Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - November 14, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - November 14, 2012

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 14 בנובמבר 2012  

 

האהבה והשלום הממוקמים על כדור הארץ גדלים באופן אקספוננציאלי, ובכל יום שעובר עכשיו הם מקיפים את העולם כולו. כל נשמה מושפעת מכך במידה גדולה או פחותה, וחלק מוצאים זאת קל יותר לאמץ זאת יותר מאחרים. לכן, לכל נשמה ניתנת אותה הזדמנות לצמוח לתוך האור, ולקחת חלק בהתעלות. עם זאת, אין צורך בידע לגבי תהליך ההתעלות כדי להבטיח את ההתרוממות איתו. ישנן נשמות רבות מאוד שהן חביבות, אוהבות ורחומות אשר גם מוכנות להעלאה מעין זו. למעשה, עשויה להיות להם, למעשה, די דיעה שונה על העתיד, אבל אין זה משנה כיוון שהם יסגלו בקרוב את השינויים הקרבים.

כפי שאתם יודעים, כל עידוד בדבר פניה אל האור ניתן לאנושות במשך זמן ניכר, כיוון שאנו משתוקקים שנשמות רבות ככל האפשר יתרוממו. חלק מהנשמות דוחות באופן בוטה כל גישה שיכולה להכיר להם את ההתעלות. בנסיבות כאלה, דואגים להם כך שהם יכולים להמשיך על נתיבם הנבחר, אשר ייתן להם הזדמנויות נוספות להתעלות. אין שום לחץ המופעל על נשמות אלה, כיוון שהחיים הם אינסופיים ויש לכם כמה זמן שאתם רוצים כדי להתפתח. למרות שההתעלות המגיעה הינה נקודת שיא בצמיחתכם, אתם תמשיכו לאורך הנתיב של אבולוציית הנשמה, אבל זה אף פעם לא יהיה קשה או תובעני כמו התקופה שרק עכשיו עברתם דרכה.

אם אתם לאורך הנתיב של אור, אתם החלטתם שה"מטען" שאתם נושאים, המשוחרר באופן הטוב ביותר, מכין אתכם באופן מלא להתעלות. לעיתים קרובות אתם קשורים למנהגים שגרתיים שאתם מייחסים לצרכי הגוף הפיזי שלכם. אלו יכולים להיות חומרים ממכרים כניקוטין או כסמים באופן כללי. וודאו שברגע שאתם מחליטים במוחכם לוותר עליהם, אתם תמצאו שזה יותר קל ממה שאתם עשויים הייתם לצפות. אין מקום להנאות מעין אלה של הגוף במימדים הגבוהים יותר, וככל שהרטטים שלכם גבוהים יותר, כך אתם תלויים פחות בהם. לכן, דעו שהתשובה היא בידיכם, אף על פי שתקבלו סיוע מהצד שלנו של הצעיף. אתם אף פעם לא לבד במאמץ להעלות את עצמכם, לכן קראו לעוזרים שלכם כדי שיעבדו איתכם.

עם התרוממותכם, אתם מגלים ששם קיים הבדל ברור בין אהבה פיזית לבין אהבת הנשמה.  אחת משמשת לסיפוק החושים הפיזיים, בעוד שהאחרת הינה אהבה אוניברסאלית לכול החיים בכול מקום. על כדור הארץ אתם נוטים להיות מובלים על ידי משיכה פיזית ולעיתים קרובות מתקשרים בשותפויות מבלי באמת להכיר את האדם. במימדים הגבוהים יותר, אתם רואים כל נשמה כפי שהיא באמת ולא מתחבאים מהאמת. בהיותכם ברטטים גבוהים יותר, אתם יכולים לראות את צבעי ההילה של אחד את השני, ובאמצעות ההבנה של משמעותם, אתם תדעו את נתיב הנשמה שלהם ואת האנרגיות בהן הם משתמשים. להבות תאומות ונשמות תאומות יכירו אחת את רעותה, ובדרך כלל תחלטנה להתאחד כדי לקדם את האבולוציה שלהן. יש לכם כה הרבה ללמוד לגבי ההזדמנויות בעתיד שלכם, אך רבים מאיתנו יהיו קרובים כדי לעזור לכם. 

חלק מהלמידה שלכם תתרחש על סיפון ספינותינו, אשר ייפתחו לכם לאחר ההתעלות. זה מרגש אותנו לחשוב על השמחה וההפתעה שלכם כאשר תוכלו לחוות איך זה להיות על ספינת אם. ישנם דברים רבים שעדיין לא שמעתם עליהם או שאתם מסוגלים להבינם. עם זאת, אנו רוצים שתכירו את הטכנולוגיות שלנו, כיוון שחלק מכם מוכנים להשתמש בהן עכשיו. כפי שאתם בוודאי כבר יודעים, רבים מכם ביקרו בשנתם את ספינותינו אבל מעט שמרו את הזיכרונות על כך. פירושו של דבר שכאשר אתם תבקרו אותנו בשנית, יהיו לכם זיכרונות תת-הכרתיים של ביקורים אלה ואתם תבינו שזה מוכר לכם. אתם תמצאו שסוגים רבים שונים של ישויות מתרבויות אחרות עובדים צד בצד עבור הפדרציה הגלקטית של אור. אנו נהנים מהידע ומההבדלים שחייזרים אחרים מביאים איתם ושאנו יכולים כולנו לשתף. שיתוף זו מילה אופרטיבית אשר מבטאת את כול מה שאנו עושים, וזה נעשה לטובת הכלל.

על פני כדור הארץ למדתם להילחם על רכוש ולדבר על בעלות כזכות. זה היה בעיקר עקב אנשי האופל אשר שמרו אתכם באופן סיסטמתי בצורך מתמיד, אפילו עבור הפריטים הבסיסים הנדרשים לכם לצורך קיום. בעתיד, אתם תחוו שפע ולעולם לא תצטרכו שום דבר. אלוהים סיפק וזה אלו האנשים שפיצלו כך שהיו שתי רמות של אנשים, העשירים והעניים. המחסור כביכול היה כתוצאה משליטה וממניפולציה לשעבד אתכם לתאגידים הגדולים. כמו כן, המשמעות היא גם שנמנעה מכם התקדמות, אשר היתה נותנת לכם באופן מיידי איכות חיים טובה יותר כמו למשל אנרגיה חופשית. זה יינתן לכם מאוד בקרוב, ובבת אחת ישנה את איכות חייכם.

 

אנו יודעים כמה סבלנים הייתם כאשר הסאגה של הכנעת אנשי האופל נמשכה כמו מסטיק. אנו מרוצים שנשאר להם מעט כוח ואנו אחוזי קדחת להפסיק זאת עכשיו. עם אובמה על הגה השלטון פעם נוספת, העניינים יכולים להיות מואצים והוא יהפוך לאדם מאוד עסוק בזמן קצר. אנו תכננו זמן זה איתו ושום דבר או אף אחד לא יהיה מסוגל לעצור את ההתקדמות. זה כפי שאתם עשויים לומר כתוב בכוכבים, והוא קיבל את הגנתנו בכל עת.  אכן, כל עובד אור הוא מוגן, למרות שאנו מחויבים על ידי תוכנית החיים שלהם אם הם מתכוונים להקריב את חייהם עבור הטוב הגדול של כולם. היו לכם הרבה ישויות גדולות בהיסטוריה שלכם אשר עשו בדיוק את זה, והאופי של לכתם אינו תאונה, זה תוכנן.  אולי הנשיא המאוד אהוב שלכם ג'ון קנדי (John F. Kennedy)  הינו דוגמה מאפיינת של כזה בשנים האחרונות.

אני SaLuSa מסיריוס, ואני מרוצה להמשיך את המסרים שלי, שנועדו להכין אתכם לעידן החדש. בהביטי לאחור, זה די יוצא דופן שהייתי בקשר איתכם במשך כ-70 שנה, וראו היכן אתם כולכם היום. אתם מכירים בנוכחות שלנו, ובאופן כללי מקבלים שאנו משפחתכם. אנו מרגישים שהשגנו כה הרבה בזמן קצר יחסית, והנה אנו כה קרובים להיות מסוגלים לבקר אתכם בגלוי. אנו מחכים לזמנים אלה בהם נוכל לשתף דברים רבים איתכם.

תודה לך, SaLuSa.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge