "הזמן אינו מחכה לאף אדם" וזה כך, כמו אלה אשר עדיין ישנים, נשאר להם הרבה להבין. זה מתחיל עם אלו אשר אינם מאמינים שיש אלוהים, עם זאת מאשימים את האלוהים על המתרחש בעולם. אנו מבקשים שהם יוכלו לראות שלכל אחד ניתן רצון חופשי, ועם רצון זה אתם יוצרים בדיוק מה שאתם חווים. יהיה קל עבורנו להתערב, אבל בעשותנו זאת אנו ניקח מכם את האפשרות לראות מה גרמו פעולותיכם. רבים עדיין מדברים על חילוץ צדק כפי שהם מכנים זאת באמצעות התקפה והשמדה של קבוצה אחרת. הם לכאורה לא מודעים או מתעלמים בכוונה מהכעס והשנאה שזה גורם. כמה מלחמות צריכות להתרחש עד שהאנשים יבינו שהן אינן יוצרות את השגת השלום או הסדר בר קיימא.  השיעור, נראה, שלא נלמד כי השלום מגיע עם ההבנה שאתם כולכם אחד, וחיים בהרמוניה ובאהבה לכל החיים.

אנו מבחינים בצער שכדור הארץ שלכם נמצא במהומה ובמבוכה. עם זאת, אנו גם רואים את האור קורן החוצה מכה הרבה מקומות, יוצר רשת של אור מסביב לכדור הארץ.  זו היא הערבות שלכם שאתם תעלו מחוץ לאנרגיות הנמוכות יותר, ושהפרדיגמה הישנה תמשיך לקרוס. אין לכך יותר מקום בחייכם, וכשאחרית הימים מתקרבת במהירות, יש חובה לפנות דרך לפרדיגמה החדשה. היא מבטיחה כול דבר שאתם אי פעם בקשתם וגם יותר. הפדרציה הגלקטית של אור הינה כאן לוודא שיותר אתם לא סובלים הפרעה בתוכניות ההתעלות שלכם, ושאתם נכנסים בביטחון לעידן החדש. בתהליך, יתגשמו השינויים שאתם מצפים להם, אבל אפשרו עיכוב, כי כול התוכנית היא מאוד מסובכת. היא כרוכה באלפי ואלפי אנשים וצריכה להיות מיושמת ב"זמן הנכון". אתם יכולים להסתכל על אובמה כגורם אשר יאפשר לכדור להתגלגל, והוא יאיץ את מהירותו מאוד מהר.

אנו מאוד מרוצים לראות שעובדי האור מאמצים את האתגר שלנו לספר עכשיו על הידע ועל ההבנה שלכם על מה שעומד להתרחש. אין ספק שאנשים רבים הופכים להיות סקרנים לגבי התחושות שלהם שמשהו מוזר מתרחש. זוהי ההזדמנות לזרוע זרעי אינפורמציה נוספים אשר יעזרו לעורר אותם לאמת. התקווה היא שרבים יתחילו לראות את התמונה המתגבשת אשר מספרת להם את המטרה של מה שמתרחש. תשוקתנו הגדולה ביותר היא שאנשים רבים ככל האפשר ייעשו מודעים להזדמנות שההתעלות מהווה עבורם.  אין זה אירוע דתי,  אלא אירוע המגיע בסופה של תקופה, אירוע שאתם חווים עכשיו. השינויים הם אוניברסליים בהיקפם ואינם מוגבלים לכדור הארץ. זוהי הזדמנות נהדרת לאנושות לעזוב את הרטטים הנמוכים, ולהיכנס לגבוהים ולעזוב מאחור את הדואליות.  אנו חייבים לשאול, האם אתם באמת רוצים בשנית להעביר חיים רבים בלימוד השיעורים שהם מביאים, או אתם מעדיפים לחיות בשמחה ובהרמוניה ובקיום בשלום?

יקרים, כדור הארץ החדש יישא בקרוב את הכל קדימה, את כל אלה אשר בחרו להתעורר. במקביל יגיעו הרטטים הגבוהים יותר המאפשרים לכם לממש את כוחות הבריאה החדשים שמצאתם. האהבה והשלום מסביבכם יהיו מעבר למילים ואלו יהיו באמת השמיים על פני כדור הארץ. הקפיצה מעידן אחד לשני תהיה הפתעה נעימה לכם כאשר היופי של זה יהיה מעבר להשוואה עם משהו שאתם חוויתם עד כה. החיים יהפכו להיות כה נוחים ופתוחים ללא ההגבלות הרבות שיש לכם על פני כדור הארץ בהווה. השינוי הגדול ביותר יהיה החופש שיהיה לכם כישויות שהתעלו. זה מגיע יחד עם כך שלמדתם לקבל את אחריותכם לכול שאר הצורות של חיים, אותן אתם תכבדו ותטפחו. אמון הוא גם משהו שאתם לא רגילים אליו, ואתם תמצאו שזה כה מחמם את הלב לדעת כי ברטטים הגבוהים יותר אף ישות לא תעשה לכם נזק או תהיה לא כנה. זוהי רמה שבה רק קיימת אמת, ואין מקום לשום דבר פחות.

אתם עשיתם מסע ארוך כדי להגיע לנקודה זו בזמן, והמטרה תמיד היתה באם אתם יכולים להעלות את הרטטים האישיים שלכם ולהיות מוכנים להתעלות. רבים מכם כבר חווים רמה חדשה של תודעה והיא תגדל אפילו יותר מאי פעם מהר יותר. כמו כן, האור שלכם מתפשט כך שהוא נוגע ביותר אנשים כאשר הוא מגיע רחוק יותר, ואתם עוזרים להעיר את אלה אשר מתחילים להתעורר. בין אם דרך תוכנית חייהם או בדרך אחרת, כל נשמה תקבל סיוע כלשהו, לסייע להם להבין שמתרחשת הזדמנות גדולה להתרומם. המורים שלכם דברו על כך במשך יובלות, ועתה זה הגיע.  קבוצת נשמות אינה שלמה עד שכל נשמה בודדת תתרומם.

זכרו בבקשה שכל נשמה בחרה את הדרך שלה לסיים את חווייתה בתקופה זו של דואליות. אתם לא יכולים לדעת מה הניע אותם לחפש סוג מסוים של חוויה, אפילו אם היא עבורכם לא נעימה. אלה הם זמנים בהם אתם צריכים לטהר קארמה יוצאת דופן כלשהיא, והמשמעות היא עבור נשמות רבות שזהו זמן קשה מאוד שהינו גם זמן בדיקה. אתם יכולים, באופן נורמלי, להמשיך בקצב שלכם, אולם עם איתות ההתעלות, לא נותר הרבה זמן. אתם יכולים כמובן לשנות את תוכנית חייכם, אבל זה עשוי  להיראות גרוע אם היא מונעת מכם את הסיכוי להתעלות. עם זאת, רצון חופשי שולט בכיפה והבחירה הסופית היא שלכם.  אתם למעשה הוחזקתם מאחור והובלתם להאמין שאין לכם בחירות מעין אלה, וכי ההחלטות נעשות עבורכם. עכשיו אתם מבינים שאין זה נכון, ושיש לכם את הכוח ליצור את העתיד שלכם. למעשה, אתם לא סומכים על מישהו אחר, ואין לכם צורך לעמוד בעצתם או בהוראותיהם. כמה שהם עשויים להיות מועילים, אף אחד חוץ מכם יודע את צרכיכם האמיתיים. היו אמיתיים עם עצמכם ונהגו בהתאם לאינטואיציה שלכם אשר לא תוביל אתכם שלא בדרך הנכונה.

כה הרבה הזדמנויות נהדרות מחכות לכם אשר יניעו אתכם לתוך תור הזהב. השלמות של כל דבר תדהים אתכם והאנרגיות יחבקו אתכם, ואתם תרגישו את האחדות של כול החיים. האם יכולים אתם לדמיין כי אתם מסוגלים לדבר עם אלוהים, כן אלוהים אינו מעבר להישג ידיכם, זה רק שלימדו אתכם שאתם צריכים לעבור עוד כדי לעשות זאת. לאלוהים יש קו לכול נשמה, ואיך זה יכול להיות אחרת אם למעשה כולכם ניצוץ אלוהי.

אני SaLuSa מסיריוס, ומעודד אתכם שיהיה לכם את חופש הדיעה כדי להאיץ את התפתחותכם. אני עוזב אתכם  עם ברכותי עבור עתידכם.

תודה לך, SaLuSa.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge