Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, October 23, 2015


מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 23 באוקטובר 2015

הזמן עובר מהר יותר מאשר אי פעם ועבורכם נראה שאף פעם אין מספיק זמן כדי לעשות את המשימות שקבעתם לעצמכם. עם זאת, אתם מסתדרים ומשיגים כה הרבה בעבודתכם עבור האור. ישנם כה רבים מכם המפוזרים ברחבי העולם העושים את שלהם כדי להביא את האור לכדור הארץ. הצלחתכם היא כזו שהאור הוא עכשיו כה עוצמתי שלא ניתן לעצרו מלהביא אפילו יותר נשמות לתוכו. לפעמים, הייתם מאוכזבים בגין הזמן שזה לוקח לנקות את הפלנטה מהשליליות שנבנתה במשך מעל לעידנים של זמן. עם זאת, זה נתן ליותר נשמות את ההזדמנות לגלות את האור עבור עצמם. אולם, הזמן הגיע בו חייב להינתן ביטוי לעידן החדש, ועם זה במחשבה, ננקטה פעולה כדי להאיץ דברים. צומצם כוחם של האילומינאטי, וכפי שאתם אולי מודעים, הם אינם יכולים יותר להשתמש בכלי הנשק הגרעיני שלהם. לעיתים קרובות הדגשנו את הנקודה באמצעות כלי רכבנו שריחפו מעל הממגורות שלהם ופירקו את נשקם. בשום נסיבות יאופשר להם להשתמש בהם ואנו הבטחנו שהם מבינים זאת באופן מלא.


אתם מיועדים להתעלות ושום דבר יאופשר כדי לעצור מכך להתרחש. העניינים על כדור הארץ נראים שהם נמצאים במערבולת, אבל עם כה הרבה שמתרחש אין אנו מופתעים. תקופת הניקוי נמצאת במלוא תנופתה והכרחי לפנות דרך כדי שיינתן ביטוי באופן מלא לעידן החדש. הדרכים הישנות צריכות להשתנות ורבים מהן הכרחיות לפני שאתם יכולים לנצל את ההמצאות החדשות שאנו ממתינים כדי לתיתן לכם. ההמצאה המועילה ביותר היא בוודאי יחידה אשר תאפשר לכם להיות בלתי תלויים בכול צרכי האנרגיה שלכם. כבר יש לכם את הידע שניתן לכם, אבל זה ייקח זמן לכך להועיל לכל אחד. היו סמוכים ובטוחים שאנו יודעים את צרכיכם ואנו נספקם מהר ככל האפשר, ברגע שהנסיבות הן נכונות לכך.

יש לנו דרכים רבות לעזור לכם לקחת את מקומכם במהירות בעידן החדש, לכן היו סמוכים ובטוחים שאנו מוכנים. אנו מבקשים מכם להיות בטוחים על עתידכם, כיוון שאנו הכנו את עצמנו להיות לצדכם במהלך תקופת השינוי. אנו יודעים באופן מלא והיטב מה שאתם צריכים, ובאמצעות הטכנולוגיות המפותחות שלנו יכולים לעמוד בדרישותיכם בלי שום בעיות. אפילו ניתן לטפל בהפצה כיוון שאין לנו קשיים בהקשר לכך. כשאתם חושבים על גודלם של חלק מכלי רכבנו שאורכם כמה מיילים, אתם תבינו את הסיבה מדוע אנו בטוחים ביכולתינו. בזמן קצר אנו רוצים שכולכם תוכלו לספק את כל צרכיכם החיוניים, ויש לנו את האמצעים לעשות זאת.

יקרים, אנו יודעים שזמנים אלה הם מתסכלים מאוד עבורכם, ואנו עושים את כול מה שביכולתנו כדי להקל על נסיבותיכם. ישנם אירועים בהם אין אנו יכולים לגלות את כוונתנו כיוון שאנו חייבים לשמור בסוד את השיטות בהן אנו משתמשים. אולם, אנו נאמר ששום דבר יכול להימלט מתשומת לבנו אפילו אם זה חבוי מחוץ לטווח הראיה. אתם צריכים לזכור שהטכנולוגיות שלנו הן הרבה מעבר ליכולתכם הנוכחיות. זה כמובן נותן לנו יתרון בעת עימות עם כוחות האופל שלכם. אולם, אנו מוגבלים במה שאנו יכולים לעשות עבורכם כיוון שישנם זמנים בהם אתם חייבים למצוא את דרככם, באמצעות יכולתכם. אם היינו עושים דברים מסוימים עבורכם, זה יימנע מכם הזדמנות לימוד אותה אתם צריכים ואנו צריכים לעמוד בצד.

יש לכם את מנהיגכם ואנו מגינים עליהם בעבודתם כך שאנשי האופל לא יוכלו לעשות זאת בדרכם. זה לוקח אומץ ונחישות כדי לעמוד איתן בדרך של ניסיונותיהם לשבש את הדברים. ישנן נשמות אמיצות רבות אשר מבצעות את עבודתן עבור האור מבלי להתחשב בניסיונות כלשהם שנעשים כדי לעצרן. התוצאה היתה זרימה קבועה של מידע אשר עזר לאנשים להבין מה מתרחש בזמן מסוים זה. זה חשוב ביותר שאנשים יודעים מה מתרחש אבל הם גם מודעים להשלכות. אנו אומרים די בביטחון שהכול הולך היטב, אבל אתם צריכים לראות את התמונה הרחבה יותר כדי להבין זאת באופן מלא.

עניינים המתייחסים למערכת השמש שלכם נמצאים היטב בהישג יד, וישויות אחרות הצטרפו לאחרונה אלינו כדי להוסיף תמיכה להגנתכם. ישנה כזו מערכת חזקה במקום שאנו יודעים מעבר לכל ספק שאתם עכשיו בטוחים מהפרעה. אתם לכן סמוכים ובטוחים על המסע הבטוח להשלמת זמנכם במימדכם הנוכחי. ברמה האישית, יש לכם נשמות רבות אתכם אשר מטפלות ברווחתכם ועוזרות עם תוכנית חייכם. מעולם לא היה זמן חשוב כמו זה עכשיו, ואנו נראה אתכם משלימים את מסעכם דרך המימד הנמוך יותר למימד הבא, בגופכם הפיסי.

מקור המידע האמין שלכם הוא האינטרנט, עם זאת אתם צריכים להיות זהירים כיוון שאנשי האופל מפרסמים מידע כוזב כדי לבלבל אתכם. רבים מכם אשר העלו את הרטטים שלכם הם בעלי אינטואיציה, וזו דרך אמינה לבדוק את האמת של מה שמונח לפניכם. אם קיים ספק, הניחו זאת בצד עד שתדעו אם זה אמיתי, ואתם לא תטעו בהרבה. יש לכם מקורות מידע מהימנים רבים וזה חכם לדבוק באלה אשר הוכחו כאמיתייים. דיוויד וילקוק (David Wilcock) הוא מקור כזה אשר רבים מכם משתמשים בביטחון, והוא מכרה מוחלט של מידע. אפילו הוא "מותקף" בשל עבודתו, אבל הוא מוגן באופן מלא על ידי כוחות האור. ישנם כמובן מקורות אחרים בגינם אתם צריכים להשתמש בשיקול דעתכם בכל הזמנים. אם זה לא נשמע או נקרא נכון, שימו זאת בצד עד שאתם יכולים להיות בטוחים.

עובדי אור רבים מעורבים בכך שתצא החוצה האמת, אבל עד שהאילומינאטי מוסרים, זה קשה לתת את הסיפור בשלמותו. העניינים הם די שונים ממה שרובכם חושבים, ואלה המציגים את עצמם כמומחים אינם עוזרים לכך, אבל גם הם הולכו שולל. זו הסיבה מדוע המלצנו לעיתים קרובות שתדבקו במקור מהימן בו אתם מאמינים. לכן היו פתוחים לרעיונות ולדעות חדשים אפילו אם הם בניגוד להבנתכם הנוכחית. כאשר האמת תתגלה, אתם תהיו מופתעים לחשוב שהולכתם שולל במשך זמן כה רב, והחזקתם בעיוות זרימת הזמן. עד עתה, נהניתם מהפירות של גילוייכם ונעתם רחוק. עם זאת, למרות שרעיונות והמצאות חדשים התגלו, לאנשי האופל היה כוח כזה שהם שמו אותם בצד ורק היו בשימושם. בטווח הארוך, אתם לא תחמיצו אותם, אלא היה עליכם להסתפק בחיים קשים יותר מאשר היה צורך.

אני SaLuSa מסיריוס, ויכול להתבטא עכשיו יותר בחופשיות כשאנשי האופל מאבדים את כוחם עליכם. בנסיבות הנוכחיות, ידע יכול להיות מסוכן כאשר הם רוצים לשמרו לעצמם. כל זה ישתנה בעתיד הנראה לעין ותקופה של חופש דיבור תתחיל, כאשר אתם תוכלו לבטא את עצמכם ללא פחד. מוחותיכם כבר פתוחים לאופן בו הוחזקתם בחשיכה, ואתם הופכים לחוקרים יותר על מה שספרו לכם בעבר. המשיכו בעבודתכם הטובה ואל תפחדו מהתוצאות כיוון שאתם תהיו מוגנים. אני עוזב אתכם עם אהבתי וברכותיי, ומחכה יותר מאי פעם לזמן בו אנו יכולים להתכנס ביחד.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge