Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - October 10, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - October 10, 2012

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 10 באוקטובר 2012       

עכשיו זוהי משימה קלה יחסית, למרות שתתמודדו עם תקופות קשות שתהיינה לכם. עם זאת, הן תהיינה קצרות מועד ולאחר שנחזה אותן מראש אנו נבטיח שהן תגרומנה לכם מינימום אי נוחות. בני בריתנו מודעים כמה קרובים הם להשגת מטרותיהם, וכרגיל אנו מאחוריהם. אתם עשויים להרהר בעובדה שהשינויים הפיזיים בשום מקום על כדור הארץ לא היו קרובים לקטסטרופה כפי שנובא. חלק עשויים להצביע על אירוע פוקושימה, אבל זה היה לא טבעי אלא פעולת דגל לצרכי הסחה. למעשה, למרות שהיו מספר רעידות אדמה שזה די נורמלי, אף אחת מהן לא הניבה מה שאתם קוראים השלכות חמורות באמת.  אנו, לאורך כל הדרך, פיקחנו באופן צמוד  אחר התפתחויות אלה, ומזערנו את ההשפעות לאחר מכן.

אנו עדיין מאוד מעורבים עם מתן הגילוי, וכבר בשנה זו אתם הבחנתם בהרבה יותר הוכחות על נוכחותנו מאשר קודם לכן.  זה פותח את הדרך לגילוי מלא, וזה ייצא לפועל לפני סוף השנה. זה יתווה שינוי מסיבי בתודעה הקולקטיבית שלכם, ויעביר אתכם לתוך העידן החדש. כפי שאתם יודעים, יש לנו הרבה מה לשתף אתכם וזה יקדם אתכם בצעדי ענק. זה יהיה זמן מרגש עבור כולנו, והאשליות שחייתם לפיהן ייסחפו.  מקשרים שונים עם אנשיכם במשך 60 שנה האחרונות או כך, אנו באופן הדרגתי גרמנו לכם להיות יותר מודעים לנו. עתה, נוכחותנו ידועה בהיקף נרחב, ויכולים להיות רק מספר אנשים שלא שמעו לגבי ביקור הספינות שלנו בכדור הארץ.

כאשר נראה כי אנו מגיעים בשלום לסייע לכם, המכשול האחרון בקבלתנו הוסר. לא יהיה יותר כוח כלשהו לדימוי המפחיד שלנו המועבר לכם בכווונה ומשאיר אתכם בפחד. אנו כבר יודעים באילו מנהיגי עולם ניתן לתת אמון, וברק אובמה יוביל את הדרך.נראה שאיננו יכולים לומר זאת מספיק פעמים כדי לשכנע אנשים מסוימים, אולם הוא נשמה רוחנית גבוהה אשר פשוט מחכה להזדמנות שלה להתחיל את משימתה האמיתית. הוא יאחד מחדש את העולם לשלום, ויכין את זירת האירוע להגעתנו.  לא יקח זמן רב לספקנים לראות כי מה שאנו אומרים זו אמת. ברגע שאנו יכולים לפנות אליכם ולהסביר לכם את משימותינו לעלות על המסלול לטובת ההתעלות, חלומותיכם יתאמתו. דואליות תהפוך להיסטוריה, וחיים חדשים נהדרים בהם שולטים שלום והרמוניה, יהיו לכם.

ובכן, עכשיו אתם בתקופה של ציפיות גדולות, והן יתגשמו כפי שהובטח לכם. הממשלות הנוכחיות שלכם  עדיין דבקות במדיניות הרגילה שמכחישה מה שאתם יודעים שזו אמת,  והתקשורת עדיין מתאימה את עצמה לכך. אולם, הכול ישתנה בזמן קצר, והאמת תתגלה. רבים מכרו את נשמותיהם כדי להחזיק במשרתם ופשוט עושים מה שנאמר להם.  אתם צריכים באמת להיות מסוגלים ליהנות מחופש הביטוי, ולא להיות כפופים לחוקים בלתי צודקים אשר משתמשים בהם כדי להשתיק אתכם. בעתיד הקרוב, תהיה הערכה מחודשת של החוקים שלכם ויוסרו אלה שהינם בלתי צודקים ופוגעים בזכויותיכם.

כפי שאתם מתארים לעצמכם, יש כה הרבה לעשות, אבל אנו מאד מוכנים עבור כל זה. אנו כבר יודעים היכן יש צורך בנקיטת פעולה, ולא יהיה עיכוב בהתחלת התנועה של הדברים.  אתם כמובן תהיו מאוד מעורבים בפעילויותינו המשותפות והיו בטוחים שאנו יודעים למי אנו יכולים לקרוא לעזרה. עד לזמן זה, אנשי האופל יוסרו, והעבודה יכולה להתקדם ללא הפרעה. שפות שונות אינן מהוות לנו קושי כיוון שאנו קוראים אתכם באופן טלפתי, וזו צורת הקשר הרגילה שלנו עם אנשינו. בבוא היום, גם אתם תיעשו יעילים בטלפתיה, והשפה המדוברת תיעלם. עדויות מהעבר תראינה שאנו ידענו את שאלותיכם כאשר הן נוצרו במוחכם, וענינו להם לפני שנאמרו.

עתידכם הוא להיות כמונו, ואתם תהפכו לישויות גלקטיות עם כל התכונות שאנו עכשיו מציגים. לדוגמה, אנו לא עייפים כפי שאתם, כיוון שאנו ברטטים גבוהים יותר. אולם, אנו יכולים לנקוט באמצעים להפוך אותנו לצעירים יותר בהתאם לרצוננו. יש לנו גם משקאות שמהווים מקור אנרגיה, אף על פי שאנו איננו לוקחים אותו ממקור האנרגיה שסביבנו. למעשה, בגוף קל יותר, לא יהיה לכם צורך באכילת אוכל כבד, ותאכלו אוכל די קל לצורך הרגעות כמו כל דבר אחר.  יש לנו מה שאתם עשויים לחשוב כמשקאות פרי שהם מאוד מזינים אך אינם מכילים אלכוהול. אנו רואים בו רעל ואתם לא תמצאו אותו ברמת הקיום שלנו. למעשה, לא תהיה לכם כל דרישה למאכלים כבדים, ואנו בוודאי לא אוכלים בעלי חיים.

בדומה למימדים הגבוהים יותר, אתם תיהנו מבריאות כוללת, ואתם תבינו שאין אתם צריכים סמים או תרופות, או אפילו ניתוחים כיוון ששיטותינו הו הרבה יותר מתקדמות משלכם. אנו משתמשים בצבע ובצליל כדי לרפא, שיטות שהן הרבה יותר יעילות וללא תופעות לוואי שנובעות לעיתים קרובות מטיפוליכם. חכו עד שהערים של אור יופיעו על כדור הארץ, ואתם תחוו בעצמכם בדיוק מה שתיארנו, אפילו יותר מכך. אנו כה נרגשים עבורכם וממה שאתם תיהנו כאשר נהפוך את הטכנולוגיות שלנו זמינות עבורכם. החיים יהיו שונים במידה רבה ממה שיש לכם עכשיו, וזה מחכה לכם עכשיו.

באופן טבעי היינו רוצים להתקדם הרבה יותר ממה שהתקדמנו עכשיו, ונשתמש באחד מהביטויים שלכם ש"שווה להמתין לדברים הטובים ביותר בחיים". אתם חווים על כדור הארץ מתח כה רב עקב המחויבויות החלות עליכם, והקצב לפיו מתקדמים החיים. כול זה ייעלם ופשוט לא קיים ברטטים אשר מביאים שלום והרמוניה קבועים.  אין "משרות" כפי שאתם מתארים את עיסוקיכם, אלא יותר עשייה של מה שאתם נהנים לתרום לטובת כל אחד אחר. אתם תמצאו שיש לכם אפילו יותר חופש להחליט מה לעשות עם חייכם, ותבחרו באופן אחראי בשל הרמות הגבוהות יותר של תודעתכם.

אני SaLuSa מסיריוס, ומדבר בשם כול חברי הפדרציה הגלקטית של אור שלנו, כאשר אני מאחל לכם כולכם מעבר מאושר וחוויה נהדרת באמצעות תהליך ההתעלות. כל היקום יצפה וישלח לכם אהבה עצומה על מנת לסייע לכם במסעכם. בבוא היום, אתם תפגשו את חברכם ומשפחותיכם הרחוקים באיחוד מחדש מדהים.

תודה לך SaLuSa.

Mike Quinsey


Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge