Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, October 16, 2015


מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 16 באוקטובר 2015

העניינים פתאום שינו את כיוונם כך שזה מסמל את סופה של השפעת הקנוניות, באשר לעד כמה יכולתן להכתיב את האופן בו אירועים עתידיים יבואו לידי ביטוי. תוכניתן הוחזרה בחלקה באמצעות התגובה היוצאת דופן של האנשים, אשר דרבנו את עצמם בתוך קבוצות המקדישות את זמנן לאור האמת. ההיקף המלא של כוח האילומינאטי עשוי לא להיות ידוע להם, אבל במקום עימות הם הבינו שמתן יותר כוח לאור, יותר מאשר מאזן את המאזניים. אכן, עם עזרתם של כוחות האור האחרים, הם יכולים להאיץ קדימה עם השינויים המיועדים להבטיח את ניצחונם. עם זאת ישנה דרך ללכת, אבל מה שתראו הינם הסימנים אשר מאשרים בברור את הכיוון שאתם הולכים בו. האנרגיות לשינוי גדלות כול הזמן וכשהאנרגיות הישנות נופלות, החדשות תהיינה רצויות. זה יסמל בבירור שאתם לוקחים צעדים אמיצים כדי להבטיח שההתעלות לא נדחית וממשיכה להתקדם.

עם הצגתה של יחידת המחולל פלזמה (Plasma Reactor Unit), זה, איך לומר, ביסס את השלב הראשון של שינוי אמיתי לפעולה. נותר לראות איך המידע יתקבל ואם ניתן להתגבר על ניסיונות כלשהם לעכב אותו. כמובן שהאופן בו הוא פורסם לציבור באמצעות ה-the Keshe Foundation מבטיח שהוא יוצג באמצעות מקורות שונים רבים מאוד. רק זה גורם לכך שיהיה קשה למישהו להתנגד לכך, לעצור לחלוטין את התקדמותו. אולם, עכשיו שהמידע פורסם, זה יהיה מעניין מאוד לראות את התגובה הכללית לכך. אנו צופים שהמצאה משנת חיים מעין זו תתקבל בהתלהבות, ותהיה הראשונה מרבים כדי לרומם את איכות חייכם. לכן סעו את יתרת הדרך לחופש, בידיעה שלא יותר לשום דבר להפריע בנתיב שבחרתם. ישנם שינויים אחרים שיהיו מוכנים, אבל תחילה אפשרו לנו לראות איך אתם מתמודדים עם המצב הנוכחי. לא יכול להיות כי בעיות כלשהן שאתם פוגשים, תהיה להן השפעה אמיתית כלשהיא על ההתקדמות המצויינת שאתם עושים.

זה לא ייקח הרבה לגרום לכם להבין שהתוכניות עבור התעלותכם נמצאות היטב בלוח הזמנים, וישויות רבות מחוץ לכדור הארץ נתנו את תמיכתם כדי להבטיח את הצלחתכם. לכן, אנו ביחד עם ברית הספירה (Sphere Alliance) וה- Blue Aviansמהווים את ביטחונכם שלחלוטין שום הפרעה תוכל לעצור את ההתקדמות שנעשתה. כפי שאתם חייבים להבין, ישויות עוצמתיות מעבר לכדור הארץ שלכם תכננו את הצלחתכם, ואין זה משנה מה אנשי האופל ינסו לעשות ולעצור אתכם, הם לא יצליחו. התוכנית היתה במקום הנכון במשך עידנים של זמן ומחזור זה עכשיו מיועד להסתיים בהצלחה. היו לכם את אכזבותיכם בעבר, אבל בזמן זה אתם תחגגו יחד אתנו ועם נשמות אחרות אשר ליוו אתכם.

פחד הוא בעייתכם הגדולה ביותר, וזו הסיבה מדוע אנו יוזמים סוף מאושר למחזור. אנו הזכרנו לכם לעיתים קרובות שאנשי האופל חיים מאנרגיה של פחד, שזו הסיבה מדוע זה הכרחי שאתם תימנעו מליצור אותה. הם עדיין מנסים לגרום לכם להיות ספקנים ופחדנים כשהם מתכננים לזייף התקפה של חייזרים על פני כדור הארץ. אל תתפתו מהטכניקות שלהם ודעו שאנו נטפל בכל ניסיון לבצעו. זה עומד להיות זמנכם, הצלחתכם ואף אחד לא יכול לקחת אותה מכם. אתם הרווחתם אותה ורוממתם את עצמכם לאחר מצבי הניסיון שנכפו עליכם. השינוי המקובל ביותר הוא ביחסכם ובגישתכם לאנשי האופל, אשר לא יכולים יותר להפחיד אתכם כפי שעשו זאת בעבר.

אלה עומדים להיות הזמנים בהם אתם יכולים לאחל לעצמכם שהגעתם לסיומו של מסעכם. התוצאה לא היתה אף פעם בספק, עם זאת באותו זמן ההצלחה לא הובטחה אלא אתם התגברתם על האתגרים הרבים. אתם אף פעם לא אבדתם אמון בעצמכם או בחברכם הרבים או בשותפיכם לעבודה ממימדים אחרים. עד שתוכלו לראות את כול התמונה, אתם לא תבינו את המאמץ הגדול שהשקעתם, ולפעמים איך רבים מכם עבדו לבד במשך תקופות ארוכות. זה דרש אמון עצום מצדכם ואתם נשארתם בחיים בהצטיינות. למרות שלא עשיתם זאת תמורת תגמול אישי, העובדה היא שאתם הרווחתם הרבה מחוויותיכם. אתם תישאו את חוויותיכם אתכם והן תשרתנה אתכם היטב בעתיד. שום מאמץ שהשקעתם עבור האור מבוזבז מבלי להתחשב כמה קטן הוא, כיוון שאתם חלק מקבוצה שהתגלגלה כדי לפעול כקולקטיב. בבוא העת, תהיה לכם הערכה והבנה מלאה על הישגי תקופת חייכם.

המתנתם זמן רב לסימנים המעודדים שעכשיו עומדים להיראות מסביבכם. אולם אתם עדיין צריכים להיות סבלניים כשהסימנים של הצלחה מוקדמת הם רק תחילת תקופת השינויים אשר עדיין צריכים זמן כדי להתבטא באופן מלא. אולם, אין אנו רוצים לקחת את שמחתכם ואת התלהבותכם, אלא לאפשר מספיק זמן לדברים להתקדם באופן מלא. הזרעים נזרעו ולא ניתן עכשיו שום דבר למנוע את התוצאה שעובדי האור בקשו. ברור שעד שהעיתונות והטלוויזיה ישתחררו מהמגבלות שנכפו עליהם, אתם לא עומדים לקבל פרטים מלאים על השינויים המתרחשים.

אנשי האופל זוממים לנסות ניסיון אחד אחרון לעצור את התקדמותכם, אבל זה לא יועיל כיוון שישנה עכשיו דרך שהם יכולים לעשות את תוכניותיהם בלי היידע שלנו. לכן, יקרים, אל תאפשרו להם לערער את בטחונכם או להעלות ספקות במוחכם כי אם הייתם יכולים לראות את העתיד כפי שאנו יכולים, הייתם יודעים שזה מובטח. העתיד הוא בהיר ואמא כדור הארץ מתכוננת להתעלותה שהיא מאוד אסירת תודה לה, בעיקר לאחר מחזורים רבים שהסתיימו בקטסטרופה. כפי שיידענו אתכם מספר פעמים, היקום ממתין להתרוממותכם לתוך הרטטים הגבוהים יותר. אתם עשויים להיות כתם קטן באוקיאנוס הפלנטות אבל למרות הכול אתם חשובים מאוד באבולוציה שלו.

בכל שבוע, אנו עשויים להביא חדשות מרגשות כשאתם צופים את השינויים שהינם בהישג יד. כאשר אתם מסתכלים לאחור, אתם תבינו שכל דבר היה בתהליך של שינוי במשך זמן רב, אבל זה רק עכשיו הופך להיות ברור לכם. זכרו שכדי להכניס את החדש, יש לשנות או להסיר את הישן וזה עשוי לגרום לכם אי נוחות זמנית אבל זה לא יימשך במשך זמן רב. כל העניינים עכשיו נעים במהירות לכיוון כשהזמן ממשיך להאיץ, כפי שרבים מכם הבחינו בכך. שלא יהיה לכם ספק שהדרכים הישנות כבר לא מתאימות לאנשים החדשים שמופיעים מחוץ לאפר של הישן. כבר אתם מאמצים רעיונות חדשים ורק נשאר להם לבוא לידי ביטוי באופן מלא.

אני SaLuSa מסיריוס, ומספר לכם כי השינויים יאיצו את הגעתכם לעידן החדש ביחד עם כל היתרונות שמגיעים איתו. כלי רכבנו מופיעים לעיתים קרובות בשמיים שלכם וצריכים לתת לכם הרגשת ביטחון. היו סמוכים ובטוחים שאנו אף פעם לא משתמשים בכוח, אבל אם נהיה צריכים, אנו נגן על כלי רכבנו אם הם מאוימים על ידי אחרים. כוונתנו היא להיות כוח של שלום עבור הטוב של הכול.
ובכן, אני עוזב אתכם עם ברכותינו ואהבתנו למסע בטוח למימדים הגבוהים יותר שהינם ביתכם האמיתי.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge