Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - December 14, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - December 14, 2012

  

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 14 בדצמבר 2012

כפי שהימים באים ועוברים, 12.12 היה הצלחה מושלמת,  איך היא יכולה להיות אחרת כאשר זה מעבר לשליטה או להפרעה של מישהו על כדור הארץ. כוחות גבוהים יותר ווידאו שאתם מוכנים להתעלותכם יחד עם אימא כדור הארץ. עכשיו אתם סופרים את הימים עד ל-21.12 שיהיה זמן עמוק ביותר, זמן אשר יהיה החוויה של תקופת חיים, אכן תקופות חיים רבות. דרך ההתעלות אתם תלמדו היכן מיקמו אתכם כוחותיכם היצירתיים. העתיד הינו שלכם ובתקופת חיים זו במיוחד אתם עבדתם לקראת הרמה האידיאלית התואמת את מצב תודעתכם. אתם כולכם תסיימו בדיוק היכן שהכי מתאים לכם להמשיך את חוויותיכם. עובדי האור ימצאו את עצמם באופן טבעי עם בני מינם, ברטטים מרוממים ביותר.

 ישנן כמה נשמות נהדרות של חמלה ואהבה אשר אינן יודעות דבר על ההתעלות, והן גם תצטרפנה עם עובדי האור. כשהשינויים קרבים, יהיה הרבה לעשות עבור אלה אשר ניעורים ומבקשים לשרת אחרים. למשך תקופה מסוימת, צרכים כריפוי(הילינג) יטופלו בדרכים שונות רבות, עד שתהיה לכם כולכם גישה למרכזים מקומיים עם תשתיות מודרניות של ריפוי(הילינג). עשויים להתעורר כמה קשיים עד שהחברה שלכם תשולב במלואה לתוך דרך החיים החדשה. כיוון שחונכתם בעידן החלל, אתם כמובן תסתגלו לכך מהר מאוד. טכנולוגיות חדשות יתגברו על מרבית בעיותיכם בזמן קצר, ואנו מדרבנים את בעלי בריתנו בכדור הארץ לדחוף קדימה עם היוזמה של מתקני אנרגיה חופשית.

 תנאים כללים על פני כדור הארץ הולכים ומחמירים עקב השינויים במזג האוויר, וגם התערבות בשווקים אשר מושפעת ממניפולציה למטרות רווח. בין אם זה יהיה מזון או כסף, ספסרים ממשיכים להביא צער לעולם שכבר נמצא במהומה. אולם, תנאים אלה לא יימשכו זמן רב ולא מאפשרים להם לחזור.  עסקים גדולים ובעיקר בנקים יאורגנו לגמרי מחדש, כדי לוודא שלא תתרחש בשנית קריסה כפי שחוויתם לאחרונה. מערכות מוניטריות בכל מקרה ישתנו, ותוצג מערכת הערכות שווי הוגנת יותר. כתוצאה מכך המסחר יהיה הוגן יותר ויושם קץ למעשי שחיתות. כפי שספרנו לכם פעמים רבות, גם עושר יחולק מחדש ואנו כבר מתחילים להחזיר מטמונים מוחבאים של מתכות בעלות ערך. הוסיפו לכך את קרן הנאמנות העולמית של St. Germain's  ויהיה לכם מספיק כדי לוודא שכל אחד נמצא מעל רמות העוני שכה רבים חווים זאת עתה.

 כסף ודברי ערך שנרכשו באופן הוגן יישארו ברשותם של הבעלים בתום לב. אולם, כל דבר אחר שהושג במרמה, יוחזר.  אחד המאפיינים של חייכם העתידיים יהיה בכך שמעשי הפשע ייעלמו, מאחר ומעשים אלה לא ייכנסו למיינד של אלה שהתעלו. רמות התודעה תהיינה כה גבוהות שיושר יהיה מובן מאליו בכל העסקים. בנוסף לעובדה שאנשים אשר הינם מטופלים וצרכיהם מסופקים, מאושרים ובאחדות עם כל אחד אחר. כן, יקרים, כה הרבה עומד להשתנות שאין לכם שום דבר לדאוג בגינו, אבל בבקשה תרגלו סבלנות בשעה שהעניינים נפתרים. ההיעדרות שלנו עד כה שלא תיתפס כפעולה מכוונת מצידנו, כיוון שהיינו רוצים להגיע בגלוי לפני זמן מה. אולם, מה שאתם משיגים על ידי מאמציכם הינו נקודת זכות לכוונתכם לראות את הדרך הברורה להתעלות. אנו כמובן סייענו לעצור הפרעות אשר היו מעכבות באופן חמור את עבודתכם.

 שלום מגיע אל כדור הארץ מאוד בקרוב אבל לא לפני הזמן, כיוון שזה הוצע למנהיגכם לפני הרבה מאוד שנים אבל נדחה. עכשיו זה מגיע אליכם כשלום קבוע שאינו תלוי במדינות החותמות על הסכמים. זהו שלום של אלוהים ואהבה שהרווחתם בכך שהתרוממתם מעל הרטטים הנמוכים, ועבור נשמות של אהבה אלה המסוגלות להיות נוכחות במימדים הגבוהים יותר. אין זה כמובן שאלוהים אינו אוהב את כל הנשמות האחרות, כשהן תמשכנה את חייהן ברמה הטובה ביותר עבורם והאבולוציה המתמשכת שלהם. אהבתו ללא תנאי של אלוהים היא איתכם בכל הזמנים וניתנת בכלל ללא כל שפיטה כלשהיא.

 ההסרה החוקית של חברי הקנוניה קרוב, ותצא לפועל כאשר הם ימוקמו הרחק מכל מקום ישוב. ישנן סיבות מיוחדות לכך שאינכם מאוד מודעים לכך, כיוון שזה מבוצע כך כדי למנוע מהומה או פרסום לא רצוי.  טבען המדויק של פעולותינו נשמר בסוד באופן הטוב ביותר אבל מאוד בקרוב אתם תלמדו מה התרחש. אכן, אנו רוצים כי אתם תהיו מודעים לכוונותינו, ובקרוב יגיע זמן בו אנו נעדכן אתכם באופן קבוע. זה יהיה קשור בגילוי שאותו אנו משתוקקים לפרסם להמונים. זה למעשה די קשה להשיג מצב בו כל המדינות מסכימות לגילוי. היינו רוצים להתקדם עכשיו כשאנו לא יכולים להתעכב עוד הרבה זמן, אבל זה יהיה מלווה בשינויים אחרים אשר עכשיו יקבלו עדיפות כמו אלה בעלי אופי ממשלתי.

 כדור הארץ שלכם נראה נהדר בזמן זה, ביחד עם האור והאהבה הנוצרים באמצעות עובדי האור, יש גם אור נוסף כשעונת הרצון הטוב (Season of Goodwill - הערת המתרגמת- העונה הקרובה לחגיגות חג המולד) מוציאה את המיטב מאנשים רבים. זהו זמן בו חושבים באופן אוהב על חברים ותיקים או על חברים שנעדרו, יחד עם אלה אשר עשויים לא להיות בכלל קרובים. זוהי אהבה בעבודה כאשר אכפתיות וחמלה מורגשים על ידי כה רבים ממעוטי היכולת אשר הינם לעיתים קרובות חסרי בית וללא תמיכה. בעתיד, מצבים כאלה לא יתקיימו, זה יהיה די בלתי אפשרי עם אור כה רב ואהבה שבקיום. השמיים הינם מקום אמיתי כפי שאתם מדמיינים זאת, למעשה אתם קרוב לוודאי תגלו שהם הרבה יותר מדהימים ונהדרים ויפים מאשר אתם אי פעם יכולתם לחשוב.

 ברגע שנתחיל את השינויים תהיה פעילות כמעט ללא הפסקה, אבל היו בטוחים שאתם תעודכנו באופן מלא באשר למתרחש. 2013 עומדת להיות שנה פעילה ביותר, וכך זה יהיה גם עבור רבים מכם. היתה לכם הידיעה על ההתעלות במיינד כאשר התגלמתם, ידעתם שאתם תוכלו להשתתף בכך. לחלק מכם ישנן מיומנות שהן שימושיות לנו, ואתם תדעו מתי אנו מוכנים להשתמש בכם.  ישנן כמה דרכים בהן ניתן לעשות זאת, וחלק מכם יהיו האורחים הראשונים בספינותינו.

 אני SaLuSa מסיריוס, ואוהב אתכם בשל מסירותכם לעבודתכם, כדי לראות שהכול מוכן להתעלות.

 תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey
Source:
The 2012 Scenario

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge