Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - December 12, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - December 12, 2012

  

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 12 בדצמבר 2012

 היום הגדול ביותר אי פעם בתקופת חייכם הגיע, וזה מהווה את הסיום של סדרות חיים שלמות אשר מאוד בקרוב יאפשר לכם לעזוב את מחזור הדואליות.  זה יוביל לזמן לו חיכיתם אשר יציג לכם את תור הזהב, ויעלה אתכם לתוך מימד גבוה יותר של אושר ושמחה. בקרוב תיפטרו מהבעיות ומהדאגות שקיימות לכם, ורבים יהיו מעורבים במהירות בפרויקטים השונים הקשורים להתרוממותה של אמא כדור הארץ.  בימים הקרובים אתם תעריכו את חוויותיהם של אנשים אחרים בהשוואה לזו שלכם, ותגלו תגובות מעורבות. אלה של האור בהכרח ימצאו שהם קבלו קלט אנרגטי, וזה יכונן רמה חדשה בתוכם.

 אף אחד אינו יכול למנוע את ההשפעה המסוימת של האנרגיות החדשות עליהם, אבל לא כולם ירשמו זאת. הציוויליזציה שלכם לעולם לא תהיה שוב אותו הדבר כפי שהיתה עם דואליות, אבל זו תהיה ברכה. אתם תגלו עכשיו שישנן יותר משמעויות וכוונה תכליתיות לפעולות שננקטות. הם יגשימו את התשוקה להמשיך וליצור מחדש חברה המבוססת על אהבה. זה יתרחש כיוון שעכשיו כוח היצירה הרבה יותר חזק מאשר אי פעם בעבר. המומנטום עכשיו הוא עם אלה של האור, והם יקבעו איך אתם תשנו ותסירו את אלה אשר עומדים בדרכה של התקדמות אמיתית.  מה שעוכב ישוחרר לטובתם של כולם ולא רק לטובתם של כמה.

 בעזרת הרטטים הגבוהים יותר על פני כדור הארץ, זה גם נעשה קל יותר לחבריכם הגלקטיים להופיע ביניכם, כיוון שאין הם צריכים להנמיך את הרטטים שלהם כה הרבה כמו מקודם כאשר הרטטים שלכם היו כה נמוכים. הבינו שאף על פי שאתם רגילים לחיות ברטטים שלכם, הם מאוד לא נוחים עבור ישויות כמונו. אולם, בקרוב זה יהיה חלק מהעבר, כשאתם תתפסו את מקומכם במימד החמישי. בקרוב אתם תסתגלו לדרך חיים חדשה, אשר תתחיל כשתכירו את השינויים שנועדו להקפיץ אתכם לתוך העתיד. יש לכם הרבה להשלים ואנו מוכנים להתחיל בתוך כמה דקות מקבלת הודעה.

 כפי שהזכרנו לאחרונה, שחררו את העבר כיוון שתהיה לו השפעה מועטה או בכלל לא על עתידכם. אתם מתחילים מחדש ואפילו הקארמה שלכם התנקתה, אז התמקדו על מה שמגיע. יש כה הרבה שיהיה לכם לתועלת גדולה, לסלק את הצורך לבלות את מרבית זמנכם במשימות שאינן יצרניות. יהיה לכם יותר חופש ממה שאתם יכולים לדמיין, אשר יאפשר לכם זמן רב לבצע את משאלות ליבכם.  לא רק שתהיו מסוגלים להמשיך עם התחביבים שלכם, אלא אם אתם צריכים סיוע ממומחה, אתם יכולים להזמין מאסטרים ידועים מכול תקופה בעבר. אולם, אתם עשויים לרצות להתחיל בתחומי ענין חדשים, אז עלו על ספינותינו איתנו, ולא תחמיצו את הבחירה.

 יש לכם פחות משבועיים לפינאלה שלכם כאשר אתם תתעלו עם אמא כדור הארץ.  במהלך תקופה זו, אנו צופים כי כמה שיותר אנשים יתעוררו, וזה עשוי רק לקדמם. בוודאי שאלה מכם שמצאו כי אתם עליתם ביודעין ב-12.12, לא יטילו ספק בכך שאתם מוכנים להתעלות. אנו מרגישים שעדיין זה לא לגמרי שקע שה-21 בדצמבר הינו אירוע מאוד מיוחד, כיוון שהינו ייחודי, ומעולם לא התרחש בעבר. אף על פי שיחידים היו תמיד מסוגלים להתעלות, זו תהיה הפעם ראשונה שנוסתה התעלות המונית בהיקף כזה. כמובן שזה יצליח, כיוון שזה בידיים של ישויות עוצמתיות אשר עושות את רצונו של אלוהים.

 אף על פי שזה נראה שהיה איבוד של זמן בשל העיכובים והמכשולים לתוכניותינו, למרות הכול אנו היינו מאוד פעילים. אנו יכולים לשנותן במהירות כפי שעשינו בהזדמנויות רבות, ואנו עכשיו מצפים לנהל לוח זמנים מאוד הדוק כדי להוציא לפועל את משימותינו. בינתיים, אנו עקבנו באופן שוטף אחריכם, ומנענו  מאיזורים של אי שקט לצאת מכלל שליטה. פעולות האיבה יבואו בקרוב לידי סיום, וניתן יהיה לאכוף זאת. בסופו של דבר, תהיה לכם שליטה מלאה על כל העניינים הארציים, אבל אנו אף פעם לא נהיה רחוקים. הצי הגלקטי הוא כה עצום שאנו יכולים להשאיר כמה ספינות בתוך מערכת השמש שלכם, שיהיו בהיכון במידה וקיימת דרישה להן. יש לנו כמה בסיסים על כדור הארץ והם יישארו לצורך הגנתכם.

 זכרו שתהליך ההתעלות התרחש במשך עידנים וימשיך במשך זמן רב מאוד. לכן, תיהנו מנקודה זו במסעכם ווודאו שאתם מוכנים ל-21.12 העומד להגיע, ונצלו את הזדמנות הפז להתעלות עם אמא כדור הארץ. כשמחזור השמש מסתיים מתחיל המחזור הקוסמי ואז אתם יוצאים בשנית למסע מרגש אחר. הפעם זה לא יהיה כרוך בהפרעה או בחוויות שליליות, וזה יביא לכם שמחה ושביעות רצון.  מנקודת מבט רוחנית, ההתקדמות תהיה איטית, אבל אתם לא תפסיקו אף פעם ללמוד או להתקדם כלפי מעלה. זו תהיה בחירתכם לגבי הקצב בו אתם מקדמים את צמיחתכם הרוחנית, וזה יהיה תמיד בראשכם ויקבע את מעשיכם.

קיימות פרשנויות שונות לתקופה מ-12.12 ועד 21.12. ובכן נהגו לפי האינטואיציה שלכם כיוון שמה שאתם מרגישים זו היא הגישה הטובה ביותר במהלך תקופה זו. אתם בהחלט תצטרכו לשמור על תגובה שלווה ורגועה לכול דבר, לוודא שאתם שומרים על איזון בתוככם. בדרך זו, אתם תקבלו את הכמות המקסימלית של אור שגופכם יכול לספוג עבור הטוב ביותר שלכם. אתם עשויים להתנסות ברגשות מוזרים של חוסר וודאות ובלבול, אבל אפשרו לכך להמשיך באופן טבעי וזה ייפסק במהירות. כמובן שלא לכל האנשים תהיינה חוויות דומות, אבל בכל מקרה התסמינים יהיו ברי חלוף. שמרו על אוכל בריא,  וככל שהוא יותר טרי ו"חי" כך זה טוב יותר, והכי חשוב שתו הרבה מים.

אני SaLuSa מסיריוס, ומרגיש כה מרוצה עבור כולכם, שלבסוף השגתם את התאריכים הקסומים שהמתנתם להגעתם במשך זמן כה רב. אנו יודעים שאתם לא תתאכזבו, ומה שיתרחש לאחר מכן יאפשר לנו לבסוף לפגוש אתכם. אחרי שהתמודדנו עם סדרי עדיפויות גדולים רבים אשר קיימים ברחבי עולמכם, אנו יכולים להתחיל להסתכל על הזדמנויות לקדמכם בברכה על סיפון ספינותינו. אתם יכולים להיות בטוחים שכל הדברים יגיעו בזמן טוב.

תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey
Source:
The 2012 Scenario

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge