Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - November 9, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - November 9, 2012

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 9  בנובמבר  2012    

ההמתנה הארוכה הסתיימה ואובמה מודע למה שמצפים ממנו, והוא האיש המתאים למשימה.  כמו כל נשמה אחרת, הוא עבד לקראת זמן זה בחייו, להשיג את המטרה העיקרית של תוכנית נשמתו. הוא יתמקם בקרוב ויהיה מסוגל להתקדם עם שינויים שהוא יודע שהם הכרחיים לקדם את האנושות. אנו היינו בקשר רציף איתו והוא תודרך לעיתים קרובות לגבי מהות תפקידו. כמה פעולות חוקיות עומדות להתבצע, פעולות בהן נראה את ההתחלה האמיתית של הסרת חברי האילומינאטי הבכירים. זה יסיר באופן אפקטיבי את שרידי הכוח האחרונים שהם מחזיקים, וישים קץ לתקוותיהם האחרונות להחזיק מעמד. אזי זה יאפשר ניקוי כללי יותר של אנשי האופל ברמות הנמוכות יותר.

אנו מבקשים מכם לא להפסיק את מאמציכם להפיץ את האור, כיוון שעדיין נדרשת כל תמיכה ועידוד כדי שהתודעה הקולקטיבית של אנשים תתפשט. בלשון המעטה, תהיה די התעוררות כאשר האמת תתחיל להתגלות ואנו רוצים שתהיה לכך השפעה חיובית ושלא תגרום לפחד. בני אדם אינם אוהבים לשנות את רגשותיהם, שינויים המאיימים על יציבותם ועל הנוחות שלהם עם מה שהם יודעים ומכירים. בכל אופן, זה לא יימשך זמן ארוך לפני שאנו נוכל למלא את תפקידנו ולתקשר בגלוי איתכם.  דבר אחד זה לתעל את מסרינו לכם, אבל אנו רוצים שניתן יהיה לראות מי אנחנו. הנוכחות שלנו תתגבר על פחדים כלשהם לגבינו בקרוב, כיוון שניתן יהיה לראות כי אנו מגיעים כשגרירים של שלום.

אנו עדיין דורשים שתורו לצבא שלכם לא לירות עלינו, אם אנו רוצים לנוע בחופשיות רבה יותר בשמיים שלכם. אף על פי שאנו יכולים למנוע סכנה, אנו מבקשים להיות מסוגלים לנוע קרוב יותר אליכם וליצור קשר ללא סיכון כלשהוא של נזק לכם. אלה מכם שהינם מדיומים (בעלי כוח על טבעי) יציינו שאנו מופיעים לעיתים קרובות יותר במקום בו מתאספים אלה המפיצים את האור, וכך זה ימשיך. זוהי דרכנו לא רק להגן עליכם, אלא גם לעטוף אתכם ביותר אור כך שכל המעורבים מורמים עוד יותר. זו הייתה חווייתכם בכנס בסידונה, וחלק מכם היו המומים מכך. רק דמיינו, אם כל יום היה אותו דבר, כיוון שמאוד בקרוב זה יהפוך לחוויה של שגרה יום-יומית. אתם נגעתם ברטטים הגבוהים ביותר והבנתם איזו הרגשה נפלאה זו.

בחודש זה וכמובן בחודש הבא, יהיה מחזור אחד מתמשך של תשומות אנרגטיות אשר ייעלו באופן עוקב ורציף את הרטטים שלכם אפילו גבוה יותר. כל נשמה תרגיש את ההשפעה בדרך זו או אחרת, ואלה מכם שכבר נמצאים לאורך הדרך של נתיב ההתעלות, יספגו אותן די בקלות. עבור אחרים שטרם נפתחו להן, זו יכולה להיות חוויה קשה כיוון שהגוף אינו מוכן עדיין לקבל אותן.  סביר להניח שזה יגרום להם להיות נבוכים ולא מסוגלים להבין את מה שמתרחש. זה הזמן למרכז את עצמכם ולהירגע, כיוון שמתח הינו האויב הגרוע ביותר שלכם כאשר מנסים להתכונן להתרוממות. השחרור הסופי שלכם מלפיתתם של אנשי האופל צריך לסייע לכם לשחרר מתח כלשהו או רגשות שליליים, כך שהאור יכול להגיע ולהציף פנימה.

לבני בריתנו, עכשיו, ישנה מוטיבציה יותר מאי פעם, והם יכולים להתקדם עם התוכניות שהתעכבו זמן רב. הם יכולים, לכאורה, לעשות את עבודת הניירת אשר תאפשר לנו לקדם כל דבר. כמוכם, אנו המתנו בקוצר רוח לזמן זה בו הפעולה יכולה להתחיל. עלינו להודות לכול עובדי האור על מסירותם למשימותיהם האישיות, כיוון שבלעדיכם, העניינים לא היו היכן שהם היום. אתם עכשיו ראויים לקצור את הפירות מעבודתכם, ובקרוב אתם תיהנו להיות חלק מהשינויים בהם אתם יכולים לקחת חלק פעיל. דואליות נעלמת ותוחלף על ידי חופש ושלום עבור כול בני האדם.

נכון לעכשיו, מדובר במצב של "לחכות לראות" כיצד יתפתחו הדברים מכאן. המיקוד שלנו הוא על השינויים הממשלתיים המאפשרים לזהות את נציגנו הנבחרים ובאמצעות עבודתם להאיץ קדימה. התוצאה תהיה ייסוד שלטון חדש אשר האינטרסים הטובים ביותר שלכם נמצאים בעומק ליבו. בקרוב, אתם תהיו מסוגלים להאמין באלה אשר ניתן להם הכוח להחליט החלטות בשמכם. לא יהיו יותר הונאות והבטחות שווא. אתם משכתם אור כה רב לכדור הארץ שאתם די בצדק הפעלתם רטט גבוה, אשר לא יאפשר יותר לאנשים בעלי רטט נמוך יותר לתפוס פיקוד. מסיבה זו, זה נעשה על מנת לסלקם.

בעתיד, כאשר אתם תבחרו את מנהיגכם, הם יהיו אלה שהתפתחו מאד מבחינה רוחנית. אנשים נבונים ישלטו בהסכמה והחלטות יהיו מבוססות על אהבה ועל כול מה שמביא לכם שמחה ואושר. לאף אחת מהנשמות לא יהיה מניע נסתר בליבן או במוחן, כיוון שברמה הגבוהה ביותר, הכול הוא טהור ושל האור. בחברת נשמות אוהבות אחרות, החיים הם נלהבים ושלמים, וחגיגה מתמשכת של אלוהות. בהחלט, כל דבר שאתם יכולים להשתוקק לו, זמין לכם, ובעזרת הכוח העצמי שלכם של בריאה, לא תצטרכו לשום דבר בכלל. אחרי שחייתם בדואליות כה הרבה זמן, השינויים יהיו, פשוטו כמשמעו, לא מהעולם הזה.  החיים לא יהיו דומים לשום דבר שחוויתם עד כה, ויעלו בהרבה על הציפיות שלכם.

ובכן, יקיריי, נוחו ותיהנו ממה שעומד להתרחש. בשעה שהשינויים מתרחשים, אי נוחות כלשהיא תהיה קצרת מועד, ואיתנו בתמיכתנו אנו נוודא שמשגיחים עליכם. ישנם בהחלט שינויים מסיבים המגיעים, ואתם תהיו יותר ממסוגלים לעמוד במשימה. יש לנו כבר מאות ומאות ספינות בתוך האטמוספירה שלכם, וספינות-אם מסיביות ממש מעבר, אשר יכולות לספק  בזמן קצר כל מה שאתם צריכים.  רבים מכם ביקרו אותנו בחלומותיכם, וכאשר אנו יכולים להיפגש בחופשיות, אתם תזכרו את הקשרים שקשרתם.  הפדרציה הגלקטית של אור מורכבת מאותן אומות כוכבים  (Star Nations) שרבים מכם הגיעו מלכתחילה משם.  כך שיהיה כמה איחודים מחדש מאוד רגשיים ברגע שנתאסף יחד, כשאתם פוגשים את המשפחה האמיתית שלכם.

אני, SaLuSa מסיריוס, ומספר לכם על חברי הפדרציה השונים המתייחסים איש את רעהו כאחד. על כדור הארץ, אתם נוטים להיצמד ל"חמולה" שלכם ואינכם מתערבבים בשמחה כמונו. היו מוכנים לזרוק הצידה רגשות מעין אלה ושמחו בידיעה שאתם כולכם אחד. עד שניפגש, אנו ממשיכים לשלוח לכם את האהבה הבלתי מוגבלת שלנו עבור רווחתם.

תודה לך, SaLuSa.

 

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge