Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - October 12, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - October 12, 2012

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 12 באוקטובר 2012       

אנו אוהבים אתכם כשאתם חווים עיכובים, אולם כל עוד אנו יכולים עדיין להשלים את משימותינו כמתוכנן, אין זה מדאיג מאד אותנו.  אנו יכולים להסתגל בקלות למצבים השונים  שאנו מתעמתים איתם, אולם עבורכם המשמעות היא יותר תסכול, כיוון שאין אנו יכולים בהכרח לתת לכם משהו מלבד הפרטים המצומצמים על מה שמתרחש.  בשעה שאנו צופים בפעילותיכם, אנו רואים כה הרבה קבוצות המתעטפות בכסות של חופש, ועושות עבודה טובה שמאיצה את הסוף הבלתי נמנע של קבוצת הקושרים האחרונה.  אנו נהיה שם לדחוף אותם דחיפה אחרונה לתוך האבדון, כך שהם לא יהוו יותר איום לכם או לנו. זה יהיה האות עבורינו להאיץ קדימה את משימתנו. עם כל הרצון הטוב בעולם, קריסתה של הכלכלה עומדת להתרחש ולא ניתן למנעה.  מה שאתם רואים אלו הנסיונות הנואשים האחרונים של אנשי האופל להיתלות במה שעדיין יש להם, אבל כוחם מדלדל במהירות רבה.

יצרנו קשר עם כמה ממשלות אשר חיות עם השינויים ומוכנות לשתף פעולה, בשעה שאחרות מהססות ומנסות לשמר את המערכת הישנה. האמת היא, שאין חשיבות למה שהן עושות כדי למנוע זאת, השינויים מגיעים והן לא תהיינה מסוגלות להימנע מלקחת חלק בהן. אין זה משנה מהו השכנוע הפוליטי שמעורב, בדומה לכל מדינה אחרת לא תהיינה להן אלטרנטיבה אחרת מלבד להשתנות. הפתרונות שאנו מציעים להתגבר על בעיותיכם הינם התשובות היחידות שיאפשרו תוצאה מהירה למדי. הם ימשיכו את אי הנוחות שלכם עד למינימום, והבנת הצורך בהם יבטיח שהתוכניות נתמכות כראוי.

השינויים ימשכו אנשים להיות ביחד הרבה יותר, והפסקת המלחמות תביא שלום נהדר לכדור הארץ. זה גם יעזור לסייע ליצור אמון בין המדינות השונות, ויפלו המחסומים שקיימים בין כמה מהן. ברגע שתשיגו את מידת שיתוף הפעולה,  יתרת השינויים יתרחשו במהירות רבה.  תעשיית הנשק וכל שאר ההיבטים של הכוחות הצבאיים יפורקו, ובבוא היום כוח שלום יחליפם ויפעל אך ורק מסיבות הגנה. כרגע, הצבא ובסיסיהם ברחבי העולם מציגים איומים שיכולים להסית למלחמה, וזה גם ישתנה. בעתיד, לא יהיו כוחות זרים בשום מדינה, ולא יהיה ספק לאנשים ששלום עומד להיות קבוע ונתמך על ידינו.

ובכן, כפי שאתם יכולים לראות, התוכניות עבור החופש שלכם וחזרתכם לריבונותכם, בשליטה. המשמעות היא שאין אתם צריכים לדאוג באשר לאיומי מלחמה. זה לא יתאפשר, והבהרנו די ברור שאין להשתמש בנשק גרעיני, ואנו נאכוף הוראה זו. הדרך להתעלות גדלה ומושכת אפילו יותר נשמות, אשר  מצאו את האמת והאמונה במה שאנו ובני בריתנו עובדים עבורו. יקיריי,  אין פשוט מוצא אחר והאמינו לנו שדנו ביסודיות בכל הסוגיות באשר להתעלותכם.  ועד שנשיג את המסקנה האופטימלית, אנו עושים  את הטוב ביותר עבור כול אחד מבלי להפר את רצונם החופשי של האנשים לעבור לנתיב שונה אם זוהי בחירתם.

הוראותינו, מעולם, לא היו לכפות את דעתנו עליכם, אלא להבטיח שאלה המבקשים להתעלות, תהיה להם כל הזדמנות לעשות זאת. השינויים הם אלה שחיפשתם אבל הם הוכחשו על ידי האילומינאטי כדי למנוע את התרוממותכם. לכן קבלתם נראית די טבעית כפי שהם כבר תוכננו להוות חלק מחוויית חייכם. כמה נשמות יכולות להיזכר בתוכנית חייהן, ואכן זה טוב ביותר שאתם מתמודדים עם האתגרים כאשר הם צצים, אחרת אתם מנסים לסכלם מראש ולשנות את תוצאתם. לעיתים, קוראים דברים מעבר לחושים אשר מסבירים לכם מצבים, וסיוע זה מותר אולם ההחלטה הסופית והפעולה שננקטת היא לגמרי שלכם. באותו אופן, אף אחד אחר לא יכול לקחת על עצמו את הקארמה שלכם, אולם, כמה נשמות יעבדו איתכם בתיאום כדי לסייע לכם.

כמה נשמות תתקשינה להאמין שהן התנדבו לחוות דואליות. עם זאת, כל אחת וכול אחד מכם עשה זאת, ביודעכם שאתם תאיצו את ההתפתחות שלכם ותוסיפו למאגר הידע. כול זאת ידוע לכם באופן תת- הכרתי, יחד עם ההבטחה לעזור לכם מאלו הגבוהים אשר עקבו מקרוב אחר התקדמותכם במשך אלף שנים. הם משרתים את האלוהים וגם משרתים אתכם ומוציאים לפועל את התוכנית של התעלותכם. המילה ניתנה שבשום פנים ואופן לא יותר לאנשי האופל להצליח במניעת התעלותכם, וזו הסיבה מדוע אתם צריכים לנצל הזדמנות נהדרת זו להתעלות ביחד עם אימא כדור הארץ.

עומדים לפניכם כמה זמנים קשים אבל אתם תשרדו אותם, והתוצאה תראה אתכם עולים אפילו גבוה יותר לתוך האור. הזמן טס והשינויים מתקרבים יותר מאי פעם, ומבלי שאף אחד ינבא נבואות, די ברור שאחרית הימים עומדת להמריא.  האם יכולים אתם להאמין שהמילניום התרחש לפני 13 שנים, וכשאתם מסתכלים אחורה להתקדמותכם, זוהי עדות בולטת במיוחד כאשר מדובר היכן רמות התודעה שלכם. אנרגית האור והאהבה התפשטו בדומה לאש ביער, והפניקס באשר לביטוייו הגבוהים עומד להתרומם בשנית מהאפר. יש לו את הכוח לשנות את כול מי שהוא בעל אנרגיות נמוכות, אשר לא יהיו יותר קיימים ברמה החדשה אליה אתם עוברים.

חוסר הפעילות, לכאורה, אין משמעותו שמתרחש מעט מאוד, כאשר למעשה אנו נעשים עסוקים יותר מאשר אי פעם לדכא ניסיונות לדחות התקדמות. אנשי האופל הינם מאסטרים בהאצת צרות, אולם אנו יודעים את כוונותיהם ומרסנים אותם מאוד. אין הם נוקטים ביוזמה כל פעם, אבל אנו יכולים לנבא את צעדיהם ולעצור אותם מלהשיג את התוצאות אותן הם מחפשים, וזה מתיש את המורל שלהם אשר הוא כבר בנקודת שפל. המשחק שלהם הסתיים, הזמן שלהם הסתיים, וטוב יהיה להם לסגת ולאפשר למשחק להמשיך כמתוכנן. עם זאת, הם ממשיכים להתעקש לנסות ולדחות את הגורל הבלתי נמנע שלהם ואת מעצרם אשר מהווה תשובה לפשעיהם כנגד האנושות.

אני SaLuSa מסיריוס, ויכול לספר לכם שהפדרציה הגלקטית של אור לא היה מעולם כה דרוכה מאשר עכשיו, ומוכנה לקפוץ לפעולה. כמה שבועות בזמנכם הם רק כמה שניות כפי שאנו חווים זמן, כך שאחרית הימים כבר נראית עבורנו, והיא גם מואצת עבורכם.

תודה רבה, SaLuSa.

Mike Quinsey


Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge