Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - December 10, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - December 10, 2012

 

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 10 בדצמבר 2012

אנו מקווים שאתם, שכל אדם אשר מודע למשמעות של 12.12 עושים הכנות כדי לקלוט את האנרגיה החדשה פנימה. זה ישפיע בכל מקרה במידה מסוימת על כל אחד, אבל אם אתם נוקטים באמצעים על מנת להשתתף בכך ביודעין, זה יהיה הרבה יותר טוב. מה שתעשו זה לא רק לעזור להתרוממותכם, אלא תקרקעו את האנרגיות לאחרים כולל לאמא כדור הארץ כדי שיהנו מכך. באמצעות המודעות וההתמקדות שלכם על האנרגיות, אתם אמורים להרגיש את התוצאה שלהן בהכנסן לתוך הגוף שלכם. סחרחורת קלה תהיה נורמלית והרגשה של רוגע ושקט אינטנסיבים. תהנו מכך ודעו שאתם הועלתם לרמת תודעה חדשה, אשר זו אמורה להישאר אתכם.

 אחרים מסביבכם יחושו את האנרגיות החדשות שלכם, ואתם תגלו שילדים צעירים מאוד יוכלו לעיתים קרובות לראות את האור בתוך ההילה שלכם. אתם גם תגלו כי הרמה החדשה של רוגע תאפשר לכם שליטה מוחלטת על רגשותיכם. הסיכויים שאתם תהפכו מעורבים ברגשות שליליים, קלושים, ואתם תהיו למעשה הגורם שישנה אותן על ידי עצם נוכחותכם. עד שאתם תתרגלו לאנרגיות הגבוהות ביותר, אתם עשויים למצוא דחף בלתי נשלט לבטא אותן באמצעות חיבוקם של אנשים. כאשר אתם מרגישים אהבה למשפחת הנשמות שלכם, זה רק טבעי כי אתם רוצים לחלוק זאת איתם.

 לעת אתה, אתם נמצאים בין נשמות שהינן בכול הרמות שונות, אבל דמיינו כמה זה ירגיש נהדר כאשר אתם נמצאים רק עם בני מינכם. כאשר אתם משתחררים לגמרי מדואליות, חוק המשיכה מוודא שזה כך, והחיים נהפכים לחוויה רגועה ומהנה. זו גם הסיבה מדוע ברגע שההתעלות מתרחשת, השינויים השונים יואצו קדימה כיוון שאלה אשר יתנגדו להם לא יהיו יותר ברמתכם. כפי שאתם יודעים, זו הייתה שנה מאוד קשה לכל המעורבים בהבאתם של השינויים קדימה, קנונית האופל היתה אמורה לפרוש מהבמה ולאפשר להתעלות להמשיך קדימה באין מפריע. במקום זאת, היא סרבה שוב ושוב לשתף פעולה, וניסתה במאמץ נואש אחרון להרוס את ההתקדמות שכבר נעשתה. עתה, התערבותה הינה שום דבר מלבד מטרד והיא יודעת שבקרוב ימיה יסתיימו על כדור הארץ.

 אנו מהפדרציה הגלקטית כשהתמודדנו עם ההתעלות שקלנו תמיד כל אופציה. לכן תנוח דעתכם כי למרות שעד כה לא היינו מסוגלים להציג לכם הישגים רבים, העבודה הנדרשת נעשתה כך שמייד לאחר ההתעלות, כל התחנות יעבדו. הפעם, ניתן להוציא לפעול את הכל בגלוי, ואנו יכולים לוודא שהתקשורת תיפתח ותהיה מסוגלת לדווח באופן חופשי את האמת. למותר לציין, כי יתרחש כה הרבה בכל הנקודות השונות ברחבי העולם, ואנו יכולים לחסל במהירות שאירית כלשהיא של זיהום בשמיים, בימים ובקרקעות. זמן רב שמרנו על כך בשליטה, אבל מותר היה לנו רק להרחיק עד כה בשל סיבות קרמתיות. מאוד בקרוב אנו לא נהיה יותר מוגבלים בגינן, אלא חופשיים לעבוד אתכם ועם ישויות אחרות מחוץ לפלנטה.

 השינויים שאתם עומדים לחוות, עומדים להסיר את מה שנשאר מחיבור כלשהו לרטטים הישנים ולפרדיגמה הישנה. הרבה ממה שנדרש בו שינוי צריך להיות לטווח ארוך בשל כמות העבודה הכרוכה בכך. אולם, צרכים חיוניים להקלת העוני, חוסר בית ושאר צרכים יקבלו את תשומת לבנו המיידית.  בעבר, אתם חייתם עם צרכים רבים, ואנשי האופל מנעו בכוונה מכם במשך זמן רב מלחלוק את השפע והעושר של העולם. המחזור החדש יראה גישה לגמרי שונה לחיים,  כאשר הכול יהיה משותף ולא יהיו תאוות בצע או שחיתות, או מערכות המתירות לאנשים להרוויח על חשבון אחרים.

 יהיו הגינות ויושר בכל העסקאות, והתשלום עבור השירותים ייחשב סביר. לעיתים קרובות האמת היתה מצרך נדיר אולם בעידן החדש זה יהיה נורמלי, כיוון שיהיה ברור אם מישהו אינו כנה לגמרי. כפי שאתם יכולים לראות, יהיה זה עונג להיפגש עם אנשים ביודענו כי הם אמינים וגם כולם אור כפי שאתם. שנת 2013 תהיה שנה של התקדמויות גדולות, כשכמובן כל מה שתוכנן ימשיך קדימה ללא בעיות כלשהן. תוך כדי התקדמותה, אתם עדיין תמשיכו להתפתח אבל בקצב איטי יותר, ואתם תחוו צמיחה נוספת כאשר מדובר בתודעתכם. המטרה שלכם הינה תודעת על שתיקח אתכם לרמה אחרת לגמרי שונה. יהיה לכם מספיק להתרגל תוך זמן קצר ביותר, כך שאל תטרידו את עצמכם באשר לעתיד הרחוק.

 אנו ביחד עם ציוויליזציות אחרות רבות בוחנים בתשומת לב אתכם ואת כדור הארץ שלכם מנקודת מבט מדעית ואישית. כל אחד מכם הינו מיוחד ונבחר עבור החוויה של ההתעלות. לדוגמה, נדרשו עובדי אור רבים, להקמת מערך אשר יאפשר להשתלט ולהביס את אנשי האופל. בכך הייתם נפלאים והוכחתם כי האמון שלנו בכם לא היה לשווא, וזכרו כי לאורך כל הדרך זה היה תלוי ברצונכם החופשי. אנו עזרנו לכם כפי שישויות אחרות עשו, אבל  בחשבון הסופי אתם יכולים לקחת את כל הקרדיט בגין מה שהשגתם. בבוא היום אתם תלמדו יותר לגבי תקופת הדואליות שלכם, וכל הקיצוניות שאתם יכולים לחשוב על חוויות החיים הרבות שלכם.  בקרוב אתם תשימו את הכול מאחוריכם, ואף אחד לא ינטור לכם על מעשיכם הקודמים חסרי שקול הדעת. אתם גמלתם באופן דומה מבחינה קרמתית, ולאחר סיום המחזור שום דבר לא יעבור הלאה לגבי אלה שמתעלים.

 יקרים, פשוט הניחו לדברים לזרום והיו חלק מכך, ודעו שאתם תתעלו ואז אתם יכולים לשים מאחוריכם דאגות או חששות כלשהן.  ישגיחו על כל אחד בהתאם לצרכיו, וכולם יטופלו בהערצה ובכבוד למען ריבונותם. יש לכם עכשיו את כל הסיבות להיות באמת נרגשים כיוון שרק כמה ימים נשארו, ההמתנה הארוכה היא כמעט נגמרה והתרחשויות גדולות שלהן אתם כבר מודעים עומדות להתחיל. אנו יודעים שחלק מכם עדיין דואגים לגבי גורלם של חברים או משפחה, אבל הרשו לנו בשנית לאשר שכל נשמה בודדת תמצא את עצמה בדיוק היכן שהיא אמורה להיות, בהתאם להסכם שלה טרום חייה.  כמו כן זכרו  שאתם לא יכולים אף פעם להיות מופרדים לחלוטין אחד מהשני אם קיים קשר אהבה ביניכם.

 אני SaLuSa מסיריוס, מעניק את אהבתי לכולכן,  נשמות יפות.

תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey
Source:
The 2012 Scenario

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge