Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, October 3, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 3 באוקטובר 2014

אל תמעיטו אף פעם בכוחות ובטכנולוגיות שיש לנו כדי להתמיר את כדור הארץ שלכם בתקופה קצרה מאוד, לאחד המתאים יותר לצפיותיכם בעתיד. לדוגמה, אתם כמעט מותנים לצפות שחלק מסוים של כדור הארץ יהיה מעורב במלחמות. מסביבכם קיימת ראיה של אלה אשר הרסו את הפלנטה שלכם במשך מאות שנים, ללא סוף ברור למחזורי המוות וההרס. שלום נראה פשוט רחוק כמו שהיה תמיד ואנשים ממשיכים לבזבז את משאביו של כדור הארץ, בשעה שמליונים מהציוויליזציות שלכם חיים במסכנות ובכמעט רעב. עם זאת, למרות שאנו יכולים להביא עצירה מהירה למלחמה, אבל חייבת להיות קבלה של שלום משמעותי וכוונה להיהפך כאחד כאשר מדובר בעתידכם. לפעמים הדרך היחידה להתקדם ולהשיג שלום ביחד, לא יכולה להתרחש עד אשר כציוויליזציה אתם מכירים את האחדות של המין האנושי. בהסתכלכם על ההיסטוריה שלכם, אתם איטיים בלימוד אבל כפי שאתם אומרים "אתם מגיעים לשם".

בנקודה מסויימת בעתיד הקרוב, יתברר שבגלל שעשיתם מספיק התקדמות רוחנית, זהו הזמן לאפשר לנשמות אלה לפרוץ קדימה בלי העיכוב של אלה אשר עדיין משתרכים מאחור. זה בשום אופן לא מפלה אותם, אלא מאפשר לאלה אשר מוכנים להתקדם לרטטים הגבוהים יותר, מבלי שיתעכבו בשל אותם אשר אינם מוכנים. בסופו של דבר, זה בלתי נמנע שאלה אשר אינם מוכנים לעבור לתוך הרטטים הגבוהים יותר, יצטרכו לעקוב אחר הנתיב שלכם כדי להמשיך את האבולוציה שלהם. המחזור החדש התחיל ולאט אבל בטוח כל השרידים של הקודם ייעלמו, ויוחלפו בגרסה מעודכנת יותר שנולדה מהאור. לא יהיה מקום לרטטים נמוכים יותר שלא יכולים בשום אירוע להתקיים בתוכם, וכל רמות המחשבה יהיו מבוססות על אור ואהבה.

גם אמא כדור הארץ תיהנה מהשינויים אשר יראו כי כדור הארץ משוקם לתהילתו המקורית. אתם תהיו מופתעים כמה מהר הם מתרחשים, וזה יהיה גם זמן מהנה וגם מרגש להיות על כדור הארץ. עם חזרתם של הרטטים הגבוהים יותר, חברינו מהחלל גם יכולים להופיע מתי שהם רוצים, וישתמשו בנסיונם להאיץ את השינויים על כדור הארץ. גם הציוויליזציה בכדור הארץ הפנימי תשתתף בשינויים, ואתם תפגשו אותם הרבה יותר מהר ממה שאתם עשויים לצפות, במילים אחרות יקרים, זהו הכול שינוי לטובה אפילו אם זה קשה לדמיין כרגע. רבים מכם כבר מודעים שהאילומינאטי נאחזים בהתקדמויות חדשות אשר לוקחות אותם רחוק לתוך העתיד. מעולם לא היתה להם כוונה לשתפן איתכם, אבל הן שומרות אותם כדי לשמור על כוחם בידיהם. אל תדאגו עם זאת כשהם לא ייהנו מהן בזמן הארוך ואנו נבטיח שאתם בוודאי תיהנו, אבל שימו לב בבקשה ששם אין מקום או למעשה עתיד לנשק של מלחמה.

ישנה שם כה הרבה טכנולוגיה חדשה מחכה להיות מוצגת לכם, וזמנים מרגשים עומדים לפניכם. אז בבקשה אל תיהפכו למדוכאים כאשר שום דבר מופיע שמתרחש. אנו יכולים להבטיח שפעילותינו אף פעם לא נמצאות בקיפאון, ואנו מחויבים באופן מלא להבטיח שאתם תעשו את דרככם באופן בטוח לתוך העידן החדש.אנו מפקחים על כדור הארץ ובשמיים מסביבכם כדי להבטיח שאתם יכולים להתפתח ללא הפרעה על ידי התערבות חצונית. אנו שולטים בוודאי על הפעילויות של אנשי האופל, כדי להבטיח שתהיה מגבלה להיקף שהם יכולים להתקדם בהכנתם להשתלט על כדור הארץ. אולם, כפי שרמזנו לפני כן, אנו גם חייבים לאפשר להם להתפתח בתוך המסגרות הממוקמות עליהם. החיים מושפעים בכל מקום מסביבכם, לעיתים קרובות מחוץ לטווח ראייתכם בשל השוני ברטטים. מה שאתם עשויים לקחת בחשבון כהוכחה קטנה שהיא שכאשר תמונות מפותחות עם ישויות או עם דמויות של רוחות רפאים בהן, לא ניתן להבחין בהן בזמן. זה פשוט עקב הרגישות של סרט הצילום אשר תופס דמויות שעיניכם לא יכולות.

בהביטנו על הכאוס מבחוץ ומבפנים, אנו רואים מעבר לכאורה לאי סדר ומגלים את ההתחלות המוקדמות של העידן החדש עם כל הטכנולוגיות המחכות להצגתן. כמה דורשים שינויים גדולים שלא ניתן לשקול אותן כרגע, הדורשים כאלה משאבים שאינם זמינים עכשיו. אולם, בהדרגה מכינים כל דבר ליום בו הם יכולים, והתקדמות תיעשה במהירות של לקיחת נשימה. לא היתה תקופה כמו תקופתכם הנוכחית במשך אלף שנים של זמן, אבל זה בטוח יהפוך יותר נראה כשהזמן מתקדם. לכן, אנו מקווים שאתם יכולים לראות שאין לכם צורך לדאוג לתוצאה של חווייתכם הנוכחית, לכן התרכזו בצרכיכם האישיים והבטיחו שאתם מוכנים באופן מלא לשינויים.

בדרך כלל אנו מוצאים שאנשים הם יותר פתוחי אופקים כאשר זה מגיע לנושאים שהם הביאו בחשבון שקשה מדי לדון עליהם באופן גלוי. הפחד להיות מגוחכים כמעט עבר כשהעידן החדש פתח את הדלתות לנושאים שלא דנו עליהם כלל. אז, אל תסתירו את האור שלכם, והרגישו אמיצים מספיק לדבר על כך ואתם עשויים לגלות שיותר אנשים ממה שחשבתם מעוניינים. בסופו של דבר, אלה הזמנים של גילויים, כשהרבה יותר מדי זמן נשמרתם בחשיכה באשר לאמת על הווייתכם ועל ההיסטוריה האנושית. כפי שציינו באחד מהמסרים הקודמים, יש לכם את מקורותיכם מחוץ לכדור הארץ. אין הכוונה שאתם לגמרי חדשים בכדור הארץ, כיוון שהיו לכם כבר הרבה חיים עליו. האם יכולים אתם להתחיל לראות שכדור הארץ הוא בית הספר של החיים, ולמעשה נותן לכם את החוויות המהירות ביותר כדי להתפתח.

אני SaLuSa מסיריוס, ותמיד מרוצה כאשר אני נותן תובנה לתוך עתידכם. באופן טבעי, ישנו תמיד הזמן "הנכון" להרחיב את המיינד שלכם, ולאפשר לכם בתקווה לשחרר את המושגים הישנים שלא משרתים אתכם יותר. בזמן עבר, אנשים נקשרו לאמונות תפלות שהגיעו מחוסר הבנה. התקדמויות במדע ובטכנולוגיות שלכם עזרה להרחיב את הידע שלכם, שזה די מעבר לימים שאתם חשבתם שאתם במרכז היקום. אתם יכולים ללכת הרבה יותר רחוק אז בבקשה שמרו על ראש פתוח. אני עוזב אתכם עם אהבתי ועם אנרגיה לרומם אתכם.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman


Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge