Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - January 11, 2013

Mike Quinsey, SaLuSa - January 11, 2013

  

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 11 בינואר 2013

 באופן טבעי, כמה אנשים עדיין אינם בטוחים לסיבה לכך ש-21 בדצמבר היווה פרשה די שקטה יחסית, אבל אנו נדגיש שכציוויליזציה אתם עשיתם צעד גדול קדימה. מה שעכשיו חשוב הוא שאתם ממשיכים להתמקד בכל מה שאתם מבקשים שיבוא לידי ביטוי, ואתם תראו שזה מתרחש באופן הדרגתי. כעת, לאחר שהשארתם מאחור את האנרגיות הנמוכות יהיה קל יותר להשיג תוצאות, כשאתם יותר לא מוכשלים או מעוכבים. אנו מודדים את ההתקדמות בהתאם לרמה אליה אתם יכולים להעלות את תודעתכם, והיא לא השיגה את הרמה הצפויה או הרצויה לפני מועד ההתעלות. אם כוונתם היתה יותר עוצמתית, התוצאה עשויה היתה להיות יותר מוצלחת, אבל אבל הבאתם את ההצלחה הרבה יותר קרוב מאשר לפני כן. יקרים, ה-21 בדצמבר היתה הצלחה עבור אנשים רבים, והיו בטוחים שכל נשמה קבלה את האנרגיות הגבוהות יותר. אלו יכולות להיות רק חדשות טובות כיוון שהמשמעות היא שהרטטים על כדור הארץ הועלו, ואתם עברתם כה הרבה קדימה לתוך העידן החדש.

 מבחינת השינויים הרבים שהיו דרושים כדי לסיים סופית את הדואליות, אנו ביחד עם בעלי בריתנו, מעולם לא חדלנו ממאמצינו להביאם לידי הוויה. כתוצאה מכך, הם נעשים קרובים יותר מאי פעם למתן ביטוי. כפי שאתם תדעו, אנו חייבים לבצע את השינויים עם הסכמתכם ולא לכפות את רצוננו עליכם. לכן אנו זהירים כדי לוודא שבעלי בריתנו שומרים על הכול גלוי לעין בלי טריקים הסתרה או הסוואה ובמסגרת המערכת החוקית שלכם. אולם, יש לכם חוקים שלא חוקקו לשיפור מצבם של אנשים או באהבה ובאור. לא יאפשרו לאלה לעצור התקדמות ובכל מקרה בסופו של דבר הם יוסרו, וכך גם חוקים אלה אשר משמשים לכלוא אנשים בטעות. בעתיד, ייסקרו כל החוקים וישתמשו רק באלה שהינם הוגנים וצודקים ושומרים על החופש והריבונות שלכם. המשמעות היא גם שישוחרר כל אדם שנכלא בטעות, ואנו יודעים שישנם רבים במצב זה.

 בבוא היום, רמות תודעתכם תהיינה כאלה שפעולות פשע תהיינה רחוקות ממחשבותיכם, ובסופו של דבר לא יהיו פשעים ולכן לא יהיה צורך בכלל בבתי כלא. קלות דעת קלה תישקל על ידי ישויות גבוהות יותר אשר יחליטו אם יש צורך לנקוט בפעולה כלשהיא. לעיתים קרובות אין צורך בכך כי הם יכירו בטעויותיהם, כיוון שהתשובה כבר ברורה לנשמה המעורבת. כעת יש לכם את עשרת הדיברות ששרתו אתכם היטב, אלא שהן הונחו בצד והתעלמו מהן על ידי אלה אשר דאגו ושרתו רק את עצמם. נשמות מעין אלה לא יכולות להמשיך בדרך זו, ותמצאנה את עצמן לא מסוגלות להתקדם עם אלה אשר מקבלים את האחדות של כול מה שיש. הם יחרצו את גורלם, ויישארו בתוך הרטטים הנמוכים בהתאם לבחירתם. לא יהיה להם את אף אחד להאשים באשר למצבם, כיוון שלעתים קרובות כל כך הזהירו אותם בצורך לשנות את דרכיהם.

 ככל שעובר הזמן, אתם תתחילו להבחין יותר ויותר, בחקירות שמנוהלות לגבי כל סוגי השחיתויות וחשיפת הנאשמים. זוהי התוצאה של התרוממות רמות תודעתכם, המשתוקקות לחזור  להגינות וליושר בכל משאי המתן והעסקאות. לא יהיו מקומות מחבוא כשהעובדות יתגלו כחלק מהטיהור המתרחש. כל דבר אשר עדיין נותר מהאנרגיות הנמוכות מטוהר, כשאתם מתכוננים להציג את השינויים שלוקחים אתכם לעידן החדש. התקשורת עדיין ברובה בידיהם של אלה אשר מסתירים את האמת, אבל הם לא יכולים למנוע את חשיפת העובדות באמצעות אמצעי ביטוי אחרים כאינטרנט.

 כל תהליך הבאת השינויים אינו קל, כיוון שישנם אנשים רבים בעלי עניין אישי במניעתם. אולם, לא ניתן לעצור את ההתקדמות, ורבות עדיין קורה כדי להזיז עניינים עד שיגיעו לנקודה בה ניתן לנקוט בפעולה. בשלב זה יש לכם מה שניתן לכנות "צוואר בקבוק" כיוון שהיבטים כה רבים של השינויים  מתקרבים ביחד לסיומם. ברגע שמה שמתרחש הופך להיות ברור, תתרחשנה ברצף מהיר סדרות שלמות של אירועים. בפסיעה לתוך נתיב חדש, יהיו שינויים בזמנים שונים בעתיד, במשך כמה שנים עד שאתם בסופו של דבר תיהפכו ישויות גלקטיות מפותחות. אלה יהיו חוויות מאד מהנות, בעיקר כשאתם תהיו מעבר לכל הפרעה אשר מקורה כעת מהמימדים הנמוכים יותר.

 מתן גילוי הוא כזה גורם חשוב בהתפתחותכם כך כשמדובר כי שום דבר לא יוותר למקריות. מנקודת המבט שלנו, ישנם עדיין יותר מדי אנשים אשר מחזיקים מידה מסוימת של פחד בשל הסיכוי שאנו נגיע בגלוי לכדור הארץ. לכן, אנו מחפשים סיקור טוב יותר בתקשורת על נוכחותנו, אבל זה חייב להיעשות בצורה נכונה ולא למען רדיפת סנסציות.  אין ספק שאנו חייבים להתקדם בקרוב, ואיננו יכולים לחכות לנצח. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שאנו עושים את כול שביכולתנו כדי ליצור את הרקע המתאים כדי שהגילוי ימשיך קדימה.  יהיה זה אירוע מאוד חשוב ותהיינה חגיגות לצורך אירוע היסטורי מעין זה.

 הזמן ממשיך לחלוף מהר יותר וסביר שאתם תאבדו עקבות שלו כיוון שאין הוא שולט על חייכם כבעבר. זה ימשיך עם שכחה ונטייה לחיות בהווה. זה מיועד להביאכם לנקודה בה אתם תגלו שהחיים נהפכים לקלים יותר על ידי כך שאתם פשוט הולכים עם הזרם. אנו יודעים שכמה אנשים אינם יכולים להתקיים מבלי שהכל מתוכנן, אבל אתם כולכם תאמצו את השינויים ותגלו שהחיים הם הרבה יותר מהנים כשאתם לוקחים זאת כשזה מגיע.  זה יעזור לאור העובדה שכשאתם מתקדמים לתוך העידן החדש, יהיה לכם הרבה יותר זמן לעצמכם, ופחות אם בכלל דאגות. אתם עדיין לא חוויתם באמת מהי ההרגשה להיות חופשי, כיוון הוחזקתם במעצר על הפלנטה שלכם. זה התקבל כנורמלי, וזו הסיבה מדוע אנו מהפדרציה הגלקטית של אור ואחרים השקיעו כל כך הרבה זמן בלנסות לגרום לכם להתעורר לאמת.

 יקרים, בין אם הכרתם בכך או לא, אתם עברתם הרבה יותר לאורך נתיבכם מאז המילניום. זה הגשים את אמונתנו שבמתן יותר זמן, יותר נשמות ייענו לרמות הגדלות של אור המגיעות לכדור הארץ שלכם. עכשיו למעשה, כל נשמה התקדמה באמצעות ההתעלות וקלטה יותר מהאנרגיות הגבוהות יותר. הם יתרוממו עוד יותר באמצעות הזרימה המתמשכת, ואירועים המציגים שינויים גדולים לטובה יהיו לעזר רב. אנו עוזבים אתכם עם אהבתנו האינסופית ובברכות לעתידכם.

 תודה לך, SaLuSa.

  Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge