Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, September 18, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 18 בספטמבר 2015

אתם מקבלים הוכחה על השינויים שנמצאים בהתקדמות ולמרות שהיו לכם את אכזבותיכם בעבר, רבים מכם מרגישים עכשיו את יתרונותיהם. לשם השוואה, אתם יכולים עכשיו להרגיש את האנרגיות השונות הנמצאות מסביבכם אשר עלו במידה ניכרת. זו היתה בניה איטית אבל חיובית במשך מספר השנים האחרונות אשר עומדת להגיע לשיא, בהביאה איתה התרוממות רוח ניכרת. ההשפעה הכוללת תהיה כזו אשר מעירה יותר אנשים אל האמת, כך שהם יכולים להתנתק מהשפעתם של אנשי האופל. יקרים, האור השיג ניצחון עליהם והם לא יכולים יותר לשעבד את המין האנושי. שינויים יגיעו די במהירות אשר יובילו לקראת ביסוסה של תקופה חדשה, בה חופש ישוקם מחדש וקפיצה קוונטית תיעשה כדי להציג את אותם יתרונות שנשללו מכם. הכול מוכן ויינתן לכם ברגע שהנסיבות יאפשרו זאת. היו סבלניים כשכמה שינויים הם ענקיים, והזמן צריך לאפשר להם להיות מוצגים. העניין החשוב ביותר כעת הוא להסיר את אנשי האופל וכך לעצור את פעילותם אשר מפריעה בכוונה לעתידכם.

יום אחד, כאשר מביטים לאחור, אתם תבינו שהחיים שהיו לכם בדואליות העלו את רמת תודעתכם בצורה עמוקה. אתם עשויים להיבחן ברצינות באש החיים, אבל אתם עליתם שוב כמו הפניקס (עוף החול). אתם על הדרך להפוך לישות הגדולה שהייתם כשהתחלתם את מסעיכם לפני תקופות של זמן. זה היה אלים ואפילו עכשיו כמה נשמות עדיין מנקות קארמה ישנה כשהן משלימות את מסען הביתה. דעו שכל אחד מכם התנדב לחוויה, כך שלא צריך להאשים את ההיררכיה. הם למעשה עמדו לצדכם בכל הזמנים והבטיחו שתינתן לכם כל הזדמנות להצלחה. אתם נאהבים לאין ערוך והרבה יותר גדולים ממה שאתם יכולים לדמיין כעת. לכן, החזיקו את ראשיכם למעלה ולוו החוצה את האחרונה מהאנרגיות הישנות בתודה עבור מקומן באבולוציה שלכם.

כפי שהזכרנו לאחרונה, כנשמות אשר השיגו נקודת הבנה מתקדמת, אתם יכולים לעשות עבודה רבה בעזרה לאלה שרק מתעוררים לאמת. הם ישמעו על השינויים המתרחשים, וחלק יפחדו מהסיכוי שדברים מוכרים להם יילקחו מהם. אתם יכולים להרגיע אותם ולהבטיח להם שלא רק שהשינויים נמצאים באינטרסים הטובים ביותר של כל אחד, אבל הם יקדמו אותם מהר מאוד לחיים מהנים וקלים יותר. הבורא מכיר את העבודה הקשה שנעשתה כדי להשיג הצלחה, והבטיח כי מכאן ואילך, אתם תיהנו מפירות עבודתכם.

לאט אבל בטוח אתם תלמדו את ההיסטוריה האמיתית שלכם ועל מקומכם המרומם ביקום. אחרית הימים נבחנת בהערצה על ידי תרבויות רבות מאוד המחכות לפגשכם ולהראות את אהבתם, ולתת את תודתם עבור הישגיכם. אתם בצעתם שירות אשר יפיקו ממנו תועלת נשמות רבות ויאיץ את האבולוציה שלהן. בבוא היום אתם תבינו באופן מלא, אבל כעת זה יהיה יותר מדי להבין את הכל בבת אחת. בכל הזמנים "אהבה" היתה מילת המפתח להצלחתכם, אבל אהבה אוניברסאלית היא מטרתכם הסופית. היכן שאפשר נוחו בקלות עכשיו וקחו כל דבר בפסיעתכם, ואנו יודעים שזה קל יותר לדבר מאשר לעשות. דאגותיכם יהיו בקרוב נחלת העבר כאשר אתם תוכלו ליהנות באופן מלא מחייכם.

אתם עשויים להיות בטוחים שלא תאופשר כל חדירה ללא רשות או נסיונות על ידי אחרים להפריע בהתקדמותכם. כפי שהזכרנו לפני כן, כדור הארץ מוחזק בבידוד אבל גם מוגן באמצעות חלליות רבות, באופן כזה שאתם מובטחים לסיום מסעכם די בביטחה. כבר נגזר שאחרית הימים תהיה הצלחה, נבואות כה חיוביות עבור תקופה זו תגענה לידי שגשוג. מימין שזה הרבה אחורה בזמן זה, אנו נוכל לנחות בביטחון על כדור הארץ ולהתחיל את החגיגות שכבר תוכננו. עד אז, אתם תהיו חופשיים לגמרי מכוונותיהם של אנשי האופל או אכן כל אורחים אחרים שאינם מוזמנים. אלה הם זמנים גדולים לפנינו אשר ילכו בדרך כמו "תודה" עבור עבודתכם הקשה והישגיכם הגדולים.

אנו יודעים שחלק מכם שיש להם ילדים דואגים לגבי עתידם, אבל אנו מבקשים להבטיח לכם שידאגו להם היטב. חלקם התגלגלו מהמימדים הגבוהים יותר במיוחד עבור תקופה זו שמגיעה. הן נשמות מתקדמות שיש להן הרבה להעניק ותהיינה עזרה ענקית כאשר הידע שלהם נדרש. אכן, חלק נולדו מנהיגים ויכולתם הרוחנית ואיכויות אחרות יקודמו בברכה. כשאתם נעים קדימה לתוך העידן החדש, אתם גם תתחילו לפתח ולדרוש את יכולתיכם המיוחדות, כשאתם מתפתחים, אתם גם תרחיבו את מערכת הצ'קרה שלכם. אבולוציה לא מפסיקה אף פעם וכך החיים מתקדמים לדברים טובים יותר ויותר. לדוגמה, חלק מכם כבר טלפתים, אבל בבוא היום זה יהפוך למאפיין נורמלי עבור כל אחד.

חשבו בגדול כשהדבר היחיד שאתם עכשיו יכולים לאחוז אתכם חזרה הוא אתם. אתם עוזרים ליצור את עתידכם באמצעות מחשבותיכם ורצונותיכם, ובאמצעות משיכתן לעצמכם. לכן, זה הכרחי שאתם לא תשקעו במחשבות שליליות, כי בדרך זו אתם יכולים למשוך את המאוד דברים שאתם לא רוצים. זה יהפוך כמובן להיות קל יותר כשהרטטים עולים, עד שאתם משיגים את השלב בו אתם לא תפגשו שליליות. עבור נשמות רבות, דואליות השחיזה את אופייכם ואת מזגכם עד לנקודה בה אתם נמצאים בשליטה מוחלטת. על כדור הארץ היו אתגרים רבים לגבור עליהם כך שזה לא מפתיע שאתם מצאתם זאת קשה להתקדם. אולם, אתם אף פעם לא לבד ומדריככם נמצאים באופן מתמשך לצדכם כדי לתת עזרה. קראו להם כאשר אתם צריכים עזרה ואתם בביטחון תקבלו תגובה. אולם, ישנם זמנים בהם אתם צריכים לעבור דרך חוויות לצורך סיבות קרמתיות כאשר הם צריכים לעמוד מאחור.

אני SaLuSa מסיריוס, ומרגיש די קרוב לכם מכיוון "שחלקתי" את חייכם במשך כמה זמן עד עכשיו. אני כמובן לא היחיד מסביבכם ולפעמים כאשר אתם צריכים עזרה מיוחדת, ישנם אחרים לקרוא להם. היו סמוכים ובטוחים שאנו תמיד במרחק של רק קריאה מכם ומקבלים את מסריכם, והיכן שאפשר מאפשרים שתהיה תגובה להם. כאשר אנו יכולים להוריד את המסווה מכלי רכבנו, אתם תראו אותם לזמן קצר ואנו יודעים שרבים מכם מוצאים שזה מחזיר את הביטחון. אנו נהנים משירותינו לאנושות וכה שמחים כאשר אנו יכולים לראות כמה יפה אתם מתקדמים, ובמיוחד בזמן זה כאשר אתם כה קרובים להשלמת מסעכם. עכשיו זה לא ייקח זמן רב לפני שנסיעותיכם על כדור הארץ יסתיימו והחגיגות יכולות להתחיל, וזו אמת מידה על כמה מכבדים ומעריצים אתכם עבור הישגיכם המרשימים במשך תקופות של זמן.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge