Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, October 10, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 10 באוקטובר 2014


אנו עוקבים כתמיד מקרוב אחר התקדמותכם ומרוצים לציין שכה רבים מכם עסוקים באופן מלא בהכנתם לעלייה המתמשכת ברטטים שנושאים אתכם לרמות גבוהות יותר. כפי שעדכנו אתכם בעבר, מכיוון שאתם מעלים את הרטטים שלכם בקצב שיישא אתכם לקראת נקודת ההתעלות ברמה הבאה, אין צורך שזה ייראה כהתרחשות נפרדת. אתם זורמים עם העליות ברטט, ולאט אך בטוח אתם יוצרים גוף מבוסס גבישים עם כל היתרונות אשר מגיעים עם זה. אתם תתעלו באמצעות מאמציכם ומסירותכם להביא הרמוניה ואיזון לעצמכם. ברור כי לא כל נשמה מסוגלת להשיג רמה מעין זו, אבל כולם בסופו של דבר ימצאו את הרמה האידיאלית והמושלמת שלהם. רבים מכם כבר נמצאים בשליטה מוחלטת על מה שמתרחש היכן שמדובר עליכם. אנו מעודדים אתכם להשאר לגמרי ממוקדים על מטרתכם בזמן כזה חשוב, ואל תחברו את האנרגיה שלכם עם משהו שהוא מרטט נמוך יותר.

תמיד קיים סיכון שאתם תימשכו לענייניהם של אנשים אחרים, שזה בסדר כל עוד אתם שומרים על עצמכם ממוקדים בכל הזמנים. אתם יכולים לעשות שלום מבלי להיות מעורבים אישית בבעיותיהם של אנשים אחרים. אתם יכולים עדיין להיות מרפאים אם אתם רוצים בכך, אבל זכרו לסגור את ההילה שלכם בסוף כל פגישה. אנו בטוחים שאתם צריכים קצת תזכורת על אמצעי הזהירות, אבל יש צורך להיות מודעים באופן מלא על כל סיכון לעצמכם. ריפוי עצמי ימשיך אבל כשהזמן עובר זה נהפך לפחות נחוץ. אתם תגלו שהגוף שלכם "מצעיר" את עצמו במרוצת הזמן, ואכן אנו יודעים שחלק מכם כבר מרגישים שהגוף שלהם נהפך למאוזן יותר ללא קשר לגילכם. ובכן, אתם רואים שאתם נכנסים לתקופה של שינויים בולטים אשר גם ישפיעו על נשמות אשר אחרת לא היו מודעות עליהם. בסופו של דבר, כל הנשמות יגלו את הרמה הנכונה שנחוצה להם כדי להמשיך להתקדם ולהתפתח.

עבור נשמות רבות מחזור זה יהווה את הסוף לצורך שלהם לחוות ברטטים הנמוכים יותר. ברגע שהשיעורים נלמדו, אתם עוברים לרמה גבוהה יותר, וכך אתם ממשיכים להתפתח היכן שההתקדמות לוקחת אתכם גבוה יותר לתוך עולמות האור. כרגע, אתם רק נקודה קטנה של אור, אבל זה מתפשט במהירות כשאתם נעים גבוה יותר וגבוה יותר. בסופו של דבר אתם נהפכים לישות אור כבירה, אבל עבור הזמן הזה זה מספיק לומר שאתם התחלתם במסע זה. בינתיים, אתם יכולים להתחיל להסתכל קדימה לזמן מרגש אשר ייתן לכם את כל מיני חוויות מעניינות. אולי אתם תגלו את הסיכוי לפגוש את משפחת החלל שלכם המאוד מרגשת, ואת ההזדמנות לחזור לפלנטת הבית שלכם. יש כה הרבה עבורכם לחקור וכול מגוון המשימות שאתם יכולים ליטול על עצמכם. עתידכם יהיה האחד שאתם בוחרים, והוא יהיה כדי להפיץ את האור למרחקים.

לכמה אנשים בכדור הארץ יש מידה מסוימת של סקרנות לגבי מטרת שהייתם בו, ומעונינים בחיים באופן כללי אבל מוצאים שזה קשה לדעת באיזה מקור של ידע להאמין. באופן כללי, היינו אומרים פשוט לעקוב אחר האינטואיציה שלכם, כשהיא תוביל אתכם בעדינות קדימה כדי למצוא מקור מידע מתאים. ברור שאתם יכולים להיות המומים מהאמת וזה הגיוני להציג לכם בהדרגה רמה שמקובלת עליכם. כמו כן, זכרו שברגע שאתם הופכים פתוחים לקבלת מידע, אתם תקבלו יותר. לכולכם ישנם מדריכים ועוזרים אשר "יארגנו" אירועים כך שתפגשו את האנשים הנכונים, וגם תהיינה לכם חוויות מוארות. אלה כולם מבוצעים עם הידע והקבלה שלכם, למרות שאתם עשויים שלא יהיה לכם זכרון מעורר עליהם. אף פעם אתם לא נשארים לבד לחפש ללא עזרה, ואפילו לאותן נשמות המתפלשות בחשיכה ישנה עזרה בהישג יד ברגע שהם יגיבו לאור.

לפעמים, בעומק הדיכאון, אתם יכולים להרגיש כאילו אין לכם חבר אחד בעולם, עם זאת עזרה פשוט תמיד במרחק מחשבה משם. במצבים רגשיים אלה, קשה להשיגכם, אבל אתם מומטרים באהבה שבסופו של דבר תרים אתכם. אתם עשויים לשאול מדוע מותר לכם לחוות כאלה טראומות אבל התשובה היא "בשביל החוויה" שתאפשר את צמיחת נשמתכם. אלה נסיבות כאלה והשיעורים העומדים להילמד אשר יגרמו לצמיחה מהירה, המאפשרת ליותר אור להימשך אליכם. אתם יכולים לומר שכדור הארץ הינו מקום של משימות קשות, וזה בדרך כלל נכון אבל הוא גם מקום בו אתם לומדים את שיעוריכם מהר ביותר.

אנו מסתכלים על כדור הארץ ורואים נשמות בכל הדרגות השונות של אבולוציה, ואיך הן מתערבבות ועובדות אחת עם השניה. לפעמים, זה מוביל לפעולות אלימות כיוון שקיימת נטיה להן להפוך לצרי אופק ואנוכיים. נשמות מפותחות יותר צופות עליהן אשר יכולות עדיין ללמוד שיעורים מהן מבלי להיות מעורבות. האינטרקציה בין קבוצות שונות של ישויות היא כולה חלק מהחוויה המאפשרת לכם להתפתח. קארמה יכולה להיות מאוד מסובכת, אבל היו סמוכים ובטוחים שהיא עובדת באופן מושלם כך שכול הנשמות המעורבות יכולות ליהנות ממנה. אתם למעשה תהיו מופתעים אם הייתם יודעים כמה תשומת לב ניתנת לבעיות קארמתיות, כדי להבטיח שכל הנשמות המעורבות ירוויחו מהן. יוקל לכם ללא ספק ללמוד שברגע שאתם עולים מעל המימד השלישי, אתם ניקיתם באופן אפקטיבי את הקארמה שלכם.

כשעיניכם נפתחות לאמת של הווייתכם, יעלו אפילו יותר שאלות כשרמת תודעתכם מתרחבת, וישנן תמיד יותר ישויות בעלות ידע סביבכם כדי לתת לכם את התשובות. אפילו עכשיו אם אתם יכולים לשים את עצמכם במצב מדיטטיבי ולנקות את מוחכם כך שאתם מוכנים לקבל, אתם יכולים לתקשר עם ישויות גבוהות יותר. אפשרו להן לדעת את המידע שאתם צריכים, ואתם עשויים לקבל תשובה מיידית, או היא עשויה להגיע אליכם מאוחר יותר בזמן בו אתם לא מצפים לה.

אני SaLuSa מסיריוס, ותמיד מרוצה לעבוד עם מיכאל לצורך הארתכם. מי ייתן והאהבה והאור יהיו תמיד איתכם.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman


Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge