Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - November 7, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - November 7, 2012

 

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום  7 בנובמבר  2012    

ההתרגשות גוברת בציפייה לשבועות הקרובים, כאשר השלב הראשון האמיתי לקראת התעלות התקרב במלוא עוצמתו כשאובמה זכה בבחירות לנשיאות.  הרבה תלוי בתוצאה, אבל אנשים לא הלכו שולל על ידי תעלולי האופוזיציה. הם זיהו את תשוקתו הכנה של אובמה לעבוד עבור האנשים, וראו את הישגיו למרות הניסיונות להכחיש אותם. כשהאנשים התעוררו לאמת, הגלגל התהפך והם עכשיו יותר אינטואיטיביים כאשר הם בוחרים את מנהיגם. ישנה גם תחושה חזקה שזהו הזמן לשינויים מרחיקי לכת, אשר יובילו אתכם לתוך העידן החדש.

באופן טבעי עם השינויים הקרבים, יינתנו הסברים כך שהאנשים יבינו מה מתרחש ומה הסיבה לכך.  זה אחרי הכול חשוב לרכוש את תמיכתם, כדי להבטיח מעבר חלק מכול מה שייצג את הפרדיגמה[1] הישנה. זה חייב ללכת וכל מה שנדרש מוכן להתרחש, וכך זה היה במשך זמן ארוך. המשימות הקרובות ייעשו קלות יותר כיוון שאנשי האופל נמצאים במקום בו אין הם יכולים יותר להפריע. השפעתם כבר נחלשה, ויחד עם בני בריתנו, אנו נוודא שהם אינם יכולים לחזור. אנו איננו דואגים לגבי גורם הזמן כמוכם, כיוון שאנו יודעים שהכול יהיה בסדר וההתעלות מתרחשת כפי שהובטח.

אנו מציעים לכם כי החל מעכשיו תשימו לב למה שאובמה אומר, כיוון שאתם תקבלו את הסימנים הברורים הראשונים של מי אשר מסוגל עכשיו להמשיך ללא הפרעה. עד כה, הכבידו עליו לאורך כל הדרך,  ואפילו פקפקו כאשר הוא החליט החלטות שהיו לטובת האנשים. הרשו לאובמה האמיתי להתגלות ואז תוכלו לראות את המנהיגות שתיקח אתכם קדימה במהירות גדולה. דואליות היא הכול אבל היא הסתימה, אבל רבים משחקים את משחקם האחרון. בכל אופן, כשהם הופכים למבודדים, הכוח שלהם מצטמצם מאוד. מה שמעודד היא הדרך בה קבוצות אור רבות נוצרו, והן משנות את האנרגיות של האופל. הקולקטיב של מספר קבוצות אשר מכסות את הפלנטה, נהפך לכוח מדהים שיש להתחשב בו.

המשימה אינה מסתיימת עם חלוף ההתעלות, כיוון שהאבולוציה שלכם ממשיכה להזדמנות הבאה להתרומם עוד יותר. תור הזהב יהיה חוויה נהדרת, ושונה מכול הבחינות מהחיים אותם חייתם בדואליות. להיות מאושרים ומלאי שמחה רק מפני שאתם חיים, זה לא משהו שחוויתם לעיתים קרובות. האמון והביטחון בכל אלה שסביבכם מתקבלים באופן טבעי, כשאתם מבינים שכול הנשמות במימדים הגבוהים יותר הן אור. לא רק זה, האור שאתם נושאים יזהה אתכם וייראה על ידי כול שאר הנשמות. ידברו רק את האמת וכל דבר פחות מכך יסגיר אתכם.

יקיריי, איזו דרך ארוכה נסעתם מאז שהופלתם לראשונה לתוך הרטטים הנמוכים יותר. הזמן האט ונראה כי אתם מטפסים אחורנית במשך עידנים.  עם זאת, אפילו כשהייתם במעמקי האופל, אתם שמרתם על הניצוץ האלוהי נוצץ ואף פעם למעשה לא אבדתם את המגע עם המקור שלכם. אתם ידעתם שזה יהיה קשה, אבל גם ידעתם כי לעולם האלוהים לא ייטוש אתכם ותחזרו בשלמותכם לאור. עכשיו רבים יודעים שזה נכון ומוכנים להתעלות ולהתמקם במימד החמישי, או אפילו גבוה יותר. אתם תמצאו את עצמכם בדיוק היכן שאתם זכאים להיות, אבל כמובן שיכולים לנוע בחופשיות בתוך המימדים הנמוכים יותר.

אוה כן, אנו יודעים איזו השפעה תהיה לגילוי כאשר לבסוף הוא יתרחש, ויאפשר לנו בסופו של דבר להיפגש איתכם. עם זאת, זה עדיין נותר אירוע שיש לתכננו בזהירות כדי למזער השפעה שלילית צפויה כלשהיא על האנשים. פחד הינו כוח בעל עוצמה ששיחק במשך אלף שנה בידי האילומינאטי, אבל אנו משכנעים את האנשים באיטיות. ללא עדות לכך שאנו מהפדרציה הגלקטית של אור מהווים סכנה לכם, אנו שברנו את מסכת השקרים שהופצה עלינו. אכן, רבים מכם קראו על הישגנו, בשמירה על רכיבי הלוחמה מלהתחיל מלחמת עולם נוספת.

לפני שנים רבות, אנו פנינו אל מנהיגכם רבי העוצמה והצענו להם סיוע בכינון שלום, אבל נתקלנו בסירוב. מאז אותם ימים לפני כ-70 שנה, חזרנו לעיתים קרובות לחדש את הצעתנו, אבל היא עדיין נדחתה. נקודת המפנה עבורכם כולכם הייתה כאשר כה רבים מכם נעניתם לקריאה להתאסף יחד בהתכנסות ההרמונית (Harmonic Convergence )[2] בשנת 1987. התוצאה הייתה כה חיובית שאתם שיניתם את הכיוון של הציוויליזציה שלכם, שנעה לתוך רמה גבוהה יותר של אור.  מאז, אתם יישמתם לעצמכם באופן מוצלח ביותר את המשימה של התכוננות להתעלות. אנו יכולים לתת את כול הסיוע שאתם צריכים, אולם בחשבון הנפש הסופי, אלו אתם אשר מחליטים על התוצאה. רצון חופשי מגיע מעל לכול דבר אחר, וזה מקובל עלינו.

במוקדם או במאוחר, אלה שזה עתה מתעוררים, ישמעו על השינויים, וצריכים את הסיוע של אלה אשר מיודעים באופן מלא יותר. זה המקום בו אתם יכולים להוות שירות טוב ואתם מסוגלים לשתף את הידע שלכם. אם אתם עונים לשאלות רק במידה מספקת כדי לספק את השואל,  זה יהיה מספיק כדי לאפשר להם להתקדם.  יותר מדי מידע בזמן יכול להמם ולבטל את הטוב שעשוי היה להיעשות. ממקור זה או אחר, אף נשמה לא תהיה מסוגלת לטעון שמנעו ממנה הזדמנות ללמוד לגבי התעלות. הזמן הוא קצר כמובן, אבל אפילו כך, אנו נעשה כל מאמץ להציב את העובדות לפני אנשים רבים ככל האפשר.

נוחו ותיהנו מהימים האחרונים אשר אמורים להיות מרגשים ומספקים עבורכם. אפשרו לאחרים למצוא את דרכם להתעלות או נתיב חלופי, ביודעם שההחלטה הנכונה תיעשה על ידם. זה יהיה אינטואיטיבי ולכן יתאים לצרכיהם עבור עתידם, ולא בשל כיוון של מישהו אחר. זהו הזמן בו צרכיכם במקום ראשון, ולכן אל תהססו להקשיב לאינטואיציה שלכם. אם אתם מוכנים להתעלות, אתם תעשו כך וזכרו שזה לא יהיה במקרה, כיוון שאתם הרווחתם הזדמנות זו באמצעות מאמציכם.

אני, SaLuSa מסיריוס, וסופר את הימים שנותרו לפני שאנו מצפים להתחיל בשלבים האחרונים של משימתנו. אנו אוהבים אתכם כתמיד ורואים אתכם כנשמות מאוד יפות.

תודה לך, SaLuSa.


[1] פרדיגמה - לפי ויקיפדיה - פרדיגמה היא תבנית מחשבה במסגרת של תחום מדעי או בהקשר אפיסטמולוגי דומה.  

   (אפיסמולוגיה - תורת ההכרה - ענף של הפילוסופיה המתרכז במהות וגבולות הידיעה).

[2]  המתרגמת - לפי ויקיפדיה - Harmonic Convergence - שם שניתן למדיטציה המסונכרנת הגלובלית הראשונה

    בעולם, שהוכרזה על ידי  José Argüelles ואשר התרחשה בימים 16-17 באוגוסט 1987, מועדים בהם היה קשר

    הדוק  ליישור יוצא דופן של הפלנטות במערכת השמש שלנו.

  העיתוי של  Harmonic Convergence  הותאם לכאורה ללוח השנה של המאיה, בהתחשב גם במסורות  

  האסטרולוגיות באירופה ובאסיה. המועדים שנבחרו הם ייחודיים כיון שהם לכאורה מציינים יישור פלנטרי עם  

  השמש , הירח ו-6 מתוך 8 פלנטות המהוות "חלק מה- grand trine".

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge