Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - February 10, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 10 בפברואר 2017

כה הרבה מתרחש ממש עכשיו על פני כדור הארץ, ובמבט כללי אנשי האופל נמצאים בנסיגה. האנשים עצמם יכולים לזקוף לזכותם את מה שקרה, כשהם הגיבו בחריפות לכוונות שבאו לידי ביטוי על ידי הנשיא טראמפ. לאורך עולמכם, חלק הפגינו כנגד מדיניותו המוצהרת, וזה מעניין מאוד שנשמות רבות התעוררו מתנומתן, וזה דרבן אותן לפעולה. זה רצוי כיוון שיש צורך שיהיה גידול מתמיד באור כדי להבטיח שהוא מעבר להשגתם של אלה שהיו מנווטים אתכם לתוך נתיב המוביל להשמדה. אולם, אל תפחדו, כי נגזר שהאור ינצח, למרות כול הניסיונות למנוע זאת. לכן, אל תדאגו לגבי התוצאה או אל תירתעו מלצעוד. הכול מתקדם כמתוכנן ויוביל אתכם להתעלות.


אולם אתם עדיין נשמרים במידה רבה באופל באשר למה שמתרחש מחוץ לטווח ראייתכם. אולם, היו סמוכים ובטוחים כי האמת תתגלה בקרוב, ולא יכולה להישמר מכם לזמן רב יותר. ניתן לומר שמעט מאוד באמת נוכח כפי שאתם מבינים זאת נכון לעכשיו, וכשהפרטים יתגלו יהיה גם הלם וגם שמחה בעת ובעונה אחת. בתחילה תתקשו לקבל ששיטו בכם במשך זמן כה רב. אולם, רמות התודעה שלכם גדלות, ואיתן מגיעה היכולת לראות מה הוסתר מראייתכם במשך יונים של זמן. מרמת ההבנה שלנו אנו רואים אתכם כקבוצה נהדרת של נשמות שהלכה על הנתיב הלוהט, והוכיחה שהן יכולות להתגבר על כול האתגרים שהתעמתו איתן. אין זה משנה לאיזו קבוצה של נשמות אתם שייכים, כיוון שעל כולן להתמודד עם אנשי האופל, להתגבר על אתגריהם ולעלות לתוך האור. זה היה קשה מאוד ובחנו אתכם עד קצה הגבול, אבל אתם ניצחתם וצעדתם בנתיב לחופש.


ישנם עדיין מכשולים בנתיבכם, אבל כאנשים שהתעוררו, הם לא יציגו קשיים כלשהם. אתם עכשיו חזקים יותר באמונותיכם ונמצאים היטב על דרככם למימדים הגבוהים יותר. אתם הרווחתם בוודאות את החופש שלכם והתגברתם על הצורך לחזור למימדים הנמוכים יותר לחוויה נוספת. דרכם אתם יכולים במידה ורוצים עכשיו להיות חונכים לאחרים שעדיין מפלסים את דרכם דרך המימד השלישי. אין לכם מושג אמיתי באשר לכמה הרבה אתם מוערצים ונאהבים על ידי אלה המבינים במה התנסיתם כדי להשיג את רמתכם הנוכחית. כאשר אתם נעים לתוך המימדים הגבוהים יותר, אתם תוכלו "לראות" את היסטורית האבולוציה שלכם אשר גם תשפיע עליכם באשר לאתגרכם הבא, מה שהכול מאפשר עלייה מתמשכת ברמת תודעתכם. אבל הפעם זה יהיה בעיקר שלוו ותהיינה מעט הפרעות בדרך להצלחה.


היו סמוכים ובטוחים שכאשר הזמן נכון שינויים גדולים שכבר הוכנו יוכרזו ותוצאתם תהיה במעבר חלק של כוח. אנשי האופל תמיד נשמרים ברקע, אבל יהפכו לידועים בשל מלחמתם כנגד האור ותוכניתם לשליטה מלאה על האנושות. הם אבדו את יוזמתם ואין דרך חזרה עבורם, ופניהם יתגלו כמתכננים מאחורי הקלעים של התוכנית לקטל של המין האנושי. בכל זמן מגיע כוח שיפוט ושום נשמה יכולה להימלט כיוון שצריכה לענות בגין פעולותיהן כנגד האחרים. אולם, לאלוהים, כך לומר, ישנה המילה האחרונה ולמרות שהאור של הנשמות עומעם בהרבה, עדיין אין שום דבר אלא אהבה מוחלטת לכל אחד מהם. זה חייב להיות מרגיע לדעת שכמה הרבה נפלתם רחוק מנתיב האור, תמיד תהיה דרך חזרה וסיוע שניתן.

בכך שביליתם חיים רבים בגוף פיזי, אין פלא שאתם לוקחים בקלות כל גלגול. למעשה, זה הופך כה טבעי לחיות במימד השלישי שאתם שוכחים שאתם עדיין נשמה של אור המחפשת את חזרתה הביתה. בכל הזדמנות שאתם מתגלגלים, משמעות תוכנית חייכם היא לרומם אתכם בהדרגה לתוך הרטטים הגבוהים יותר. המטרה הסופית היא התעלות וזו הסיבה מדוע חייכם הנוכחיים הם כה חשובים, כיוון שזהו סופו של מחזור אשר ייתן לכם הזדמנות זהב להתעלות. אולם, אתם חייבים לעשות את חלקכם תוך שימוש בכוח מחשבתכם כדי ליצור את הנסיבות אשר יבטיחו את הצלחתכם. כפי שכול העניינים משפיעים על התרוממותכם, אתם חייבים להתמקד במטרתכם בידיעה שמדריככם תמיד נמצאים בהישג יד כדי לסייע ולהגן עליכם.


כשאתם נעשים מודעים לתוכנית עבור המין האנושי, נשמות רבות מתחילות לחקור את העניינים, וזו גישה בריאה לאמץ אם אתם נמצאים בספק בהתייחס לכול היבט במסרים. אולם, זה לא תמיד אפשרי לתת פירוט מלא על האירועים הקרבים, למעט במובנם הרחב. לפעמים, הסיבה היא בשל סודיות שהיא הדרך הטובה ביותר למנוע מאנשי האופל מלהפריע בהתקדמותכם, או בעבודתנו לקבוע את נתיבכם להשלמה. באחרית הימים כבר מגלים נתיב חדש אשר ישאיר את הדרכים הישנות מאחור כך שאתם יכולים ליהנות מחופש מוחלט ומשמחה ברטטים הגבוהים יותר. שום דבר בהחלט יכול למנוע תוצאה חיוביות כך שלמרות זמני הכאוס שעשויים עדיין להיחוות, דעו שהכול הם אמצעים לסיום שייתן לכם שמחה וסיפוק גדולים.


זהו זמן שבו אתם לומדים את האמת לגבי החיים במערכת השמש שלכם, כיוון שהם שופעים בחיים בצורות רבות שונות למרות שאלה היו מוכרות כצורה אנושית אופיינית עם השתנויות רבות. אחדים אותם אולי אתם כבר מודעים להם הם ה-Blue Avians, גזע מפותח שידועים גם כ-Bird Beings, עם זאת הם מזוהים מיידית בצורה הדומה לכם. הם עשויים להיות גבוהים יותר ויש להם מקור כמו של ציפור קטנה, אבל הם נראים מאוד כבני אנוש מבחינות רבות אחרות. הם למעשה ממימד הרבה יותר גבוה ונמצאים כאן כדי להבטיח שהמין האנושי יכול להשלים מחזור זה בבטיחות ובהצלחה. ישנם אחרים שגם מעורבים, כך שאתם תבינו שההתעלות נחשבת כאירוע חשוב ביותר. אל תדאגו לדרך בה העניינים מתקדמים, כיוון שבזמן הנכון אתם תהפכו למודעים שהכול נמצא בסדר מושלם.


אנשים דואגים לגבי השפעת השינויים על חיי המשפחה, וניתן להצהיר כי לכול נשמה יש תוכנית חיים. באם היא תיקח אותן לכיוון שונה, הייתם יודעים על כך כאשר תוכנית חייכם הוחלטה לפני שהתגלגלתם. לכן אפשרו לכל נשמה לעקוב אחר מסלולה הייעודי ודעו כי זכיתם להיות ביחד. אם אתם לוקחים בחשבון כמה חיים רבים חייבים היו להיות לכם, וכמה מערכות יחסים רבות חוויתם, אתם תבינו שנשמות רבות מאוד היו חלק מחייכם. אולם, זה נכון שחלק מהמשפחות עשויות להתגלגל שוב עבור חוויות נוספות ביחד, אבל לגבי מה שמתוכנן, היו סמוכים ובטוחים שזה יועיל לכול הנשמות שמעורבות אחת עם השנייה. מובן מאליו שהכול יהפוך ברור ומוסבר לכם כאשר אתם חוזרים לעולמות הגבוהים יותר.


אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge