Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - November 16, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - November 16, 2012

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 16 בנובמבר 2012  

הבחנו בשינוי גדול לטובה בכמות האור על פני כדור הארץ,  וזה לזכותכם ובזכות מסירותכם שהבאתם כה הרבה אליו. לחלק, האנרגיות מוכיחות שהן יותר מדי עוצמתיות ומבלבלות. עם זאת, כשהם ילמדו מה מתרחש למעשה, הם עשויים להיות מסוגלים לזרום עם האנרגיות ולחוות רמה גבוהה יותר של תודעה. חוץ מזה, הם עשויים לחוות רגשות של שינוי שעומד להתרחש, מבלי יכולת לקבוע מה מתרחש. כל מה שמתרחש עבורם, היו בטוחים שכמו כל אחד אחר, הם יקחו משהו חיובי איתם. כפי שהצהרנו לעיתים קרובות, כל חוויה הינה בעלת ערך לכם כאשר מדובר באבולוציה שלכם.

בסופו של דבר זיכרונות של חוויות לא נעימות יתעמעמו לחלוטין לתוך הרקע של התודעה שלכם, ועם הזמן הם יישכחו. לעיתים קרובות הדבר היחיד ששומר עליהם במוחותיכם, הינו כאב ומצוקה שנחוו, אולם ברגע שתהיו ברטטים הגבוהים יותר, אתם תפסיקו להחזירם. האנרגיות של אהבה הן העוצמתיות ביותר שקיימות, וכפי שתגלו יכולות ליצור "ניסים" בעיקר בריפוי (בהילינג) שלרבים מכם יש עניין גדול בו. לאחר ההתעלות, תשתפר יכולתכם ליצור ולרפא, ובאותו זמן אתם תיעזרו בהתקשות מחוץ לעיר האורות, סידונה. זה ייהפך למכה (Mecca), מקום בו אלפים באים להילינג של המוח, הרוח והנשמה. במציאות, ישנם מיליונים של אנשים אשר צריכים במידה מסוימת צורה של הילינג וסיוע בדרכים אחרות, וזו הסיבה מדוע בקרוב שאר 12 ערי האור ינהגו כמוה. אל תדאגו שישגיחו על צרכיכם, כיוון שאנו יודעים שכולכם די טובים ואף אחד לא יפספס.

אנו מפקחים על הרמות העולות של תודעה והן בהחלט מואצות קצב מדהים. זה מה שאנו אוהבים לראות, כיוון שזה פותח יותר לבבות ומוחות באשר למתרחש, בסופו של דבר אתם עשויים להיות נשמות אינדיבידואליות אולם אתם מהווים גם חלק מתודעה קבוצתית. אנו עדיין לא רואים אתכם מגיעים למסה קריטית, אבל דעו שזו אינדיקציה כמה קרובים אתם לכך. אנו לא מדברים על מספר הנשמות המעורבות, אלא על האיכות ורמת האנרגיות של אלה אשר קרובים להתעלות. אם הם מוכנים, אין שום דבר שיעצור נשמות אינדיבידואליות להתעלות לפני 21 בדצמבר. הרוב המכריע שלכם מוכן להתעלות עם אמא כדור הארץ, ואיזו חוויה שתוכיח את עצמה. נשמות רבות מבקשות לחוות זאת באופן זה, אז יקיריי, החשיבו את עצמכם כבעלי זכויות מיוחדות בכך שהייתם בין אלה שנבחרו לקחת בכך חלק.

חלק מכם מרגישים כאילו אתם במצב חלום, ורגליכם אינן עומדות בהחלטיות על הקרקע. הרגשה זו תעבור כאשר אתם תתרגלו לחוות את הרטטים הגבוהים יותר. כתוצאה מכך, אתם תהפכו להיות ישויות אור עוצמתיות יותר ואתם תעזרו לנשמות אחרות להתרומם. זה יפה לראות כאלו החלפות רבות של אנרגיות, ואנו מעודדים להעניק אותן בחופשיות לכל מי שאתם פוגשים או עוברים ליד. חיוך או ברכה חמה מספיקים כדי לפתוח את הלב של נשמות אחרות, ולחיצת יד או חיבוק מהווים החלפה עוצמתית של אנרגיות. זה הזמן להכיר את האור בכל אחד, ולראות מעבר לכיסוי החיצוני. חלק שואלים מה אנו יכולים לעשות כדי להפיץ את האור, אז נתנו לכם מספר דברים יומיומיים פשוטים שאתם יכולים לעשות.

תרגיל שימושי נוסף אשר גם יפיץ את האור הוא שתהיו פתוחים לגבי אמונותיכם מבלי להשתלט כאשר אנשים אחרים יאבדו עניין. זרעו את הזרעים אשר יובילו לצמיחה בתודעה שלהם, מפני שכאשר השינויים יתרחשו יהיו להם שאלות רבות ללא מענה במוחם. מעכשיו ועד להתעלות אנו נשתדל לפתוח עבורכם ערוצי מידע חדשים, כיוון שאנו מבקשים למנוע מידע מוטעה שיופץ כאמת. אתם עדיין צריכים להיות ברי הבחנה בשל כך, אבל כל אחד עם רמה סבירה של התקדמות צריך להיות עכשיו מספיק אינטואיטיבי כדי לדעת מה לקבל. אתם מחליטים החלטות רבות המבוססות על אינטואיציה, וזוהי הדרך הטובה יותר לנוע קדימה בזמן כה חשוב זה.

אנו מבקשים מכם להתחיל להתמקד יותר בעתיד ובמה שהוא צופן עבורכם, במקום במהומה הנובעת מהשינויים במימד השלישי. באופן טבעי עבור רבים זו תהיה תקופה לא נוחה, ויותר מכך עבור אלה אשר עדיין לא מבינים מדוע זה קורה. איך שלא תסתכלו על זה, נשאר כל כך מעט זמן בו שום דבר שאינו נעים  יצטרך להימשך במשך זמן רב מאוד. לכן נטרלו זאת בכך שתפנו אליו ככל שאפשר מעט מאוד מתשומת הלב שלכם. חשבו על העידן החדש ועל כל היתרונות שזה ייתן לכם, ועל השחרור שלכם מהניסיונות ומהסבל של דואליות. הזכירו לעצמכם שאתם משרתים את החיים שנותרו במימד השלישי, ובעתיד לא יהיה לכם לצפות למוות או לחוות מוות. אלו יהיו אתם אשר תחליטו את המועד בו אתם רוצים להמשיך הלאה, ופשוט תשכיבו את הגוף שלכם ותעברו לחיים הבאים שלכם, וזו תהיה בחירתכם.

אתם תמצאו כי בסופו של דבר אתם חיים בחיים בהם הכול נמצא בשפע, וכול דבר זמין באופן חופשי כך שכסף אינו מחליף ידיים. בשל חווייתכם במימד הנוכחי, אחד הדברים שיהיה קשה להבנה הוא  שלמעשה כל הזמן שלכם יהיה שלכם. אולם, אל תדאגו שלא תמצאו מספיק לעשות, כיוון שקיימות הרבה יותר הזדמנויות במימדים הגבוהים יותר מאשר על פני כדור הארץ. בחלק האחורי של מוחכם עשויה להיות מחשבה חזקה שהייתם רוצים לשרת אחרים, וקבוצות וארגונים רבים קיימים להגשמת מטרה זו. היקום הוא ענק ומכיל מיליוני גלקסיות הכוללות תרבויות הדומות לזו שלכם, הזקוקות לסיוע כדי להתפתח. קרוב יותר הביתה, בתוך הגלקסיה שלכם גם נוכחים רבים כמוכם.

אנו בטוחים כי אתם מסוקרנים מתלבושת החלל הצמודה לעורנו, אשר אנו "מלבישים" את עצמנו באמצעות כוח המחשבה. אם האריג, כפי שאתם עשויים לקרוא לכך, מתלכלך או ניזוק, ניתן לשים אותו ישר דרך רמת התודעה שלו.  הרבה מתוכנן בדרך זו כך שזה לא מצריך תשומת לב מאיתנו. אכן, המחשבים האורגנים שלנו הם כה מתוכנתים  כך שהם לגמרי בתפקוד עצמי,  ויש להם רמות גדולות יותר של תודעה מאשר לנו. זה המקום שאתם מגיעים אליו לאחר 1,000 שנים של חיים במימדים הגבוהים יותר. לכן האמינו לנו כשאנו אומרים שאנו יכולים להתמודד בכל דבר הקשור להתעלות שלכם. הכול ימשיך כפי שתוכנן, וימשיך גם לאחר ההתעלות בשעה שאתם נהנים מהאנרגיות החדשות. סיווגנו את סדר העדיפויות שלנו ונטפל בהן תוך זמן קצר.

אני SaLuSa מסיריוס, ועוזב אתכם עם אהבה הקורנת החוצה לכולכם.

תודה לך, SaLuSa.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge