Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - September 26, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - September 26, 2012

 

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 26 בספטמבר 2012                 

 

כפי שאתם מגלים, הזמן מואץ, ובשום אופן לא מתרחשות הנבואות על רעידות אדמה מסיביות ושאר התרחשויות פיזיות, בדיוק כפי שזה היה חזוי. אתם בהחלט יכולים לזקוף לכם מעט קרדיט בגין התוצאה, כי באמצעות הבאת האור לכדור הארץ, אתם גם הבאתם רוגע. אולם אין זה אומר שלא יהיו שינויים פיזיים, כשכמה מהם בלתי נמנעים. באמצעות שמירת הרטטים גבוה במהלך השבועות הקרובים, אתם יכולים להבטיח שהמחזור שלכם יסתיים באופן חלק למדי. אנו כמובן חלק מהסיבה לאופן בו הוא מסתיים, ושומרים על מה שניתן לכנות תקופת שלום. כן, ישנם קרבות המתרחשים בכמה מדינות, אבל לא יתאפשר לאלה להסלים למלחמה גלובלית גדולה יותר.

זה יכול להישמע לכם מוזר לומר שאתם משיגים שלום על כדור הארץ, אבל זה כך כיוון שיחד עם החופש שלהם, יותר ויותר אנשים דורשים זאת. אתם כבר רואים את עמדת ההשקפה האחרונה במדינות רבות, והצוות הצבאי מביעים את אמונתם שהגיע הזמן לשים קץ לכל המלחמות. הם מבינים  כי מלבד מלחמת הגנה עצמית, זו פעולה חסרת טעם אשר לעיתים רחוקות משיגה השפעה כלשהיא ארוכת טווח. במקום זאת, זה יוצר שנאה, ואלה האנשים והמדינות שנהרסו, יישאו מחשבות נקמה עד שהן ימומשו. האם אין זה נכון, יקיריי, שאתם יצרתם את הטרוריסטים המציקים לעולם עם פעולותיהם המטורפות של הרס עצמי ורצח.

אנו היינו מבקשים מכם לא להתעכב על השליליות שעדיין נוכחת בעולמכם, אבל אתם צריכים להבין את הסיבה להתרחשותה. באופן טבעי, לאנשי האופל היה יד בהנצחתה ומבחינה היסטורית הם יזמו כל מלחמה מודרנית בין אומות. הכול יסתיים עם ההתעלות כאשר אתם עוברים לתוך רמה בה השליליות לא יכולה להתקיים. הנשמות החושבות באופן כזה, אשר לא יוותרו אחר רדיפתם לעושר וכוח, יישארו במימד הנמוך ביותר עם האחרים שאינם מוארים. עם זאת, האור לא יתנער מהם וכול מאמץ ייעשה כדי להחזירם לתוכו. יום אחד הם יחזרו כפי שבסופו של דבר כל נשמה תהפוך זאת לבית שלה.

בינתיים, הנתיב להתעלות נפתח, והשינויים הנדרשים לעבור אליו מתגשמים בקרוב. כתוצאה מכך, עניינים ימריאו די במהירות כאשר יש להשיג מטרות מסוימות לפני שאתם מגיעים לשם.  בני בריתנו עדיין שמים את ליבם ואת נשמתם בעבודתם, ויראו את התוצאות מאוד בקרוב. כפי שאמרנו פעמים רבות, שום דבר לא יכול לעצור את המסך האחרון שיורד, והאילומינאטי ייעלמו מחייכם לתמיד. רמות תודעתכם ממשיכות לעלות, ועם קפיצה גדולה קדימה, אתם תבינו שאתם התעליתם. לא תהיה בכלל שום אי ודאות במוחכם (במיינד שלכם), אתם תדעו שאתם השתניתם במידה עצומה ממה שהייתם קודם לכן. ובכן, אל תאפשרו לדאגות לזחול לתוך מוחכם (מיינד שלכם), שמרו על חזונכם לפניכם וזה ייהפך למציאותכם.

תחיו בעכשיו וחכו עד שיהיה צורך לשנות את המסגרת היומית שלכם, כדי להסתגל לעידן החדש המתגשם.  אתם תדעו מספיק בקרוב מתי הוא מגיע, ואתם יכולים לסמוך על "ידיעה" זו שתישא אתכם קדימה. תפיסתכם מעבר לחושים תהיה חדה יותר ותתחזק באמצעות האנרגיות החדשות שאתם מקבלים לתוככם.  אתם עשויים להבחין היטב בעובדה שהגוף שלכם לא יהיה יותר רגיש למחלות, כשינוי המבורך ביותר מכולם. זה יהיה אחד מרבים אשר מידית ישפר את איכות חייכם. אנו יכולים לומר שאתם לא חייתם עד שאתם תחוו חיים במימדים גבוהים יותר. זה יהיה נכון בעיקר כשזה מתייחס לנשמות אחרות. אתם תמצאו שכולם מאוחדים באהבה ובאור, ותחיו ביחד באושר ובהרמוניה מוחלטת.

אנו מהפדרציה הגלקטית של אור מדברים אליכם כמו אלה שכבר נמצאים ברמות שאתם עוברים לתוכם.  אנו חווים סביבה מאושרת, מקום בו כל צורות החיים פועלים הדדית אחד עם השני. אין פחד כלשהו בין צורות החיים השונות, וזה מבוסס על אמון. כתוצאה מכך, אף אחד לא מרגיש מעוכב או נסוג, אבל יכול לבטא את עצמו בצורה חופשית ובשמחה ובאושר רב. מחשבות הקשורות לרטטים הנמוכים יותר לא נכנסות אף פעם למוחותינו (למיינד שלנו), ואנו ממוקדים בכל מה שהינו טהור ולא מושפע מהיבט שלילי כלשהו.  זה כה מספק לחיות את חייכם בדרך זו ואין לנו בהחלט זמן כלשהו לשעמום.  כה הרבה יהיה גלוי לכם לצורך חקירה וכשאתם מתעלים אפילו יותר, כפי שאתם אומרים "השמיים הם הגבול".

ובכן, יקיריי, הפיקו את המירב בימיכם האחרונים על כדור הארץ הנוכחי שלכם.  עדיין יש בו כה הרבה יופי ומקומות בעלי אנרגיות גבוהות ביותר. אלה מכם שרגישים, ידעו למה אנו מתכוונים. כמה אזורים יישארו מזוהמים קשות, כתוצאה ממאות בשנים שהם היו נתונים לאנרגיות נמוכות ביותר שנבעו ממלחמות ושאר עימותים. אלה, בוודאי, ינוקו לבסוף לפני ההתעלות, ואכן כבר החלה עבודה זו. אנו יכולים לעבוד בשעה שאנו מחוץ לפלנטה כדי לעזור לכם, אבל כאשר נוכל לפגוש אתכם, זה יכול להתבצע כעסקה משותפת. אמא כדור הארץ הייתה ישות מאוד סבלנית בשעה שראתה אתכם דרך התקופה האחרונה של חייכם. היא מקבלת ומקדמת בברכה את קשריכם איתה, וחזרתכם לזמנים בהם שניכם חייתם ביחד קרובים יותר. זה יחזור בשנית בעתיד הקרוב כאשר אתם תבינו את קשריכם עם כל צורות החיים האחרות.

אתם כולכם תצרו ותתמקמו על פני כדור הארץ ליהנות מכול נדיבות הלב והיופי של הבורא, ותלמדו כיצד לתמוך אחד בשני. לצערנו, אתם גדלתם, בשלבים האחרונים, רחוק מהטבע, ושכחתם  כמה אתם זקוקים אחד את השני. זה משתנה ורבים יכירו את המקום שיש לאדם בכדור הארץ, ואת החשיבות של האפוטרופסות שלו כשמדובר בכול החיים. הבודהיסטים ידועים בהבנתם, והראו מה ניתן לעשות כאשר אתם נמצאים בהרמוניה עם הטבע. חלק מכם מודעים במידה שווה, ומהווים דוגמה טובה לאחרים אשר מחפשים קשרים אמיתיים עם הטבע.

אני SaLuSa מסיריוס, ומבקש מכם להתקדם עם הרבה אמון. כאשר מדובר בעידן החדש, אין לפחד משום דבר, זה כול מה שיכולתם לייחל לו. אנו מתכוננים להציג את עצמנו בנסיבות כלשהן המותרות לנו, ונעשה זאת באופן שאינו גורם לפחד. רחוק מכך, כיוון שאנו באים אליכם באהבה ובאור.

תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey


Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

< previous message | next message >


Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge