Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - November 11, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 11 בנובמבר 2016

עבור אזרחי אמריקה התוצאה של בחירותיהם לנשיאות היתה הפתעה מוחלטת, כיוון שזה היה קרוב הרבה יותר בסופו של דבר מכפי שהיה חזוי, וטראמפ זכה בהסתערות מאוחרת של תמיכה חזקה בעיקר מאלה אשר לא היו החלטיים עד הימים המעטים האחרונים. אף אחד משני המועמדים היה במיוחד מקובל היטב עבור עמדה חשובה כזו כנשיא של ארצות הברית. אולם, בתוך אולי תקופה של 3 חודשים או פחות סביר שיהיו אירועים אשר יאפילו על כל דבר אחר שהתרחש עד כה. ארצות הברית החדשה של אמריקה ממתינה מאחורי הקלעים על מנת שתוכרז, והמשמעות היא שלתוצאות הבחירות לא תהיה זכות עמידה כאשר מדובר בכך. בנסיבות אלה צפוי כי טראמפ יפרוש ולכן יפנה דרך למועמדים חדשים בבחירות חדשות. במקרה זה פול ראיין (Paul Ryan) נחשב המועמד הסביר ביותר שימונה כנשיא ביניים עד שניתן יהיה לקיים בחירות חדשות.

אירועים אלה היו בלתי נמנעים ולא ניתן יהיה לעצור שינויים גדולים מלהתרחש, כיוון שהם כבר כתובים בתוך העתיד ויינתן להם ביטוי די בקרוב. זו תהיה נקודת המפנה עבור כל האנושות, כיוון שהם נעים לתוך נתיב אשר ישחרר אותם משליטתם של אנשי האופל. זה יאפשר לאנושות לקחת צעדים גדולים קדימה אשר יראו את הצגתם של שינויים בעלי תועלת ומבורכים אשר עוכבו במשך זמן רב. כה הרבה אירועים המתינו להזדמנות לגלות את העתיד האמיתי עבור כדור הארץ ותושביו.

אלה הם אחרית הימים של מחזור השמש שנמשך מעל 25,000 שנים ובאותו זמן למעשה לכולכם היו חיים רבים על כדור הארץ. אתם הגעתם באמצעותם כנשמות הרבה יותר גדולות מאשר התחלתם לראשונה את המחזור. האבולוציה היא המפתח לחוויות שהיו לכם בהם לעיתים קרובות השיעורים חוזרים כדי להבטיח שהם נלמדו היטב. כקבוצת נשמה, הם הצליחו היכן שמחזורים קודמים הסתיימו בכישלון. כל פעם, נשמות אלה אשר לא היו מוכנות להתעלות נכנסו למחזור נוסף כדי להמשיך את חוויותיהן, במבט להתפתחות הדרגתית ויצירת הזדמנות נוספת להתעלות. אין לחץ שמונח עליהן וניתן לכל נשמה להתפתח בזמנה האישי. אולם, הן תמשכנה להיתמך על ידי נשמות שירדו מהעולמות הגבוהים יותר למטרה זו. אולם, כמה מהן גם מגיעות מתרבויות אחרות וכולן מתנדבות. דוגמאות מעין אלה הן דבר שבשגרה מבין אלה שכבר התעלו.

כאשר הגילויים מתחילים להשתחרר לגבי העצמי האמיתי שלכם, רבים ימצאו כי קשה להאמין ויהיה גם הלם וגם שמחה. אולם היו סמוכים ובטוחים כי אלה שהוסמכו להביא את האמת לתוך ההוויה, ישאירו אתכם בלי ספק כי הם אמיתיים. השינויים לכדור הארץ יביאו לכם תועלות שמובטחות לרומם מאוד את איכות חייכם. זו תהיה תקופה בה תהיינה לכם את כל התועלות החיוניות המבטיחות רמת קיום נוחה. רמת קיום שאין אתם צריכים לדאוג לגבי רווחתכם כיוון שהסטנדרטים יהיו הרבה יותר גבוהים מאשר קודם לכן. צורות תעבורה ישנות רבות ייעלמו כדי לפלס דרך לאלה שהן אמינות ולא מזהמות כאשר מדובר באוויר ובאדמה. הימים וגם אספקות המים יתנקו תוך זמן קצר באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. בסופו של דבר, ריפוי יבוצע באמצעות שימוש בקול ובאור בלבד, כך שתהיה מהפיכה מוחלטת בהקשר זה. ובכן, העתיד אוחז הרבה אשר ייהנה וגם ידהים אתכם, ואתם תספגו את הרטטים הגבוהים ותישארו בבריאות מושלמת.

כאשר אתם מתחילים "לחלום" על התועלות העתידיות כך אתם תמשכו אותן לעצמכם. ככל שיותר נשמות תעשינה זאת, כך מהר יותר אתם תוכלו להשתמש בהן. ראוי גם להזכיר כי בסופו של דבר הצורך לבלות את החלק הטוב ביותר של חייכם בעבודה גם יהפוך למיותר, כיון שכה הרבה ממה שאתם עושים ידנית יבוצע על ידי רובוטים. אפילו עכשיו התפתחויותיכם התקדמו באופן משמעותי והן כבר מבצעות משימות מינוריות. מה שהיה בעיקר מדע בדיוני במאה הקודמת הופך במהירות למציאותכם, ויש לכך את היכולת לשנות את דרך חייכם כה מהר. כמו כן, גם את מה שדחיתם מכם במשך זמן רב נכנס למציאותכם, וזה יואץ כאשר האופל שעיכבו זאת מוסרים.

הטוב ביותר הוא לשמור על ראש פתוח אם רוצים אתם להתפתח במהירות כאשר רעיונות ועובדות חדשות מוצגים לך. רעיון שעשוי להדאיג אנשים רבים קשור ללידתו של בן משפחה חדש, כאשר נלמד שגוף התינוק נכנס באמצעות הרוח לפני היוולדו ובוחר את אלה שעומדים להיות הוריו. הבחירה נעשית בהיזכרם איזה סוג של חוויות חיים הם רוצים שתהיינה להם עד שהם נעשים מבוגרים ויכולים לפלס את דרכם. נעשית בחירה של השיעורים שהם רוצים ללמוד, ולפעמים זה מתמשך והם עשויים להתגלגל פעמים רבות עם אותם הורים. לא הכול הוא בחינות ועבודה קשה כיוון שקארמה גם תכלול את אותם זמנים טובים בחייכם, כאשר אתם מקבלים הזדמנויות ומשיגים את רצונותיכם. כמו כן זכרו שמתחשבים בתוכנית חייכם, ובחירת ההורים תהיה אלה שמתאימים הכי טוב לתת לכם את מה שאתם צריכים כדי להצליח.

חלק מהקוראים עשויים להטיל ספק שהם בחרו את הוריהם כיוון שעשוי שהיתה להם תקופת ילדות קשה. היו סמוכים ובטוחים שאפילו בנסיבות מעין אלה אין טעויות, ומכל סיבות שהן אתם בחרתם אותם, זה היה כדי לתת לכם את החוויות שהייתם צריכים. זה גם עשוי לכלול קארמה במקום בו יש לכם כמה עניינים לא גמורים שיש לנקותם. כאשר אתם מתחילים לחשוב במונחים של קארמה, אתם תגלו שזה עוזר למצוא סיבה לחוויות חייכם. אולם הן בעלות ערך וחלק חשובות ביותר להתקדמותכם כאשר מדובר באבולוציה שלכם. אינכם יכולים להימלט מכך למעט לסיים את חייכם לפני הזמן, אבל סוג פעולה זה רק יוצר בעיות נוספות עבורכם. קחו את החיים ברצינות ועשו כמיטב יכולתכם בכל הזמנים ובתקוה שתוכלו לנקות זאת במשך כל הזמן. חלק מכם עשויים להטיל ספק שאתם בחרתם את הוריכם כיוון שהיתה לכם ילדות קשה, אבל דעו שזה יכול לעבוד בשתי הדרכים כיוון שההורים עשויים גם שיהיו להם שיעורים ללמוד.

כיוון שאלה אחרית הימים, הנשמות תהיינה עסוקות בניסיון להעלות את הרטטים שלהן, ולהגביר את סיכוייהן להתרומם מחוץ לרטטים הנמוכים. רבים יצליחו ויידעו באופן אינטואיטיבי כאשר הם נמצאים על הנתיב להצלחה. היו עדינים וטובים לנשמות האחרות והתחשבו בחוסר הבנתם אם חסרה להם אהבה לבני האדם האחרים. כל הנשמות מתערבבות ביחד על כדור הארץ וכולן לומדות האחת מהשנייה לכן שימו לב מתי אתם מאבדים שליטה, ומצאתם את הסיבה שמבטיחה שלא סביר שאתם תחזרו על כך.

העניינים מגיעים לנקודה בה דברים גדולים חייבים להתרחש בקרוב מאוד כיוון שיש חוסר מנוחה רב בין אנשים אשר אין להם מושג או יש להם מושג מעט על מה שמתרחש. הם הופכים מאוד להיות על הקצה וזה מתכון לעניינים לצאת משליטה. יש צורך בהדרכה ובמספיק עזרה כדי לאפשר להם לדעת שהעתיד עומד להיות נהדר וישנה את תפיסתם על החיים כיוון שהם יהיו מקובלים מאוד.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור ימשיך להאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge