Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - November 12, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - November 12, 2012

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 12  בנובמבר2012    

יקיריי, העניינים באמת ממריאים עם  הגעתו של 11.11, אשר פתח פורטל אשר דרכו עבר אור רב אליכם ולתוך כדור הארץ.  אלה מכם שלקחו פסק זמן כדי לעבוד עם האור, העלו לא רק את הרטטים של עצמם, אלא גם אלו של הפלנטה. סביר כשתוצאה מכך, הרגשתם התרוממות רוח ומסוחררים, אבל זה יירגע. אולי השינוי הבולט ביותר בתוככם, תהיה ההכרה של תחושה עמוקה ביותר של רוגע ושלווה. כשאתם לוקחים חלק בהעלאות נוספות, אתם עוד יותר תהפכו לאחד, ואחרים "ירגישו" את האנרגיות העוצמתיות שאתם שולחים החוצה. אתם עכשיו בזמן לו חיכיתם, כשאתם מסתכלים סביבכם, אתם תראו שמתרחשים שינויים בכל מקום. זה יביא שמחה  ואושר לעולם, וזה שוב יעלה את הרטטים.

ברמה אישית, שום דבר לא חשוב יותר מאשר הכנותיכם להתעלות. לא חשוב איזו צורה אתם מצפים שתהיה לכך, אתם תתעלו ולאחר מכן כול השאר יגיע ללא דיחוי. אל תדאיגו את עצמכם עם דברים חומריים, כיוון שהכול צריך להיות זמין לכם, ולמעשה יותר. התוכנית עבור רווחתם בחנה את כל ההיבטים של צרכיכם, ויהיה מעבר חלק מהמימד הנוכחי שלכם למימד החמישי. התחילו ליהנות מהחוויה כיוון שהיא ייחודית ואתם בעלי זכות מיוחדת להיות אלה שנבחרו עבורה. לחלוטין אין שום דבר לפחד, ובכל שלב כול נשמה תהיה אהובה ומטופלת. אנו נלווה אתכם ונוודא שהתהליך עובר בצורה חלקה, ומקדמים אתכם בברכה לממלכות הגבוהות יותר.

כיוון שהמוחות שלכם עסוקים, ישנו היבט אחד בחייכם העתידיים שנראה שלא ניתנה לו התייחסות רבה. אנו מתייחסים לנישואין שלכם או לשותפויות שלכם כיוון שהן קשורות למימדים הגבוהים יותר. לא תהיו יותר קשורים לנדרים שלכם שניתנו במימד השלישי וזה יהיה תלוי בכל אדם אם הוא מבקש להמשיך באותו בסיס, ואתם תמצאו שיש לכם הרבה יותר חופש. כמו כן, בניגוד לכדור הארץ, בו הקשר הינו במידה רבה בעל מהות פיזית, האהבה של הנשמות האחרות הינה החלפת אנרגיה שתהיה די נורמלית, כשאלה שאתם נמצא בנוכחותם, לכולם יהיה רטט שיהיה בהרמוניה עם שלכם. עם זאת, אתם יכולים "לחבר" אנרגיות אפילו ברמה יותר גבוהה עבור מטרה כלשהיא להיהפך כאחד. זה עשוי להיות, לדוגמה, על מנת לשרת את האור ביחד, ואפילו להציג לנשמה אחרת את עולמכם. איחוד מעין זה הוא הרבה יותר מכל דבר אחר שכבר חוויתם.

כפי שספרנו לכם לפני כן, כמעט כל היבט של חייכם כפי שאתם מבינים אותו כעת, ישתנה. אתם תסגלו במהירות דרך חיים מורחבת חדשה, אשר תציע לכם הזדמנויות כה רבות לנסוע, בעוד שקודם לכן הייתם מוגבלים לכדור הארץ. לא רק זה אלא גם לתוך מימדים גבוהים יותר שבהם כמה נשמות מוכנות לתפוס את מקומן. ההתייחסות לכדור הארץ שלכם היתה כ" פלנטת כלא" וזה תיאור מדויק, כיוון שנמנע מכם לעזוב אותו בשל הרטטים הנמוכים שלכם. זו הסיבה מדוע בלמו את האנרגיות של כדור הארץ, כדי למנוע מהן לזהם את החלל מעבר לו.

מסיבות דומות, אתם גם הוחזקתם בבידוד, כדי לוודא כי הניסוי של חווית הדואליות יכול היה להתקדם ללא הפרעה מהחוץ. החריג היחיד היה כאשר ניתנה הרשות לחייזרים מסוימים ליצור קשר איתכם, כיוון שיש להם רטט נמוך דומה כשלכם. באופן טבעי, כשהרטטים שלכם עלו, מה שהם עשו כה משמעותית במשך 30 שנה האחרונות, אתם משכתם את תשומת הלב של אלה שהם יותר מפותחים. אז, אתם למעשה תפגשו תרבויות אחרות שעליהן יש לכם כעת קצת ידע או בכלל לא. אתם כמובן כבר מכירים אותנו, אנו מהפדרציה הגלקטית של אור,  ואנו חברים בני משפחה רבת שנים.

כדור הארץ תמיד יכיל זיכרונות נעימים עבורכם למרות הטראומה והמצוקה של חיים רבים אשר היוו אתגרים רציניים עבורכם. זה יכול להתהפך על ידי צמיחה רוחנית מהירה הנובעת מחוויות מעין אלה. שום מקום אחר ביקום יכול להציע הזדמנויות דומות לצמיחה, וזו אחת מהסיבות העיקריות שנטלתם אתגרים מעין אלה. בסופו של דבר, הזיכרונות שלכם על תקופה זו יימוגו לתוך הרקע, אבל אתם תמיד תפיקו תועלת מהצמיחה ברמות התודעה שלכם. אתם תעזבו את הדואליות ישות הרבה יותר גדולה מאשר כאשר אתם נכנסתם לראשונה אליה, לפני עידנים של זמן. ובכן, תיהנו בשבועות הקרובים בהם אתם עומדים לזנק לפעולה ולהביא לכם רבים מהשינויים להם ציפיתם.

הפרדיגמה[1] הישנה קורסת מעבר לנקודה בה ניתן להקימה מחדש, ואנו מוכנים לסייע לכם להביא את החדשה לעולם. אכן, הרבה המשיך עד לסוף זה מאחורי הקלעים והתקדם די מהר. אנו ממשיכים,  יותר מאשר קודם לכן, להופיע בשמיים שלכם וכאשר אנו יכולים סוף סוף להתחיל את הריחופים שלנו, אנו יודעים שהם יתקבלו בסדר. אנו מרגישים שסוף סוף אתם מתחילים להירגע ולקבל דברים עם התרחשותם, בידיעה שהכול תקין ואתם תיהנו מעזרתנו אשר תאיץ את העניינים.  מה שנדרש שיתרחש בצד זה של ההתעלות, יתרחש כמתוכנן.

אנו מבקשים  שהתקשורת שלכם תשוחרר מאחיזת אלה אשר פוגמים בחדשות שלכם, לעיתים קרובות מעוותים בכוונה את העובדות כדי להטעות אתכם. כמו כן, חוקים כה רבים שהוכנסו, ישתנו כך שיהיה לכם יותר חופש של מידע,  ויותר לא תותר סודיות כאמתלה להחביא את האמת. ההיקף שבו הוחזקתם בחשיכה הינו הרבה מעבר למה שאתם חשדתם, ואתם תופתעו ממה שפותח עבור תוכניות החלל שלכם. בעזרת החוצנים, פיתוחים מדהימים נעשו במסע בחלל, כפי שתלמדו. כרגע, מספר די קטן של כלים  שאתם רואים בשמיים הם שלכם, שאתם מנעתם את הידיעה על כך.

אני SaLuSa מסיריוס, מחכה לאירוע בו אנו יכולים לפגוש אתכם ולהחליף ברכות ידידותיות. אתם תימשכו אלינו בקלות כיוון שאנו אתם מרמה גבוהה יותר של תודעה. יש לנו כה הרבה לשתף איתכם, וזה יהיה זמן נהדר.  האהבה שלנו זורמת בחופשיות אליכם בכל הזמנים.

תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light

 Translation: Gili Weizman

[1]  פרדיגמה - לפי ויקיפדיה - פרדיגמה היא תבנית מחשבה במסגרת של תחום מדעי או בהקשר אפיסטמולוגי דומה.    (אפיסמולוגיה - תורת ההכרה - ענף של הפילוסופיה המתרכז במהות וגבולות הידיעה).
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge