Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - July 7, 2017מסר של Mike Quinsey  המתקשר את העצמי הגבוה שלו -  מיום 7 ביולי 2017

 

אלה זמנים בהם לא ניתן יותר להחביא את האמת על ידי המדינות השונות המעורבות בחקירה באנטרקטיקה. כה הרבה התגלה מתחת לקרח כך שהם מעדיפים כי אף אחד אחר יידע על כך, אבל הזוועה של ממצאיהם היא כזו שאין זה אפשרי לשמור את הכול בסוד.  מגיע לאנושות לדעת את האמת על עברה ועל גרסה נכונה של ההיסטוריה שלה. הבעיה היא שכול המדינות מנסות להשיג יתרונות אחת על רעותה בכך ששומרות את ממצאיהם לעצמן. זה יהיה מרגש עבורכם ללמוד על העבר האמיתי שלכם  שאנשים רבים יגלו שהוא כה לא ייאמן כך שיחשבו שהוא סיפור בדיוני.

 

האמת היא מצרך נדיר בין הממשלות השונות של העולם, אבל זה צריך להשתנות כיוון שהן אחראיות לכם על פעולותיהם. ההיסטוריה שנחשפת תיקח אתכם חזרה הרבה יותר רחוק מתקופת הקרח האחרונה ותגלה תרבויות מתקדמות של אותה תקופה. אתם בהשוואה חיים בימי הביניים, ואפילו כך רק עשיתם צעדים גדולים קדימה במידה רבה בשל הטכנולוגיה של החוצנים. אולם, הכול לא אבוד כאשר מדובר בקידום תרבותכם לנקודה שהיתה צריכה להגיע אליה עד עכשיו, כשטכנולוגיות והמצאות חדשות מוכנות להינתן לכם בהזדמנות המוקדמת ביותר. הן תאפשרנה לכם לקחת קפיצה גדולה קדימה  לתוך מה שבאמת יהיה העידן החדש.

 

כאשר אתם כולכם התגלגלתם על פני כדור הארץ ידעתם שאתם תיבחנו בחומרה, אבל באותו הזמן גם תרוויחו בסופו של דבר מההתקדמויות הגדולות שתוצאתן תהיה כזו שאתם תחיו בשלום ותיהנו מהחיים. זה כפי שאתם עשויים לומר "מנסים לקשור את הקצוות הרופפים" מאחת מהתקופות החשוכות ביותר בהיסטוריה של האדם, שאין לה מקום בעתיד כיוון שזה הכרחי לנקות את הרטטים הישנים כדי לפנות מקום לחדשים. כיחידים, אתם כולכם יכולים לעשות שינוי בכך שתשמרו על הרטטים שלכם כך שלא יושפעו מדברים המתרחשים מסביבכם. נוכחותכם תעזור לרומם אחרים אשר אינם מודעים לסיבה מדוע ישנו שיבוש בחייהם. השינויים יגרמו לתוצאות של פחד עבור חלק מהאנשים וימשכו את הרטטים הנמוכים אליהם.

 

היו סמוכים ובטוחים שוב שאתם תמיד מוגנים על ידי מדריככם, אבל הם צריכים לכבד את רצונכם החופשי למרות שהם יעשו כמיטב יכולתם להשפיע עליכם עבור התוצאה הטובה ביותר.  לפעמים הם צריכים לעזוב אתכם כשהבעיות עולות, כיוון שבשל סיבות קרמתיות זה עשוי להיות מקומכם כדי לעבד את הדברים. אולם, במרבית המצבים הם יכולים לעזור לכם ולעבוד אתכם כדי להשיג את התוצאה הרצויה ביותר. אתם שמעתם קרוב לוודאי את האמרה "מה שאתם עושים לאחרים, אתם עושים לעצמכם" וזה מוסבר באמצעות חוק המשיכה. המשמעות היא כי לכול פעולה ישנה תגובה והיא מכונה קארמה. היא יכולה להיות או חיובית או שלילית, אין זה משנה, כך שתהיו זהירים לגבי מה אתם עושים לנוסעים שהם חבריכם.

 

בלי תוכנית חיים זה היה חסר מטרה וחסר תכלית, היות שלכול נשמה ישנה תוכנית שהוחלטה לפני שהגלגול התרחש. מרבית הנשמות מאמינות שהן יוצרות את נתיבן, אבל הוא תוכנן מראש כדי להבטיח שאתם תחוו אותו כפי שיועד. אתם כולכם  מחפשים את צמיחת הנשמה ולהתכוונן לזמן בו אתם יכולים לסיים את מסעכם במימדים הנמוכים. דתות מעטות מאוד מלמדות את האמת בהתייחס לגלגול נשמות, וצריכות היו לספר לכם על הצורך שלכם להמשיך להעלות את הרטטים שלכם באמצעות כל החיים שיש לכם על כדור הארץ, כיוון שאינכם יכולים לעבור לתוך המימדים הגבוהים יותר עד שאתם מגיעים לרמת הרטט הגבוהה ביותר הדרושה. זו הסיבה מדוע מושם הדגש על כול מאמץ בעבודת חייכם כדי להתרומם.

 

החיים עשויים להיראות קשים מאוד בתלות כמה הרבה יש לכם ללמוד. כאשר תקופות מפתח אלה מגיעות, זה חשוב שאתם תנסו להבין אלו שיעורים צריכים להילמד, כיוון שהם חשובים ביותר לעתידכם. במידה ואתם מתמודדים בהצלחה אתם, אין סיבה מדוע הם יחזרו אי פעם, אבל אם אתם נכשלים, הסיבות יידונו כך שכאשר הזדמנות אחרת מגיעה אתם מוכנים יותר להתמודד אתם. אין זה משנה כמה הרבה נשמה נופלת למטה, תמיד ישנה דרך חזרה וישויות גבוהות יותר רבות תענקנה לכם כול עזרה.  המטרה היא לאפשר לכול נשמה לגדול בתודעה במידה מספקת כך שהן יכולות לעלות ברטטים ולהתעלות. לכן, אף פעם אל תוותרו ודעו שעזרה נמצאת תמיד עבורכם, אבל לפעמים היא צריכה להיות תחילה מבוקשת כדי למנוע הפרעה ברצונכם החופשי.

 

זכרו שאתם תקבלו את מה שאתם צריכים כדי להגשים את תוכנית חייכם, ואין זה בהכרח מה שאתם רוצים. פשוט היו מודעים כי אירועים יגיעו לחייכם  כיוון שהם דרושים כדי להבטיח כי תהיה לכם כול הזדמנות להתקדם. אם אתם מפספסים את הפעם הראשונה, אתם תמיד תקבלו הזדמנות נוספת כדי להצליח. כמו כן דעו כי מחשבותיכם ופעולותיכם מושכים אנרגיות דומות, כך שאתם חייבים להישמר ממחשבות סרק. נסו להקרין מחשבות טהורות וחיוביות בכול הזמנים ואל תבקשו להזיק לנשמה אחרת. קארמה של כול אחד תבטיח שהן אחראיות לשליליות שלהם ולומדות שיעורים ממנה.

 

כאשר נוצרו לראשונה קהילות, זו היתה ההתחלה של שיתוף פעולה בין אנשים מאזורים שונים או אפילו ממדינות שונות. זה התרחש כאשר הובן כי תועלת רבה תנבע באמצעות קירוב אנשים ביחד ושיתוף הידע והיכולות שלהם. זה היה צעד גדול קדימה  שגדל במהירות ובסופו של דבר הוביל לערים שנוצרו. כיום, יש לכם ערים גדולות  ששירתו היטב את האנשים,  עם זאת כשרעיונות חדשים באים לידי ביטוי זה ברור שאנשים נמצאים עכשיו בצמתים. לא נראה כי הדרכים הישנות יכולות לעמוד בדרישות האנשים, עם זאת המעבר לכיוון חדש נראה שהוא מעבר ליכולת הממשלות. זה מורכב ממערכות פיננסיות  שאינן מעודכנות למטרות אותן הן צריכות, והחיים דורכים במקום מבלי שיהיה כיוון אמיתי ללכת לפיו.

 

השינויים מבוקשים, אבל היכן נמצאים האנשים שיכולים להבין מה דרוש ויש להם את היכולת לעשות את הדברים. בשעה שהעניינים נשארים במצב כאוטי, מעט ישתנה עד שיגיעו האנשים הנכונים  שיש להם את ראיית הנולד ונחישות. עם זאת, כה הרבה נעשה בזעיר אנפין על ידי יחידים רבים אשר יסללו את הדרך לשינוי פתאומי בגורלכם. זהו הזמן בו אלה אשר יובילו אתכם צריכים לנקוט בכמה צעדים נועזים קדימה ולקחת אחריות על דרך חדשה של חיים. אתם צריכים כיוון ומנהיגות מהסוג  הנכון שתקח אחריות על האירועים בכדור הארץ. זה מתוכנן, ובקרוב מאוד יהיו שינויים רבים אשר ידחפו אתכם לתוך העידן החדש.

 

ישנה עבודה רבה להיעשות וברגע שהאנושות חשה כי קיימת תוכנית לרומם אותה, תקופה נהדרת של שיתוף פעולה תתחיל מבלי נוכחותם של אלה אשר יהרסו את הישגם וימנעו שינוי.  השינויים המועילים  שילכו קדימה כבר נידונו ועם האנשים הנכונים האחראים על כך. העיתוי תלוי בגורמים רבים והיו סמוכים ובטוחים כי השינויים הם הכרחיים, והם יגיעו מבלי להתחשב בניסיונות כלשהם לעצור אותם.

 

 

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי ונושא את האנרגיות של אור ושל אהבה.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge